Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , 

Για εμενα έγινε... αυτό που ήθελα... 

Αυριο ο πρώτος υπέρηχος ξεκινάω διαδικασια 😀

Πως γίνεται να μη σκέφτομαι θετικά; όταν είχα άγχος ότι θα έχανα και αυτόν τον κύκλο; ότι πάλι ξανά μάνα για άλλον έναν Χ λόγο θα πηγαίναμε πάλι πίσω. 

Η γυναικολόγος μου είπε με βάση παλιές περιόδους 01.08 μάλλον η ωοληψια.  Αλλά σίγουρα αυτό θα το δούμε με τα ωαρια. 

Καλή εβδομάδα κορίτσια με χαμόγελα και αισιοδοξία.  

 

 

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα κορίτσι! Με το καλό να ξεκινήσεις το ταξίδι σου! Να είναι ο δρόμος σου εύκολος κ σύντομος! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , 

Για εμενα έγινε... αυτό που ήθελα... 

Αυριο ο πρώτος υπέρηχος ξεκινάω διαδικασια 😀

Πως γίνεται να μη σκέφτομαι θετικά; όταν είχα άγχος ότι θα έχανα και αυτόν τον κύκλο; ότι πάλι ξανά μάνα για άλλον έναν Χ λόγο θα πηγαίναμε πάλι πίσω. 

Η γυναικολόγος μου είπε με βάση παλιές περιόδους 01.08 μάλλον η ωοληψια.  Αλλά σίγουρα αυτό θα το δούμε με τα ωαρια. 

Καλή εβδομάδα κορίτσια με χαμόγελα και αισιοδοξία.  

 

 

Καλημέρα κορίτσι μου !! Τέλεια !!! Η Παναγία μαζί σου ειναι θα σε βοηθάει μέχρι το τέλος... Με το καλό να γίνει και να πάρετε πολλά καλά αυγουλάκια !!! 

Εγώ κορίτσια σήμερα ξεκίνησα ενέσεις averkap για καταστολή της ωορρηξίας του επόμενου κύκλου για να προετοιμαστω για εμβρυομεταφορα. Μόλις αδιαθετησω θα ξεκινήσω οιστραδιόλη. Πάμε με κατεψυγμένα. Δεν ξέρω πότε θα αδιαθετησω τώρα περιμένω να δω ! Φιλιά !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου !! Τέλεια !!! Η Παναγία μαζί σου ειναι θα σε βοηθάει μέχρι το τέλος... Με το καλό να γίνει και να πάρετε πολλά καλά αυγουλάκια !!! 

Εγώ κορίτσια σήμερα ξεκίνησα ενέσεις averkap για καταστολή της ωορρηξίας του επόμενου κύκλου για να προετοιμαστω για εμβρυομεταφορα. Μόλις αδιαθετησω θα ξεκινήσω οιστραδιόλη. Πάμε με κατεψυγμένα. Δεν ξέρω πότε θα αδιαθετησω τώρα περιμένω να δω ! Φιλιά !! 

Καλή αρχή κ σ´εσένα Ευάκι! Όλα να πάνε κατ´ευχήν! Γρήγορο κ εύκολο ξεπάγωμα! Άντε να μπουν κ να φωλιάσουν στα ζεστά! 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 αααααααααααχ ηρθε η ωρα ε;;; με το καλο κοριτσακι μου!!!

@Παρασκευαιδου καλη αρχη κοριτσι μου !  ευχομαι πολλα πολλα αυγουλακια!  ολα θα παρουν το δρομο τους  ηρεμα κι ωραια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλή αρχή κ σ´εσένα Ευάκι! Όλα να πάνε κατ´ευχήν! Γρήγορο κ εύκολο ξεπάγωμα! Άντε να μπουν κ να φωλιάσουν στα ζεστά! 😉💚

Σε ευχαριστώ πολύ Βασιλική μου !! Ανυπομονώ να έρθει αυτή η μέρα 🤍🤍🤍 εσύ πως είσαι πως νιώθεις όλα καλά ? Τα καφέ σταμάτησαν ? Πότε έχεις τον επόμενο υπέρυχο ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Eva29 αααααααααααχ ηρθε η ωρα ε;;; με το καλο κοριτσακι μου!!!

@Παρασκευαιδου καλη αρχη κοριτσι μου !  ευχομαι πολλα πολλα αυγουλακια!  ολα θα παρουν το δρομο τους  ηρεμα κι ωραια!!

