Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλημέρα!!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι για την ευτυχία!!!

Είναι πρώτη φορά που γράφω σε forum και η αλήθεια είναι ότι ήμουν λίγο διστακτική. Αλλά ήθελα πολύ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου και την προσπάθεια μου με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν.

Στο ιστορικό μου έχω ήδη 5 αποβολές εκ των η μία ήταν εξωμήτρια με αποτέλεσμα την αφαίρεση της μίας σάλπιγγας. Οι άλλες ήταν βιοχημικές στις οποίες δεν υπήρχε κάποιο δείγμα ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε για τυχόν ανωμαλίες. Εκτός από το αυτοάνοσο ΣΕΛ το οποίο έχω αλλά είναι υπό παρακολούθηση εδώ και αρκετά χρόνια χωρίς εξάρσεις έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις οι οποίες είναι καλές.

Έχω κάνει ήδη διέγερση χωρίς δυστυχώς καλή ανταπόκριση από την οποία πήραμε μόνο ένα ωάριο και τώρα συνεχίζουμε με φυσικούς κύκλους καθώς η ΑΜΗ είναι πολύ χαμηλή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Libra81 είπε:

Καλημέρα!!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι για την ευτυχία!!!

Είναι πρώτη φορά που γράφω σε forum και η αλήθεια είναι ότι ήμουν λίγο διστακτική. Αλλά ήθελα πολύ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου και την προσπάθεια μου με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν.

Στο ιστορικό μου έχω ήδη 5 αποβολές εκ των η μία ήταν εξωμήτρια με αποτέλεσμα την αφαίρεση της μίας σάλπιγγας. Οι άλλες ήταν βιοχημικές στις οποίες δεν υπήρχε κάποιο δείγμα ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε για τυχόν ανωμαλίες. Εκτός από το αυτοάνοσο ΣΕΛ το οποίο έχω αλλά είναι υπό παρακολούθηση εδώ και αρκετά χρόνια χωρίς εξάρσεις έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις οι οποίες είναι καλές.

Έχω κάνει ήδη διέγερση χωρίς δυστυχώς καλή ανταπόκριση από την οποία πήραμε μόνο ένα ωάριο και τώρα συνεχίζουμε με φυσικούς κύκλους καθώς η ΑΜΗ είναι πολύ χαμηλή....

Κι εμένα είναι πολύ χαμηλή η ΑΜΗ. Δυστυχώς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι φυσικοί κύκλοι ή φυσικοί τροποποιημένοι κύκλοι. Εγώ πάλι σκέφτομαι πλέον τα δανεικά γιατί δεν έχω πολλά περιθώρια... Χρειάζεται υπομονή μεγάλη και κουράγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Libra81 είπε:

Καλημέρα!!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι για την ευτυχία!!!

Είναι πρώτη φορά που γράφω σε forum και η αλήθεια είναι ότι ήμουν λίγο διστακτική. Αλλά ήθελα πολύ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου και την προσπάθεια μου με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν.

Στο ιστορικό μου έχω ήδη 5 αποβολές εκ των η μία ήταν εξωμήτρια με αποτέλεσμα την αφαίρεση της μίας σάλπιγγας. Οι άλλες ήταν βιοχημικές στις οποίες δεν υπήρχε κάποιο δείγμα ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε για τυχόν ανωμαλίες. Εκτός από το αυτοάνοσο ΣΕΛ το οποίο έχω αλλά είναι υπό παρακολούθηση εδώ και αρκετά χρόνια χωρίς εξάρσεις έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις οι οποίες είναι καλές.

Έχω κάνει ήδη διέγερση χωρίς δυστυχώς καλή ανταπόκριση από την οποία πήραμε μόνο ένα ωάριο και τώρα συνεχίζουμε με φυσικούς κύκλους καθώς η ΑΜΗ είναι πολύ χαμηλή....

