Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον πρώτο μας υπέρυχο και είδαμε την πιο όμορφη εικόνα! Είδαμε δύο σάκους με κάποια στοιχεία μέσα δεν θυμάμαι πως τα είπε ο γιατρός... Αλλά μας είπε είναι δύο οι σάκοι !! Δύο διαφορετικοί ! Θα τρελαθώ κορίτσια! 

Θα πάμε πάλι την Τετάρτη για να ακούσουμε καρδούλες μας είπε 🥰🥰🥰🥰

Τελεια τελεια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ αλλη δυδυμονανουλα ❤️🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου @BlackCat..  υπάρχει περίπτωση να με κόψουν? Με την αιτιολογία οτι δεν βλέπουμε σοβαρό πρόβλημα για να εγκριθείς? Βέβαια θα τα ρωτήσω ολα αυτά στον γιατρό μου, αλλα ακόμα δεν εχω καταλήξει σε κάποιον 1 Νοεμβρίου ξεκινάνε τα ραντεβού μου μέχρι 12 Νοεμβρίου θα έχω καταλήξει 

Οχι βρε να σε κοψουν για αυτο το λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ευακι χίλια ευχαριστώ αλλά δώσε την στην @Kiddoπου έχει κάνει tag η @troia παρακάτω , παλεύει κ αυτό το κορίτσι πολύ καιρό.

Θα ρωτήσω το φαρμακείο μου που με ξέρει κ συνήθως βρίσκει κ αν όχι θα βρω κάπου έχω κάποιες μέρες μπροστά μου.

Κ εγω εχω καιρο αν η @Kiddo την χρειαζεται εγω σιγουρα θα προλλαβω να βρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

❤️😌 Ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Συνήθως στο golden hall και στο Avenue τα φαρμακεία έχουν από μια ovitrelle τουλάχιστον.. αλλά δες και σε αυτά:

21 0677 4996 μαραγκος μεσογειων 205 ψυχικο 

 

  21 0894 2628 τραστελης γκυφαδα 

 

Βασίλειου φαρμακειο πανορμου 21 6800 9000

 

 γεωργιος γεωργιου πλατεια μαβιλη 21 0644 3008

 

21 1012 4572 παπαφανης χαλανδρι

 

 νεα ιωνια 21 0279 7913

Σε περίπτωση που δεν βρίσκει το φαρμακείο σου..

Θεα σε ευχαριστουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Margitc τώρα μίλησα με το φαρμακείο μου και έχει μια την οποία και μου κράτησε.

Ρώτησα αν υπάρχει δεύτερη για φίλη που ενδιαφέρεται αλλά δεν είχε.😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️ και εσένα όλα καλά να πάνε μέχρι το τέλος και με το καλό να το πάρεις αγκαλίτσα ! Πότε έχεις επόμενο υπέρυχο?? 

Το Σάββατο θα πάω! Ελπίζω κι εγώ να είναι όλα καλά! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Τελεια τελεια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ αλλη δυδυμονανουλα ❤️🍀

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Σύντομα και εσύ να έχεις ευχαριστα νέα αναμένουμε ♥️🙏

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Massa είπε:

Το Σάββατο θα πάω! Ελπίζω κι εγώ να είναι όλα καλά! ❤

Με το καλό αγάπη ! Όλα καλά θα είναι 😉♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@Margitc τώρα μίλησα με το φαρμακείο μου και έχει μια την οποία και μου κράτησε.

Ρώτησα αν υπάρχει δεύτερη για φίλη που ενδιαφέρεται αλλά δεν είχε.😔

Αγαπη σε ευχαριστω τωρα εγω θα παρω στα τηλ που εστειλαν  κ θα ενημερωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες!! 🥰

Μακάρι αυτά τα 2 να είναι και καλά και να προχωρήσουμε τον επόμενο μήνα.. 🙏Διαφορετικά υπομονή, γερό στομάχι και προχωραμε όσο πάει..Ευτυχως έχω έναν άντρα που είναι πολύ δίπλα μου, υποστηρικτικός και μου δινει δύναμη! Εχω εσάς που μου δίνετε κουράγιο! ❤️
Βήμα τη φορά! 🙏

ΥΓ Την ovitrelle την περίμενα 2 βδομαδες! Ήρθε μόλις χθες μετά από 10 τηλέφωνα που πήρα στο φαρμακείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, 

Κάποια κοπέλα έψαχνε ραντεβού στο τμ. αποβολών του Έλενα, αλλά δε θυμάμαι ποια....Παρόλο που τα ραντεβού του Δεκέμβρη είτε δεν άνοιξαν ακόμα, είτε άνοιξαν και εξαντλήθηκαν, αυτή τη στιγμή έκανα αναζήτηση και υπάρχει ένα ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα από ακύρωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ρε για πες φαρμακειο γιατι κ εγω χαλανδρι μενω μηπως την βρω που την ψαχνουμε

