Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παλινδρομη μετα απο προεμφυτευτικο PGS


N.Angel

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Γεια σου Τοκυο! να σου πω πως κ εμενα η βλαστοκυστη μου ηταν αριστης ποιοτητας κ ακομα κ οταν την αποψυξαν δεν εχασε την ποιτητα της κ ειχε ξεκινησει να εκκολαπτεται κιολας! Οποτε ηταν ολα θετικα! Επισης εμφυτευθηκε κ σε καλη θεση στην μητρα οπως μου ειπαν..Εκανα καποιες εξετασεις θρομβοφιλιας οπου δεν εδειξαν κατι ανησυχητικο οποτε κ δεν μου εδωσαν αγωγη κ τους ρωτησα σχετικα με αυτο αν πρεπει να κανω κ αλλες εξετασεις κ μου ειπαν δεν χρειαζεται! Επισης θεμα με θυροειδη δεν εχω...κ ζαχαρο κ γλυκοζιωμενη που εκανα πριν την ετ ηταν καλες οι τιμες! Οποτε δεν μπορω να καταλαβω τι εφταιξε!

Τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται? κ τον προεμφυτευτικο που τον εκανες?

Δυστυχως δεν εχω αλλα εμβρυα οποτε πρεπει να κανω παλι διεγερση

Έκανα διέγερση στα 38!τωρα έφτασα πλέον 39 ☺️

Τα έκανα όλα στο μητέρα. Κ γω από κατάψυξη... Πραγματικά όπως τα λες τα είχες όλα ιδανικά, ειλικρινά δεν ξέρω τι μπορεί να πήγε στραβά. Σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Έκανα διέγερση στα 38!τωρα έφτασα πλέον 39 ☺️

Τα έκανα όλα στο μητέρα. Κ γω από κατάψυξη... Πραγματικά όπως τα λες τα είχες όλα ιδανικά, ειλικρινά δεν ξέρω τι μπορεί να πήγε στραβά. Σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή! 

Ειμαστε κοντα στην ηλικια, εγω ειμαι 37. Τι να πω τοσο ατυχη να σταθω? Μακαρι να βρουνε εμβρυικα στοιχεια για να δουμε τι θα δειξει ο καρυοτυπος..

Σε ευχαριστω πολυ, ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος...κ εσυ να χαιρεσαι το μωρακι σου! Γερο κ τυχερο να ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...