Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα!! Την έχω την έχω οπότε μπορείς να στη δώσω ! Θα σου στείλω αύριο τη διεύθυνση μου σε μήνυμα γιατί από το κινητό δεν μπορώ να στείλω μήνυμα 😘

Σε ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!! Νομίζω είσαι και στο parents ή μπερδεύω ονόματα; Αν είναι στείλε μου και εκεί!

Τα συγχαρητήρια μου παρεπιπτόντως για την εγκυμοσύνη σου! Όλα να πάνε κατ'ευχήν εύχομαι, ήρεμη και τελειόμηνη να είναι με υγιή μωράκια στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον πρώτο μας υπέρυχο και είδαμε την πιο όμορφη εικόνα! Είδαμε δύο σάκους με κάποια στοιχεία μέσα δεν θυμάμαι πως τα είπε ο γιατρός... Αλλά μας είπε είναι δύο οι σάκοι !! Δύο διαφορετικοί ! Θα τρελαθώ κορίτσια! 

Θα πάμε πάλι την Τετάρτη για να ακούσουμε καρδούλες μας είπε 🥰🥰🥰🥰

Αχχχ τι ωραία νέα♥️Διδυμομανουλα!!!Μια όμορφη, ξένοιαστη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον πρώτο μας υπέρυχο και είδαμε την πιο όμορφη εικόνα! Είδαμε δύο σάκους με κάποια στοιχεία μέσα δεν θυμάμαι πως τα είπε ο γιατρός... Αλλά μας είπε είναι δύο οι σάκοι !! Δύο διαφορετικοί ! Θα τρελαθώ κορίτσια! 

Θα πάμε πάλι την Τετάρτη για να ακούσουμε καρδούλες μας είπε 🥰🥰🥰🥰

🎉 🎉 🎉 🎉 🎉 🎉 Συγχαρητήρια τι υπέροχα νέα!!!με το καλό να ακούσετε καρδούλες!!! 🫂🫂🫂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

@Eva29με το καλό τα μωρακια σας!

Κοριτσια σήμερα έκανα τον πρωτο υπέρηχο για να δούμε την παραγωγή…Δυστυχως δεν είχα καλή ανταπόκριση 😔..Η αριστερή ωοθηκη δεν ξύπνησε ούτε με τις ενέσεις και η δεξιά μας δείχνει μόνο 2 ωοθυλακια..Απογοητεύτηκα..όλα αυτά για 2 μόνο;;; 😕 
Το καλό σενάριο είναι να προχωρήσουν και τα 2 και στον επόμενο κύκλο να πάμε σε ετ γιατί σε αυτον το ενδομήτριο δεν είναι καθόλου καλό. 
Το πιο πιθανό όμως σενάριο είναι να πάμε για 2η ωοληψια…😔 Περίμενα να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα!!

@Eva29με το καλό τα μωρακια σας!

Κοριτσια σήμερα έκανα τον πρωτο υπέρηχο για να δούμε την παραγωγή…Δυστυχως δεν είχα καλή ανταπόκριση 😔..Η αριστερή ωοθηκη δεν ξύπνησε ούτε με τις ενέσεις και η δεξιά μας δείχνει μόνο 2 ωοθυλακια..Απογοητεύτηκα..όλα αυτά για 2 μόνο;;; 😕 
Το καλό σενάριο είναι να προχωρήσουν και τα 2 και στον επόμενο κύκλο να πάμε σε ετ γιατί σε αυτον το ενδομήτριο δεν είναι καθόλου καλό. 
Το πιο πιθανό όμως σενάριο είναι να πάμε για 2η ωοληψια…😔 Περίμενα να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα…

Καταλαβαινω την απογοήτευση σου κορίτσι μου. Προσπάθησε να σκεφτεσαι θετικά. Εύχομαι να είναι γερά κ να σου χαρίσουν δυο Τελεια εμβρυακια. Πρώτη διέγερση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα!!

@Eva29με το καλό τα μωρακια σας!

