Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 @Frid @blueocean @Katerinaki83 Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσια. Μια τεράστια θετική χοριακη σας εύχομαι. Να παίρνουμε θάρρος κ εμείς που ακολουθούμε 🥰🥰

ο γιατρός τι οδηγίες σας έδωσε για μετά την ετ;σπίτι κ ξεκουραση ή συνεχίζετε κανονικα;;; Επίσης κορτιζόνη ποιες παίρνετε μετά την ετ;

Ευχαριστούμε, επίσης καλή επιτυχία!

Σπίτι για 5 μέρες, χωρίς πολλά πολλά. Να μην σηκώνω βάρος , να μην ανεβοκατεβαίνω σκάλες, να μη ζορίζομαι με τις δουλειές του σπιτιού το οποίο μετέφρασα μην κάνεις τίποτα αφού του σπιτιού είναι ας τις κάνει το ίδιο :P  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Πήγα τα χαρτιά μου την Δευτέρα στον εοππυ και μου είπαν ότι η επιτροπή θα γίνει την Πέμπτη..λόγω COVID δεν επιτρέπετε η φυσική παρουσία όποτε μου ζήτησαν μόνο τον φάκελο, τον παρέδωσα, έφυγα  και περίμενα απόφαση τους! Δεν με ειδοποίησαν όμως και έχω αρχίσει να αγχώνομαι!!

Σε ποια επιτροπη περασες; Γιατι πριν λιγο καιρο περασαν κ αλλες κοπελες απο εδω κανονικοτα πηραν την αποφαση την ιδια μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Σε ποια επιτροπη περασες; Γιατι πριν λιγο καιρο περασαν κ αλλες κοπελες απο εδω κανονικοτα πηραν την αποφαση την ιδια μερα.

Αυτη την Πεμπτη ενοεις στις 23 η στις 17 που περασε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χαιρετώ! Είμαι καινούργια συμμετοχή στο φόρουμ ☺️ Έκανα την έμβρυομεταφορά μου το προηγούμενο Σάββατο και θα πάμε για χοριακη τη Δευτέρα. Δεν ξέρω αν είχατε την ίδια εμπειρία αλλά δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα. Δεν έχω καν τα συμπτώματα που θα έπρεπε να έχω από τις ενέσεις και τα χάπια. Δεν νιώθω απολύτως ΤΊΠΟΤΑ! Ούτε φούσκωμα ή πόνο στο στήθος, ούτε κακή διάθεση, ούτε υπερευαισθησια, ούτε πόνους περιόδου! Δεν ξέρω τι να σκεφτώ! Μου φαίνεται πολύ περίεργο αυτό που ζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Σε ποια επιτροπη περασες; Γιατι πριν λιγο καιρο περασαν κ αλλες κοπελες απο εδω κανονικοτα πηραν την αποφαση την ιδια μερα.

Στην Αλεξανδρούπολη πέρασα!

@Sandyb αυτό σκέφτομαι να κάνω, να τους πάρω την Δευτέρα..απλα φοβήθηκα μην φανώ υπερβολική! 29/9 περιμένω την επόμενη περίοδο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

@ΠαρασκευαιδουΜπράβο γλυκιά μου!!! Τα καταφέρατε!!! Πολλά συγχαρητήρια, με ένα μωράκι αγκαλιά σε 9 μήνες! 💕 🍼

@angel35 @Eva29 @Frid @blueocean Με το καλό να πάρετε τη σκυτάλη και να ακούσουμε σύντομα και τα δικά σας ευχάριστα! 💞 

Αχ αυτή η αναμονή πως μας ταλαιπωρεί όλες! Έχω αρχίσει διέγερση απο Δευτέρα και δεν περνάνε οι μέρες! Κοιτάζω συνέχεια το ημερολόγιο!!!

