Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Τα πάντα όλα έχω κάνει! Κ ο γιατρός ο ίδιος δε ξέρει να μου πει γιατί δε μπορώ να το κρατήσω ενώ το ενδομήτριο μου ειναι παρα πολύ καλο! Τι να πω! Αυτή ηταν η 6η προσπαθεια μου! Η 2η μεσα στο ετος! Ειχα κανει αλλες 4 μεταξυ 11-13 με 3 αποτυχημενες κ μια παλινδρομη!! 😔

Έχεις κάνει και era test που δείχνει αν έχεις μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης???? Βέβαια έχεις πετύχει εμφύτευση αφού ειχες παλλινδρομη... μήπως ευθύνονται τα έμβρυα και πρέπει να κάνεις προεμφυτευτικο έλεγχο??? Την φορά που είχες πετύχει εμφύτευση 5 ημέρας είχες βάλει???Γιατί οι εμβρυολογος βλέπουν μόνο μορφολογία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου οταν εγω πηρα τα ιδια με εσενα αλλα δεν προσπαθουσα για μωρακι αλλα για αλλο λογο το ιδιο ειχα τωρα δεν ξερω αν ειναι καποια επιδραση των χαπιων. Αν ομως ηταν κατι δεν θα στο ελεγε ο γιατρος;

κι εγω αυτο πιστευω του εχω εμπιστοσυνη!απλα τωρα μου ειπε οταν θα αδιαθετησω να παω για υπερηχο...πως θα καταλαβω οτι αδιαθετησα εφοσον εχω λιγο λιγο αιμα;υποτιθεται 2η μερα πρεπι να παω μη τυχον και εχει πεσει και ξεκινησουμε διεγερση..

εντωμεταξυ απο χτες δεν τα παιρνω τα εκοψα...αλλα ακομα εχω σταλες σταλες.. πφφ μπερδεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό κρατά μια ελπίδα πτι ίσως αλλάξει αυτό την Δευτέρα αλλά χαίρομαι που λες θα μαζέψεις τα κομμάτια σου και θα συνεχίσεις σας θαυμάζω εσάς που είστε τόσο δυνατές!το ταξίδι της εξωσωματική φτάνει στο τέλος όταν το αφήνουμε εμείς η όταν τα καταφέρουμε και στην δικιά μας περίπτωση θα είναι όταν τα καταφέρουμε!!!!αγαπη και υγεια να υπάρχει και θα έρθουν και τα μωράκια μας!!αν θες κάτι να συζητήσεις να βγάλεις θυμό να πεις ότι θες είμαστε εδώ!

Οχι καλό μου! Δεν έχω θυμό! Απογοήτευση μεγάλη έχω! Γιατί να ναι τόσο δύσκολο να γίνω μανούλα; Εχω κάνει τα πάντα έχω δει τα πάντα! Ναι θα μαζέψω τα κομμάτια μου μα πονάω πάρα πολυ! Τιποτε αλλο δε θελω πιο πολυ στη ζωη μου απο το να γινω μανουλα! Όμως εχω εξουθενωθεί! Ψυχικα, σωματικα, οικονομικα! Δε θα το βάλω όμως κάτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!! Κομμένο και το αλάτι λοιπόν 😂😂😂😂💪💪💪💪

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει κομμένο αλάτι και ζάχαρη μείωση καφεΐνης πολλά νερά και πολύ αγάπη γι αυτό που κάνω όχι άγχος αλλά ανυπομονησία και όλα θα πάνε καλε!!!προσεχε τον ευατο σου σε θέμα διατροφής ξεκούραση και χαρά γι αυτό που πας να κανείς!!!καλη επιτυχία κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Έχεις κάνει και era test που δείχνει αν έχεις μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης???? Βέβαια έχεις πετύχει εμφύτευση αφού ειχες παλλινδρομη... μήπως ευθύνονται τα έμβρυα και πρέπει να κάνεις προεμφυτευτικο έλεγχο??? Την φορά που είχες πετύχει εμφύτευση 5 ημέρας είχες βάλει???Γιατί οι εμβρυολογος βλέπουν μόνο μορφολογία....

