Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η touloumpitsa είπε:

Εννοείται να ρωτήσεις για να σου φύγει κάθε ανησυχία.. 😉

Κι εγώ έκανα την αυχενική πριν 10 μέρες κ μου είπε ραντεβού σε ένα μήνα... Μόλις θα έχω μπει στη 17η τότε.. ας κυλήσουν όλα καλά και δεν πειράζει... 

Να περάσει ο καιρος και να μας πάνε όλα πολύ καλα σε όλες μας τι σε είπαν πως έχεις εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenia1983 είπε:

Όχι δεν είμαι Θεσσαλονίκη σε νησί είναι στο Ιόνιο!😄 Κάθε πότε πηγαίνεις στο γιατρό έχω κάθε δύο βδομάδες!

Μπα σχεδόν κάθε μήνα με κλείνει ραντεβου έκανα την αυχενική 10 Μαΐου και τώρα με είπε να πάω όταν θα έχω μπει στην 16 βδομάδα τι καλά μα πήγαινα και εγώ κάθε δυο βδομαδες ☺️☺️☺️
Ααααα είσαι πολύ μακρια εσυ 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Να περάσει ο καιρος και να μας πάνε όλα πολύ καλα σε όλες μας τι σε είπαν πως έχεις εσυ????

Κοριτσάκι μάλλον εμάς αλλά δεν το έχω δέσει.. Θα μάθουμε σίγουρα όταν ξαναπάω... αλλά δεν έχω κανένα θέμα ότι κ να είναι.. ας γεννηθεί γερό κ τίποτα άλλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλημέρα και από εμένα και εγώ αύριο μπαίνω 16 βδομάδα και έχω και ραντεβου στην γιατρο μου θα δούμε την Μπέμπα μας εγώ δεν έχω πονάκια πολλά μπορεί μια με δυο φορές την ημέρα και αν.

Εγω εχω κάτι πονακια στο κόκαλο του πιπί δεν ξέρω αν είναι κάτι η όχι αύριο θα μάθω είχε καμία σας εκει πονάκια???

Είχα εγώ εκεί πονακια πριν κάποιες μέρες αλλά νομίζω ότι είχα κουραστεί λιγάκι...χαλάρωσα πήρα και το μαγνήσιο και δεν το έχω ξανανιώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η touloumpitsa είπε:

Κοριτσάκι μάλλον εμάς αλλά δεν το έχω δέσει.. Θα μάθουμε σίγουρα όταν ξαναπάω... αλλά δεν έχω κανένα θέμα ότι κ να είναι.. ας γεννηθεί γερό κ τίποτα άλλο.. 

Κι εμάς μάλλον κοριτσάκι μας είπαν...αλλά πραγματικά...ας είναι καλά και να είναι ότι θέλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!! Καλό καλοκαίρι να έχουμε!!  Μόνο ευχάριστα εύχομαι από δω και πέρα!! Πώς είστε; Εμένα τα πονάκια έχουν περιοριστεί πολύ... Ελπίζω να συνεχίσω έτσι...

Καλησπέρα κορίτσια καλό μήνα να έχουμε, μόνο υγεία και χαρές!!! 

Έχω και εγώ εδώ και κάνα δυο μερούλες κάτι πονάκια που και που. 

Την Πέμπτη έχω ραντεβού ευχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα την αυχενικό 19 Μαΐου και τώρα έχω ξανά ραντεβού την Πέμπτη, μου φαίνεται τεράστιο το διάστημα!! 

Θα είμαι στην 16 εβδομάδα τώρα που θα παω ευχομαι να δει και το φύλλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Είχα εγώ εκεί πονακια πριν κάποιες μέρες αλλά νομίζω ότι είχα κουραστεί λιγάκι...χαλάρωσα πήρα και το μαγνήσιο και δεν το έχω ξανανιώσει.

Εμένα δεν μου έχει δώσει μαγνήσιο μόνο φυλλικό οξύ περνώ τωρα

Θα δω αύριο αν θα μου δώσει τίποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anna Tsak είπε:

Εγώ έκανα την αυχενικό 19 Μαΐου και τώρα έχω ξανά ραντεβού την Πέμπτη, μου φαίνεται τεράστιο το διάστημα!! 

Θα είμαι στην 16 εβδομάδα τώρα που θα παω ευχομαι να δει και το φύλλο!!! 

Εγώ αυχενική έκανα 10 Μαΐου και θα πάω αύριο στην γιατρο 16 εβδομάδων αύριο και εγώ.

Ελπίζω να μου πει σίγουρα τι περιμένω μου είπαν 80% κοριτσάκι αλλά αύριο ελπίζω να το σιγούρεψω ☺️☺️☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εγώ αυχενική έκανα 10 Μαΐου και θα πάω αύριο στην γιατρο 16 εβδομάδων αύριο και εγώ.

