Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα blackcat!! Τι ωραία νέα !!! Πάμε για 3! 3 προσπάθειες ! Παιδί μου ούτε κανονική διέγερση να έκανες χαχχα 🥰♥️ όλα καλά θα πάνε θα δεις, θα πάρετε σίγουρα μια βλαστοκυστη πιστεύω. 🙏🙏🙏 Με το καλό το Σάββατο! 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

καλη επιτυχια μαυρογατο ολα να πανε κατ ευχην!!!!!!♥️♥️♥️

Σας ευχαριστώ κορίτσια αλλά ειλικρινά έχω την μούρη του Κουγιότ😆

Εντάξει ξέρω οτι κάτα πάσα πιθανότητα αν είναι ώριμο θα είναι 1 , οκ ,αλλά και πάλι δεν περίμενα να ανταπτυχθούν 3.

Δηλάδη και σε κανονική διέγερση το ίδιο σκορ κάνω.. Εκτός αν παίζει ρόλο η διέγερση του προηγούμενου μήνα.

Σε κάθε υπε΄ρηχο τους κοιτάω με τέτοια απορία και ρωτάω ξανά και ξανά είστε σίγουροι βλέπετε 3? Σήμερα μου τα έδειχναν κιόλας. Στο τέλος θα πούνε  Α, το κοριτσάκι ειναι βλαμμένο τελείως.

Τέσπα θα δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια αλλά ειλικρινά έχω την μούρη του Κουγιότ😆

Εντάξει ξέρω οτι κάτα πάσα πιθανότητα αν είναι ώριμο θα είναι 1 , οκ ,αλλά και πάλι δεν περίμενα να ανταπτυχθούν 3.

Δηλάδη και σε κανονική διέγερση το ίδιο σκορ κάνω.. Εκτός αν παίζει ρόλο η διέγερση του προηγούμενου μήνα.

Σε κάθε υπε΄ρηχο τους κοιτάω με τέτοια απορία και ρωτάω ξανά και ξανά είστε σίγουροι βλέπετε 3? Σήμερα μου τα έδειχναν κιόλας. Στο τέλος θα πούνε  Α, το κοριτσάκι ειναι βλαμμένο τελείως.

Τέσπα θα δούμε.

Καλή επιτυχία!!!!!!!! Εγώ θα σου ευχηθώ να πάρεις δύο καλά τουλάχιστον!!!!!!!!!!!!!! Και εγώ πρώτη φορά έχω δύο που αναπτύσσονται το ίδιο οπότε εύχομαι να τα πάρουν και τα δύο και να ευδοκιμήσουν!!!! Voltaren παίρνω και εγώ (όχι κάθε φορά) αλλά δεν έχω επίσης καταλάβει γιατί. Όσο αφορά την μέθη εγώ πάντα κάνω.Δεν θέλω να στρεσαριστώ παραπάνω χωρίς λόγο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Libra81 είπε:

Καλή επιτυχία!!!!!!!! Εγώ θα σου ευχηθώ να πάρεις δύο καλά τουλάχιστον!!!!!!!!!!!!!! Και εγώ πρώτη φορά έχω δύο που αναπτύσσονται το ίδιο οπότε εύχομαι να τα πάρουν και τα δύο και να ευδοκιμήσουν!!!! Voltaren παίρνω και εγώ (όχι κάθε φορά) αλλά δεν έχω επίσης καταλάβει γιατί. Όσο αφορά την μέθη εγώ πάντα κάνω.Δεν θέλω να στρεσαριστώ παραπάνω χωρίς λόγο.

 

Σε καρδουλώνω γιατί αντιδράσεις γιοκ.

Και σε σένα με το καλό, να κάνεις το double ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε καρδουλώνω γιατί αντιδράσεις γιοκ.

Και σε σένα με το καλό, να κάνεις το double ❤️

Πολυ καλη επιτυχια να εχεις!!!! 🥰🥰🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Πολυ καλη επιτυχια να εχεις!!!! 🥰🥰🍀🍀

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πες της μπέμπας σου να μας στείλει θετική ενέργεια ..

Ας ρίξει μια κλωτσιά 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πες της μπέμπας σου να μας στείλει θετική ενέργεια ..