Ήρθε ήρθε η ώρα της προετοιμασίας και ανυπομονώ να γίνει η μεταφορά επιτέλους!!! Δεν κρατιέμαι 🤍🤍🤍 εσύ πως είσαι κορίτσι μου ? Πότε έχεις τον επόμενο υπέρυχο τώρα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Ήρθε ήρθε η ώρα της προετοιμασίας και ανυπομονώ να γίνει η μεταφορά επιτέλους!!! Δεν κρατιέμαι 🤍🤍🤍 εσύ πως είσαι κορίτσι μου ? Πότε έχεις τον επόμενο υπέρυχο τώρα ? 

τι καλα!! αντε ευχομαι απο την καρδια μου ολα να πανε τελεια! πηγα την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπε σε δυο εβδομαδες...αρα την αλλη εβδομαδα καποια στιγμη θα παρω δευτερα ομως να κλεισω ραντεβου γιατι τωρα ειναι κλειστα. τωρα απλα πρεπει να κανω καποιες εξετασεις....ανυπομονω για δευτερο υπερηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

τι καλα!! αντε ευχομαι απο την καρδια μου ολα να πανε τελεια! πηγα την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπε σε δυο εβδομαδες...αρα την αλλη εβδομαδα καποια στιγμη θα παρω δευτερα ομως να κλεισω ραντεβου γιατι τωρα ειναι κλειστα. τωρα απλα πρεπει να κανω καποιες εξετασεις....ανυπομονω για δευτερο υπερηχο!!

Με το καλό να το δείτε πάλι κορίτσι μου !!! ♥️ Υπομονή λίγες μερουλες !! 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Με το καλό να το δείτε πάλι κορίτσι μου !!! ♥️ Υπομονή λίγες μερουλες !! 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου 😘

δεν εχω  αλλες αντιδρασεις οποτε 💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα κορίτσι! Με το καλό να ξεκινήσεις το ταξίδι σου! Να είναι ο δρόμος σου εύκολος κ σύντομος! 💚

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Eva29 αααααααααααχ ηρθε η ωρα ε;;; με το καλο κοριτσακι μου!!!

@Παρασκευαιδου καλη αρχη κοριτσι μου !  ευχομαι πολλα πολλα αυγουλακια!  ολα θα παρουν το δρομο τους  ηρεμα κι ωραια!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, 

Δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ απ την αγωνία να πάρω πρωί πρωί στο κέντρο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

@Sandyb σαντουλι ;;;; πως εισαι;;;;

Καλημέρα Διονη μου!! Καλά είμαι, πολύ ξεκούραση και πολύ ύπνο..ψύχραιμη προς το παρόν, αν και ξέρω ότι θα πεθάνω από ανυπομονησία τις επόμενες μέρες..εσύ πως είσαι??

@Παρασκευαιδου και @Eva29 σας εύχομαι καλή αρχή κορίτσια μου..με το καλό να πάνε τέλεια οι προσπάθειες σας και συντομα να μας έχετε πολύ πολύ καλά νέα!! 🤞💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα αυτό 

https://w3.abdn.ac.uk/clsm/opis/home/toolintro

Μέσα σε ένα γερμανικό σιτ , είναι από φοιτητές που κάναν έρευνα για τα ποσοστά επιτυχία βάση κάποιων μελετών.

Φυσικά όσες αγχώνεστε με νούμερα κτλ μην μπείτε να το κάνετε. Το βάζω καθαρά για όσες αγαπάνε τα ποσοστά (εδω εγω το μαθηματικό μυαλό :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλή επιτυχία στα κοριτσια που ξεκινάνε τώρα❣️
@Vasilique βάλε με αν θες στο τυχερό πινακάκι!! Μόλις έκλεισα το ραντεβού για την επιτροπή στις 16/9…ευτυχώς δεν έχει αναμονή και με έβαλε στην πρώτη επιτροπή που θα γίνει! 🙏


Κοριτσια, ξέρετε που μπορώ να βρω την υπεύθυνη δήλωση εοππυ ηλεκτρονικά; Λέει πως υπάρχει δυνατότητα να το κάνω μέσω gov για να γλιτώσουμε τις θεωρησεις κτλ. Είναι η γνωστή απλή διαδικασία της υπεύθυνης δήλωσης; Μήπως να απευθυνθώ καλύτερα στον εδώ εοππυ να με κατευθύνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλή επιτυχία στα κοριτσια που ξεκινάνε τώρα❣️
@Vasilique βάλε με αν θες στο τυχερό πινακάκι!! Μόλις έκλεισα το ραντεβού για την επιτροπή στις 16/9…ευτυχώς δεν έχει αναμονή και με έβαλε στην πρώτη επιτροπή που θα γίνει! 🙏