Ελπίζω να μου πει σίγουρα τι περιμένω μου είπαν 80% κοριτσάκι αλλά αύριο ελπίζω να το σιγούρεψω ☺️☺️☺️ 

Εγώ θέλω να είναι σίγουρη γιατί δεν θα το μάθω εγώ, θα μας κάνουν έκπληξη με μπαλόνια. 

Φαντάζεστε άλλο να δει τώρα και άλλο σε κανα δυο μήνες 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Εγώ θέλω να είναι σίγουρη γιατί δεν θα το μάθω εγώ, θα μας κάνουν έκπληξη με μπαλόνια. 

Φαντάζεστε άλλο να δει τώρα και άλλο σε κανα δυο μήνες 🤣🤣

Δεν περιμένετε μέχρι τη Β επιπέδου να είστε σίγουροι; Μη γίνει κάνα λάθος.. 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έχω πονάκια στο κόκκαλο στην κάτω περιοχή και κυρίως όταν κάθομαι πολλή ώρα!θα ρωτήσω την επόμενη φορά που θα πάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες μας! 

Εγώ πονάκια δεν θα τα έλεγα,κάτι σαν ενόχληση νιώθω. Εμένα στην αυχενική μου είπε οτι μάλλον αγοράκι έχω αλλά περιμενω το nifty test για σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Εγώ θέλω να είναι σίγουρη γιατί δεν θα το μάθω εγώ, θα μας κάνουν έκπληξη με μπαλόνια. 

Φαντάζεστε άλλο να δει τώρα και άλλο σε κανα δυο μήνες 🤣🤣

Χαχαχαχα νομίζω πως τώρα θα φαίνεται σίγουρα όποτε δεν πιστεύω να αλλάξει μετά αρκεί να φαίνεται και να μην είναι ντροπαλό 🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroutsalo είπε:

Κι εγώ έχω πονάκια στο κόκκαλο στην κάτω περιοχή και κυρίως όταν κάθομαι πολλή ώρα!θα ρωτήσω την επόμενη φορά που θα πάω!

Εγώ αύριο που θα πάω θα την ρωτήσω σίγουρα για να ηρεμήσω 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Δεν περιμένετε μέχρι τη Β επιπέδου να είστε σίγουροι; Μη γίνει κάνα λάθος.. 😛

Ωχχχχ λες να πέσουμε τόσο έξω 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Χαχαχαχα νομίζω πως τώρα θα φαίνεται σίγουρα όποτε δεν πιστεύω να αλλάξει μετά αρκεί να φαίνεται και να μην είναι ντροπαλό 🤪🤪

Φαντάζεσαι να είναι με την πλάτη γυρισμένο? 

Ποιος περιμένει άλλον ένα μήνα για να μάθω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Φαντάζεσαι να είναι με την πλάτη γυρισμένο? 

Ποιος περιμένει άλλον ένα μήνα για να μάθω!!! 

Τι δύσκολη που είναι η αναμονή εεεε 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας,

Είμαι καινούρια στην συνομιλία διάβασα όμως διάφορα από τα post σας. Μπήκα σήμερα στην 19η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 02/11.. πιο νωρίς από τις μέλουσες μανούλες της συνομιλίας. όλα πάνε καλά κια γενικά έχω πολυ εύκολη εγκυμοσύνη.. έχει καμιά εβδομάδα που αρχίσα να νιώθω τα τραβήγματα στην κοιλίτσα χαμηλά.. πότε δεξιά πότε αριστερά αλλά είναι επειδή μεγαλώνει και το σώμα μας προσαρμόζεται για να φιλοξενήσει το μωράκι οπότε δεν ανυσηχώ.. Μάλλον είναι κοριτσάκι και την Πέμπτη που έγω ραντεβου στον γιατρό ελπίζω να το επιβεβαιώσει.. Δεν την έχω νιώσει ακόμα εκτώς από προχθές που νομίζω πως είναι μιά πιο καθαρή κίνηση.. εύχομαι σε όλες σας καλά νέα από τις ερχόμενες εξετάσεις και υπερήχους σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mairpapa είπε:

Καλησπέρα σας,

Είμαι καινούρια στην συνομιλία διάβασα όμως διάφορα από τα post σας. Μπήκα σήμερα στην 19η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 02/11.. πιο νωρίς από τις μέλουσες μανούλες της συνομιλίας. όλα πάνε καλά κια γενικά έχω πολυ εύκολη εγκυμοσύνη.. έχει καμιά εβδομάδα που αρχίσα να νιώθω τα τραβήγματα στην κοιλίτσα χαμηλά.. πότε δεξιά πότε αριστερά αλλά είναι επειδή μεγαλώνει και το σώμα μας προσαρμόζεται για να φιλοξενήσει το μωράκι οπότε δεν ανυσηχώ.. Μάλλον είναι κοριτσάκι και την Πέμπτη που έγω ραντεβου στον γιατρό ελπίζω να το επιβεβαιώσει.. Δεν την έχω νιώσει ακόμα εκτώς από προχθές που νομίζω πως είναι μιά πιο καθαρή κίνηση.. εύχομαι σε όλες σας καλά νέα από τις ερχόμενες εξετάσεις και υπερήχους σας.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας...πολλά κοριτσάκια βλέπω στην παρέα...για να δούμε έχουν πέσει μέσα οι γιατροί;;;