Σοφοκλή Βενιζέλου 74-76 φαρμακείο Καραχάλιος πάντα έχει.....πάτα να βρεις τηλέφωνο γιατί είμαι στο δρόμο και δεν μπορώ να το βρω να το γράψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έρχεται η ακατανομαστη............αναμένω νέα από γιατρό να μου πει αν ξεκινάω.......να που αγχώθηκα τώρα ξαφνικά λες και είμαι καμία πρωτάρα.......🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αγαπη σε ευχαριστω τωρα εγω θα παρω στα τηλ που εστειλαν  κ θα ενημερωσω

ΧΑΡΗΣ ΤΑΛΑΡΟΥΓΚΑ - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ - ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΛΑΧΟΥ 35 ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ 
2106725089,6944277767,2106773376 και αυτός έχει φάρμακα εξωσωματικής εκεί τα βρήκα εγώ όλα όταν δεν υπήρχαν πουθενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου έρχεται η ακατανομαστη............αναμένω νέα από γιατρό να μου πει αν ξεκινάω.......να που αγχώθηκα τώρα ξαφνικά λες και είμαι καμία πρωτάρα.......🤣🤣🤣🤣

Καλώς την !!! Τελειαααα ετοιμάσου σε λίγες ημέρες να τα υποδεχτεις !! 🤞😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σοφοκλή Βενιζέλου 74-76 φαρμακείο Καραχάλιος πάντα έχει.....πάτα να βρεις τηλέφωνο γιατί είμαι στο δρόμο και δεν μπορώ να το βρω να το γράψω....

Λοιπον πηρα τηλ σε ολα τα φαρμακεια της λιστας εκτος απο της γλυφαδας κανενας δεν εχει εκτος απο τον γεωργιου γεωργιου που τις περιμενει μου ειπε παιρνω τωρα σε καραχαλιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σοφοκλή Βενιζέλου 74-76 φαρμακείο Καραχάλιος πάντα έχει.....πάτα να βρεις τηλέφωνο γιατί είμαι στο δρόμο και δεν μπορώ να το βρω να το γράψω....

Δεν εχει θα με παρει λεει τηλ να μου πει ποτε θα μου τις εχει γιατι θα μου βρει λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Δεν εχει θα με παρει λεει τηλ να μου πει ποτε θα μου τις εχει γιατι θα μου βρει λεει

Ωραία θα σου βρει δεν υπάρχει περίπτωση.... εμένα πάντα μου βρίσκει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου έρχεται η ακατανομαστη............αναμένω νέα από γιατρό να μου πει αν ξεκινάω.......να που αγχώθηκα τώρα ξαφνικά λες και είμαι καμία πρωτάρα.......🤣🤣🤣🤣

Ολα θα πανε τελεια μην αγχωνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

ΧΑΡΗΣ ΤΑΛΑΡΟΥΓΚΑ - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ - ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΛΑΧΟΥ 35 ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ 
2106725089,6944277767,2106773376 και αυτός έχει φάρμακα εξωσωματικής εκεί τα βρήκα εγώ όλα όταν δεν υπήρχαν πουθενα.

Οκ θα μου τα βρει κ αυτος λεει στο χαλανδρι. Θα το χω ομως κ αυτο βρε τι τραβαμε για να βρουμε τα φαρμακα ελεος δηλαδη 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η sarah_k είπε:

Εγώ πάλι κάτι υποψιάζομαι γιατί όλοι θεωρούν το γυναικείο παράγοντα-και δη την ηλικία-a priori ένοχο, αλλά θέλω να φανώ μεγαλόκαρδη και να μην μπω στη διαδικασία να το αναλύσω περισσότερο. Εξάλλου, ό, τι και να πω εγώ, προβλέπω πως η προσέγγιση αυτή μάλλον δεν θα αλλάξει τώρα σύντομα.

Σου ΄εύχομαι καλή τύχη στις προσπάθειες σου και σύντομα να αποκτήσεις αυτό που θέλεις. Συνέχισε να σκέφτεσαι θετικά, να αγαπάς τον εαυτό σου, να πιστεύεις και όλα θα πάνε καλά ❤️Σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου.

Να είσαι καλά και εύχομαι να μας πεις σύντομα ευχάριστα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον πρώτο μας υπέρυχο και είδαμε την πιο όμορφη εικόνα! Είδαμε δύο σάκους με κάποια στοιχεία μέσα δεν θυμάμαι πως τα είπε ο γιατρός... Αλλά μας είπε είναι δύο οι σάκοι !! Δύο διαφορετικοί ! Θα τρελαθώ κορίτσια! 

Θα πάμε πάλι την Τετάρτη για να ακούσουμε καρδούλες μας είπε 🥰🥰🥰🥰

Συγχαρητήρια!!!!!!Με το καλό να ακούσετε και τις καρδούλες τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου έρχεται η ακατανομαστη............αναμένω νέα από γιατρό να μου πει αν ξεκινάω.......να που αγχώθηκα τώρα ξαφνικά λες και είμαι καμία πρωτάρα.......🤣🤣🤣🤣

Καλω΄ς να την δεχτείς και καλώς να τα υποδεχτείς τα διδυμάκια σου..