καλωσορισες και καλα εκανες που εγραψες!!! πιστευω θα βοηθηθεις αρκετα απο την ομαδα.
ειμαι πιο φρεσκια στο κομματι εξωσωματικης απλα θελω να σου πω οτι κι εγω εχω αφαιρεσει και τις 2 σαλπιγγες μου και αυτη ειναι η βασικη αιτια υπογονιμοτητας που εχουμε!
κι αλλη κοπελα εκανε φυσικους κυκλους και τωρα περιμενει μωρακι -ή μωρακια- λογικα θα σου απαντησει μολις το δει!!! καλη συνεχεια κι ο,τι θες ειμαστε εδω!!!💓
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Libra81 είπε:

Καλημέρα!!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι για την ευτυχία!!!

Είναι πρώτη φορά που γράφω σε forum και η αλήθεια είναι ότι ήμουν λίγο διστακτική. Αλλά ήθελα πολύ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου και την προσπάθεια μου με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν.

Στο ιστορικό μου έχω ήδη 5 αποβολές εκ των η μία ήταν εξωμήτρια με αποτέλεσμα την αφαίρεση της μίας σάλπιγγας. Οι άλλες ήταν βιοχημικές στις οποίες δεν υπήρχε κάποιο δείγμα ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε για τυχόν ανωμαλίες. Εκτός από το αυτοάνοσο ΣΕΛ το οποίο έχω αλλά είναι υπό παρακολούθηση εδώ και αρκετά χρόνια χωρίς εξάρσεις έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις οι οποίες είναι καλές.

Έχω κάνει ήδη διέγερση χωρίς δυστυχώς καλή ανταπόκριση από την οποία πήραμε μόνο ένα ωάριο και τώρα συνεχίζουμε με φυσικούς κύκλους καθώς η ΑΜΗ είναι πολύ χαμηλή....

Να τσεκαρεις καλυτερα τα αιματολογικά ολα εκτος της συχνής παρακολούθησης του αυτοανοσου κ πριν τη κυηση και φυσικα συχνότερα μετά..εγω με αμη 0,3 κ fsh 17 με φυσικους τα καταφερα ετων 42 ,δε γινοταν διαφορετικα...& παλι καλά! με επιμονή κ πολυ υπομονη & καλό εμβρυολογικο θα τα καταφερεις σιγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ!!!Καλώς σας βρήκα.

Και εμείς λόγω του ότι η μια σάλπιγγα που έχει μείνει δεν λειτουργεί προχωρήσαμε σε εξωσωματική.

Χαρά στο κουράγιο σου με 17 φυσικούς!!!! Εγώ έχω κάνει τρεις μέχρι στιγμής και το σκέφτομαι να συνεχίσω.... Παίζει ρόλο και ότι μένω Θεσσαλονίκη και την διαδικασία την κάνω στην Αθήνα  οπότε κάθε φορά τρέχουμε τελευταία στιγμή!!!

Όσο αφορά τα αιματολογικά με παρακολουθεί η Λευκού και τα έχουμε τσεκάρει και όταν ήμουν σε εγκυμοσύνη (πριν την αποβολή ) και δεν προέκυπτε κάτι.

Εννοείται ότι έπαιρνα salospir, κορτιζόνη και αντιπηκτικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Καλημέρα!!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι για την ευτυχία!!!

Είναι πρώτη φορά που γράφω σε forum και η αλήθεια είναι ότι ήμουν λίγο διστακτική. Αλλά ήθελα πολύ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου και την προσπάθεια μου με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν.

Στο ιστορικό μου έχω ήδη 5 αποβολές εκ των η μία ήταν εξωμήτρια με αποτέλεσμα την αφαίρεση της μίας σάλπιγγας. Οι άλλες ήταν βιοχημικές στις οποίες δεν υπήρχε κάποιο δείγμα ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε για τυχόν ανωμαλίες. Εκτός από το αυτοάνοσο ΣΕΛ το οποίο έχω αλλά είναι υπό παρακολούθηση εδώ και αρκετά χρόνια χωρίς εξάρσεις έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις οι οποίες είναι καλές.