Ας ρίξει μια κλωτσιά 😁

Τωρα θα σου στειλω εγω και τη μερα της εμβρυομεταφορας θα σου στείλει η μπεμπα την καλη, θετική ενέργεια!!!! Σε περιμενω στην μερια με τις εγκυουλες!!!! Αντε ολα τα κορίτσια σιγα σιγα… αααααααντε!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Τωρα θα σου στειλω εγω και τη μερα της εμβρυομεταφορας θα σου στείλει η μπεμπα την καλη, θετική ενέργεια!!!! Σε περιμενω στην μερια με τις εγκυουλες!!!! Αντε ολα τα κορίτσια σιγα σιγα… αααααααντε!!! 🥰🥰

Καλημέρα! Και εγώ παιρνω voltaren me έναν συγκεκριμένο γιατρό.. Δεν έχω ρωτήσει αλλά αν διαβάσετε στο φυλλάδιο τις παρενέργειες-αντενδειξεις έχεις την καθυστέρηση της ωορρηξίας.. Φαντάζομαι για αυτό το δίνει.. Είναι σαν τις ενέσεις που κάνουν με άλλους γιατρους.. Καλη επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Τωρα θα σου στειλω εγω και τη μερα της εμβρυομεταφορας θα σου στείλει η μπεμπα την καλη, θετική ενέργεια!!!! Σε περιμενω στην μερια με τις εγκυουλες!!!! Αντε ολα τα κορίτσια σιγα σιγα… αααααααντε!!! 🥰🥰

Αμήν ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η malntalia είπε:

Καλημέρα! Και εγώ παιρνω voltaren me έναν συγκεκριμένο γιατρό.. Δεν έχω ρωτήσει αλλά αν διαβάσετε στο φυλλάδιο τις παρενέργειες-αντενδειξεις έχεις την καθυστέρηση της ωορρηξίας.. Φαντάζομαι για αυτό το δίνει.. Είναι σαν τις ενέσεις που κάνουν με άλλους γιατρους.. Καλη επιτυχία!!! 

Δηλαδή κάνεις και ovitrelle και παίρνεις και voltaren?

Γιατί εγώ θα κάνω και τα δυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ilianthi είπε:

Καλημέρα,

Έχω ένα ανοιχτό κουτί menopur 1200, ανοίχτηκε 30/09 και το χρησιμοποίησα μόνο μια φορά εκείνη την ημέρα. Σήμερα συνειδητοποίησα ότι δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιηθεί μετά το πέρας των 28 ημερών. Είχα ρωτήσει τον φαρμακοποιό και δυστυχώς μου είχε πει ότι διατηρείται έως την ημερομηνία λήξης του. Ήμουν και εγώ σε ψυχολογική πίεση λόγω της κατάστασης και δεν έδωσα περισσότερο σημασία. Έκανα για πρώτη φορά ωοληψία και κατευθείαν εμβρυομεταφορά. Η προσπα΄θειά μας δυστυχώς δεν πέτυχε, χθες πήρα αρνητική χοριακή. Αν κάποια κοπέλα το χρειάζεται μπορώ να της το δωρίσω, αν κρίνει βέβαια ότι είναι κατάλληλο,με βάση την ημερομηνία που ανοίχτηκε, να βοηθήσω θέλω, όχι να δημιουργήσω πρόβλημα. Μένω Αθήνα, όχι κοντά στο κέντρο. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα , μεγάλη αγκαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα , μεγάλη αγκαλιά.

Σε ευχαριστώ πολύ! Με το καλό η ωοληψία σου, όλα να πάνε κατ ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Εγώ τέτοιο χρησιμοποιω. Απλά δεν είναι με ωρες…

12557211-F462-40AB-83F5-E88A2609B1F3.jpeg

Πάρε αυτοκόλλητες ετικέτες από το φαρμακείο και κόλλα τις στο κάτω μέρος όπου θα αναγράφεις την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

@BlackCat μαυρογατάκι μου πολύ καλή επιτυχία να έχεις!!! ❤️ 

Σε ευχαριστώ αγαπημένη..Με το καλό και εσύ να υποδεχτείς τα μωρά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δηλαδή κάνεις και ovitrelle και παίρνεις και voltaren?

Γιατί εγώ θα κάνω και τα δυο.

Καλημέρα! Λογικά είσαι στον ΚΣΦ? Nai και τα 2.. Ta voltaren λειτουργουν σαν την cetrotite για να μη σκάσουν η ovittrele  gia την ωρίμανση.. Ας με διορθώσει καμια αν κάνω λάθος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η malntalia είπε:

Καλημέρα! Λογικά είσαι στον ΚΣΦ? Nai και τα 2.. Ta voltaren λειτουργουν σαν την cetrotite για να μη σκάσουν η ovittrele  gia την ωρίμανση.. Ας με διορθώσει καμια αν κάνω λάθος.. 

Καλημέρα. Εμένα μου είπαν εκτός από ovitrelle και voltaren να έχω και μια cetrotide σε αναμονή....Τι να πω...Ο κάθε γιατρός έχει την δική του μέθοδο φαντάζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η malntalia είπε:

Καλημέρα! Λογικά είσαι στον ΚΣΦ? Nai και τα 2.. Ta voltaren λειτουργουν σαν την cetrotite για να μη σκάσουν η ovittrele  gia την ωρίμανση.. Ας με διορθώσει καμια αν κάνω λάθος.. 