Κοριτσια σήμερα έκανα τον πρωτο υπέρηχο για να δούμε την παραγωγή…Δυστυχως δεν είχα καλή ανταπόκριση 😔..Η αριστερή ωοθηκη δεν ξύπνησε ούτε με τις ενέσεις και η δεξιά μας δείχνει μόνο 2 ωοθυλακια..Απογοητεύτηκα..όλα αυτά για 2 μόνο;;; 😕 
Το καλό σενάριο είναι να προχωρήσουν και τα 2 και στον επόμενο κύκλο να πάμε σε ετ γιατί σε αυτον το ενδομήτριο δεν είναι καθόλου καλό. 
Το πιο πιθανό όμως σενάριο είναι να πάμε για 2η ωοληψια…😔 Περίμενα να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα…

Βοήθησέ μας λίγο καλή μου τι πρωτόκολλο ακολουθείς???? Ηλικία και ΑΜΗ αν θέλεις φυσικά....τώρα θα σου πω εγώ που έχω πάθει το ίδιο ότι γενικά δεν ανταποκρίνομαι στα φάρμακα όπως άλλες κοπέλες όλα όμως τα ωάρια γονιμοποιούνται και γίνονται και βλαστοκυστες..... οπότε ψυχραιμία.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Καλημέρα!!!Και εγώ καινούργια είμαι εδώ και η αλήθεια είναι ότι έχω διαβάσει πράγματα που με έχουν βοηθήσει αρκετά γιατί κακά τα ψέμματα στην αρχή οι περισσότερες που μπαίνουμε σε αυτή την διαδικασία δεν γνωρίζουμε και πολλά. Αυτό που αν ΄όχι όλοι αλλά οι περισσότεροι γιατροί ρίχνουν το φταίξιμο στην ηλικία της γυναίκας δεν μπορώ να το καταλάβω.... Αυτό το λέω γιατί και στην δική μας περίπτωση παρότι το πρόβλημα που υπάρχει στον αντρικό παράγοντα δεν είναι σοβαρό, αργήσαμε να το εξετάσουμε.Και αυτό έγινε κατόπιν παρότρυνσης του άντρα μου προς τον γιατρό. Και εγώ λόγω χαμηλής ανταπόκρισης στα φάρμακα, ετών 40 κάνω φυσικούς κύκλους μόνο με Ovitrelle. Όπως έχουν πει και τα κορίτσια εδώ η καλή ψυχολογία είναι το παν σε αυτή την δύσκολη διαδικασία και μπράβο σου που το προσπαθείς. Και όπως έχει επίσης αποδειχθεί όλες θα τα καταφέρουμε στο τέλος!!!! 

Εγώ πάλι κάτι υποψιάζομαι γιατί όλοι θεωρούν το γυναικείο παράγοντα-και δη την ηλικία-a priori ένοχο, αλλά θέλω να φανώ μεγαλόκαρδη και να μην μπω στη διαδικασία να το αναλύσω περισσότερο. Εξάλλου, ό, τι και να πω εγώ, προβλέπω πως η προσέγγιση αυτή μάλλον δεν θα αλλάξει τώρα σύντομα.

Σου ΄εύχομαι καλή τύχη στις προσπάθειες σου και σύντομα να αποκτήσεις αυτό που θέλεις. Συνέχισε να σκέφτεσαι θετικά, να αγαπάς τον εαυτό σου, να πιστεύεις και όλα θα πάνε καλά ❤️Σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καταλαβαινω την απογοήτευση σου κορίτσι μου. Προσπάθησε να σκεφτεσαι θετικά. Εύχομαι να είναι γερά κ να σου χαρίσουν δυο Τελεια εμβρυακια. Πρώτη διέγερση ;

Μακάρι Παναγία μου.. 🙏 

Ναι πρώτη διέγερση και 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις στο ιστορικό!

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Βοήθησέ μας λίγο καλή μου τι πρωτόκολλο ακολουθείς???? Ηλικία και ΑΜΗ αν θέλεις φυσικά....τώρα θα σου πω εγώ που έχω πάθει το ίδιο ότι γενικά δεν ανταποκρίνομαι στα φάρμακα όπως άλλες κοπέλες όλα όμως τα ωάρια γονιμοποιούνται και γίνονται και βλαστοκυστες..... οπότε ψυχραιμία.......

Ως αισιόδοξος άνθρωπος ελπίζω μέχρι τέλους…αλλά ένα σοκ το έπαθα..δεν περίμενα και 20 αλλά 2;; Ήθελα απλά να κλάψω..Με femara μόνο στην 2η προσπάθεια σπερματεγχυσης είχα 6!!!