Όλα τα χω κάνει…δε ξέρει κανείς να μου πει τι φταίει! Ολα βγαινουν μια χαρα τα εμβυακια μου ΑΑ! Ειλικρινά δε ξέρω τι να κανω πια κ που να απευθυνθω! Έχω ακόμα ενα καταψυγμενάκι! Αλλά να προχωρήσω στη μεταφορά ξανά; Δε ξερω τιποτα! Θελω να δω μηπως πρεπει να με κοιταξω πιο εξειδικευμενα! Τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει κομμένο αλάτι και ζάχαρη μείωση καφεΐνης πολλά νερά και πολύ αγάπη γι αυτό που κάνω όχι άγχος αλλά ανυπομονησία και όλα θα πάνε καλε!!!προσεχε τον ευατο σου σε θέμα διατροφής ξεκούραση και χαρά γι αυτό που πας να κανείς!!!καλη επιτυχία κορίτσι μου!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!!!!! Θα προσπαθήσω ναι όσο μπορώ να είμαι ξεκούραστη από εδώ κ πέρα!!!!! Θέλει ηρεμία κ χαρά!!!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

Οχι καλό μου! Δεν έχω θυμό! Απογοήτευση μεγάλη έχω! Γιατί να ναι τόσο δύσκολο να γίνω μανούλα; Εχω κάνει τα πάντα έχω δει τα πάντα! Ναι θα μαζέψω τα κομμάτια μου μα πονάω πάρα πολυ! Τιποτε αλλο δε θελω πιο πολυ στη ζωη μου απο το να γινω μανουλα! Όμως εχω εξουθενωθεί! Ψυχικα, σωματικα, οικονομικα! Δε θα το βάλω όμως κάτω!!!

Κάποια στιγμή θα πετύχεις κορίτσι μου και τα σωστα εμβρυακια σου αλλά να σου πω κάτι δεν το έχω περάσει αλλά αν θεωρείς ότι έχεις κουραστεί ψυχικά κορίτσι μου πριν την επόμενη προσπάθεια κάνε κάτι για τον ευατο σου που θα σε χαλάρωση και θα σου δωσει δυναμη για την επόμενη προσπάθεια!!!!!πανω από όλα η υγεια σου και η ψυχολογία σου κορίτσι μου και είμαι σίγουρη πτι μπορεί να αργεί αλλά θα έρθει κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Όλα τα χω κάνει…δε ξέρει κανείς να μου πει τι φταίει! Ολα βγαινουν μια χαρα τα εμβυακια μου ΑΑ! Ειλικρινά δε ξέρω τι να κανω πια κ που να απευθυνθω! Έχω ακόμα ενα καταψυγμενάκι! Αλλά να προχωρήσω στη μεταφορά ξανά; Δε ξερω τιποτα! Θελω να δω μηπως πρεπει να με κοιταξω πιο εξειδικευμενα! Τι να πω!!!

Οκκκ κατάλαβαν.ολες είναι με τον ίδιο γιατρό??? Μήπως να αλλάξεις για αρχή γιατρό και να κάνεις και έναν προεμφυτευτικο έλεγχο στα έμβρυα να είσαι σίγουρη ότι δεν έχουν χρωμοσωμικη ανωμαλία και τα αποβάλλει ο οργανισμός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Όλα τα χω κάνει…δε ξέρει κανείς να μου πει τι φταίει! Ολα βγαινουν μια χαρα τα εμβυακια μου ΑΑ! Ειλικρινά δε ξέρω τι να κανω πια κ που να απευθυνθω! Έχω ακόμα ενα καταψυγμενάκι! Αλλά να προχωρήσω στη μεταφορά ξανά; Δε ξερω τιποτα! Θελω να δω μηπως πρεπει να με κοιταξω πιο εξειδικευμενα! Τι να πω!!!

Νομίζω οτι πρέπει να ψάξεις το ενδεχόμενο προεμφυτικου!και αν είναι όλες με τον ίδιο γιατρό μήπως να πάρεις και δεύτερη γνώμη!για θρομβωφιλια έχεις κάνει;κορίτσι μου θα δεις θα την βρεις την λύση σου!υπαρχουν κορίτσια εδώ ποτ ξέρουν πολλά που μπορούν να σου προτείνουν και ίσως είναι κάτι που έχει ξεφύγει στον γιατρό σου κάποια εξέταση η δεν ξέρω κι εγώ τι καινούργια είμαι στην διαδικασία!αλλα αν μπορώ να σε βοηθήσω κάπου θα χαρώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Οκκκ κατάλαβαν.ολες είναι με τον ίδιο γιατρό??? Μήπως να αλλάξεις για αρχή γιατρό και να κάνεις και έναν προεμφυτευτικο έλεγχο στα έμβρυα να είσαι σίγουρη ότι δεν έχουν χρωμοσωμικη ανωμαλία και τα αποβάλλει ο οργανισμός....