Γιατί διδυμάκια θα είναι.. Πετάει η ομάδα!!!

Με το καλό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον πρώτο μας υπέρυχο και είδαμε την πιο όμορφη εικόνα! Είδαμε δύο σάκους με κάποια στοιχεία μέσα δεν θυμάμαι πως τα είπε ο γιατρός... Αλλά μας είπε είναι δύο οι σάκοι !! Δύο διαφορετικοί ! Θα τρελαθώ κορίτσια! 

Θα πάμε πάλι την Τετάρτη για να ακούσουμε καρδούλες μας είπε 🥰🥰🥰🥰

Συγχαρητήριαααααα κορίτσι μου, είδες που σου το έλεγα θα είσαι η επόμενη δίδυμομανουλα; μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κ πολλή ξεκούραση από εδώ κ στο εξής, κ ένα πράγμα να έκανες τώρα να κάνεις μισό.. Μην την πάθεις σαν κ εμένα με τα χαζόκαφε κτλ.. έχουν ίδιο μέγεθος κ οι 2;ποσο εβδομάδων σε έβγαλε ο υπέρηχος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααα κορίτσι μου, είδες που σου το έλεγα θα είσαι η επόμενη δίδυμομανουλα; μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κ πολλή ξεκούραση από εδώ κ στο εξής, κ ένα πράγμα να έκανες τώρα να κάνεις μισό.. Μην την πάθεις σαν κ εμένα με τα χαζόκαφε κτλ.. έχουν ίδιο μέγεθος κ οι 2;ποσο εβδομάδων σε έβγαλε ο υπέρηχος; 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά δίδυμομανουλα 🥰🥰 θα τρελαθώ 

Ναι ναι πολύ προσοχή τώρα σωστά λες. Σήμερα δεν μπορώ να κάνω και πολλά ούτως η άλλως έχω μεγάλη ναυτία. Εδώ και 3 μέρες αλλά σήμερα είναι χειρότερα... Ο υπέρυχος με έβγαλε 5 εβδ + 2 ημερών αλλά δεν ξέρω αν είναι ίδιο μέγεθος οι σάκοι δεν μου είπε ο γιατρός κάτι ούτε ρώτησα. Στις φωτό από τον υπέρυχο μου φαίνονται ίδιο μέγεθος. 

6 εβδ + 2 ημερών που θα πάμε για καρδιά δεν είναι πολύ νωρίς ? Θα ακούσουμε λες? 

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου ? Έχεις ναυτίες κλπ? Πότε έχεις υπέρυχο? 

 

** Τώρα ρώτησα τον άντρα μου και μου είπε ότι ρώτησε τον γιατρό σε κάποια φάση όταν δεν ήμουν μπροστά γιατί ντυνομουν αν είναι ίδιο μέγεθος οι σάκοι και ο γιατρός του είπε ότι είναι ίδιοι ακριβώς 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!Με το καλό να ακούσετε και τις καρδούλες τους!!!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
    • Λυπάμαι για την εξέλιξη αυτήν κορίτσι μου 😞 Έχεις μιλήσει μαζί με τον γιατρό ; Τι σου είπε; Θα περιμένεις να αδιαθετήσεις ; 
    • Μου είπε ότι πλέον το κεφάλι του μωρού έχει περάσει κάτω από τον τράχηλο και πως πιστεύει πως θα ανέβει κι άλλο τις επόμενες βδομάδες. Θέλει λέει πάνω από 2.5 εκ απόσταση από τράχηλο και εμένα έφτασε στα 2.  Θα πάμε στις 32 βδομάδες για Doppler και θα το ξαναδούμε. Ο εμβρυολογος που μου έκανε και τη β επιπέδου είχε πει ότι θα το δούμε τότε (32 εβδομάδες) αν ανέβηκαν και βαριά στις 36 εβδομάδες. Αν ούτε τότε ανέβει θα πάω για καισαρική! Πιστεύω ότι έστω και τελευταία στιγμή θα ανέβει! 
    • Συνέχισε  τα τεστ μέχρι την 19 ημέρα του κύκλου σου.. να τα κρατάς έστω και τώρα σε τετράδιο να τα κολλάς πάνω  η εφαρμογή δεν είναι πολύ βοηθητική εγω δεν την χρησιμοποίησα καμία φορά είναι λίγο μπέρδεμα  και είναι αρχή ακομα μην σε παίρνει από κάτω με τα τεστ θέλει λίγο χρόνο 😊 Για αυτό λέμε να κρατάς και τα τεστ να μας στέλνεις φωτο εκείνα να μπορούμε να σε βοηθαμε και εμείς από την εφαρμογή δεν μπορούμε να καταλάβουμε να τα δούμε καλά 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...