Έχω κάνει ήδη διέγερση χωρίς δυστυχώς καλή ανταπόκριση από την οποία πήραμε μόνο ένα ωάριο και τώρα συνεχίζουμε με φυσικούς κύκλους καθώς η ΑΜΗ είναι πολύ χαμηλή....

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η flashdance είπε:

Κι εμένα είναι πολύ χαμηλή η ΑΜΗ. Δυστυχώς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι φυσικοί κύκλοι ή φυσικοί τροποποιημένοι κύκλοι. Εγώ πάλι σκέφτομαι πλέον τα δανεικά γιατί δεν έχω πολλά περιθώρια... Χρειάζεται υπομονή μεγάλη και κουράγιο...

Καλή επιτυχία κορίτσια και όλα με το καλό.

Μη το βάζετε κάτω όσο αντέχετε παλέψτε το.

Και που θα πάει θα τα καταφέρουμε.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Καλημέρα!!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι για την ευτυχία!!!

Είναι πρώτη φορά που γράφω σε forum και η αλήθεια είναι ότι ήμουν λίγο διστακτική. Αλλά ήθελα πολύ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου και την προσπάθεια μου με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν.

Στο ιστορικό μου έχω ήδη 5 αποβολές εκ των η μία ήταν εξωμήτρια με αποτέλεσμα την αφαίρεση της μίας σάλπιγγας. Οι άλλες ήταν βιοχημικές στις οποίες δεν υπήρχε κάποιο δείγμα ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε για τυχόν ανωμαλίες. Εκτός από το αυτοάνοσο ΣΕΛ το οποίο έχω αλλά είναι υπό παρακολούθηση εδώ και αρκετά χρόνια χωρίς εξάρσεις έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις οι οποίες είναι καλές.

Έχω κάνει ήδη διέγερση χωρίς δυστυχώς καλή ανταπόκριση από την οποία πήραμε μόνο ένα ωάριο και τώρα συνεχίζουμε με φυσικούς κύκλους καθώς η ΑΜΗ είναι πολύ χαμηλή....

Καλώς όρισες στην παρέα μας κορίτσι μου ! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας πεις ότι θα γίνεις μανούλα 🥰 

Κι εγώ είχα μια εξωμητριο στο παρελθόν και αφαίρεση της μιας σαλπιγγας αλλά πέρα από αυτό δεν είχα άλλη σύλληψη. Το καλό είναι ότι εσείς έχετε αρκετές συλλήψεις... Οπότε σίγουρα θα ξαναεχετε μια δυο τρεις θα γίνει το θαύμα κορίτσι μου θέλει υπομονή!!! Έχεις κάνει εξετάσεις θρομβοφιλιας? Να το αποκλείσετε κι αυτό ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@nikol88 -> 29/7

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@kaposetsi--> 754 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 27/7

@dep14 -> 28/7

@Tvz -> 4/8

Τι κάνετε κορίτσια μου; Πώς είστε; Αναμένουμε την @Tvz να μας πει την εμπειρία της!

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι στην αναμονή την παλεύουν;;; Πείτε μας καλέ κάτι!

@angel35εντάξει; Το πήραμε το χαρτί; Καλή αρχή κοριτσάκι μου! Καλωσόρισες κ επίσημα πια στον κόσμο της εξωσωματικής! Εύχομαι το ταξίδι σου να είναι σύντομο κ μόνο με ευχάριστες εμπειρίες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

Ποιος πέρασε επιτροπή;;;;;;;;;;; 

Ποιος κρατάει το πολυπόθητο χαρτί;;;;;;;; 

Ποιος ξεκινάει;;;;;;;; 

Ποιος μωρο μου ποιος;;;;; ωπα!!! 

