Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εύχομαι πραγματικά να είστε όλες καλά.. εγώ έφτασα αισίως στην 6η μέρα από την έμβρυομεταφορά αλλά σήμερα έχω καφέ υγρά λίγα ευτυχώς.. είχα διαβάσει ότι είχατε αρκετές πριν την χοριακη και λέω να μην αγχωθω (αν μπορέσω).. μίλησα και με το γιατρό και ούτε αυτός ανησυχεί οπότε αναμονή..ελπίζω μόνο να μη μου γίνει κανονικό αίμα..🙏

Κορίτσι μου δεν έχω διαβάσει ως τώρα καμία κοπέλα μετα την εμβρυομεταφορα που να έχει καφέ μετά την εμβρυομεταφορα και να μην είναι έγκυος!! Οπότε πιστεύω θα είναι θετικό το τεστακι σε λίγες ημέρες 🥰♥️👏 υπομονή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Να μην ανησυχεις κοριτσι μου!!! Εγω ειχα καφε υγρά και τις δυο φορες!! Μπορει να ειναι και σημαδι εμφύτευσης!!! 
Καλη συνεχεια!! Ολα να πανε θετικά!!! 
🍀🙏🙂

Αχ μακάρι ρε κορίτσι!! Το ελπίζω..άντε λίγο μου έμεινε..τις τελευταίες μέρες πάντα αγχωνόμαστε..ξέρεις..απλά επειδή δεν είχα την προηγούμενη φορά αίμα και τέτοια, το είδα και τρόμαξα κάπως..θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου δεν έχω διαβάσει ως τώρα καμία κοπέλα μετα την εμβρυομεταφορα που να έχει καφέ μετά την εμβρυομεταφορα και να μην είναι έγκυος!! Οπότε πιστεύω θα είναι θετικό το τεστακι σε λίγες ημέρες 🥰♥️👏 υπομονή!! 

Α δεν το είχα παρατηρήσει αυτό..πολύ καλό..ναι θα κάνω υπομονή τι άλλο!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/8/2021 at 9:04 ΠΜ, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια πως είσαστε;;;σας έχω χάσει γιατί είμαι στο χωριο μου και εδώ σήμα ξέρετε μηδέν!εγω ακόμα συνεχίζω με τους εμετούς αλλά έχουν ελαττωθεί πολύ,δηλαδή κάνω ένα με δυο  μέρα!αυχενικη έχω στις 23 του μήνα ανυπομονώ για να τα δω!εσυ πως είσαι;;;πως τα πας;

Καλά είμαι σε γενικές γραμμές! 🤗💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ μακάρι ρε κορίτσι!! Το ελπίζω..άντε λίγο μου έμεινε..τις τελευταίες μέρες πάντα αγχωνόμαστε..ξέρεις..απλά επειδή δεν είχα την προηγούμενη φορά αίμα και τέτοια, το είδα και τρόμαξα κάπως..θα δείξει..

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα κοριτσι μου!!! Ποτε με το καλο η χοριακη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα κοριτσι μου!!! Ποτε με το καλο η χοριακη;; 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!! Τη Δευτέρα 23/8 είναι η χοριακη..κοντεύω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εύχομαι πραγματικά να είστε όλες καλά.. εγώ έφτασα αισίως στην 6η μέρα από την έμβρυομεταφορά αλλά σήμερα έχω καφέ υγρά λίγα ευτυχώς.. είχα διαβάσει ότι είχατε αρκετές πριν την χοριακη και λέω να μην αγχωθω (αν μπορέσω).. μίλησα και με το γιατρό και ούτε αυτός ανησυχεί οπότε αναμονή..ελπίζω μόνο να μη μου γίνει κανονικό αίμα..🙏

Είσαι σε καλό δρόμο! Λιγάκι ακόμη υπομονή! 😉🤗💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!! Τη Δευτέρα 23/8 είναι η χοριακη..κοντεύω..