Ετων 32, ΑΜΗ 0,22, η αριστερή ωοθήκη ατροφική που δεν συνεργάζεται καθόλου! 
Ξεκινησα femara και 150 μοναδες meriofert και από σήμερα αρχίσαμε τις orgalutran.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Μακάρι Παναγία μου.. 🙏 

Ναι πρώτη διέγερση και 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις στο ιστορικό!

Ως αισιόδοξος άνθρωπος ελπίζω μέχρι τέλους…αλλά ένα σοκ το έπαθα..δεν περίμενα και 20 αλλά 2;; Ήθελα απλά να κλάψω..Με femara μόνο στην 2η προσπάθεια σπερματεγχυσης είχα 6!!!

Ετων 32, ΑΜΗ 0,22, η αριστερή ωοθήκη ατροφική που δεν συνεργάζεται καθόλου! 
Ξεκινησα femara και 150 μοναδες meriofert και από σήμερα αρχίσαμε τις orgalutran.

Έλα κοντά είμαστε εγώ 33... ΑΜΗ 1,67 δεν αντιδράω καλά στις ενέσεις...πρώτη διέγερση 3 ωάρια .. δεύτερη με μιξ φαρμάκων 6 ωοθυλάκια 4 ωάρια γίναν και τα 4 βλαστοκυστες....το σοκ αυτό το αντιλαμβάνομαι πλήρως...3 μέρες έκλαιγα...θα σου πω κατόπιν εορτής ότι κακώς έκλαιγα γιατί συμβαίνει.... μήπως δεν σου ταίριαξαν τα φάρμακα....προσπάθησε να χαλαρώσεις να ωριμάσουν τουλάχιστον αυτά τα δύο....άλλο μικρότερο δεν είδε σίγουρα???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα!!

@Eva29με το καλό τα μωρακια σας!

Κοριτσια σήμερα έκανα τον πρωτο υπέρηχο για να δούμε την παραγωγή…Δυστυχως δεν είχα καλή ανταπόκριση 😔..Η αριστερή ωοθηκη δεν ξύπνησε ούτε με τις ενέσεις και η δεξιά μας δείχνει μόνο 2 ωοθυλακια..Απογοητεύτηκα..όλα αυτά για 2 μόνο;;; 😕 
Το καλό σενάριο είναι να προχωρήσουν και τα 2 και στον επόμενο κύκλο να πάμε σε ετ γιατί σε αυτον το ενδομήτριο δεν είναι καθόλου καλό. 
Το πιο πιθανό όμως σενάριο είναι να πάμε για 2η ωοληψια…😔 Περίμενα να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα…

Μην απογοητεύεσαι, μπορεί να έχει και μικρότερα και να μεγαλώσουν. Πρώτο υπέρηχο σε ποια ημέρα έκανες? Αυτά τα δύο θυμάσαι τι μέγεθος είχαν? 

Ίσως πρόκειται για τον συγκεκριμένο κύκλο μόνο ή να μην σου ταίριαξαν τα φάρμακα. 

Πότε πας ξανά? Στην κλινική τον έκανες ή στην πόλη σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μην απογοητεύεσαι, μπορεί να έχει και μικρότερα και να μεγαλώσουν. Πρώτο υπέρηχο σε ποια ημέρα έκανες? Αυτά τα δύο θυμάσαι τι μέγεθος είχαν? 

Ίσως πρόκειται για τον συγκεκριμένο κύκλο μόνο ή να μην σου ταίριαξαν τα φάρμακα. 

Πότε πας ξανά? Στην κλινική τον έκανες ή στην πόλη σου? 

@kk88 δεν φάνηκε κάτι..μακάρι να υπάρχουν κι αλλα και να κρυβόταν καλά!!!

Υπερηχο έκανα στην κλινική την 6η μέρα και τον επόμενο θα τον κάνω αύριο στη γυναικολόγο. Στο 12+ ήταν το μέγεθος τους και αύριο που θα δει τον δεύτερο θα μου πει ποτέ να πάω για ωοληψια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον πρώτο μας υπέρυχο και είδαμε την πιο όμορφη εικόνα! Είδαμε δύο σάκους με κάποια στοιχεία μέσα δεν θυμάμαι πως τα είπε ο γιατρός... Αλλά μας είπε είναι δύο οι σάκοι !! Δύο διαφορετικοί ! Θα τρελαθώ κορίτσια! 