Κ μόλις σε ανέφερα! Χαχαχα! Άντε ντε! Μας έσκασες αδελφούλα μου! Καλή αρχή κ από εδώ λοιπόν! Όλα να πάνε κατ' ευχήν! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ποιος πέρασε επιτροπή;;;;;;;;;;; 

Ποιος κρατάει το πολυπόθητο χαρτί;;;;;;;; 

Ποιος ξεκινάει;;;;;;;; 

Ποιος μωρο μου ποιος;;;;; ωπα!!! 

Καλή αρχή τώρα και εύχομαι να είναι σύντομος ο δρόμος αυτός !!! Με τη μία να ξεμπερδευετε ♥️🥰 διακόπες χαλάρωση και πάμε βουρ από Σεπτέμβρη να γίνουμε μανουλες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

καλωσορισες και καλα εκανες που εγραψες!!! πιστευω θα βοηθηθεις αρκετα απο την ομαδα.
ειμαι πιο φρεσκια στο κομματι εξωσωματικης απλα θελω να σου πω οτι κι εγω εχω αφαιρεσει και τις 2 σαλπιγγες μου και αυτη ειναι η βασικη αιτια υπογονιμοτητας που εχουμε!
κι αλλη κοπελα εκανε φυσικους κυκλους και τωρα περιμενει μωρακι -ή μωρακια- λογικα θα σου απαντησει μολις το δει!!! καλη συνεχεια κι ο,τι θες ειμαστε εδω!!!💓
 

@Libra81 Παρούσα! Καταρχάς καλώς ήρθες! Εμείς εδώ τα λέμε όλα! Να μην διστάζεις κ να μας μιλάς γιατί πολύ σωστά το λες, εμείς εδώ καταλαβαίνουμε, συμπονούμε κ στηρίζουμε η μία την άλλη! Λυπάμαι πολύ για όσα πέρασες, δεν θα σταθώ όμως περισσότερο σ' αυτά γιατί ανήκουν πια στο παρελθόν. Τώρα ζούμε το παρόν κ ατενίζουμε με αισιοδοξία το μέλλον! Με πίστη κ υπομονή! Η αλήθεια είναι πως ο δρόμος του φυσικού είναι δύσκολος. Όλα όμως τα αγαθά κόποις κτώνται, σωστά; Ναι, θα κουραστείς, κάποιες φορές θα απογοητευτείς, θα θέλεις να τα παρατήσεις αλλά εκεί ακριβώς θα σου πω ΜΗΝ το κάνεις. Εκεί ακριβώς είναι όλο το παιχνίδι! Να σου πω κ κάτι; Ο Θεός μας δοκιμάζει! Τις αντοχές μας! Και ξέρει πότε είμαστε έτοιμες! Ένα χρόνο "παιδεύομαι" ας μου επιτραπεί η λέξη... Υπάρχουν κοπέλες που το προσπαθούν χρόνια. Μετά την τελευταία μου αποτυχία τον Φεβρουάριο όλα μου φαινόντουσαν βουνό! Θα συμφωνήσω με την αγαπημένη @Nefeliapσιγουρέψου πως έχουν γίνει όλες οι εξετάσεις. Επίσης, έχετε δοκιμάσει με άλλο φάρμακο; Δεν ανταποκρίνονται όλες οι γυναίκες το ίδιο στα φάρμακα... Εμπιστοσύνη στον Θεό, στον γιατρό κ στον εαυτό σου! Τίποτε δεν είναι ακατόρθωτο! Φαντάζει μεν αλλά δεν είναι! Είμαι 43 ετών κ την Δευτέρα θα πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κ μόλις σε ανέφερα! Χαχαχα! Άντε ντε! Μας έσκασες αδελφούλα μου! Καλή αρχή κ από εδώ λοιπόν! Όλα να πάνε κατ' ευχήν! 💚

😂😂😂 Μην νομίζεις ότι το έχω καταλάβει ακόμα!!!! Πότε μπήκα εδώ ποτέ έγραψα πρώτη φορά, πότε μάζεψα τα χαρτιά και πέρασα επιτροπή, δεν το κατάλαβα! Έγιναν όλα πολύ γρήγορα!!!! 

