Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Κοριτσιααααα πήγα να με «ελέγξουν» και μου είπαν πως την Τετάρτη θα κάνω την ΕΤ. Ωχ ωχ ωχ. Και τώρα με έχει πιάσει πάλι ένα άγχος. 
Σιγουρα θα πάω τώρα να φτιαξω τις ντουλάπες μου γιατί όπως είπε η @Vasilique μετά δεν έχει τέτοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Κοριτσιααααα πήγα να με «ελέγξουν» και μου είπαν πως την Τετάρτη θα κάνω την ΕΤ. Ωχ ωχ ωχ. Και τώρα με έχει πιάσει πάλι ένα άγχος. 
Σιγουρα θα πάω τώρα να φτιαξω τις ντουλάπες μου γιατί όπως είπε η @Vasilique μετά δεν έχει τέτοια.

χαχχαχαχα Με το καλό λοιπόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Κοριτσιααααα πήγα να με «ελέγξουν» και μου είπαν πως την Τετάρτη θα κάνω την ΕΤ. Ωχ ωχ ωχ. Και τώρα με έχει πιάσει πάλι ένα άγχος. 
Σιγουρα θα πάω τώρα να φτιαξω τις ντουλάπες μου γιατί όπως είπε η @Vasilique μετά δεν έχει τέτοια.

Τέλεια με το καλό καλή μου !! 🥰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Κοριτσιααααα πήγα να με «ελέγξουν» και μου είπαν πως την Τετάρτη θα κάνω την ΕΤ. Ωχ ωχ ωχ. Και τώρα με έχει πιάσει πάλι ένα άγχος. 
Σιγουρα θα πάω τώρα να φτιαξω τις ντουλάπες μου γιατί όπως είπε η @Vasilique μετά δεν έχει τέτοια.

Χαχχαχαχ με το καλό κορίτσι μου και εγώ μάλλον μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή με βλέπω να την κάνω.......έχω κάνει ήδη ντουλάπες 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Maroulita! 12/10

@Vibet 15/10

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 14/10

@angel35 ?

@kk88

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@tina21 13/10 

@Apol15/10

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

 


Κοριτσάρες! Τι γίνεται θα πνιγούμε από το πολύ νερό! 🤪

@tina21 πώς είσαι; Έκανες χοριακή κορίτσι μου;

@Apol αγαπημένο μου παιδί, αύριο η μεγάλη ημέρα! Τεράστιο να είναι το νούμερο που θα μας πεις ε! Στο εύχομαι από καρδιάς! 💚

@elena0212 καλή μου! Καλώς τα υποδέχτηκες τα ζουζούνια σου! Να κάτσουν εκεί στα ζεστά και στις 23/10 να σου στείλουν χαιρετίσματα! 
 

@Lucia79 Έχω χαράξει τον δρόμο… Σε περιμένω! 😉
@Zoupaki Καλώς μας ήρθες κ πάλι κοριτσάρα!

Θερμή παράκληση στις εγκυούλες των πρώτων εβδομάδων καθώς και στα κορίτσια που έκαναν ετ και περιμένουν να περάσουν αυτές οι μέρες που περνούν τόσο βασανιστικά αργά, παλουκωθείτε και κάντε τον Βούδα! Μια χαμηλή δραστηριότητα μέσα στο σπίτι ίσα ίσα να αιματώνεται η μήτρα… Μην ξεσηκωθείτε να φτιάξετε ντουλάπες κακομοίρες μου! Σας έφαγα!

 

ελα εντάξει καλά πάμε καλά που με κάνεις tag και έχω να θυμάμαι ότι έχω και μια εμβρυομεταφορά χαχαχαχαχαχαχ
εχτές ξεκίνησα αβερκαπ!!!! κοντεύουμε αδέρφια χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι πρώτη ήταν και τελευταία ελπίζω! Μωρέ ας έρθει ένα μωράκι και ας έρθει όπως να είναι. Ναι θα παραγγείλω τα τεστ ωορρηξιας γιατί το να με παρακολουθεί ο γιατρός είναι πολύ κουραστικό.  Το έκανα στο παρελθόν για κανένα εξάμηνο. Αξιόπιστα σχετικά δεν είναι αυτά?

Εχω υποψία πολυκυστικων , δεν έχω σταθερό κύκλο, οπότε είναι δύσκολο να την ελέγξω με βάση τον κύκλο μου.

Σας ευχαριστώ κορίτσια όλες για τις απαντήσεις σας!