Θα πάμε πάλι την Τετάρτη για να ακούσουμε καρδούλες μας είπε 🥰🥰🥰🥰

Μπράβο Ευακι, να αφήσεις πίσω τα άγχη και τις ανησυχίες τώρα, όλα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!!! Φανταστικά νέα! Διδυμομανούλα ❤ Με το καλό να ακούσετε και τις καρδούλες τους και το καλοκαιράκι να τις κρατάτε αγκαλιά!

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️ 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

❤️😌 Ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Συνήθως στο golden hall και στο Avenue τα φαρμακεία έχουν από μια ovitrelle τουλάχιστον.. αλλά δες και σε αυτά:

21 0677 4996 μαραγκος μεσογειων 205 ψυχικο 

 

  21 0894 2628 τραστελης γκυφαδα 

 

Βασίλειου φαρμακειο πανορμου 21 6800 9000

 

 γεωργιος γεωργιου πλατεια μαβιλη 21 0644 3008

 

21 1012 4572 παπαφανης χαλανδρι

 

 νεα ιωνια 21 0279 7913

Σε περίπτωση που δεν βρίσκει το φαρμακείο σου..

@BlackCat δοκίμασε και αυτό το φαρμακείο από εκεί ειχα πάρει εγώ την οβιτρελ και μου είχαν πει ότι συνήθως έχουν 21 0958 9360 Χαροκόπου 75, Καλλιθέα 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!! Νομίζω είσαι και στο parents ή μπερδεύω ονόματα; Αν είναι στείλε μου και εκεί!

Τα συγχαρητήρια μου παρεπιπτόντως για την εγκυμοσύνη σου! Όλα να πάνε κατ'ευχήν εύχομαι, ήρεμη και τελειόμηνη να είναι με υγιή μωράκια στην αγκαλιά σου!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και σύντομα και εσύ να έχεις ευχάριστα νέα !  σου στέλνω τώρα μήνυμα στο parents ! ♥️

στις πριν 8 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Αχχχ τι ωραία νέα♥️Διδυμομανουλα!!!Μια όμορφη, ξένοιαστη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου!

♥️♥️ Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Με το καλό κι εσύ να έχεις ευχάριστα νέα.! 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Apol είπε:

🎉 🎉 🎉 🎉 🎉 🎉 Συγχαρητήρια τι υπέροχα νέα!!!με το καλό να ακούσετε καρδούλες!!! 🫂🫂🫂

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ! Και εσύ να μας πεις ευχάριστα νέα σε λίγες ημέρες !! Αναμένουμε !! 😘♥️

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα!!

@Eva29με το καλό τα μωρακια σας!

Κοριτσια σήμερα έκανα τον πρωτο υπέρηχο για να δούμε την παραγωγή…Δυστυχως δεν είχα καλή ανταπόκριση 😔..Η αριστερή ωοθηκη δεν ξύπνησε ούτε με τις ενέσεις και η δεξιά μας δείχνει μόνο 2 ωοθυλακια..Απογοητεύτηκα..όλα αυτά για 2 μόνο;;; 😕 
Το καλό σενάριο είναι να προχωρήσουν και τα 2 και στον επόμενο κύκλο να πάμε σε ετ γιατί σε αυτον το ενδομήτριο δεν είναι καθόλου καλό. 
Το πιο πιθανό όμως σενάριο είναι να πάμε για 2η ωοληψια…😔 Περίμενα να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα…

Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! ♥️ Εύχομαι σε λίγες ημέρες να μας πεις και εσύ πολύ ευχάριστα νέα ! 

Να μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου τώρα που πρέπει να μεγαλώσουν τα ωάρια σου, πάμε με θετική ψυχολογία! 🤞🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο Ευακι, να αφήσεις πίσω τα άγχη και τις ανησυχίες τώρα, όλα πάνε τέλεια!

