Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω γιατί παίρνουμε salospir στην προετοιμασία εμβρυομεταφορας? 

Κορίτσι μου salospir δίνουν για την πήξη του αίματος... εμένα μου το ξεκίνησε 2-3 μέρες πριν την μεταφορά... βοηθάει στην καλύτερη αιμάτωση της μήτρας...βέβαια στην δεύτερη ετ πήρα ινοχεπ αντιπηκτικες..... κορίτσια τα πάτε υπέροχα σας ακολουθώ πίσω σας έρχομαι!!!;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου salospir δίνουν για την πήξη του αίματος... εμένα μου το ξεκίνησε 2-3 μέρες πριν την μεταφορά... βοηθάει στην καλύτερη αιμάτωση της μήτρας...βέβαια στην δεύτερη ετ πήρα ινοχεπ αντιπηκτικες..... κορίτσια τα πάτε υπέροχα σας ακολουθώ πίσω σας έρχομαι!!!;

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη ! 

Τέλεια, άντε άντε σε περιμένουμε να μιλάμε όλες μαζί για τα συμπτώματα μας !!! ♥️♥️♥️ Πότε ξεκινάει ο επόμενος κύκλος σου που θα κάνεις τη διέγερση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου!προσπαθω έχουν ελαττωθεί αρκετά!εναν εμετό την μέρα και αναγούλες μια ναι και μια όχι είμαι σε καλό δρόμο νομίζω!!!ευχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!❤️😉❤️

Σε ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι μου.  Μια χαρά τότε σε βρίσκω σιγα σιγα θα φύγουν και αυτα :-) 😀όταν έχεις χρόνο να μας κάνεις τζα για να μαθαίνουμε νέα σου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι όλα καλά θα πάνε και εμείς τα ίδια και τα καταφέραμε με την πρώτη και τώρα είμαι σχεδόν 4 μηνών και περιμένω τα διδυμάκια μας!!!πιστη και αισιοδοξία μετράει παρα πολύ!!!!

♥️🙏♥️🙏 Με το καλό να τα πάρετε αγκαλιά ! Μακάρι να έχουμε και εμείς τα ίδια αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά με το καλό η ωοληψια!! Σήμερα θα κάνεις ovitrelle επομένως ? Η τελευταία ένεση και μετά τέλος ! Λογικά τη Τετάρτη θα είναι 20mm, το αν είναι κυστικα νομίζω τη Τετάρτη θα στο πει μετά την ωοληψια... Εμένα τότε μου είπε. 

Τέλεια τα πας μια χαρά με το καλό να γίνουν οι γονιμοποιήσεις! Θα κάνετε μικρογονιμοποιηση η όχι ? 

Κι εγώ πήγα σήμερα για υπέρυχο και μου είπε ότι είναι σαν να είναι σήμερα η 1η ημέρα του κύκλου επειδή κάνω αβερκαπ, οπότε από αύριο ξεκινώ οιστραδιόλη και salospir και patches demestril, filicine, vitamini d και συνεχίζω αβερκαπ αλλά μισή τη μέρα... Τη Δευτέρα 13/9 θα πάω να με δει και υπολογίζει 18-20/9 να κάνουμε εμβρυομεταφορα. Το άφησε πάνω μας να επιλέξουμε πόσα θα βάλουμε ένα η δύο και λέμε να βάλουμε δύο βλαστοκυστες τελικά για να αυξήσουμε τις πιθανότητες. 

Τέλεια Ευαααα... μια χαρά:-) αρα θα ήμαστε και πολύ πολύ κοντά. Από το πάχος του ενδομητριου θα εξαρτηθεί; να ρωτήσω ίσως και κάτι χαζο εσύ θα κάνεις και ωοθυλάκια λογικά με αυτά τι γίνεται?

 μικρογονιμοποιηση θα κάνουμε το δικό μας θέμα είναι το σπέρμα, και εμάς μας είχε ρωτήσει αν θέλουμε 1 ή 2 αποφασίσαμε 2 για περισσότερες πιθανότητες. 

Επίσης με ρώτησε αν θέλω 3 ή 5 ημερών και διάλεξα 5 δεν ξέρω αν έκανα καλά αλλά είπα 5 μωρε αλλιως θα προσέχω παραπάνω μέρες 🤣🤣🤣εγώ εδώ με τα τρελά μου. 

Είχα την ίδια ερώτηση για πιο λόγο παίρνουμε και έψαξα σε γερμανικό έγραφε για αιμάτωση και για μείωση θρομβωσεων. 

Έκανα το πρωί ανταγωνιστές.  Το απόγευμα έχω ακόμα τις ενέσεις που έκανα ovalleap και αύριο. 

