Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαιρετω την παρεα!


Recommended Posts

Γεια σας! Παρακολουθω το φορουμ εδω και καιρο αλλα δεν ειχα γραφτει. Θελω κι εγω να γινω μελος της παρεας γιατι σημερα πηρα αποτελεσματα χοριακης κ εδειξε 163! Χαιρομαι πολυ, αλλα φοβαμαι κιολας... Ενα μεγαλο ταξιδι ξεκινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η amy santiago είπε:

Γεια σας! Παρακολουθω το φορουμ εδω και καιρο αλλα δεν ειχα γραφτει. Θελω κι εγω να γινω μελος της παρεας γιατι σημερα πηρα αποτελεσματα χοριακης κ εδειξε 163! Χαιρομαι πολυ, αλλα φοβαμαι κιολας... Ενα μεγαλο ταξιδι ξεκινα!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Να έχεις μια όμορφη, ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Να έχεις μια όμορφη, ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Σε ευχαριστώ πολύ για το καλοσωρισμα! Μακάρι οι ευχές σου να πιάσουν! 😊 Περιμένεις κι εσύ παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η amy santiago είπε:

Γεια σας! Παρακολουθω το φορουμ εδω και καιρο αλλα δεν ειχα γραφτει. Θελω κι εγω να γινω μελος της παρεας γιατι σημερα πηρα αποτελεσματα χοριακης κ εδειξε 163! Χαιρομαι πολυ, αλλα φοβαμαι κιολας... Ενα μεγαλο ταξιδι ξεκινα!

Γεια σου amy!! Με το καλό κορίτσι μου!! Είμαι κι εγώ καινούρια!! Την προηγούμενη εβδομάδα έμαθα τα δικά μου νέα!! Όλα να σου πάνε καλά εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η amy santiago είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για το καλοσωρισμα! Μακάρι οι ευχές σου να πιάσουν! 😊 Περιμένεις κι εσύ παιδάκι;

Όχι ακόμα! Ελπίζω σύντομα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2021 at 11:51 ΠΜ, ο/η kosmaki είπε:

Γεια σου amy!! Με το καλό κορίτσι μου!! Είμαι κι εγώ καινούρια!! Την προηγούμενη εβδομάδα έμαθα τα δικά μου νέα!! Όλα να σου πάνε καλά εύχομαι!!

Να 'σαι καλά kosmaki! Μακάρι κι εσύ να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2021 at 8:55 ΜΜ, ο/η Tonakiv είπε:

Όχι ακόμα! Ελπίζω σύντομα ❤️

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! Μακάρι το 2021 να φέρει πολλά μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...