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη ! Άντε περιμένω ευχάριστα νέα σε λίγες μερουλες και από εσένα ♥️🙏 

Σήμερα θα σε ενημερώσουν για τα μωράκια σου ? Αναμένουμε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα!!

@Eva29με το καλό τα μωρακια σας!

Κοριτσια σήμερα έκανα τον πρωτο υπέρηχο για να δούμε την παραγωγή…Δυστυχως δεν είχα καλή ανταπόκριση 😔..Η αριστερή ωοθηκη δεν ξύπνησε ούτε με τις ενέσεις και η δεξιά μας δείχνει μόνο 2 ωοθυλακια..Απογοητεύτηκα..όλα αυτά για 2 μόνο;;; 😕 
Το καλό σενάριο είναι να προχωρήσουν και τα 2 και στον επόμενο κύκλο να πάμε σε ετ γιατί σε αυτον το ενδομήτριο δεν είναι καθόλου καλό. 
Το πιο πιθανό όμως σενάριο είναι να πάμε για 2η ωοληψια…😔 Περίμενα να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα…

Αυτό που σου λέει η @kk88 είναι το πιο σημαντικό, να έχουν καλή ποιότητα και να γονιμοποιηθουν όλα, το οποίο στο ευχόμαστε όλες. Να υποθέσουμε ότι δεν υπάρχει κάποιο θέμα με το σπερμα άρα περίμενε να δεις την εξέλιξη.  Ναι όλες θα θέλαμε και πολλά και καλά αλλά δυστυχώς η καθεμία μας έχει ένα διαφορετικό πράγμα ως εμπόδιο. Εγώ που έχω κάνει ήδη 2 διεγέρσεις με 20 και 24 ωάρια αλλά είμαι ακόμη εδώ στην 3η πλέον προσπάθεια, θα σου πω οτι η ποιότητα είναι το παν. Και είσαι μικρή οπότε μπορεις να ελπίζεις στα καλύτερα αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη ! Άντε περιμένω ευχάριστα νέα σε λίγες μερουλες και από εσένα ♥️🙏 

Σήμερα θα σε ενημερώσουν για τα μωράκια σου ? Αναμένουμε !! 

Εγώ θα τους παρω το μεσημέρι, αυτοί δεν ενημερώνουν 3η μέρα, σε παίρνουν κατευθείαν την 5η μέρα και σου λένε στην ψυχρά αν έγιναν βλαστοκυστες ή όχι. Όμως θέλω να ξέρω τι γίνεται και σημερα, ειδικά με εκείνα τα 3 που δε μπορούσαν να μου πουν σε τι κατάσταση είναι την Τρίτη. Και βασικά αν μπορώ να καταλάβω ποσες πιθανότητες έχουμε να γίνει ετ το Σάββατο, γιατί υπαρχει και το ενδεχόμενο να μη γίνει. Έλεγα να παρω μεσημέρι κατα τις 12 με 1. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Εγώ θα τους παρω το μεσημέρι, αυτοί δεν ενημερώνουν 3η μέρα, σε παίρνουν κατευθείαν την 5η μέρα και σου λένε στην ψυχρά αν έγιναν βλαστοκυστες ή όχι. Όμως θέλω να ξέρω τι γίνεται και σημερα, ειδικά με εκείνα τα 3 που δε μπορούσαν να μου πουν σε τι κατάσταση είναι την Τρίτη. Και βασικά αν μπορώ να καταλάβω ποσες πιθανότητες έχουμε να γίνει ετ το Σάββατο, γιατί υπαρχει και το ενδεχόμενο να μη γίνει. Έλεγα να παρω μεσημέρι κατα τις 12 με 1. 

Ναι πάρε όσο πιο αργά γιατί το πρωί γίνεται χαμός με ωοληψιες κλπ γενικά.... Πιστεύω όλα καλά θα ειναι 😉♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Massa είπε:

@Eva29 κορίτσι μου!! Περίμενα πώς και πώς τα νέα σου!!! Διδυμακια!!  Συγχαρητήρια!! Με το καλό όλα γλυκιά μου σου εύχομαι! ❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️ και εσένα όλα καλά να πάνε μέχρι το τέλος και με το καλό να το πάρεις αγκαλίτσα ! Πότε έχεις επόμενο υπέρυχο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@kk88 δεν φάνηκε κάτι..μακάρι να υπάρχουν κι αλλα και να κρυβόταν καλά!!!