Κοντευεις οντως!!! Θα σου στειλω φουλ μπεμπεδοσκονη τη Δευτερα!!!  🍀🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Είσαι σε καλό δρόμο! Λιγάκι ακόμη υπομονή! 😉🤗💚

Το παλεύω.. θα το καταφέρω που θα μου πάει!! Εσύ πως τα πας με τα μικρουλια σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Το παλεύω.. θα το καταφέρω που θα μου πάει!! Εσύ πως τα πας με τα μικρουλια σου? 

Καλά πάει δόξα τω Θεώ! Σήμερα μπήκα στην 9η εβδομάδα αισίως! Σαν φαντάρος τις μετράω! 🤪 Δεν είναι κ εύκολο όλο αυτό… 43 ετών με δίδυμα… Ένα παραπάνω άγχος το έχω κ δεν το κρύβω! Γενικά είμαι ξαπλωμένη… Μόνο ένα φαγητό κάνω… Βγαίνω μόνο για εξετάσεις κ σούπερ μάρκετ μία φορά την εβδομάδα… Την Κυριακή λέω να πάω για ένα φαγητάκι μετά από πολύυυυυυυ καιρό! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Καλά πάει δόξα τω Θεώ! Δεν είναι κ εύκολο όλο αυτό… 43 ετών με δίδυμα… Ένα παραπάνω άγχος το έχω κ δεν το κρύβω! 🤪

Αχ ναι το καταλαβαίνω.. το άγχος έχει γίνει φιλαράκι μας πια!! Όλα θα πάνε καλά.. με το καλό βήμα βήμα θα προχωράτε ωσπου να υποδεχτείτε τα μπεμπακια σας!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Αχ ναι το καταλαβαίνω.. το άγχος έχει γίνει φιλαράκι μας πια!! Όλα θα πάνε καλά.. με το καλό βήμα βήμα θα προχωράτε ωσπου να υποδεχτείτε τα μπεμπακια σας!!!🙏❤️

6 μέρες + 5 ημερών τα μωράκια αρα έχουμε 11 , σημάδι εμφύτευσης πωπω πάρε την σκυτάλη και περιμένω να μου την δώσεις:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πολλές ερωτήσεις....

Ποια θα με βοηθήσει?

Επαφές όσο κανείς διαιγερση επιτρέπονται; 

Μετα; 

Επίσης τι δικαιολογίες λέτε στη δουλειά:-/

Είμαι σε άδεια τώρα αλλά από εβδομάδα πρέπει να γυρίσω και τους είπα 25.08 θα λείψω το πρωί καμια ώρα και τσινισαν:-/ συν οτι 30 θα βγω άρρωστη συν μετά η εμβρυομεταφορα γίνεται μόνο πρωί αρα παλι και εκει με βλέπω να βγαίνω άρρωστη.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έχω πολλές ερωτήσεις....

Ποια θα με βοηθήσει?

Επαφές όσο κανείς διαίρεση επιτρέπονται; 

Μετα; 

Επίσης τι δικαιολογίες λέτε στη δουλειά:-/

Είμαι σε άδεια τώρα αλλά από εβδομάδα πρέπει να γυρίσω και τους είπα 25.08 θα λείψω το πρωί καμια ώρα και τσινισαν:-/ συν οτι 30 θα βγω άρρωστη συν μετά η εμβρυομεταφορα γίνεται μόνο πρωί αρα παλι και εκει με βλέπω να βγαίνω άρρωστη.   

