Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Μείναμε στο crystal water, το ειχα δει και πέρσι αλλά τελικά επειδή είχαμε έρθει για δέκα μέρες είχαμε κατάληξη σε airbnb στην Βασιλική, όποτε μου είχε τάξει ότι θα με φέρει 😅

Ήταν γεμάτο από κόσμο!! 

Έφαγα και το παγωτάκι μου(3 μπάλες) από τον Σταυρακα🤫🤫

Στη Νικιάνα μια χαρά πολύ ωραίο το ξενοδοχείο! Και ο Σταύρακας ωραίο παγωτακι έχει! 😂😂 Εγω δεν πήγα στον πεζόδρομο για παγωτακι να φανταστείς είχε πάρα πολύ κόσμο πήγε μόνο ο άντρας μου με τους φίλους μας!😔 Θα πάω μες στη βδομάδα όμως! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Στη Νικιάνα μια χαρά πολύ ωραίο το ξενοδοχείο! Και ο Σταύρακας ωραίο παγωτακι έχει! 😂😂 Εγω δεν πήγα στον πεζόδρομο για παγωτακι να φανταστείς είχε πάρα πολύ κόσμο πήγε μόνο ο άντρας μου με τους φίλους μας!😔 Θα πάω μες στη βδομάδα όμως! 😁😁

Εγώ δεν θα έφευγα αν δεν έτρωγα ένα παγωτό και σταματήσαμε χθες το πρωί πριν φύγουμε που δεν είχε πολύ κόσμο ήταν όλοι στην θάλασσα ήπιαμε ένα καφεδάκι έφαγα και τ παγωτό κ και φύγαμε🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Εγώ δεν θα έφευγα αν δεν έτρωγα ένα παγωτό και σταματήσαμε χθες το πρωί πριν φύγουμε που δεν είχε πολύ κόσμο ήταν όλοι στην θάλασσα ήπιαμε ένα καφεδάκι έφαγα και τ παγωτό κ και φύγαμε🥰🥰

Καλα κάνατε η καλύτερη ώρα είναι το πρωί!εξάλλου το μωρό ήθελε παγωτό δε γινόταν αλλιώς 😉😜😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλα κάνατε η καλύτερη ώρα είναι το πρωί!εξάλλου το μωρό ήθελε παγωτό δε γινόταν αλλιώς 😉😜😆 

Τέτοια τους λέμε και δενας χαλάνε χατήρι 😅😅 υπό άλλες συνθήκες σιγά μην περπάταγε πρωί με τον ήλιο ντάλα να φαμε παγωτο θα μου έλεγε τρελή είσαι με τέτοια ζέστη 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μπράβο κορίτσια σε όσες φύγατε και περάσατε όμορφα. Εγώ την Κυριακή είχα να πάω σε έναν γάμο οπότε δεν πήγαμε πουθενά. Μόνο χθες στο χωριό μου και πίσω. Κρυωσα κιόλας στον γάμο, κουράστηκα μάλλον και είχα συσπάσεις. Πήρα την γιατρό μου αλλά μου είπε ότι αυτό που ένιωθα ίσως ήταν κ ο λόξυγκας του μωρού. Πάντως στεναχωρέθηκα, αγχώθηκα και πάλι έχω μπει στον πάγο. Ακύρωσα και τις διακοπές μας, μάλλον δεν θα πάμε πουθενά φέτος αφού βλέπω ότι κουράζομαι εύκολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Τέτοια τους λέμε και δενας χαλάνε χατήρι 😅😅 υπό άλλες συνθήκες σιγά μην περπάταγε πρωί με τον ήλιο ντάλα να φαμε παγωτο θα μου έλεγε τρελή είσαι με τέτοια ζέστη 😅😅