Να κανεις οπως νιωθεις!!! Προσπαθησε και με φυσική σύλληψη και μπορει να σου συμβεί αλλιως εχεις και την εναλλακτική!! Κι εγω εκανα μια σπερματέγχυση για την οποία απο την αρχη μου ειπε ο εξωσωματιστης οτι δεν θα ειναι η λύση για μενα… 

Για να επιμένει τοσο πολυ για φυσικό τρόπο κατι παραπανω θα ξερει ο γιατρος… Δωσε πονο χωρις αγχος και ο,τι ερθει!!! Αλλιως πας στο επόμενο βήμα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Σας γράφω και τα δακρυα μου τρέχουν, μόλις πήρα τη χοριακή μου 662.80 είμαι έγκυος δε το πιστεύω!! ❤️ 

Στα έλεγα; Όχι πες! Θα σε έβριζα τώρα αλλά έχε χάρη!
Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκό! 🎊🎉😄🥰💚 🥰🧿

Οι κόποι σας δικαιώθηκαν! Κ τώρα αυτομάτως έχεις ξεχάσει όλη την ταλαιπωρία, το άγχος κ τις αγωνίες που πέρασες! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια όμορφη, ανέφελη κ τελειόμηνη ΔΙΔΥΜΗ κύηση! Άντε έλα! Σε περιμένω! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Σας γράφω και τα δακρυα μου τρέχουν, μόλις πήρα τη χοριακή μου 662.80 είμαι έγκυος δε το πιστεύω!! ❤️ 

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο,,,,,,,απολαυσε τα δάκρυα χαράς ,,,,, συγχαρητήρια !!! 

@Katerinaki83 με το καλό να έρθουν τα διδυμάκια σας,,,έχει κάνει θραύση αυτή η ομάδα από διδυμομανούλες,,,,τι καλάααα!!!!!!!! 

Α ρε κορίτσια τί χαρές και δύναμη δίνεται σε όλες εμάς που έχουμε ακόμα λίγο δρόμο ως αυτή τη στιγμή να ξέρατε! Σας ευχαριστούμε πολύ. 🙏👶💖👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Κοριτσιααααα πήγα να με «ελέγξουν» και μου είπαν πως την Τετάρτη θα κάνω την ΕΤ. Ωχ ωχ ωχ. Και τώρα με έχει πιάσει πάλι ένα άγχος. 
Σιγουρα θα πάω τώρα να φτιαξω τις ντουλάπες μου γιατί όπως είπε η @Vasilique μετά δεν έχει τέτοια..

Με το καλό!!!!!έλα έχεις λίγες μέρες ακόμα να κάνεις ότι ειναι να κάνεις γιατί μετά έχει ξεκούραση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Σας γράφω και τα δακρυα μου τρέχουν, μόλις πήρα τη χοριακή μου 662.80 είμαι έγκυος δε το πιστεύω!! ❤️ 

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Οι κόποι σας δικαιώθηκαν!! 💗💗💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Στα έλεγα; Όχι πες! Θα σε έβριζα τώρα αλλά έχε χάρη!
Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκό! 🎊🎉😄🥰💚 🥰🧿

Οι κόποι σας δικαιώθηκαν! Κ τώρα αυτομάτως έχεις ξεχάσει όλη την ταλαιπωρία, το άγχος κ τις αγωνίες που πέρασες! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια όμορφη, ανέφελη κ τελειόμηνη ΔΙΔΥΜΗ κύηση! Άντε έλα! Σε περιμένω! 😘

Αχ αγαπημένη μου σε ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!! Ξεκάθαρα φύγανε όλα...έρχομαι σιγά σιγά, πίσω σου😛😘😘😘♥️😍♥️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Σας γράφω και τα δακρυα μου τρέχουν, μόλις πήρα τη χοριακή μου 662.80 είμαι έγκυος δε το πιστεύω!! ❤️ 

στγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! με το καλό!!!!! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο,,,,,,,απολαυσε τα δάκρυα χαράς ,,,,, συγχαρητήρια !!! 

@Katerinaki83 με το καλό να έρθουν τα διδυμάκια σας,,,έχει κάνει θραύση αυτή η ομάδα από διδυμομανούλες,,,,τι καλάααα!!!!!!!! 

Α ρε κορίτσια τί χαρές και δύναμη δίνεται σε όλες εμάς που έχουμε ακόμα λίγο δρόμο ως αυτή τη στιγμή να ξέρατε! Σας ευχαριστούμε πολύ. 🙏👶💖👶💖

Ευχαριστώ 😍😍😍, παίρνετε την ίδια δύναμη που έχουμε κ εμείς διαβάζοντας τα νέα από τις μανούλες που είναι πιο μπροστά από εμάς!!! Έτσι όλες μαζι βημα, βήμα.. Είπαμε μια για όλες και όλες για μια!!!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Με το καλό!!!!!έλα έχεις λίγες μέρες ακόμα να κάνεις ότι ειναι να κάνεις γιατί μετά έχει ξεκούραση!!! 