Να μοιραστώ και κάποιες έξτρα συμβουλές που μου έδωσε η βελονίστρια για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται 😊  Τις ημέρες πριν την ωοληψία καθόλου τηγανητά, καφέ και ζάχαρη (και για τον σύντροφο το ίδιο τις ημέρες αποχής). 3 ημέρες πριν την εμβρυομεταφορά όχι όξινες τροφές. Αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά τρώμε κάτι όξινο, πχ μια φρέσκια πορτοκαλάδα, και εκείνη την ημέρα τα γεύματά μας να είναι θρεπτικά και ελαφριά πχ μια σούπα βελουτέ. Όχι καυτερά μετά την εμβρυομεταφορά. Επίσης μετά την εμβρυομεταφορά για να βοηθήσουμε την καλή αιμάτωση της μήτρας καθόμαστε με τα πόδια ανοιχτά και χαλαρά, δεν τα σταυρώνουμε. 

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου ♥️ με το καλό να πάρετε πολλά αυγουλάκια ! Λίγες ημέρες έμειναν !! Υπομονή!! 

Σε ευχαριστούμε για τις συμβουλές σου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου ♥️🥰 μακάρι να μπω κι εγώ στο γκρουπακι σας !! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου δεν το ήξερα ! 

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Σου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου ! Εγώ έκανα το εμβόλιο μετά την ωοληψια και πριν την εμβρυομεταφορα. Ο γιατρός μου είχε πει ότι μπορούμε να κάνουμε εμβρυομεταφορα 7 μέρες μετά το εμβόλιο όχι νωρίτερα.  Εγώ 21/8 έκανα τη δεύτερη δόση pfizer και 18/9 εμβρυομεταφορα. Σου εύχομαι σύντομα ένα μωράκι σύντομα ♥️

Κορίτσι μου σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα και να μας πεις μια τεράστια χοριακη εδώ σε λίγες ημέρες!! Πόσα έβαλες ? Κι εγώ έκανα σήμερα εμβρυομεταφορα θα είμαστε μαζί στην αναμονή λοιπόν!! Εγώ θα κάνω χοριακη λίγο πιο μετά από σένα στις 28/9. Έβαλα 2 βλαστοκυστες κατεψυγμένες...♥️♥️♥️

Με το καλό μια τεράστια χοριακη και εσύ κορίτσι μου ♥️♥️♥️ μαζί στην αναμονή λοιπόν !!! 

Κορίτσια έχουν αρχίσει και με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου είναι φυσιολογικό? 

Κρατάω τη σκυτάλη... την κλωσαω και θα στην παραδώσω με πολύ αγάπη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Αυτό ακριβώς!! οδηγό επιβίωσης!! Όσο για το φαΐ δε το συζητώ το τι έχω κατεβάσει αυτές τις μέρες....τρώω και τα γλυκάκια μου η αλήθεια με μέτρο όμως.

@Eva29 πήρα και ΄γω medrol 5 μέρες πριν την εμβυομεταφορά. Βοηθά τον οργανισμό να μην απορρίψει το έμβρυο. Ευχομαι πολύ καλά αποτελέσματα, όλα να πάν καλά!

Α εμένα μου έδωσε medrol σήμερα την ημέρα της εμβρυομεταφορας και δεν μου είπε να τα κόψω θα τα παίρνω μέχρι να μου πει! Σου εύχομαι κι εγώ καλά αποτελέσματα κορίτσι μου !! Όλα να πάνε καλά για όλες μας !! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Στην Αλεξανδρούπολη πέρασα!

@Sandyb αυτό σκέφτομαι να κάνω, να τους πάρω την Δευτέρα..απλα φοβήθηκα μην φανώ υπερβολική! 29/9 περιμένω την επόμενη περίοδο! 

Α εντάξει άνετα προλαβαίνεις αυτόν τον κύκλο, αυτό έχει σημασία.. δεν θα φανείς υπερβολική μέσα στην εβδομάδα θα μιλήσετε και όλα θα είναι καλά..καλή αρχή!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν έχω άλλες καρδιές..   

Σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ. 

Πήγα και νόμιζα είχα 3 ημερών μετά έψαχνα έλεγα αυτή μου είπε χωρισμός 4 άριστο και έλεγα με 3 ημερών μόνο 4 δεν είναι άριστο. 