Κοριτσια, ξέρετε που μπορώ να βρω την υπεύθυνη δήλωση εοππυ ηλεκτρονικά; Λέει πως υπάρχει δυνατότητα να το κάνω μέσω gov για να γλιτώσουμε τις θεωρησεις κτλ. Είναι η γνωστή απλή διαδικασία της υπεύθυνης δήλωσης; Μήπως να απευθυνθώ καλύτερα στον εδώ εοππυ να με κατευθύνει; 

Α μια χαρά γρήγορη η επιτροπή σας τελικά!! Με το καλό κορίτσι μου..ρωτά στο κέντρο για τα χαρτιά θα στα φτιάξουν όλα.. εμένα μου είχαν πει ότι δεν θα χρειαζόταν να ψάξω τίποτα μόνη μου, έχουν κοπέλες που ασχολούνται με αυτο..πότε έχετε ραντεβού στο γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε!! Καλή αρχή @Παρασκευαιδουπολλά κ καλά αυγουλακια να πάρει η γιατρός σου κ να αποκτήσεις γρήγορα το 2ο παιδάκι.. Καλή αρχή κ σε σένα @Eva29μην είσαι πολύ ανυπομονή.. Θυμίσου η ανυπομονησία φέρνει καθυστέρηση, έτσι δεν την πάτησα κ εγω;; το Σεπτέμβρη θα συναντήσεις τα εμβρυακια σου, αυτό να σκέφτεσαι κ όλα θα πάνε καλά.. Αχ κορίτσια μου εγώ ενώ είχα ηρεμήσει λίγο έφυγαν τα καφέ, ξύπνησα το πρωί με λίγο αίμα.. Κ καταλαβαίνετε τώρα πόσο έχω αγχωθεί, μίλησα με το γιατρό, έστειλα τον άντρα μου για την ένεση κ ψάχνω γιατρό για υπέρηχο, να δω τι συμβαίνει μηπως κ ηρεμήσω.. Ελπίζω να βρω κάποιον γιατί η μέρα εδώ είναι λίγο δύσκολη λόγω 15αυγουστου κ πολλοί θα είναι εκτός.. Τεσπα ελπίζω να μην έχει συμβεί κάτι κακό.. Αλλά άρχισαν τα όργανα από νωρις δυστυχώς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α μια χαρά γρήγορη η επιτροπή σας τελικά!! Με το καλό κορίτσι μου..ρωτά στο κέντρο για τα χαρτιά θα στα φτιάξουν όλα.. εμένα μου είχαν πει ότι δεν θα χρειαζόταν να ψάξω τίποτα μόνη μου, έχουν κοπέλες που ασχολούνται με αυτο..πότε έχετε ραντεβού στο γιατρό?

Και γώ εξεπλάγην!!! Μεχρι και που μου έδωσε την ευκαιρία να επιλέξω ημερομηνία, αν δηλαδή θα πω στην πρώτη ή στη δεύτερη επιτροπή!! 
Με το γιατρό έχουμε ραντεβού την επόμενη Τρίτη στις 24 του μήνα! Τα κοριτσια μου είχαν πει ότι θα τα κάνουμε μαζί όσα χρειάζονται απλά επειδή μεσολαβεί και μια καποια απόσταση θέλω να πάω όσο το δυνατό πιο έτοιμη! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Βασιλική μου !! Ανυπομονώ να έρθει αυτή η μέρα 🤍🤍🤍 εσύ πως είσαι πως νιώθεις όλα καλά ? Τα καφέ σταμάτησαν ? Πότε έχεις τον επόμενο υπέρυχο ? 

Καλά είμαι αν κ τα καφέ δεν έχουν σταματήσει. Ωστόσο οι μαίες είναι καθησυχαστικές. Μου είπαν να σταματήσω το salospir κ πως σιγά σιγά θα καθαρίσω… Ο επόμενος υπέρηχος είναι στον μήνα! Είναι αυτός της αυχενικής. Δεν ξέρω εάν θα αντέξω τόσο! 🤪Ίσως πάω να τα ξαναδώ τα παιδιά στο μεταξύ… 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε!! Καλή αρχή @Παρασκευαιδουπολλά κ καλά αυγουλακια να πάρει η γιατρός σου κ να αποκτήσεις γρήγορα το 2ο παιδάκι.. Καλή αρχή κ σε σένα @Eva29μην είσαι πολύ ανυπομονή.. Θυμίσου η ανυπομονησία φέρνει καθυστέρηση, έτσι δεν την πάτησα κ εγω;; το Σεπτέμβρη θα συναντήσεις τα εμβρυακια σου, αυτό να σκέφτεσαι κ όλα θα πάνε καλά.. Αχ κορίτσια μου εγώ ενώ είχα ηρεμήσει λίγο έφυγαν τα καφέ, ξύπνησα το πρωί με λίγο αίμα.. Κ καταλαβαίνετε τώρα πόσο έχω αγχωθεί, μίλησα με το γιατρό, έστειλα τον άντρα μου για την ένεση κ ψάχνω γιατρό για υπέρηχο, να δω τι συμβαίνει μηπως κ ηρεμήσω.. Ελπίζω να βρω κάποιον γιατί η μέρα εδώ είναι λίγο δύσκολη λόγω 15αυγουστου κ πολλοί θα είναι εκτός.. Τεσπα ελπίζω να μην έχει συμβεί κάτι κακό.. Αλλά άρχισαν τα όργανα από νωρις δυστυχώς!! 