Αχ αχ αχ ξεκούραση δεν ξέρω εάν θα έχω. Από τις δουλειές του σπιτιού ίσως 😂😂😂 θα τα κάνω όλα το σκ και μετά αναλαμβάνει ο σύζυγος. Θα πηγαίνω (αναγκαστικά) δουλειά και μετά σπίτι τηλεόραση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

 

@Vibet 15/10

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 14/10

@angel35 ?

@kk88

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

 

@Apol 663 🥰

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

 

Εντάξει! Τα σπάει το παρεάκι;;; Πόσο γουρλίδικο! Πόσο χαίρομαι με όσα ευχάριστα διαβάζω! Πάντα χαρές κορίτσια μου! 
 

@Apol Εγώ στα είπα τις προάλλες και κατ´ιδίαν… Ήμουν σίγουρη! Απόλαυσέ το τώρα! Όταν σε πιάνει τρέλα να μου στέλνεις! Ξέρεις εσύ! 😉

@Katerinaki83 Μπράβο κοριτσάκι μου! Μην σε απασχολούν οι εξετάσεις αυτές από τώρα… Είναι τόσο νωρίς! Να κάνεις την αυχενική με το καλό που είναι εξάλλου κ η πρώτη πολύ σημαντική υπερηχογραφική εξέταση. Μέχρι τότε αγωνιούμε μεν αλλά δεν ανησυχούμε! 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

στγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! με το καλό!!!!! ❤️❤️❤️ 

Ευχαριστώ πάρα πολύ, με το καλό να περάσουν οι μέρες να κάνεις την έμβρυομεταφορά σου και να πάνε όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Αν οι αιματολογικές δεν είναι καλές δεν θα σε ξεκινήσει διέγερση......σου εύχομαι να είναι τέλειες!!!!!

Έχω ανοιχτό ένα μπουκαλάκι menopur από την διέγερση ξέρετε πόσο κρατάει; @BlackCatο μόνος λόγος που ανησυχήσω μήπως δεν προχωρήσω είναι μην χάσω το φάρμακο και δεν ξέρω πόσο θα στοιχίσει να το ξανά πάρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Οι κόποι σας δικαιώθηκαν!! 💗💗💗 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!!! Όλων μας οι κόποι να δικαιωθούν γρήγορα!!! ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Έχω ανοιχτό ένα μπουκαλάκι menopur από την διέγερση ξέρετε πόσο κρατάει; @BlackCatο μόνος λόγος που ανησυχήσω μήπως δεν προχωρήσω είναι μην χάσω το φάρμακο και δεν ξέρω πόσο θα στοιχίσει να το ξανά πάρω. 

Νομίζω κρατάει ένα μήνα από το άνοιγμα....το λένε και οι οδηγίες τσεκαρε το ενημερωτικό έγγραφο μέσα στο κουτί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια με το καλό καλή μου !! 🥰🤞

Ευχαριστώ πολύ ❤️❤️ Με όλες σας εδώ έχω λιγότερο άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

 

@Vibet 15/10

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 14/10

@angel35 ?

@kk88

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

 

@Apol 663 🥰

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

 

Εντάξει! Τα σπάει το παρεάκι;;; Πόσο γουρλίδικο! Πόσο χαίρομαι με όσα ευχάριστα διαβάζω! Πάντα χαρές κορίτσια μου! 
 

@Apol Εγώ στα είπα τις προάλλες και κατ´ιδίαν… Ήμουν σίγουρη! Απόλαυσέ το τώρα! Όταν σε πιάνει τρέλα να μου στέλνεις! Ξέρεις εσύ! 😉

@Katerinaki83 Μπράβο κοριτσάκι μου! Μην σε απασχολούν οι εξετάσεις αυτές από τώρα… Είναι τόσο νωρίς! Να κάνεις την αυχενική με το καλό που είναι εξάλλου κ η πρώτη πολύ σημαντική υπερηχογραφική εξέταση. Μέχρι τότε αγωνιούμε μεν αλλά δεν ανησυχούμε! 😉💚

Μωρέ εσύ τα έλεγες... Έμενα με είχε πιάσει τρέλα όπως ακριβώς το λες!!! ❤️Το παρεακι τα σπάει και το πινακάκι επίσης!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχ με το καλό κορίτσι μου και εγώ μάλλον μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή με βλέπω να την κάνω.......έχω κάνει ήδη ντουλάπες 🤣🤣🤣

Μόνο εγώ ξεμεινα και δεν μπορώ να κάνω ντουλάπες τώρα !!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Μόνο εγώ ξεμεινα και δεν μπορώ να κάνω ντουλάπες τώρα !!! 😂

Χαχαχα να έρθω να στις φτιαξω. Θα στις τακτοποίησω και χρωματικά να έχεις μια ομοιόμορφη εικόνα 😂😂😂  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...