Σήμερα έμαθα ότι ήταν 2 ημερών.. ένα σοκ το έπαθα γτ με 2 ημερών δύσκολα κι κι όμως γίνεται. 

 

 

Πήραμε και δωράκι για την κοπέλα και ανυπομονώ για την Δευτέρα:-) 

Ύσ τα φθηνά τεστ τώρα δείξανε λιγακι πιο θετικό χαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 @Frid @blueocean @Katerinaki83 Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσια. Μια τεράστια θετική χοριακη σας εύχομαι. Να παίρνουμε θάρρος κ εμείς που ακολουθούμε 🥰🥰

ο γιατρός τι οδηγίες σας έδωσε για μετά την ετ;σπίτι κ ξεκουραση ή συνεχίζετε κανονικα;;; Επίσης κορτιζόνη ποιες παίρνετε μετά την ετ;

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️

Να έχεις και εσύ μια τεράστια χοριακη!!  δεν θυμάμαι σε τι φάση είσαι... είμαστε και πολλές ! Εμένα μου είπε φουλ ξεκούραση, ανάλατα φαγητά και πολύ νερό ! Κορτιζόνη ξεκίνησα σήμερα και μου είπε πως δεν τη σταματάω αν δεν μου πει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frid είπε:

Με το καλο να φωλιάσουν εκεί μέσα και στις δυο μας και σε όλες και να μπούμε και εμείς σε αλλά πινακακια 😁.Δυο έβαλα και εγω ,τα ξεπάγωσε μου είπε δυο ημερες πριν και εγίναν βλαστοκυστες 5 ημερών και χοριακη στις 12 ημερες ,ελπιζω να αντέξω !Οσο για τους πόνους περιόδου που λες ,την πρώτη φορά που είχε θετική χοριακη είχα πόνους έντονους μέχρι τέλους όποτε θα το έπαιρνα για θετικό γιατί τη δεύτερη που ήταν μηδενική δεν ένιωθα σχεδόν τίποτα !!!Ξερω είναι βλακεία μάλλον να συγκρίνουμε και να ψάχνουμε συμπτώματα αλλά και εγω ώρες ώρες τρώγομαι αστα 😂😁!!Οτι θες ρωτάμε να τα λέμε εδώ μέχρι την ώρα της χοριακης να επιβιώσουμε !!

Οδηγός επιβίωσης είναι αυτός όντως !! Σε ευχαριστώ κοπέλα μου και εσύ ότι θες να μιλάμε να μου λες ! Υπομονή εσένα δεν σου μείνανε πολλές ημέρες ακόμα ! ♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasiliqueδιδιδομανουλα μου γλυκιά πως είσαι ?? Πως είναι τα μωράκια ?? ♥️♥️♥️ 

Όταν θα κάνεις αλλαγή μπορείς να με βάλεις και εμένα 28/9 για χοριακη ? 🙏🙏🙏 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Frid είπε:

Καλημερα κοριτσια και καλο Σαββατοκύριακο 😁,όλο θετικά νέα σας διαβάζω τελευταία και είμαι πολύ χαρούμενη!!Ευχομαι να συνεχίσει έτσι για όλες μας ,υγιέστατα εμβρυακια θετικές χοριακες και υπερήχους να μετράμε δαχτυλάκια 😊😁!!!Εχω καιρό να γράψω ,τελευταία φορά είχα κάτι νευράκια και μπόλικο φόβο αλλά με βοηθήσατε πολύ και σας ευχαριστω όλες μέσα από την καρδιά μου!Αυτη τη φορά είμαι 5η ημέρα μετά από εμβρυομεταφορα και σε ανάμενα κάρβουνα 😱😂😂!!!Η αλήθεια είναι ότι δεν νιώθω μα έχει γίνει κάτι αλλά δεν πειράζει ίσως δεν ήταν η ώρα μας ακόμα ,παρόλα αυτα μια μικρή ελπίδα με κρατάει ακόμα μέχρι να δείξει η χοριακη στις 25 αυτού του μήνα και ήθελα να ζητήσω αν μπορείς Βασιλική μου να με βάλεις και εμενα σε αυτό το όμορφο πίνακακι 😁!@blueocean ειμαστε  στην ίδια φάση ακριβώς ;;;σου ευχομαι πολύ πολύ καλη επιτυχία και αν θες τα λέμε και από εδώ μήπως βοηθάει αυτό