Αχ, πόσο σε καταλαβαίνω! Πόσο είναι το αίμα; Λερώνει την σερβιέτα; Είναι αραιό ή βγαίνουν πήγματα; Παίρνεις ασπιρίνη ή salospir; Εάν ναι θα στο πει κ ο γιατρός σου να μην ξαναπάρεις. Κάνεις αντιπηκτικές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλή επιτυχία στα κοριτσια που ξεκινάνε τώρα❣️
@Vasilique βάλε με αν θες στο τυχερό πινακάκι!! Μόλις έκλεισα το ραντεβού για την επιτροπή στις 16/9…ευτυχώς δεν έχει αναμονή και με έβαλε στην πρώτη επιτροπή που θα γίνει! 🙏


Κοριτσια, ξέρετε που μπορώ να βρω την υπεύθυνη δήλωση εοππυ ηλεκτρονικά; Λέει πως υπάρχει δυνατότητα να το κάνω μέσω gov για να γλιτώσουμε τις θεωρησεις κτλ. Είναι η γνωστή απλή διαδικασία της υπεύθυνης δήλωσης; Μήπως να απευθυνθώ καλύτερα στον εδώ εοππυ να με κατευθύνει; 

Ναι, κορίτσι μου θα σε περάσω! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ναι, κορίτσι μου θα σε περάσω! 💚

Δεν με βάζεις και μένα που έχω χοριακη 23/8...σαν γουρλιδικο αυτό το πινακακι το βλέπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλή επιτυχία στα κοριτσια που ξεκινάνε τώρα❣️
@Vasilique βάλε με αν θες στο τυχερό πινακάκι!! Μόλις έκλεισα το ραντεβού για την επιτροπή στις 16/9…ευτυχώς δεν έχει αναμονή και με έβαλε στην πρώτη επιτροπή που θα γίνει! 🙏


Κοριτσια, ξέρετε που μπορώ να βρω την υπεύθυνη δήλωση εοππυ ηλεκτρονικά; Λέει πως υπάρχει δυνατότητα να το κάνω μέσω gov για να γλιτώσουμε τις θεωρησεις κτλ. Είναι η γνωστή απλή διαδικασία της υπεύθυνης δήλωσης; Μήπως να απευθυνθώ καλύτερα στον εδώ εοππυ να με κατευθύνει; 

Καλημέρα κορίτσι μου καλή αρχή και καλή επιτυχία! Εγώ την υπεύθυνη δήλωση την έκανα μόνη μου μέσω gov βρες το περιεχόμενο και αντέγραψε το στην υπεύθυνη δήλωση και δεν χρειάζεται κάτι άλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Maroulita! ->16/9

@Margitc-> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

Χοριακή 

@Sandyb -> 23/8

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 703 🥰

@Tvz ->1358 🥰

@nikol88 ->108 🥰

@nikol88 Τι κάνεις κορίτσι μου; Πώς είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου καλή αρχή και καλή επιτυχία! Εγώ την υπεύθυνη δήλωση την έκανα μόνη μου μέσω gov βρες το περιεχόμενο και αντέγραψε το στην υπεύθυνη δήλωση και δεν χρειάζεται κάτι άλλο....

Πού είσαι εσύ;;; Διακοπάρουμε; 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Πού είσαι εσύ;;; Διακοπάρουμε; 🤪

Εδώ διαβάζω τα υπέροχα νέα σας και χαίρομαι τόσο πολύ!!!!!!! Τωρα διακοπαρω η αλήθεια είναι μέχρι τέλος του μήνα θα είναι χαλαρή, γεμίζω μπαταρίες.....έκανα το ΕΡΑ τέστ μου, βγήκε καθαρό και αρχές Σεπτεμβρίου πάω για υστεροσκοπιση και νέα διέγερση.......αυτά τα νέα μου !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...