Οι τελευταίες 2 είναι με τον ιδιο γιατρό! Κι εχουμε ακομα ενα εμβρυακι που μας περιμενει! Δε ξερω! Δευτερα θα μιλησω με τον γιατρο κ θα δω τι θα κανουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Νομίζω οτι πρέπει να ψάξεις το ενδεχόμενο προεμφυτικου!και αν είναι όλες με τον ίδιο γιατρό μήπως να πάρεις και δεύτερη γνώμη!για θρομβωφιλια έχεις κάνει;κορίτσι μου θα δεις θα την βρεις την λύση σου!υπαρχουν κορίτσια εδώ ποτ ξέρουν πολλά που μπορούν να σου προτείνουν και ίσως είναι κάτι που έχει ξεφύγει στον γιατρό σου κάποια εξέταση η δεν ξέρω κι εγώ τι καινούργια είμαι στην διαδικασία!αλλα αν μπορώ να σε βοηθήσω κάπου θα χαρώ πολύ!!

Εχω κάνει για θρομβοφιλια! Ολα οκ! Ποιόν μπορειτε να μου προτείνετε Αθήνα; Γιατι αυτες τις 2 τις εκανα σε κεντρο στη πολη μου! Επίσης οχι τον Παντο γιατι κι εκει εχω κανει 2 αποτυχημενες κ δε με προσεξε καθόλου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Όλα τα χω κάνει…δε ξέρει κανείς να μου πει τι φταίει! Ολα βγαινουν μια χαρα τα εμβυακια μου ΑΑ! Ειλικρινά δε ξέρω τι να κανω πια κ που να απευθυνθω! Έχω ακόμα ενα καταψυγμενάκι! Αλλά να προχωρήσω στη μεταφορά ξανά; Δε ξερω τιποτα! Θελω να δω μηπως πρεπει να με κοιταξω πιο εξειδικευμενα! Τι να πω!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ αν και νομίζω 3 μέρες πριν είναι πολύ νωρίς που έκανες τη χοριακη αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα..καταλαβαίνω να νιώθεις εξουθενωμένη εφόσον τα έχεις ψάξει όλα και δεν έρχεται..πάντως και εγώ ΑΑ έβαλα αλλά το αποτέλεσμα ήταν χρωμοσωμικη δυστυχώς..αυτό είναι μόνο η μορφολογία πάντως εγώ στη θέση σου θα έψαχνα μήπως κάνω προεμφυτευτικο. Βασικά ήδη το έψαξα να το κάνω αλλά δεν με αφήνουν..ομως αυτό είναι μόνο η προσωπική μου άποψη..να πάρεις το χρόνο σου να ηρεμήσεις και να ακούσεις το γιατρό σου..σε φιλώ γλυκά και σου εύχομαι να έρθουν τα καλύτερα γιατί το αξίζεις με τόσο αγώνα που έχεις κάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Οι τελευταίες 2 είναι με τον ιδιο γιατρό! Κι εχουμε ακομα ενα εμβρυακι που μας περιμενει! Δε ξερω! Δευτερα θα μιλησω με τον γιατρο κ θα δω τι θα κανουμε!!!

Συγνώμη αν σε πρήζω αλλά πιο είναι το θεμα σας και φτάσατε σε αυτήν την διαδικασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Συγνώμη αν σε πρήζω αλλά πιο είναι το θεμας και φτάσατε σε αυτήν την διαδικασία;

Δεν κάνω σε κάθε κύκλο ωάρια…Αλλά επειδή το ήξερα κ απο πιό παλιά εχώ αρκετά ωάρια κατεψυγμένα οπότε δεν αποθαρρύνομαι οταν κάνω διέγερση κ δεν εχω ωαρια καθε φορα που τυχαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Οι τελευταίες 2 είναι με τον ιδιο γιατρό! Κι εχουμε ακομα ενα εμβρυακι που μας περιμενει! Δε ξερω! Δευτερα θα μιλησω με τον γιατρο κ θα δω τι θα κανουμε!!!

εγώ λοιπόν θα σου πρότεινα να επισκεφτείς άλλο γιατρό....να πάρεις και άλλη άποψη....να δεις το θέμα του προεμφυτευτικου...να κλείσεις ένα ραντεβού με την Τσεκούρα να σε ψάξει ακόμα περισσότερο που έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή και είναι στο τμήμα καθ έξη αποβολών στο Έλενα και μετά να περάσεις στην επόμενη μεταφορά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

εγώ λοιπόν θα σου πρότεινα να επισκεφτείς άλλο γιατρό....να πάρεις και άλλη άποψη....να δεις το θέμα του προεμφυτευτικου...να κλείσεις ένα ραντεβού με την Τσεκούρα να σε ψάξει ακόμα περισσότερο που έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή και είναι στο τμήμα καθ έξη αποβολών στο Έλενα και μετά να περάσεις στην επόμενη μεταφορά....