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλή αρχή τώρα και εύχομαι να είναι σύντομος ο δρόμος αυτός !!! Με τη μία να ξεμπερδευετε ♥️🥰 διακόπες χαλάρωση και πάμε βουρ από Σεπτέμβρη να γίνουμε μανουλες 🥰

Κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Διακοπές χλωμό 😂😂😂

Την χαλάρωση ωστόσο θα την κρατήσω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

😂😂😂 Μην νομίζεις ότι το έχω καταλάβει ακόμα!!!! Πότε μπήκα εδώ ποτέ έγραψα πρώτη φορά, πότε μάζεψα τα χαρτιά και πέρασα επιτροπή, δεν το κατάλαβα! Έγιναν όλα πολύ γρήγορα!!!! 

 

Κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Διακοπές χλωμό 😂😂😂

Την χαλάρωση ωστόσο θα την κρατήσω!!!! 

Έτσι σύντομα μπαμ μπαμ σου εύχομαι να φουσκώσει κ η κοιλιά σου! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

@Tvzκορίτσι μου πως πήγε η εμβρυομεταφορα?? Αναμένουμε νέα σου ♥️

Η εμβρυομεταφορα πήγε πολύ καλά κορίτσια μου, 2 βλαστοκυστες η μία ΑΑ κ η άλλη ΑΒ, 2 τέλεια εμβρυακια έτοιμα να γαντζωθουν όπως μου είπε ο γιατρός, βάλαμε. Τώρα νιώθω λίγο παράξενα, συγκίνηση κ σαν να μην το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη, όχι συμπτώματα μην φανταστείτε!! Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Ότι καλύτερο σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! ❤️❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Tvz ->23/7

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@kaposetsi--> 754 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 27/7

@dep14 -> 28/7

Τι κάνετε κορίτσια μου; Πώς είστε; Αναμένουμε την @Tvz να μας πει την εμπειρία της!

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι στην αναμονή την παλεύουν;;; Πείτε μας καλέ κάτι!

@angel35εντάξει; Το πήραμε το χαρτί; Καλή αρχή κοριτσάκι μου! Καλωσόρισες κ επίσημα πια στον κόσμος της εξωσωματικής! Εύχομαι το ταξίδι σου να είναι σύντομο κ μόνο με ευχάριστες εμπειρίες!

 

@Vasilique μου ήρθε η ώρα νομίζω να με αλλάξεις κατηγορία στο πινακάκι!! 4.8 είπε ο γιατρός μπορούμε να πάμε για χοριακη!! Στείλε μου κ μπεμπεδοσκονη όπως λένε κ τα κορίτσια να έχω μια χοριακη τόσο μεγάλη όσο κ η δική σου!! 

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Ποιος πέρασε επιτροπή;;;;;;;;;;; 

Ποιος κρατάει το πολυπόθητο χαρτί;;;;;;;; 

Ποιος ξεκινάει;;;;;;;; 

Ποιος μωρο μου ποιος;;;;; ωπα!!! 

Καλή αρχή!! Γρήγορα μανούλα σου εύχομαι, 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Η εμβρυομεταφορα πήγε πολύ καλά κορίτσια μου, 2 βλαστοκυστες η μία ΑΑ κ η άλλη ΑΒ, 2 τέλεια εμβρυακια έτοιμα να γαντζωθουν όπως μου είπε ο γιατρός, βάλαμε. Τώρα νιώθω λίγο παράξενα, συγκίνηση κ σαν να μην το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη, όχι συμπτώματα μην φανταστείτε!! Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Ότι καλύτερο σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! ❤️❤️

@Vasilique μου ήρθε η ώρα νομίζω να με αλλάξεις κατηγορία στο πινακάκι!! 4.8 είπε ο γιατρός μπορούμε να πάμε για χοριακη!! Στείλε μου κ μπεμπεδοσκονη όπως λένε κ τα κορίτσια να έχω μια χοριακη τόσο μεγάλη όσο κ η δική σου!! 