Σήμερα στις 20:30 έχω την  οβιτρελε. Και μετά τέλος αχ ευτυχως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Styliana21 είπε:

@Natassou85εγω στο ρεα την εκανα κ μου βρηκαν δυστυχως κ τις 2 σάλπιγγες κλειστες.εσενα? 

Κ γω εκει την εκανα .. ανοιχτες αλλα υπεφερα με τη διαδικασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τέλεια Ευαααα... μια χαρά:-) αρα θα ήμαστε και πολύ πολύ κοντά. Από το πάχος του ενδομητριου θα εξαρτηθεί; να ρωτήσω ίσως και κάτι χαζο εσύ θα κάνεις και ωοθυλάκια λογικά με αυτά τι γίνεται?

 μικρογονιμοποιηση θα κάνουμε το δικό μας θέμα είναι το σπέρμα, και εμάς μας είχε ρωτήσει αν θέλουμε 1 ή 2 αποφασίσαμε 2 για περισσότερες πιθανότητες. 

Επίσης με ρώτησε αν θέλω 3 ή 5 ημερών και διάλεξα 5 δεν ξέρω αν έκανα καλά αλλά είπα 5 μωρε αλλιως θα προσέχω παραπάνω μέρες 🤣🤣🤣εγώ εδώ με τα τρελά μου. 

Είχα την ίδια ερώτηση για πιο λόγο παίρνουμε και έψαξα σε γερμανικό έγραφε για αιμάτωση και για μείωση θρομβωσεων. 

Έκανα το πρωί ανταγωνιστές.  Το απόγευμα έχω ακόμα τις ενέσεις που έκανα ovalleap και αύριο. 

Σήμερα στις 20:30 έχω την  οβιτρελε. Και μετά τέλος αχ ευτυχως. 

Τέλεια ♥️ καλά έκανες και του είπες 5 ημερών για να τα διαλέξουν ποια θα εχουν την καλύτερη δυναμική ! 

Θα έχεις μάθει τα αποτελέσματα σου και μετά θα κάνω την εμβρυομεταφορα εγώ αλλά και πάλι κοντά θα είμαστε... 😊

Ωορρηξία δεν θα έχω, σήμερα στον υπέρυχο επιβεβαίωσε πως οι ωοθήκες μου είναι σε καταστολή γιατί είχα κάνει μια υπερδιέγερση και ήθελε να είναι ήρεμες για να είναι πιο ήρεμος ο οργανισμός μου μου είπε. για αυτό παίρνω και τις αβερκαπ. Τώρα δεν ξέρω αν θα έχω ωοθυλάκια πάντως δεν μου είπε κάτι για αυτό ούτε το ανέφερε... 

Να δω πως θα περάσουν οι μέρες... Είναι πολλές οι μέρες ενέσεων κορίτσια από 26/8 κάνω τις αβερκαπ και θα τις κάνω μέχρι 13/9, και το υγρό τσούζει λίγο κι όλας όταν μπαίνει στο σώμα μου... Αν δεν τα καταφέρουμε με τη πρώτη μου είπε ότι δεν θα ξανακάνουμε αβερκαπ θα πάμε κατευθείαν με χάπια οιστραδιόλης γιατί θα έχουμε ήδη σε καταστολή τις ωοθήκες...  κάτι είναι κι αυτό...

 

**Ναι από το πάχος του ενδομητρίου θα εξαρτηθεί, θα το δει στις 13/9 πόσο είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου salospir δίνουν για την πήξη του αίματος... εμένα μου το ξεκίνησε 2-3 μέρες πριν την μεταφορά... βοηθάει στην καλύτερη αιμάτωση της μήτρας...βέβαια στην δεύτερη ετ πήρα ινοχεπ αντιπηκτικες..... κορίτσια τα πάτε υπέροχα σας ακολουθώ πίσω σας έρχομαι!!!;

Αντε κοριτσάκι μου σε περιμένουμε... πότε με το καλό ξεκινάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια ♥️ καλά έκανες και του είπες 5 ημερών για να τα διαλέξουν ποια θα εχουν την καλύτερη δυναμική ! 

Θα έχεις μάθει τα αποτελέσματα σου και μετά θα κάνω την εμβρυομεταφορα εγώ αλλά και πάλι κοντά θα είμαστε... 😊

Ωορρηξία δεν θα έχω, σήμερα στον υπέρυχο επιβεβαίωσε πως οι ωοθήκες μου είναι σε καταστολή γιατί είχα κάνει μια υπερδιέγερση και ήθελε να είναι ήρεμες για να είναι πιο ήρεμος ο οργανισμός μου μου είπε. για αυτό παίρνω και τις αβερκαπ. Τώρα δεν ξέρω αν θα έχω ωοθυλάκια πάντως δεν μου είπε κάτι για αυτό ούτε το ανέφερε... 