Έτσι ακριβώς!😜😜 Ας "εκμεταλλευτούμε" τα καλά της εγκυμοσύνης!🍦🍩🍰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα. Μπράβο κορίτσια σε όσες φύγατε και περάσατε όμορφα. Εγώ την Κυριακή είχα να πάω σε έναν γάμο οπότε δεν πήγαμε πουθενά. Μόνο χθες στο χωριό μου και πίσω. Κρυωσα κιόλας στον γάμο, κουράστηκα μάλλον και είχα συσπάσεις. Πήρα την γιατρό μου αλλά μου είπε ότι αυτό που ένιωθα ίσως ήταν κ ο λόξυγκας του μωρού. Πάντως στεναχωρέθηκα, αγχώθηκα και πάλι έχω μπει στον πάγο. Ακύρωσα και τις διακοπές μας, μάλλον δεν θα πάμε πουθενά φέτος αφού βλέπω ότι κουράζομαι εύκολα....

Καλησπέρα κοπέλα μου!ρώτησες τη γιατρό για τις διακοπές;για τις συσπάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου!ρώτησες τη γιατρό για τις διακοπές;για τις συσπάσεις;

Την είχα ρωτήσει και μου είχε πει να πάω αλλά αφού βλέπω ότι είμαι ευαίσθητη τις ακύρωσα. Για τις συσπάσεις μου είπε ότι αν δεν πετρώνει η κοιλιά ίσως αυτό που νιώθω είναι ο λόξυγκας του μωρού, τώρα τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Την είχα ρωτήσει και μου είχε πει να πάω αλλά αφού βλέπω ότι είμαι ευαίσθητη τις ακύρωσα. Για τις συσπάσεις μου είπε ότι αν δεν πετρώνει η κοιλιά ίσως αυτό που νιώθω είναι ο λόξυγκας του μωρού, τώρα τι να πω....

Όπως νιώθεις καλύτερα!Σκέψου μόνο ότι είναι για το καλό του μωρού!Θα κάνεις πιο χαλαρές βολτουλες και ας μην πας διακοπές!Όσο για τις συσπάσεις ξάπλωσε και μήπως σου αυξήσει το μαγνήσιο;Μην αγχώνεσαι όμως και δεν κάνει καλό στο μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Όπως νιώθεις καλύτερα!Σκέψου μόνο ότι είναι για το καλό του μωρού!Θα κάνεις πιο χαλαρές βολτουλες και ας μην πας διακοπές!Όσο για τις συσπάσεις ξάπλωσε και μήπως σου αυξήσει το μαγνήσιο;Μην αγχώνεσαι όμως και δεν κάνει καλό στο μωρό!

Μου είπε συνεχίζω χωρίς να αλλάξουμε κάτι. Δεν με νοιάζουν οι διακοπές, φτάνει να είναι καλά το μικρουλι μου. Και πάνω που είχα ηρεμήσει... βασικά δεν καταλαβαίνω αν είναι συσπάσεις, αν είναι το μωρό ή αν είναι ο λόξυγκας του, αυτό με αγχωνει. Ας ελπίσουμε να είναι όλα καλά μέχρι να πάω στο ραντεβού μου και να τα συζητήσουμε από κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Μου είπε συνεχίζω χωρίς να αλλάξουμε κάτι. Δεν με νοιάζουν οι διακοπές, φτάνει να είναι καλά το μικρουλι μου. Και πάνω που είχα ηρεμήσει... βασικά δεν καταλαβαίνω αν είναι συσπάσεις, αν είναι το μωρό ή αν είναι ο λόξυγκας του, αυτό με αγχωνει. Ας ελπίσουμε να είναι όλα καλά μέχρι να πάω στο ραντεβού μου και να τα συζητήσουμε από κοντά.