Διάβασε τα παλιά μηνύματα μου... αυτό θα πω τίποτα δεν ένιωθα ... το τι πέρασαν τα κορίτσια εδω μόνο αυτές ξέρουν και τώρα είμαι μες την χαρά:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frid είπε:

Σε ευχαριστω μελλοντική μανούλα και σου ευχομαι σύντομα να έχεις αγκαλιά ένα υγιέστατο μωράκι 😁!!κρατιεμαι η αλήθεια είναι ,τη μια ψάχνω συμπτώματα παντού την άλλη λέω το ίδιο σου κάνει μόνο η χοριακη θα δείξει όποτε χαλάρωσε τρελουλα 😂😂!!

Γτ μου θυμίζει εμενα πριν καμιά εβδομάδα??🤔🙄🙄🙄🤣🤣🤣 @Διόνη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Ε να τώρα να τσιριξω ελεύθερα!!!!!! Μπράβο ρε κοριτσαρε!!!!!!! Με το καλό!!!!!! 

Χαχαχχα δώσε πόνο και ετοιμάσου να υποδεχτείς τα μωράκια σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Μπράβο ρε αγαπηηηηηηηηηη συγχαρητήρια ρε κορίτσι μου....άντε να γελάσει λίγο το χειλάκι σου !!!!  Μα τι να πω πια ...... Μπράβοοοοο....

Εύχομαι να είναι τέλεια και η επόμενη χοριακη σου!!!!! 💓💗💓💓💗💓💗💓💗💓💗💓💗💓💓💓💓💗💓💗

Διονη μου σε ευχαριστώ πολύ  πολύ  ειδικά που με άντεξες;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Massa είπε:

Ααχχχ θα τρελαθώ!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 

Όλα καλά από εδώ και πέρα! Ήμουν σίγουρη ότι θα είναι τέλεια!

Μακάρι να συνεχίσουμε όλες ετσι θετικά!! 💟

Αυτή η σκυτάλη δίνεται με πολύ αγάπη για αυτό και συνεχίζουν τα θετικά..  σου στέλνω μπεμιδοσκονη  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️

Να έχεις και εσύ μια τεράστια χοριακη!!  δεν θυμάμαι σε τι φάση είσαι... είμαστε και πολλές ! Εμένα μου είπε φουλ ξεκούραση, ανάλατα φαγητά και πολύ νερό ! Κορτιζόνη ξεκίνησα σήμερα και μου είπε πως δεν τη σταματάω αν δεν μου πει... 

έκανα ωοληψια τη Δευτέρα. Αν ήταν καλό το ενδομήτριο, κι εγώ σήμερα θα είχα ετ. Αλλά με τα σερπαφαρ δεν αναπτύχθηκε σωστα. Όποτε περιμένω να αδιαθετησω μέσα στις επόμενες μερες, και ξεκινάω προετοιμασια για ετ. 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συγχαρητήρια μου @Παρασκευαιδου, είσαι έγκυος κ με τη βουλα πια!! Όχι άλλα κλάματα τώρα, μόνο χαρές!! Μια ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κ όλα καλά να πάνε!! @Eva29με το καλό μια τεράστια χοριακη κ από σένα περιμένουμε κ γιατί όχι κ δίδυμομανουλα!! 🙏🙏Με το καλό κ σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν χοριακη, ανανεώνεται συνεχώς το γκρουπακι μας κ να ξέρετε ότι είναι κ γουρλίδικο!! ❤️❤️

@Διόνηπεριμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου από την αυχενική να παιρνω κ εγώ θάρρος που είμαι η επόμενη!!

