Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Xaxaxaxa Αμαλιάδα...είμαστε επαρχία..Αυχενική κάναμε Αθήνα...Κι εκεί δεν είχαμε θέμα!

Σε ποιο κέντρο? Για να το έχω υπόψιν για την Β επιπέδου....να δεις που πρέπει να ψάξω γιατρό και με βάση του αν αφήνει τον άντρα μέσα!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Σε ποιο κέντρο? Για να το έχω υπόψιν για την Β επιπέδου....να δεις που πρέπει να ψάξω γιατρό και με βάση του αν αφήνει τον άντρα μέσα!!! 🤣🤣🤣

Χαχαχαχ Στον Κιτμιρίδη στο Μενίδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2021 at 11:23 ΠΜ, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Ισως έχει να κάνει με την περιοχή που γίνονται εάν δεν υπάρχει κοντά κάποιο εργαστήριο εξειδικευμένο 🤔

Εμένα στη Θεσ/νίκη σε 2 ώρες βγήκαν και τις 2 φορές σε διαφορετικά εργαστήρια 🤔

Εγώ έχω την Τετάρτη την αυχενική διαφάνεια και αυτό με τις αιματολογικές που διάβαζα ότι θέλει τόσες με άγχωνε πάρα πολύ! Σε πιο εργαστήριο έκανες εσύ τις εξετάσεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2021 at 12:36 ΜΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι, σας αφήνουν να έχετε και τον άντρα σας μαζί σας στους υπέρηχους και αυχενική? Γιατί άκουσα ότι στην Ελλάδα δεν επιτρέπουν λόγω covid ενώ εδώ μπαίνει και ο καλός μου σε όλα και έχει φρικάρει λίγο στην ιδέα αν τώρα που θα γυρίσουμε, δεν τον αφήνουν! 😅

Στην γιατρό μου μπαίνει σε όλους τους υπέρηχους μαζί μου μέσα.. Μόνο σε όσες γίνουν σε άλλο ιατρείο όπως η αυχενική τώρα δεν θα μπορεί αν έρθει και αυτό με φοβίζει λίγο γιατί δεν είμαι και πολύ ψύχραιμη θα μου πουν τίποτα άσχημο και θα λιποθυμήσω εκεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Εγώ έχω την Τετάρτη την αυχενική διαφάνεια και αυτό με τις αιματολογικές που διάβαζα ότι θέλει τόσες με άγχωνε πάρα πολύ! Σε πιο εργαστήριο έκανες εσύ τις εξετάσεις?? 

Στη Θεσσαλονίκη έκανα την αυχενική και papp a. Τις έκανα σε δύο εργαστήρια και βγήκαν σε 2 ώρες το ένα είναι Τσιμισκή 41 και το άλλο Τσιμισκή 52. Εσύ σε ποια πόλη θα την κάνεις; Θεσσαλονίκη; 

Ελπίζω να πάει καλά και να εχεις ευχάριστα νέα! Η αλήθεια είναι οτι ειναι καπως να είσαι μόνη και ειδικά όταν σε λένε τέτοια πολύ άγχος. 

Να μας πεις πως πήγε ελπίζω να είναι όλα καλά! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Στη Θεσσαλονίκη έκανα την αυχενική και papp a. Τις έκανα σε δύο εργαστήρια και βγήκαν σε 2 ώρες το ένα είναι Τσιμισκή 41 και το άλλο Τσιμισκή 52. Εσύ σε ποια πόλη θα την κάνεις; Θεσσαλονίκη; 

Ελπίζω να πάει καλά και να εχεις ευχάριστα νέα! Η αλήθεια είναι οτι ειναι καπως να είσαι μόνη και ειδικά όταν σε λένε τέτοια πολύ άγχος. 

Να μας πεις πως πήγε ελπίζω να είναι όλα καλά! 🙂

Θεσσαλονίκη θα το κάνω και εγώ, εύχομαι να βγούνε γρήγορα γιατί δεν έχω υπομονή να περιμένω τόσες μέρες.!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!! 

Αν και όλοι μου λένε να μην αγχώνομαι γιατί επηρεάζει και την εξέταση..

Εννοείται θα σας πω τα νέα μου την Τετάρτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Θεσσαλονίκη θα το κάνω και εγώ, εύχομαι να βγούνε γρήγορα γιατί δεν έχω υπομονή να περιμένω τόσες μέρες.!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!! 

Αν και όλοι μου λένε να μην αγχώνομαι γιατί επηρεάζει και την εξέταση..

Εννοείται θα σας πω τα νέα μου την Τετάρτη!!

Σε ποιον θα πας; Αν τυχαίνει να έχεις κλείσει στο Σπηλιοπουλο η Αθανασιάδη θα σου πουν να πας σε ένα από τα δύο. 