Να δω πως θα περάσουν οι μέρες... Είναι πολλές οι μέρες ενέσεων κορίτσια από 26/8 κάνω τις αβερκαπ και θα τις κάνω μέχρι 13/9, και το υγρό τσούζει λίγο κι όλας όταν μπαίνει στο σώμα μου... Αν δεν τα καταφέρουμε με τη πρώτη μου είπε ότι δεν θα ξανακάνουμε αβερκαπ θα πάμε κατευθείαν με χάπια οιστραδιόλης γιατί θα έχουμε ήδη σε καταστολή τις ωοθήκες...  κάτι είναι κι αυτό...

 

**Ναι από το πάχος του ενδομητρίου θα εξαρτηθεί, θα το δει στις 13/9 πόσο είναι 

Αχ αυτές οι ενέσεις...

περνάνε οι μέρες και το ξέρεις και το ξέρω αλλά .... 

Όπως τα υπολόγισα θα κάνω μάλλον 06.09 εμβρυομεταφορα οπότε 20.09 τη χοριακη  το θέμα είναι όταν κάνουμε σχέδια κάποιος γελάει για αυτό δεν δίνω τόσο βάση στις ημερομηνίες μένω στην Τετάρτη  και βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2021 at 12:04 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

καλέ ούτε καν! τι παρεξήγηση;;; αναφέρθηκα στις κοπέλες που μπορεί να ειναι στο ψάξιμο, ή στις κοπέλες που μπορεί να μην είναι καν γραμμένες και απλά να ψάχνουν πληροφορίες!!! όλα καλά!

Κορίτσι μου που βρίσκεσαι ;γιατί έχει χαθει;όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αντε κοριτσάκι μου σε περιμένουμε... πότε με το καλό ξεκινάς?

Καλησπέρα κοριτσια και καλη επιτυχια σε ολες!!! Υπάρχει περίπτωση να εχει περισσεψει σε καποια κοπέλα gonal?? Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ αυτές οι ενέσεις...

περνάνε οι μέρες και το ξέρεις και το ξέρω αλλά .... 

Όπως τα υπολόγισα θα κάνω μάλλον 06.09 εμβρυομεταφορα οπότε 20.09 τη χοριακη  το θέμα είναι όταν κάνουμε σχέδια κάποιος γελάει για αυτό δεν δίνω τόσο βάση στις ημερομηνίες μένω στην Τετάρτη  και βλέπουμε. 

Βήμα βήμα όλα και θα φτάσουμε στο στόχο.. δίκιο έχεις ας κοιτάμε το επόμενο βήμα πάντα έτσι δεν θα φαίνεται βουνό κι όλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη ! 

Τέλεια, άντε άντε σε περιμένουμε να μιλάμε όλες μαζί για τα συμπτώματα μας !!! ♥️♥️♥️ Πότε ξεκινάει ο επόμενος κύκλος σου που θα κάνεις τη διέγερση? 

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αντε κοριτσάκι μου σε περιμένουμε... πότε με το καλό ξεκινάς?

Εγώ Πέμπτη πρωί κάνω υστεροσκοπηση και λογικά 15 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσω νέα διέγερση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

Εγώ Πέμπτη πρωί κάνω υστεροσκοπηση και λογικά 15 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσω νέα διέγερση.... 

Κορίτσι μου μαζί θα είμαστε !!! ♥️♥️♥️ Με το καλό η υστεροσκοπηση όλα να πάνε καλά !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

 

Εγώ Πέμπτη πρωί κάνω υστεροσκοπηση και λογικά 15 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσω νέα διέγερση.... 

Με το καλό, όλα θα πάνε καλά! Λίγες μέρες μετά θα ξεκινησω κι εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Με το καλό, όλα θα πάνε καλά! Λίγες μέρες μετά θα ξεκινησω κι εγώ. 