Ναι εκεί είμαι (εντάξει πέθανα με τα αρχικά, σαν να λέμε ΚΚΕ εσωτερικού χαχαχαχα) αλλα΄ δεν έχω ξανακάνει φυσικό.

Ωραία τώρα εκτός απο την @Lucia79 θα φωνάζω και @malntaliaστο κέντρο μήπως αναγνωριστούμε..

χαχαχαχαχαχα 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Εγώ τέτοιο χρησιμοποιω. Απλά δεν είναι με ωρες…

12557211-F462-40AB-83F5-E88A2609B1F3.jpeg

Πάρε αυτοκόλλητες ετικέτες από το φαρμακείο και κόλλα τις στο κάτω μέρος όπου θα αναγράφεις την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Ναι εκεί είμαι (εντάξει πέθανα με τα αρχικά, σαν να λέμε ΚΚΕ εσωτερικού χαχαχαχα) αλλα΄ δεν έχω ξανακάνει φυσικό.

Ωραία τώρα εκτός απο την @Lucia79 θα φωνάζω και @malntaliaστο κέντρο μήπως αναγνωριστούμε..

χαχαχαχαχαχα 😁😁

Και εμένα αυτός είναι ο γιατρός μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

Ολα θα πάνε περίφημα!! Το Σάββατο καταφτάνει,καλη επιτυχια!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ναι εκεί είμαι (εντάξει πέθανα με τα αρχικά, σαν να λέμε ΚΚΕ εσωτερικού χαχαχαχα) αλλα΄ δεν έχω ξανακάνει φυσικό.

Ωραία τώρα εκτός απο την @Lucia79 θα φωνάζω και @malntaliaστο κέντρο μήπως αναγνωριστούμε..

χαχαχαχαχαχα 😁😁έτσι υπογράφει στα μειλ και άργησα να καταλάβω τι εννοεί μετά γελάω.. Ααα και εγώ θέλω να γνωριστούμε!! Τώρα είναι καθημερινή στο ιατρείο για τις εγχυσεις.. Αλλα εκεί σκοπιά πρωι δε το συζητώ.. Εγώ κάνω φυσικούς μαζί του από τον Μάρτιο.. Ότι χρειαστείς ρωτα με.. Μην αγχώνεσαι!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια αλλά ειλικρινά έχω την μούρη του Κουγιότ😆

Εντάξει ξέρω οτι κάτα πάσα πιθανότητα αν είναι ώριμο θα είναι 1 , οκ ,αλλά και πάλι δεν περίμενα να ανταπτυχθούν 3.

Δηλάδη και σε κανονική διέγερση το ίδιο σκορ κάνω.. Εκτός αν παίζει ρόλο η διέγερση του προηγούμενου μήνα.

Σε κάθε υπε΄ρηχο τους κοιτάω με τέτοια απορία και ρωτάω ξανά και ξανά είστε σίγουροι βλέπετε 3? Σήμερα μου τα έδειχναν κιόλας. Στο τέλος θα πούνε  Α, το κοριτσάκι ειναι βλαμμένο τελείως.

Τέσπα θα δούμε.

οιστραδιολη θα ξανακανεις πριν την οωληψια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Ολα θα πάνε περίφημα!! Το Σάββατο καταφτάνει,καλη επιτυχια!!!! ❤️ 

Σε ευχαριστώ πολυ πολύ πάμε και βλεπουμε..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η malntalia είπε:

 

Με μεγάλη χαρά να γνωριστούμε αν τύχει και βολέψει.

Καλή επιτυχία και σε σένα και ευχαριστώ για την βοήθεια θα σε έχω υπόψην για τους φυσικούς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

Α βλέπω δεν επικαλέστηκε το ότι δεν πονάει…μάλλον δεν είναι τσίμπημα τελικά.
Καλύτερα να νιώθεις άνετα, δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να βασανιζόμαστε αποφεύγοντας τη μέθη εκτός αν κάποια κοπέλα έχει άσχημες παρενέργειες μετά. 

οπότε όλα έτοιμα για τη μεγάλη μέρα, περιμένουμε το Σάββατο, εύχομαι να πάρει και τα τρία και βλέπουμε με ποσες βλαστοκυστες θα καταλήξουμε. Άλλη μια την έχεις σίγουρη πιστεύω. Άρα δεν ξαναπάς τωρα, κατευθείαν Σάββατο…και θεωρητικά Πέμπτη ή Παρασκευη μετά πας για μεταφορά? Η δεν συζήτησατε ακόμα τη συνέχεια. Άντε μαυρόγατο, ήρθε η ώρα! Πολλά φιλια και υποστήριξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...