Ναι πρεπει να καθήσω να συζητησω πολυ σοβαρα με τον αντρούλη μου την επόμενη κινηση μας!!! Εχεις δικιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Ναι πρεπει να καθήσω να συζητησω πολυ σοβαρα με τον αντρούλη μου την επόμενη κινηση μας!!! Εχεις δικιο!

Στο λέω μόνο για να είσαι πιο σίγουρη την επόμενη φορά που θα προχωρήσεις.....όλα θα πάνε καλά θα το δεις κάνε υπομονή και δείξε την δύναμη που δείχνεις μέχρι τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Ναι πρεπει να καθήσω να συζητησω πολυ σοβαρα με τον αντρούλη μου την επόμενη κινηση μας!!! Εχεις δικιο!

Λυπάμαι πολυ κοριτσι μου και Μακαρι να γινει η ανατροπή!!!! 
Αν οχι, παμε παλι απο την αρχη δυνατα και με θάρρος!!! 
Να τα ξεσκονίσεις ολα και να παρεις ψυχική δύναμη και να συνεχίσεις!!!! Παρε γνώμη απο ολους, αιματολόγους, γενετιστές ολους!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ αν και νομίζω 3 μέρες πριν είναι πολύ νωρίς που έκανες τη χοριακη αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα..καταλαβαίνω να νιώθεις εξουθενωμένη εφόσον τα έχεις ψάξει όλα και δεν έρχεται..πάντως και εγώ ΑΑ έβαλα αλλά το αποτέλεσμα ήταν χρωμοσωμικη δυστυχώς..αυτό είναι μόνο η μορφολογία πάντως εγώ στη θέση σου θα έψαχνα μήπως κάνω προεμφυτευτικο. Βασικά ήδη το έψαξα να το κάνω αλλά δεν με αφήνουν..ομως αυτό είναι μόνο η προσωπική μου άποψη..να πάρεις το χρόνο σου να ηρεμήσεις και να ακούσεις το γιατρό σου..σε φιλώ γλυκά και σου εύχομαι να έρθουν τα καλύτερα γιατί το αξίζεις με τόσο αγώνα που έχεις κάνει!!

Σιγουρα καλλίτερα δε ξέρω…όμως θεωρω αν υπηρχε θετικο αποτέλεσμα όλο κ λιγη χοριακη θα έδειχνε κ οχι 0,10! Οπως κ να χει θα ξανακανω την χοριακη Δευτερα κ δε θα κοψω τα φαρμακα! Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ακομα κ τοτε που στην πραγματικοτητα δεν υπαρχει κιολας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Ναι πρεπει να καθήσω να συζητησω πολυ σοβαρα με τον αντρούλη μου την επόμενη κινηση μας!!! Εχεις δικιο!

Κοριτσακι μου λυπαμαι.Να συζητησεις με τον αντρα σου και τον επομενο γιατρο σου.Να μην ακους τη καθεμιά με το μακρυ και το κοντο της.Αντε γιναμε ολοι γιατροι εδω μεσα.Να μην πιεζεσαι απο ερωτησεις για τα θεματα σου απο καποιον που η μονη γνωση ειναι η περιπτωση του και οτι εχει διαβασει εδω μεσα.Τον δικο σου σταυρο θα τον κουβαλησεις ολομοναχη κοριτσαρα μου γι αυτο να κανεις οτι λεει η καρδουλα σου γιατι καμια εδω δε νοιαζεται για σενα.Μονο ο αντρας σου κ η οικογενεια σου.Κουραγιο και δυναμη ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Κοριτσακι μου λυπαμαι.Να συζητησεις με τον αντρα σου και τον επομενο γιατρο σου.Να μην ακους τη καθεμιά με το μακρυ και το κοντο της.Αντε γιναμε ολοι γιατροι εδω μεσα.Να μην πιεζεσαι απο ερωτησεις για τα θεματα σου απο καποιον που η μονη γνωση ειναι η περιπτωση του και οτι εχει διαβασει εδω μεσα.Τον δικο σου σταυρο θα τον κουβαλησεις ολομοναχη κοριτσαρα μου γι αυτο να κανεις οτι λεει η καρδουλα σου γιατι καμια εδω δε νοιαζεται για σενα.Μονο ο αντρας σου κ η οικογενεια σου.Κουραγιο και δυναμη ευχομαι.