Δεν λες για covid να πάρεις 14 μέρες να είσαι άνετη λέω εγώ 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εύχομαι πραγματικά να είστε όλες καλά.. εγώ έφτασα αισίως στην 6η μέρα από την έμβρυομεταφορά αλλά σήμερα έχω καφέ υγρά λίγα ευτυχώς.. είχα διαβάσει ότι είχατε αρκετές πριν την χοριακη και λέω να μην αγχωθω (αν μπορέσω).. μίλησα και με το γιατρό και ούτε αυτός ανησυχεί οπότε αναμονή..ελπίζω μόνο να μη μου γίνει κανονικό αίμα..🙏

Μόνο θετικό μου ακούγεται εμένα........στο εύχομαι ολόψυχα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

6 μέρες + 5 ημερών τα μωράκια αρα έχουμε 11 , σημάδι εμφύτευσης πωπω πάρε την σκυτάλη και περιμένω να μου την δώσεις:-) 

Ω τι ωραία τα υπολόγισες!! Μακάρι κορίτσι μου, να αρπάξω τη σκυτάλη και θα την έχω έτοιμη για σένα μετά!! Με το καλό να σου πάνε όλα τέλεια στην προσπάθεια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Δεν λες για covid να πάρεις 14 μέρες να είσαι άνετη λέω εγώ 🤣🤣🤣🤣🤣

Έχω κάνει το εμβόλιο χαχαχα

Μπα σε καλό σου γέλασα με την ψυχή μου χαχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλά πάει δόξα τω Θεώ! Σήμερα μπήκα στην 9η εβδομάδα αισίως! Σαν φαντάρος τις μετράω! 🤪 Δεν είναι κ εύκολο όλο αυτό… 43 ετών με δίδυμα… Ένα παραπάνω άγχος το έχω κ δεν το κρύβω! Γενικά είμαι ξαπλωμένη… Μόνο ένα φαγητό κάνω… Βγαίνω μόνο για εξετάσεις κ σούπερ μάρκετ μία φορά την εβδομάδα… Την Κυριακή λέω να πάω για ένα φαγητάκι μετά από πολύυυυυυυ καιρό! 💚

Ολα καλα κοριτσι μου!!! Βήμα βήμα παμε ολες και θα τα καταφέρουμε!!! Κι εγω ετσι μετράω!!! Βδομαδα βδομαδα!!
Να βγεις για ενα φαγητακι, το αξίζεις! Κι εγω το ιδιο θα κανω!!!! Εχει και πανσέληνο! 

Ας παμε καμια βολτουλα τωρα που ειναι ολα σε ανοιχτούς χώρους γιατι μετα με τον covid και την εγκυμοσύνη θα ειναι δυσκολο!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ολα καλα κοριτσι μου!!! Βήμα βήμα παμε ολες και θα τα καταφέρουμε!!! Κι εγω ετσι μετράω!!! Βδομαδα βδομαδα!!
Να βγεις για ενα φαγητακι, το αξίζεις! Κι εγω το ιδιο θα κανω!!!! Εχει και πανσέληνο! 

Ας παμε καμια βολτουλα τωρα που ειναι ολα σε ανοιχτούς χώρους γιατι μετα με τον covid και την εγκυμοσύνη θα ειναι δυσκολο!! 
 

Έτσι ακριβώς όπως τα λες Ντίνα μου! Βήμα βήμα, βδομάδα βδομάδα! 

Ναι! Full moon dinner! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εύχομαι πραγματικά να είστε όλες καλά.. εγώ έφτασα αισίως στην 6η μέρα από την έμβρυομεταφορά αλλά σήμερα έχω καφέ υγρά λίγα ευτυχώς.. είχα διαβάσει ότι είχατε αρκετές πριν την χοριακη και λέω να μην αγχωθω (αν μπορέσω).. μίλησα και με το γιατρό και ούτε αυτός ανησυχεί οπότε αναμονή..ελπίζω μόνο να μη μου γίνει κανονικό αίμα..🙏

Εγω ειχα κ λίγο καφέ κ λίγο κόκκινο την επόμενη μέρα, αλλά μόνο λίγο..την 7η μέρα από την εμβρυομεταφορα.. Τη ροή δε θέλουμε, οι σταγόνες είναι καλό σημάδι.. Βάζεις κ υπόθετο έτσι δεν είναι; αν ναι 2 μέρες μου είχε κρατήσει εμένα κ το κόκκινο ήταν μια σταγόνα κ μετά τπτ.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι τη Δευτέρα, αν κ νομιζω πως έχει γίνει εμφύτευση!! Είναι η μερα που θα σου ερχόταν κανονικά περίοδος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έχω κάνει το εμβόλιο χαχαχα