Καλή αρχή!! Γρήγορα μανούλα σου εύχομαι, 🙏🙏

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! Μια τεράστιααααααααα χοριακή! Μπεμπεδόσκονη από Δευτέρα! Να πάνε όλα καλά Παναγιά μου!

Να είσαι ήρεμη κ να προσέχεις τώρα! Ό,τι ήταν να κάνεις το έκανες! Τώρα αναλαμβάνει άλλος! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Ποιος πέρασε επιτροπή;;;;;;;;;;; 

Ποιος κρατάει το πολυπόθητο χαρτί;;;;;;;; 

Ποιος ξεκινάει;;;;;;;; 

Ποιος μωρο μου ποιος;;;;; ωπα!!! 

Άντε καλή αρχή!!!!! Να πάνε όλα μα όλα τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Η εμβρυομεταφορα πήγε πολύ καλά κορίτσια μου, 2 βλαστοκυστες η μία ΑΑ κ η άλλη ΑΒ, 2 τέλεια εμβρυακια έτοιμα να γαντζωθουν όπως μου είπε ο γιατρός, βάλαμε. Τώρα νιώθω λίγο παράξενα, συγκίνηση κ σαν να μην το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη, όχι συμπτώματα μην φανταστείτε!! Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Ότι καλύτερο σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! ❤️❤️

@Vasilique μου ήρθε η ώρα νομίζω να με αλλάξεις κατηγορία στο πινακάκι!! 4.8 είπε ο γιατρός μπορούμε να πάμε για χοριακη!! Στείλε μου κ μπεμπεδοσκονη όπως λένε κ τα κορίτσια να έχω μια χοριακη τόσο μεγάλη όσο κ η δική σου!! 

Καλή αρχή!! Γρήγορα μανούλα σου εύχομαι, 🙏🙏

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!!!!! Και να πάνε όλα μα οκά καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! Μια τεράστιααααααααα χοριακή! Μπεμπεδόσκονη από Δευτέρα! Να πάνε όλα καλά Παναγιά μου!

Να είσαι ήρεμη κ να προσέχεις τώρα! Ό,τι ήταν να κάνεις το έκανες! Τώρα αναλαμβάνει άλλος! 🙏🏻

Μακάρι τη Δευτέρα να δεις τα σακουλάκια σου!! Είμαι αρκετά ηρεμη κ εννοείται ότι θα προσέχω!! Ο γιατρός βέβαια ήταν πολύ χαλαρός, σήμερα ξεκούραση κ από αύριο να γυρίσω κανονικά στις δραστηριότητες μου, είπε!! Σήμερα ή αύριο γίνεται η εμφύτευση είπε. Βεβαια έχω κάνει ολες τις δουλειές μου, οπότε ξεκούραση απόλυτη μέχρι την Παρασκευή που θα φύγω για διακοπές!! Μέχρι κ βαλίτσες έχω κάνει!! Οπότε θα πιαστώ να κάθομαι, καμία βόλτα το σκύλο κ ξανά πάλι πίσω!! Τώρα πραγματικά ότι έχει πει ο Θεός, μακαρι αυτά τα εμβρυακια να γαντζωθουν κ να βγουν σε 9 μηνες🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Η εμβρυομεταφορα πήγε πολύ καλά κορίτσια μου, 2 βλαστοκυστες η μία ΑΑ κ η άλλη ΑΒ, 2 τέλεια εμβρυακια έτοιμα να γαντζωθουν όπως μου είπε ο γιατρός, βάλαμε. Τώρα νιώθω λίγο παράξενα, συγκίνηση κ σαν να μην το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη, όχι συμπτώματα μην φανταστείτε!! Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Ότι καλύτερο σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! ❤️❤️

@Vasilique μου ήρθε η ώρα νομίζω να με αλλάξεις κατηγορία στο πινακάκι!! 4.8 είπε ο γιατρός μπορούμε να πάμε για χοριακη!! Στείλε μου κ μπεμπεδοσκονη όπως λένε κ τα κορίτσια να έχω μια χοριακη τόσο μεγάλη όσο κ η δική σου!! 