Ορίστε;;;τι επίθεση ξαφνική είναι αυτή;;;δεν νομίζω ότι κάποια εδώ λέει για το μακρύ και το κοντό της και φυσικά θελουμε να βοηθήσουμε η μια την άλλη εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Κοριτσακι μου λυπαμαι.Να συζητησεις με τον αντρα σου και τον επομενο γιατρο σου.Να μην ακους τη καθεμιά με το μακρυ και το κοντο της.Αντε γιναμε ολοι γιατροι εδω μεσα.Να μην πιεζεσαι απο ερωτησεις για τα θεματα σου απο καποιον που η μονη γνωση ειναι η περιπτωση του και οτι εχει διαβασει εδω μεσα.Τον δικο σου σταυρο θα τον κουβαλησεις ολομοναχη κοριτσαρα μου γι αυτο να κανεις οτι λεει η καρδουλα σου γιατι καμια εδω δε νοιαζεται για σενα.Μονο ο αντρας σου κ η οικογενεια σου.Κουραγιο και δυναμη ευχομαι.

Επισης δεν νομίζω ότι κάποια έκανε διάγνωση απλά προσπαθούμε να δώσουμε θάρρος για την συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Ορίστε;;;τι επίθεση ξαφνική είναι αυτή;;;δεν νομίζω ότι κάποια εδώ λέει για το μακρύ και το κοντό της και φυσικά θελουμε να βοηθήσουμε η μια την άλλη εδώ!

Εντελώς δηλαδή!! Αλίμονο, δεν είπε καμία μας ότι είναι γιατρός ούτε επικαλουμαστε ιατρικές γνώσεις!! Να βοηθήσουμε η μία την άλλη κ να συμπαρασταθουμε με δεδομένα κάποια από αυτά που έχουμε ζήσει, έχουμε συζητήσει με τους γιατρούς μας κοκ. Φυσικά τον πρώτο λόγο κ την κατεύθυνση τη δίνουν οι ειδικοί. Κ εννοείται πως σε όποιον δεν του αρέσουν αυτά που λέγονται εδώ μεσα πολύ απλά ας μην μπαίνει.. Όχι να μας επιτίθεται κιόλας, εδώ μέσα υπάρχουν μόνο καλές προθέσεις κ οι συμβουλές δίνονται μόνο για καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Ορίστε;;;τι επίθεση ξαφνική είναι αυτή;;;δεν νομίζω ότι κάποια εδώ λέει για το μακρύ και το κοντό της και φυσικά θελουμε να βοηθήσουμε η μια την άλλη εδώ!

Πως να την βοηθησεις δηλαδη ακριβως?Γιατι με το που λεει μια κοπελα οτι εχει αρνητικο τεστ πεφτετε ολοι σα γιατροι και τη ρωτατε τι εχει τι ειχε τι θα κανει και τι πρεπει να κανει?Αφενος οταν ειναι λυπημενος ο αλλος δεν ειναι σωστο αφετερου αν εισαστε γιατροι να μου το πειτε μη παω να πληρωνω επισκεψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Κοριτσακι μου λυπαμαι.Να συζητησεις με τον αντρα σου και τον επομενο γιατρο σου.Να μην ακους τη καθεμιά με το μακρυ και το κοντο της.Αντε γιναμε ολοι γιατροι εδω μεσα.Να μην πιεζεσαι απο ερωτησεις για τα θεματα σου απο καποιον που η μονη γνωση ειναι η περιπτωση του και οτι εχει διαβασει εδω μεσα.Τον δικο σου σταυρο θα τον κουβαλησεις ολομοναχη κοριτσαρα μου γι αυτο να κανεις οτι λεει η καρδουλα σου γιατι καμια εδω δε νοιαζεται για σενα.Μονο ο αντρας σου κ η οικογενεια σου.Κουραγιο και δυναμη ευχομαι.

Άκουσες κάποια ιατρική συμβουλή???? Θα πρέπει να διαβάζεις λίγο καλύτερα αυτά που γράφονται εδώ μέσα......το να λες την άποψη σου δεν συνιστά ιατρική συμβουλή ούτε φυσικά το να λες σε κάποια κοπέλα να ψαχτει ακόμα παραπάνω συνιστά ιατρική συμβουλή.....άλλωστε για να είναι γράφει εδώ η κοπέλα χρειάζεται να ακούσει και κάτι ακόμα....εσύ που δεν χρειάζεσαι κάτι κακώς παρακολουθείς την ομάδα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...