Υπερηχο έκανα στην κλινική την 6η μέρα και τον επόμενο θα τον κάνω αύριο στη γυναικολόγο. Στο 12+ ήταν το μέγεθος τους και αύριο που θα δει τον δεύτερο θα μου πει ποτέ να πάω για ωοληψια.

Σου εύχομαι να υπάρχουν κι άλλα.... αλλά και να μην υπάρχουν μας νοιάζουν αυτά τα δύο να είναι ποιοτικά.... οπότε μην χάνεις την διάθεση σου για να τα βοηθήσεις!!!!!!! Ενημέρωνε μας κορίτσι μου!!!;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

❤️😌 Ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Συνήθως στο golden hall και στο Avenue τα φαρμακεία έχουν από μια ovitrelle τουλάχιστον.. αλλά δες και σε αυτά:

21 0677 4996 μαραγκος μεσογειων 205 ψυχικο 

 

  21 0894 2628 τραστελης γκυφαδα 

 

Βασίλειου φαρμακειο πανορμου 21 6800 9000

 

 γεωργιος γεωργιου πλατεια μαβιλη 21 0644 3008

 

21 1012 4572 παπαφανης χαλανδρι

 

 νεα ιωνια 21 0279 7913

Σε περίπτωση που δεν βρίσκει το φαρμακείο σου..

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️ 

@BlackCat δοκίμασε και αυτό το φαρμακείο από εκεί ειχα πάρει εγώ την οβιτρελ και μου είχαν πει ότι συνήθως έχουν 21 0958 9360 Χαροκόπου 75, Καλλιθέα 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Αν δεν βρεις πες μου να σου πω το δικό μου φαρμακείο την έχει πάντα απλά είναι Χαλάνδρι

Ρε για πες φαρμακειο γιατι κ εγω χαλανδρι μενω μηπως την βρω που την ψαχνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Μακάρι Παναγία μου.. 🙏 

Ναι πρώτη διέγερση και 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις στο ιστορικό!

Ως αισιόδοξος άνθρωπος ελπίζω μέχρι τέλους…αλλά ένα σοκ το έπαθα..δεν περίμενα και 20 αλλά 2;; Ήθελα απλά να κλάψω..Με femara μόνο στην 2η προσπάθεια σπερματεγχυσης είχα 6!!!

Ετων 32, ΑΜΗ 0,22, η αριστερή ωοθήκη ατροφική που δεν συνεργάζεται καθόλου! 
Ξεκινησα femara και 150 μοναδες meriofert και από σήμερα αρχίσαμε τις orgalutran.

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια σιγουρα θα θέλαμε και ποσότητα και ποιότητα αλλά η ποιότητα μετράει στο τέλος τέλος.

Κάνε υπομονή και αν χρειαστεί δεύτερη ωοληψία μη το φοβηθείς. Ξέρω δυο περιπτώσεις φίλες μου και οι δυο με διπλή ωοληψία back to back ,η μία έχει ένα αγοράκι με βλαστοκύστη 5ΑΒ και η α΄λλη πρόσφατα έκανε διδυμάκια με ενδομητρίωση κλπ.

Όλα να σου πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Ρε για πες φαρμακειο γιατι κ εγω χαλανδρι μενω μηπως την βρω που την ψαχνουμε

Τα είδες αυτά που γράφει η kiddo? Galden hall ρώτησες?

Συνήθως στο golden hall και στο Avenue τα φαρμακεία έχουν από μια ovitrelle τουλάχιστον.. αλλά δες και σε αυτά:

21 0677 4996 μαραγκος μεσογειων 205 ψυχικο 

 

  21 0894 2628 τραστελης γκυφαδα 

 

Βασίλειου φαρμακειο πανορμου 21 6800 9000

 

 γεωργιος γεωργιου πλατεια μαβιλη 21 0644 3008

 

21 1012 4572 παπαφανης χαλανδρι

 

 νεα ιωνια 21 0279 7913

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η troia είπε:

Νομίζω αυτό έχει καταργηθεί πλέον και δεν ζητάνε σφραγίδα. 

Περασα Μαρουσι πριν 15 μερες κοιταξαν κανονικα τις σφραγιδες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...