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι... Όταν κάθεσαι πολλή ώρα σε καρέκλα ή αν είσαι όρθια ή κουράζεσαι είναι λογικο να έχεις ενοχλήσεις.. τις συσπάσεις τις καταλαβαίνεις γιατί φουσκώνει η κοιλίτσα σε εκείνο στο σημείο κ γίνεται πέτρα. Αν είναι οτιδήποτε άλλο δεν είναι σύσπαση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι... Όταν κάθεσαι πολλή ώρα σε καρέκλα ή αν είσαι όρθια ή κουράζεσαι είναι λογικο να έχεις ενοχλήσεις.. τις συσπάσεις τις καταλαβαίνεις γιατί φουσκώνει η κοιλίτσα σε εκείνο στο σημείο κ γίνεται πέτρα. Αν είναι οτιδήποτε άλλο δεν είναι σύσπαση... 

Αυτό που νιώθω είναι σαν μικρά τιναγματακια μέσα από την κοιλιά μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Αυτό που νιώθω είναι σαν μικρά τιναγματακια μέσα από την κοιλιά μου....

Ε το μωράκι σου θα είναι όπως σου είπε κ η γιατρός...  Δεν είναι η σύσπαση έτσι..☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Αυτό που νιώθω είναι σαν μικρά τιναγματακια μέσα από την κοιλιά μου....

Μήπως είναι το έντερο σου;Αλλιώς θα είναι το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Stardust_83 Βρε μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι απλά μωράκι σου που κουνιέται...μην στεναχωριέσαι!!!

Κορίτσια μου εμείς γυρίσαμε από το γιατρό όλα καλά φαίνονται....τελικά είναι κι εμάς αγοράκι!!!Ήταν όρθιο και μας γύριζε και πλατουλα αλλά τον καταφέραμε και είδαμε το φύλο...

Β επιπέδου τέλους Ιουλίου μου έδωσε ημερομηνίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ όλη μέρα σήμερα νιώθω ένα βάρος στην κοιλιά κυρίως κάτω από τον αφαλό χαμηλά, σκεφτόμουν ότι ίσως είναι και από τ ταξίδι τόσες ώρες στο αμάξι, αλλά δεν υποχώρησαν καθόλου, το έχει πάθει κάποια άλλη?? 

Θα πάρω και την γιατρό αυριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

@Stardust_83 Βρε μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι απλά μωράκι σου που κουνιέται...μην στεναχωριέσαι!!!

Κορίτσια μου εμείς γυρίσαμε από το γιατρό όλα καλά φαίνονται....τελικά είναι κι εμάς αγοράκι!!!Ήταν όρθιο και μας γύριζε και πλατουλα αλλά τον καταφέραμε και είδαμε το φύλο...

Β επιπέδου τέλους Ιουλίου μου έδωσε ημερομηνίες!

Μπράβο βρε κορίτσι!!! Με το καλό το αγοράκι σας!!! 

@Anna Tsak ήσουν πολλές ώρες στο αυτοκίνητο; Επειδή όσο να ναι έχει ταρακούνημα, ο γυναικολόγος μου, μου είπε κάθε μιάμιση ώρα να σταματάμε για στάση κ πριν το ταξίδι να βάζω κ utrogestan. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Την είχα ρωτήσει και μου είχε πει να πάω αλλά αφού βλέπω ότι είμαι ευαίσθητη τις ακύρωσα. Για τις συσπάσεις μου είπε ότι αν δεν πετρώνει η κοιλιά ίσως αυτό που νιώθω είναι ο λόξυγκας του μωρού, τώρα τι να πω....

Ξεκουράσου όσο μπορείς κορίτσι μου! Αν δν νιώθεις ασφαλής δν χρειάζεται να πας διακοπές ένα καλοκαίρι! Όλα για την υγεία του μωρού κ τη δική σου! Πως δλδ ένιωθες τις κ κόμιζες ότι είναι συσπάσεις; Πονούσε; Εγώ πάντως δν έχω καταλάβει ακόμα πως νιώθουμε τις συσπασεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

@Stardust_83 Βρε μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι απλά μωράκι σου που κουνιέται...μην στεναχωριέσαι!!!