Ναι κορίτσι μου όλες μαζί θα είμαστε εδώ και θα τα λέμε...καλή επιτυχία και σε εσένα!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Βρε κορίτσια έχω χάσει την angel ξέρεις καμία τι κάνει που χάθηκε;

Κάπου την είχα ρωτήσει και εγώ, νόμιζα ήταν σε άδεια αλλού ειπε όχι και ότι τον Σεπτέμβριο ξεκινάει αλλά ποτέ δεν γνωρίζω.  Ίσως να θέλει τον χρόνο της. Αυτόν που παίρνουμε όλες πριν βάλουμε βουρ. @angel35 σε ψάχνουμε:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κάπου την είχα ρωτήσει και εγώ, νόμιζα ήταν σε άδεια αλλού ειπε όχι και ότι τον Σεπτέμβριο ξεκινάει αλλά ποτέ δεν γνωρίζω.  Ίσως να θέλει τον χρόνο της. Αυτόν που παίρνουμε όλες πριν βάλουμε βουρ. @angel35 σε ψάχνουμε:-) 

Έχεις δίκιο απλά μου κάνει εντύπωση γιατί πίστευα ότι πριν ξεκινήσει θα έχει άγχος και θα μας ρωτάει πολλά χαχαχααχχα!!!ευχομαι να είναι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Βρε κορίτσια έχω χάσει την angel ξέρεις καμία τι κάνει που χάθηκε;

Αγάπη μου εσύ!!!!!! 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Έχεις δίκιο απλά μου κάνει εντύπωση γιατί πίστευα ότι πριν ξεκινήσει θα έχει άγχος και θα μας ρωτάει πολλά χαχαχααχχα!!!ευχομαι να είναι όλα καλά!

Τελικά τους έχω εκπλήξει όλους!!!!! 

Παιδιά δεν ξέρω αν είμαι στον κόσμο μου, ή σε άρνηση, αλλά είμαι καλά!!!!!! 7 πρώτα ο Θεός περιμένω να αδιαθετησω, έχω μιλήσει ήδη και με την μαία μου!!!! Οπότε μια βδομάδα έμεινε!!!!!!! 

Δεν έχω άγχος, ακόμα δλδ, θα δείξει χαχαχαχαχαχαχαχα 

Έχω πέσει με τα μούτρα στην δουλειά, για να κάτσω χαλαρή μετά στην εμβρυομεταφορα και έκανα και το σπίτι όλο για να τους το παραδώσω σε μάνα και πεθερά κομπλέ, γιατί μετά εγώ θα είμαι κυρία να μου κάνουν αέρα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2021 at 11:15 ΠΜ, ο/η Natassou85 είπε:

Επισης εγω ειμαι στο Μαστρ.. που ρωτησες

@Natassou85κ γω στον μαστρομηνα ημουν,βεβαια οχι με τον ιδιο.10/9 θα παω να του πω να με αναλαβει ο ιδιος.καλη επιτυχια ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω και χαίρομαι με τα υπέροχα νέα σας! Εγώ μετά τη λαπαροσκοπηση που είχα κάνει στη 1 Απριλίου,  έκανα ενέσεις averkap για να μου σταματήσουν την περίοδο. Τελευταία ένεση έκανα στις 18 Ιούνη και ακόμα περίοδο δεν έχω δει.  Πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι θα αδιαθετησω σε 2 εβδομάδες και ότι οι είχαν μεγάλη επίδραση πάνω μου για αυτό και καθυστερεί τόσο η περίοδος.  Ξεκουραστηκα, έκανα διακοπαρες (κάθε μέρα στη θάλασσα) και με το άνοιγμα των σχολείων και επιστροφή στη δουλειά,  επιστρέφω δυναμικά! Οπότε περιμένω να αδιαθετησω,  θα κάνω τις ορμονικες μου εξετάσεις και τον Οκτώβρη λογικά θα πάω για εξωσωματικη.  Έχω πάρει πολύ θάρρος και αισιοδοξία από αυτό το γουρλιδικο τοπικ και πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλα για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω και χαίρομαι με τα υπέροχα νέα σας! Εγώ μετά τη λαπαροσκοπηση που είχα κάνει στη 1 Απριλίου,  έκανα ενέσεις averkap για να μου σταματήσουν την περίοδο. Τελευταία ένεση έκανα στις 18 Ιούνη και ακόμα περίοδο δεν έχω δει.  Πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι θα αδιαθετησω σε 2 εβδομάδες και ότι οι είχαν μεγάλη επίδραση πάνω μου για αυτό και καθυστερεί τόσο η περίοδος.  Ξεκουραστηκα, έκανα διακοπαρες (κάθε μέρα στη θάλασσα) και με το άνοιγμα των σχολείων και επιστροφή στη δουλειά,  επιστρέφω δυναμικά! Οπότε περιμένω να αδιαθετησω,  θα κάνω τις ορμονικες μου εξετάσεις και τον Οκτώβρη λογικά θα πάω για εξωσωματικη.  Έχω πάρει πολύ θάρρος και αισιοδοξία από αυτό το γουρλιδικο τοπικ και πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλα για όλες μας!!!

Είσαι με γεμάτες μπαταρίες για μια καινουρια και θετικότατη αρχη!! Ολα με το καλο κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...