@Vasiliqueμου πως πας με τα διδυμακια;; έγω έχω 2 μέρες με αρκετά πονάκια, ίσως είναι κ από το έντερο, δεν πονάω μόνο όρθια!! Άστα, ελπίζω να μην είναι κάτι, θέλω κ σίγουρα μια εβδομάδα μέχρι την αυχενική κ όσο να ναι αγχώνομαι, καταλαβαίνεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

έκανα ωοληψια τη Δευτέρα. Αν ήταν καλό το ενδομήτριο, κι εγώ σήμερα θα είχα ετ. Αλλά με τα σερπαφαρ δεν αναπτύχθηκε σωστα. Όποτε περιμένω να αδιαθετησω μέσα στις επόμενες μερες, και ξεκινάω προετοιμασια για ετ. 🥰🥰

Με το καλό κορίτσι μου να κάνετε την εμβρυομεταφορα!! Υπομονή λίγες ημέρες ακόμα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Τα συγχαρητήρια μου @Παρασκευαιδου, είσαι έγκυος κ με τη βουλα πια!! Όχι άλλα κλάματα τώρα, μόνο χαρές!! Μια ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κ όλα καλά να πάνε!! @Eva29με το καλό μια τεράστια χοριακη κ από σένα περιμένουμε κ γιατί όχι κ δίδυμομανουλα!! 🙏🙏Με το καλό κ σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν χοριακη, ανανεώνεται συνεχώς το γκρουπακι μας κ να ξέρετε ότι είναι κ γουρλίδικο!! ❤️❤️

@Διόνηπεριμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου από την αυχενική να παιρνω κ εγώ θάρρος που είμαι η επόμενη!!

@Vasiliqueμου πως πας με τα διδυμακια;; έγω έχω 2 μέρες με αρκετά πονάκια, ίσως είναι κ από το έντερο, δεν πονάω μόνο όρθια!! Άστα, ελπίζω να μην είναι κάτι, θέλω κ σίγουρα μια εβδομάδα μέχρι την αυχενική κ όσο να ναι αγχώνομαι, καταλαβαίνεις!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Μακάρι μακάρι ♥️ με το καλό να κάνεις την αυχενική σου να δείτε τα μωράκια σας ! Περιμένω με ανυπομονησία νέα σου ! 

@Διόνη σε περιμένουμε να μας πεις πως πήγε η αυχενική!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Θα θελα ρωτήσω αν ξέρει καμμία ή αν έχει άκουσει για τον προεμφυτευτικο, αν είχε κάποια απουσία αποτελεσματος στην απάντηση. Δηλαδή δεν μπόρεσε να ολοκληρωθεί η ανάλυση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Στην Αλεξανδρούπολη πέρασα!

@Sandyb αυτό σκέφτομαι να κάνω, να τους πάρω την Δευτέρα..απλα φοβήθηκα μην φανώ υπερβολική! 29/9 περιμένω την επόμενη περίοδο! 

Καλημερα, δεν εισαι υπερβολικη ποσο μαλλον οταν εσυ χρειαζεται να ξεκινησεις μια θεραπεια κ εχεις περιορισμενο χρονο. Εχουν περασει μερες κ δεν εχεις λαβει ενημερωση δεν ειναι κακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια δεν έχω άλλες καρδιές..   

Σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ. 

Πήγα και νόμιζα είχα 3 ημερών μετά έψαχνα έλεγα αυτή μου είπε χωρισμός 4 άριστο και έλεγα με 3 ημερών μόνο 4 δεν είναι άριστο. 

Σήμερα έμαθα ότι ήταν 2 ημερών.. ένα σοκ το έπαθα γτ με 2 ημερών δύσκολα κι κι όμως γίνεται. 

 

 

Πήραμε και δωράκι για την κοπέλα και ανυπομονώ για την Δευτέρα:-) 

Ύσ τα φθηνά τεστ τώρα δείξανε λιγακι πιο θετικό χαχαχα 

 

Μπραβο ειδες τελικα ηταν το τυχερο σου. Καλη συνεχεια με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...