Καλή αρχή!! Γρήγορα μανούλα σου εύχομαι, 🙏🙏

Φανταστικά νέα κοριτσάρα μου  ♥️ 

Σου εύχομαι δύναμη για να αντέξεις την αναμονή ως τότε και είμαι σίγουρη πως θα δεις θετικό αποτέλεσμα!!! Ολα ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ !! 🥰🥰🥰

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μακάρι τη Δευτέρα να δεις τα σακουλάκια σου!! Είμαι αρκετά ηρεμη κ εννοείται ότι θα προσέχω!! Ο γιατρός βέβαια ήταν πολύ χαλαρός, σήμερα ξεκούραση κ από αύριο να γυρίσω κανονικά στις δραστηριότητες μου, είπε!! Σήμερα ή αύριο γίνεται η εμφύτευση είπε. Βεβαια έχω κάνει ολες τις δουλειές μου, οπότε ξεκούραση απόλυτη μέχρι την Παρασκευή που θα φύγω για διακοπές!! Μέχρι κ βαλίτσες έχω κάνει!! Οπότε θα πιαστώ να κάθομαι, καμία βόλτα το σκύλο κ ξανά πάλι πίσω!! Τώρα πραγματικά ότι έχει πει ο Θεός, μακαρι αυτά τα εμβρυακια να γαντζωθουν κ να βγουν σε 9 μηνες🙏🙏

Πολύ θετικό που θα πάτε και διακοπές να απασχοληθεί λίγο το μυαλό σας και να χαλαρώσετε... Πρόσεχε βέβαια μην κάθεσαι στον ήλιο και μη μπεις σε πισίνα... Η πρώτη μέρα μετράει από αύριο ? Άρα στις 12 μέρες σου είπε να κάνεις χοριακη... Ρωτάω εγώ τώρα να μαθαίνω.... 😋🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, 

Μια φίλη από το parents cafe είχε κλείσει ένα ραντεβού για τη Δευτέρα 26/07 με την κα. Τσεκούρα στο Έλενα, το οποίο τελικά δεν θα χρειαστεί και πρόκειται να το ακυρώσει. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται, ας κάνει αναζήτηση στο 1535.gr μήπως και το προλάβει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Ποιος πέρασε επιτροπή;;;;;;;;;;; 

Ποιος κρατάει το πολυπόθητο χαρτί;;;;;;;; 

Ποιος ξεκινάει;;;;;;;; 

Ποιος μωρο μου ποιος;;;;; ωπα!!! 

Ειδεςςςςς??????????? Μπράβο αγαπούλα!!!!!!!! Τωρα ξεκινάει το μαγικό αυτό ταξίδι!!!!!!!!!!!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα μια διευκρίνηση, γιατί άθελά μου αγχωσα την @Olia4και την @Διόνη!!!!

Καθώς τους διάβαζα το χαρτί της απόφασης, είδα που λέει μονάδες 3600. 

3600 μονάδες είναι για μια φορά ή και για τις δύο φορές προσπάθειας που σου δικαιολογεί το πρώτο χαρτί της απόφασης;;;; 

Θεώρησα πως είναι για μια φορά οι 3600 άσχετα αν η γυναίκα κάνει λιγότερες μονάδες. Αν μία γυναίκα έχει αποτυχημένη πρώτη φορά, τότε με το ίδιο χαρτί, πάει ξανά για συνταγογραφηση και δικαιούται άλλες 3600 μονάδες, σωστά;;;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...