Καλά αποτελέσματα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Σε ποιον θα πας; Αν τυχαίνει να έχεις κλείσει στο Σπηλιοπουλο η Αθανασιάδη θα σου πουν να πας σε ένα από τα δύο. 

Καλά αποτελέσματα 🙂

Ανάλυση λέγεται το εργαστήριο για τις αιματολογικές και είναι Τσιμισκή  51.

Ιατρική εμβρύου θα πάω για την αυχενική διαφάνεια!!

Ευχαριστώ πάαααρα πολύυυυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Ανάλυση λέγεται το εργαστήριο για τις αιματολογικές και είναι Τσιμισκή  51.

Ιατρική εμβρύου θα πάω για την αυχενική διαφάνεια!!

Ευχαριστώ πάαααρα πολύυυυ!!!!!!!

Ναι ναι σωστά Τσιμισκή 51 και εγω 😀 

Τέλειααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Ναι ναι σωστά Τσιμισκή 51 και εγω 😀 

Τέλειααα! 

😁😁😁😁

ΑΧΧΧ τέλεια μακάρι να βγούνε και σε εμένα τόσο γρήγορα να ηρεμήσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

😁😁😁😁

ΑΧΧΧ τέλεια μακάρι να βγούνε και σε εμένα τόσο γρήγορα να ηρεμήσω!!!!

Πήγαινε καλύτερα πριν πας για τον υπέρηχο. Εγώ στην πρώτη που έκανα έκανα πρώτα τον υπέρηχο μας είπε όλα καλά κλπ φύγαμε και το βράδυ στις 10 μας πήρε και μας είπε ότι δεν έχουμε καλά αποτελέσματα και μας έφαγε το άγχος. 

Ενω στον 2ο μου είπε να δώσω αίμα πρώτα 2 ώρες πριν ώστε να πάω εκεί και να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα μαζί με αιματολογικες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Πήγαινε καλύτερα πριν πας για τον υπέρηχο. Εγώ στην πρώτη που έκανα έκανα πρώτα τον υπέρηχο μας είπε όλα καλά κλπ φύγαμε και το βράδυ στις 10 μας πήρε και μας είπε ότι δεν έχουμε καλά αποτελέσματα και μας έφαγε το άγχος. 

Ενω στον 2ο μου είπε να δώσω αίμα πρώτα 2 ώρες πριν ώστε να πάω εκεί και να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα μαζί με αιματολογικες. 

ΑΑΑΑ εμένα έτσι μου είπαν να πάω δύο ώρες πριν την αυχενική διαφάνεια, άρα λες να τα έχουν έτοιμα και να έχω ολόκληρη εικόνα???

Αχχχ μακάριιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

ΑΑΑΑ εμένα έτσι μου είπαν να πάω δύο ώρες πριν την αυχενική διαφάνεια, άρα λες να τα έχουν έτοιμα και να έχω ολόκληρη εικόνα???

Αχχχ μακάριιιιιι!!!!!

Ναι ναι σίγουρα θα τα στείλουν στον εμβρυολόγο και θα σου πει την τελική του εκτίμηση ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Anna Tsakκαλά αποτελέσματα εύχομαι! Να μας ενημερώσεις! Εγώ έχω ραντεβού Πέμπτη απόγευμα για υπέρηχο,  είχα καλομάθει να πηγαίνω κάθε 10-15 μέρες και τώρα μου κακοφάνηκε που πέρασε σχεδόν μήνας!! Η κοιλίτσα μου πλέον δεν κρύβεται, ανυπομονώ να αρχίσω να το νιώθω το νινί μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Ναι ναι σίγουρα θα τα στείλουν στον εμβρυολόγο και θα σου πει την τελική του εκτίμηση ☺

Αχ τι ωραία!!!Μου έφυγε ένα άγχος 😊💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

@Anna Tsakκαλά αποτελέσματα εύχομαι! Να μας ενημερώσεις! Εγώ έχω ραντεβού Πέμπτη απόγευμα για υπέρηχο,  είχα καλομάθει να πηγαίνω κάθε 10-15 μέρες και τώρα μου κακοφάνηκε που πέρασε σχεδόν μήνας!! Η κοιλίτσα μου πλέον δεν κρύβεται, ανυπομονώ να αρχίσω να το νιώθω το νινί μας!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 😊 Αύριο είναι η μεγάλη μέρα 💗 Θα σας ενημερώσω, εννοείται!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Προσπαθώ να είμαι και χαλαρή και ήρεμη όσο μπορώ!!

Βέβαια την Παρασκευή παντρεύομαι με πολιτικό γάμο, οπότε τρέχω να κάνω και εκεί κάποιες μικρές ετοιμασίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 😊 Αύριο είναι η μεγάλη μέρα 💗 Θα σας ενημερώσω, εννοείται!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Προσπαθώ να είμαι και χαλαρή και ήρεμη όσο μπορώ!!