Μπα σε καλό σου γέλασα με την ψυχή μου χαχχχ

Ε μα και εσύ γιατί τα λες όλα κρατά και τίποτα κρυφό......ας περάσουμε στα πιο απλά τότε μια γαστρεντερίτιδα, μια αναφυλαξια μια σπαστική κολίτιδα βρε αδερφέ....κάτι θα βρούμε......🤣🤣🤣🤣 επίσης το ότι έκανες εμβόλιο δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να κολλήσεις την μετάλλαξη δέλτα που κυριαρχεί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Έτσι ακριβώς όπως τα λες Ντίνα μου! Βήμα βήμα, βδομάδα βδομάδα! 

Ναι! Full moon dinner! ❤️

Πείτε το βρε κορίτσια ότι έχει πανσέληνο για αυτό είμαι σαν την τρελή......🤣🤣🤣🤣έλα βασιλικουλα πάμε γερά είσαι ο αρχηγός της ομάδας μόνο τύχη μας φέρνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Εγω ειχα κ λίγο καφέ κ λίγο κόκκινο την επόμενη μέρα, αλλά μόνο λίγο..την 7η μέρα από την εμβρυομεταφορα.. Τη ροή δε θέλουμε, οι σταγόνες είναι καλό σημάδι.. Βάζεις κ υπόθετο έτσι δεν είναι; αν ναι 2 μέρες μου είχε κρατήσει εμένα κ το κόκκινο ήταν μια σταγόνα κ μετά τπτ.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι τη Δευτέρα, αν κ νομιζω πως έχει γίνει εμφύτευση!! Είναι η μερα που θα σου ερχόταν κανονικά περίοδος; 

Θυμάμαι ότι είχες δει και εσύ αιματακι..σταγόνες καφε στο εσώρουχο έχω μόνο και ευτυχώς λίγες..ναι βάζω κολπικά 3 outro..η μέρα που θα μου ερχόταν περίοδος είναι η Κυριακή μεθαύριο..εσένα σου έχουν σταματήσει τώρα τα καφέ υγρά? όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Πείτε το βρε κορίτσια ότι έχει πανσέληνο για αυτό είμαι σαν την τρελή......🤣🤣🤣🤣έλα βασιλικουλα πάμε γερά είσαι ο αρχηγός της ομάδας μόνο τύχη μας φέρνεις....

🥰🥰🥰🥰😘😘🥰🥰🥰💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εύχομαι πραγματικά να είστε όλες καλά.. εγώ έφτασα αισίως στην 6η μέρα από την έμβρυομεταφορά αλλά σήμερα έχω καφέ υγρά λίγα ευτυχώς.. είχα διαβάσει ότι είχατε αρκετές πριν την χοριακη και λέω να μην αγχωθω (αν μπορέσω).. μίλησα και με το γιατρό και ούτε αυτός ανησυχεί οπότε αναμονή..ελπίζω μόνο να μη μου γίνει κανονικό αίμα..🙏

Φαίνεται ότι πάμε για μια ακόμα εγκυουλα εδώ μέσα! Από αυτα που έχω διαβάσει από τις υπόλοιπες κοπέλες, φαίνεται καλό σημάδι. Άραξε και να μας δίνεις ανταπόκριση. Κοντά είναι η Δευτέρα. Ξεκίνησε η Βασιλική το χορό και πληθαίνουν τα θετικά αποτελέσματα!
@Vasilique Δεν είχα καταλαβει ότι είσαι 43. Για εμάς που είμαστε οι μεγαλύτερες εδώ μέσα είναι πολύ αισιόδοξο να βλέπουμε ότι με λίγη τύχη, το σωστό γιατρο και την κατάλληλη μέθοδο όλες μπορούμε να προχωρήσουμε. Αν έχω καταλαβει καλά είσαι με τον Π? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...