Εύχομαι να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά...😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mairpapa είπε:

Καλησπέρα σας,

Είμαι καινούρια στην συνομιλία διάβασα όμως διάφορα από τα post σας. Μπήκα σήμερα στην 19η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 02/11.. πιο νωρίς από τις μέλουσες μανούλες της συνομιλίας. όλα πάνε καλά κια γενικά έχω πολυ εύκολη εγκυμοσύνη.. έχει καμιά εβδομάδα που αρχίσα να νιώθω τα τραβήγματα στην κοιλίτσα χαμηλά.. πότε δεξιά πότε αριστερά αλλά είναι επειδή μεγαλώνει και το σώμα μας προσαρμόζεται για να φιλοξενήσει το μωράκι οπότε δεν ανυσηχώ.. Μάλλον είναι κοριτσάκι και την Πέμπτη που έγω ραντεβου στον γιατρό ελπίζω να το επιβεβαιώσει.. Δεν την έχω νιώσει ακόμα εκτώς από προχθές που νομίζω πως είναι μιά πιο καθαρή κίνηση.. εύχομαι σε όλες σας καλά νέα από τις ερχόμενες εξετάσεις και υπερήχους σας.

Καλώς ήρθες!!! Επιτέλους και κάποια με εύκολη εγκυμοσύνη!!! Όλα να συνεχίσουν έτσι σου εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια... 

Ναι ήταν αρκετά ομαλή.. πρώτο τρίμηνο λίγο ανακατωσούρες και λίγη αδυναμία λες και παω να αρρωστήσω αλλά τίποτα άλλο.. τώρα σταδιακά ίσως έχω λίγο πονοκέφαλο που ούτος η άλλος ήμουν πάντα επιρρεπής και απλά η όρεξη μου ανέβηκε..

Την πέμπτη μετά τον γιατρό θα σας στείλω για νέα!!! Καλή συνέχεια σε όλες σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η mairpapa είπε:

Καλησπέρα σας,

Είμαι καινούρια στην συνομιλία διάβασα όμως διάφορα από τα post σας. Μπήκα σήμερα στην 19η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 02/11.. πιο νωρίς από τις μέλουσες μανούλες της συνομιλίας. όλα πάνε καλά κια γενικά έχω πολυ εύκολη εγκυμοσύνη.. έχει καμιά εβδομάδα που αρχίσα να νιώθω τα τραβήγματα στην κοιλίτσα χαμηλά.. πότε δεξιά πότε αριστερά αλλά είναι επειδή μεγαλώνει και το σώμα μας προσαρμόζεται για να φιλοξενήσει το μωράκι οπότε δεν ανυσηχώ.. Μάλλον είναι κοριτσάκι και την Πέμπτη που έγω ραντεβου στον γιατρό ελπίζω να το επιβεβαιώσει.. Δεν την έχω νιώσει ακόμα εκτώς από προχθές που νομίζω πως είναι μιά πιο καθαρή κίνηση.. εύχομαι σε όλες σας καλά νέα από τις ερχόμενες εξετάσεις και υπερήχους σας.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου, ευχομαι μια υγιή εγκυμοσύνη να έχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Τι δύσκολη που είναι η αναμονή εεεε 😔😔😔

Ραντεβού μια φορά τον μήνα αιώνας μου φαίνεται κάθε φορά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η mairpapa είπε:

Καλησπέρα σας,

Είμαι καινούρια στην συνομιλία διάβασα όμως διάφορα από τα post σας. Μπήκα σήμερα στην 19η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 02/11.. πιο νωρίς από τις μέλουσες μανούλες της συνομιλίας. όλα πάνε καλά κια γενικά έχω πολυ εύκολη εγκυμοσύνη.. έχει καμιά εβδομάδα που αρχίσα να νιώθω τα τραβήγματα στην κοιλίτσα χαμηλά.. πότε δεξιά πότε αριστερά αλλά είναι επειδή μεγαλώνει και το σώμα μας προσαρμόζεται για να φιλοξενήσει το μωράκι οπότε δεν ανυσηχώ.. Μάλλον είναι κοριτσάκι και την Πέμπτη που έγω ραντεβου στον γιατρό ελπίζω να το επιβεβαιώσει.. Δεν την έχω νιώσει ακόμα εκτώς από προχθές που νομίζω πως είναι μιά πιο καθαρή κίνηση.. εύχομαι σε όλες σας καλά νέα από τις ερχόμενες εξετάσεις και υπερήχους σας.

Καλώς ήρθες με το καλό το μωράκι σας με μια τελειομηνη κύηση!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...