Βέβαια την Παρασκευή παντρεύομαι με πολιτικό γάμο, οπότε τρέχω να κάνω και εκεί κάποιες μικρές ετοιμασίες!!!

Ααα τι ωραία μπράβο με το καλό! Οπότε έχεις ετοιμασίες έχεις και το άγχος για τις εξετάσεις ☺ Όλα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 😊 Αύριο είναι η μεγάλη μέρα 💗 Θα σας ενημερώσω, εννοείται!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Προσπαθώ να είμαι και χαλαρή και ήρεμη όσο μπορώ!!

Βέβαια την Παρασκευή παντρεύομαι με πολιτικό γάμο, οπότε τρέχω να κάνω και εκεί κάποιες μικρές ετοιμασίες!!!

Με το καλό κοριτσάκι οι εξετάσεις σου και με το καλό και ο γάμος σας!!!

Θα πάνε όλα τέλεια...θετική σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 😊 Αύριο είναι η μεγάλη μέρα 💗 Θα σας ενημερώσω, εννοείται!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Προσπαθώ να είμαι και χαλαρή και ήρεμη όσο μπορώ!!

Βέβαια την Παρασκευή παντρεύομαι με πολιτικό γάμο, οπότε τρέχω να κάνω και εκεί κάποιες μικρές ετοιμασίες!!!

Με το καλό και ο γάμος λοιπόν! Εμείς θα παντρευτούμε μόλις πάμε Ελλάδα με θρησκευτικό σε στενό κύκλο! Να δω που θα βρω νυφικό να μου κάνει ως τότε!!😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annoula1987 είπε:

Με το καλό και ο γάμος λοιπόν! Εμείς θα παντρευτούμε μόλις πάμε Ελλάδα με θρησκευτικό σε στενό κύκλο! Να δω που θα βρω νυφικό να μου κάνει ως τότε!!😅😅😅

Χαχα το ίδιο σκέφτομαι και εγώ που θα βρούμε! 😀 Με το καλό και ο δικός σας ο γάμος! 

Και εμείς λέμε τον Ιούλιο μιας και θα έχω την άδεια μου να κάνουμε πολιτικό με γονείς μόνο και του χρόνου θρησκευτικό. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα όλες ανάποδα το πιάσαμε το θέμα!! Χαχαχαα! Το είχαμε ήδη προγραμματίσει για Άνοιξη ή Καλοκαίρι 2021, μάλιστα έψαχνα και νυφικο, ευτυχώς δεν πήρα! Θα είμαστε σαν τις μπομπονιέρες στον γάμο μας!😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα δηλαδή είμαι η μόνη που τα έκανα αλλιώς;;Εμείς παντρευτήκαμε το 2018 με πολιτικό και πέρισυ το καλοκαίρι με θρησκευτικό...

Είμαστε μαζί σχεδόν 10 χρόνια...μεγαλώνουμε μαζί 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Ααααα δηλαδή είμαι η μόνη που τα έκανα αλλιώς;;Εμείς παντρευτήκαμε το 2018 με πολιτικό και πέρισυ το καλοκαίρι με θρησκευτικό...

Είμαστε μαζί σχεδόν 10 χρόνια...μεγαλώνουμε μαζί 🥰🥰🥰

Εσύ είσαι το καλό και καθώς πρέπει κορίτσι! Εμείς είμαστε αλητοκόριτσα!! Χαχαχα! Καλά να είμαστε όλες με τα αντράκια μας και τα μωράκια μας και τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες! 

Μα που είναι η @Anna Tsak?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με το καλό όσες παντρεύεστε!!! Κούκλες θα είστε με την κοιλίτσα... Μην ανησυχείτε!! 

Πάντως όσον αφορά την Papp a, μου είπαν την επόμενη μέρα θα είναι έτοιμη.. βέβαια εγώ που έχω ραντεβού για αυχενική Παρασκευή απόγευμα, οι αίματος θα είναι έτοιμες τη Δευτέρα πρωί.. καλα αποτελέσματα σε όλες που έχουμε ραντεβού αυτή τη βδομάδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Ααααα δηλαδή είμαι η μόνη που τα έκανα αλλιώς;;Εμείς παντρευτήκαμε το 2018 με πολιτικό και πέρισυ το καλοκαίρι με θρησκευτικό...

Είμαστε μαζί σχεδόν 10 χρόνια...μεγαλώνουμε μαζί 🥰🥰🥰

Χαχα από οτι φαίνεται είσαι η μόνη 😀😀

Εμεις είμαστε 8 χρονιαα αλλα λεγαμε μια και καλή με το μωράκι. Οπότε το καλοκαίρι πολιτικό και του χρόνου γάμο βάπτιση με το καλό 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...