Κορίτσια μου εμείς γυρίσαμε από το γιατρό όλα καλά φαίνονται....τελικά είναι κι εμάς αγοράκι!!!Ήταν όρθιο και μας γύριζε και πλατουλα αλλά τον καταφέραμε και είδαμε το φύλο...

Β επιπέδου τέλους Ιουλίου μου έδωσε ημερομηνίες!

Με το καλό το αγοράκι σας κορίτσι μου ! Πωπω πολλά αγόρια θα  έχουμε τον Νοέμβριο 🙂 Άντε να κάνουμε κ β επιπέδου για να είμαστε ακόμη πιο ήρεμες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

@Stardust_83 Βρε μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι απλά μωράκι σου που κουνιέται...μην στεναχωριέσαι!!!

Κορίτσια μου εμείς γυρίσαμε από το γιατρό όλα καλά φαίνονται....τελικά είναι κι εμάς αγοράκι!!!Ήταν όρθιο και μας γύριζε και πλατουλα αλλά τον καταφέραμε και είδαμε το φύλο...

Β επιπέδου τέλους Ιουλίου μου έδωσε ημερομηνίες!

Με το καλό ο μπέμπακος σας!👣💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις κάνουμε τη β επιπέδου όλες να φτιάξουμε ένα πίνακακι με τις πητ και το φύλλο του μωρού της καθεμία μας!Τι λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

@Stardust_83 Βρε μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι απλά μωράκι σου που κουνιέται...μην στεναχωριέσαι!!!

Κορίτσια μου εμείς γυρίσαμε από το γιατρό όλα καλά φαίνονται....τελικά είναι κι εμάς αγοράκι!!!Ήταν όρθιο και μας γύριζε και πλατουλα αλλά τον καταφέραμε και είδαμε το φύλο...

Β επιπέδου τέλους Ιουλίου μου έδωσε ημερομηνίες!

Να σαι καλά. Άντε αγορομανα και εσύ, να μαζευόμαστε σιγά σιγά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Ξεκουράσου όσο μπορείς κορίτσι μου! Αν δν νιώθεις ασφαλής δν χρειάζεται να πας διακοπές ένα καλοκαίρι! Όλα για την υγεία του μωρού κ τη δική σου! Πως δλδ ένιωθες τις κ κόμιζες ότι είναι συσπάσεις; Πονούσε; Εγώ πάντως δν έχω καταλάβει ακόμα πως νιώθουμε τις συσπασεις! 

Ένιωθα σαν μικρά τιναγματακια στην κοιλιά και είχα πολύ έντονο πόνο στα δεξιά κοντά στον αφαλό. Ευτυχώς πέρασε όταν ξάπλωσα. Άσε, δεν πάω πουθενά, από το να με φάει το άγχος πώς θα πάω και πώς θα γυρίσω κ πώς το ένα κ το άλλο, καλύτερα σπίτι με το κλιματιστικό παρέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια μόλις κάνουμε τη β επιπέδου όλες να φτιάξουμε ένα πίνακακι με τις πητ και το φύλλο του μωρού της καθεμία μας!Τι λέτε; 

Ναι ναι τέλειο θα είναι να δούμε και πόσα αγοράκια και πόσα θα κοριτσάκια θα έχουμε τελικά στην παρέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!!! Με το καλό το αγοράκι σας!!! 

@Anna Tsak ήσουν πολλές ώρες στο αυτοκίνητο; Επειδή όσο να ναι έχει ταρακούνημα, ο γυναικολόγος μου, μου είπε κάθε μιάμιση ώρα να σταματάμε για στάση κ πριν το ταξίδι να βάζω κ utrogestan. 

Κάναμε ταξίδι 6 ώρες και σταματήσαμε 3 φορές αλλά σκέφτομαι και μέσα στο αμάξι δεν κάθεσαι και πολύ άνετα όποτε ίσως και από αυτό να με έπιασε, σήμερα ευτυχώς είμαι καλυτερα ίσως χρειαζόμουνα ξεκουραση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...