Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις On 8/1/2022 at 4:43 ΜΜ, ο/η IridaP είπε:

Μόνο πάνω μου... Ελάχιστες φορές έχει κρατήσει ο ύπνος όταν την βάζω στη φωλιά, στο Λίκνο καμία και στο πορτ μπεμπέ στη βόλτα. Εγώ έχω θέμα με υπερπαραγωγή και τρέχει ακόμα φουλ το στήθος οπότε δεν μπορω να θηλασω ξαπλωμένη γτ γινόμαστε χάλια.. Τη θηλάζω μόνο σε θεση ράγκμπι για να μην τρέχει πάνω της το άλλο στήθος, τα επιθέματα δεν μου κάνουν τίποτα. Περιμένω λίγο να στρώσει αυτό μου είπαν μετά τον 3ο μήνα για να προσπαθήσω να θηλασω και ξαπλωμένη κ να την αφήνω κάτω όπως κοιμάται...

Χρησιμοποίησε κοχύλια για να μαζεύεις το γάλα στο άλλο στήθος ώστε και να μην τρέχει και να μπορείς να της το δώσεις με μπιμπερό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 8/1/2022 at 9:00 ΜΜ, ο/η Stardust_83 είπε:

Και εγώ έχω θέμα με την υπερπαραγωγή, έχω συντριβάνια. Στην αρχή είχα μεγάλο πρόβλημα, δίναμε μάχη για να θηλάσει. Τώρα ευτυχώς όταν του έρχεται συντριβάνι αφήνει το στήθος, βγάζω λίγο με το χέρι και συνεχίζουμε. Τώρα κάνω block feeding μπας και βοηθήσει, είμαι στις 4 ώρες αλλά δεν βλέπω ιδιαίτερη διαφορά. Ελπίζω με τον καιρό να διορθωθεί και να ρυθμιστεί το στήθος.

Χρησιμοποίησε κι εσύ κοχύλια θηλασμού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.Να σας ρωτήσω τα μωράκια σας το βράδυ που κοιμούνται τα σκεπάζεται με κουβερτούλα η τα βάζετε σε υπνόσακο. Εγώ δν του πήρα υπνόσακο κ τον σκεπάζω με κουβερτούλα κ του έχω τα χεράκια έξω γτ τα κουνάει συνέχεια . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Να σας ρωτήσω τα μωράκια σας το βράδυ που κοιμούνται τα σκεπάζεται με κουβερτούλα η τα βάζετε σε υπνόσακο. Εγώ δν του πήρα υπνόσακο κ τον σκεπάζω με κουβερτούλα κ του έχω τα χεράκια έξω γτ τα κουνάει συνέχεια . 

Καλησπέρα κορίτσι. Και εγώ τα ίδια, αν του σκεπάσω τα χεράκια τα βγάζει, τσατιζεται κιόλας όταν το καταλαβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσες έχουν τα μωράκια τους νινιδα τι κάνετε; Έχετε κάποιο προϊόν που να σας έχει βοηθήσει; Εγώ του βάζω ελαιόλαδο πριν τον κάνω μπάνιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια όσες έχουν τα μωράκια τους νινιδα τι κάνετε; Έχετε κάποιο προϊόν που να σας έχει βοηθήσει; Εγώ του βάζω ελαιόλαδο πριν τον κάνω μπάνιο.

Μην το κάνεις αυτό. Είναι ότι χειρότερο να βάζεις λάδια στο κεφάλι είτε του μωρού είτε στο δικό σου. Φράζει στους πόρους.. θα φύγει σιγά σιγά.. απαλό λούσιμο με σαμπουάν κάνε και μη βάζεις τπτ άλλο.. σαμπουάν/αφρολουτρο χωρίς σουλφατες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Ερώτηση προς όσες θηλάζουν αποκλειστικά.. Κάθε πόσες ωρες θέλει να φάει τη νύχτα? Εμένα κάνει ένα 3ωρο,3,5 ώρες στον πρώτο ύπνο δλδ 9-12 περίπου κ μετά 2ωρα μαξ μέχρι τις 8 το πρωί. Αναρωτιέμαι αν θα αυξηθεί καθόλου αυτό το διάστημα των θηλασμων όσο μεγαλώνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η IridaP είπε:

Καλησπέρα! Ερώτηση προς όσες θηλάζουν αποκλειστικά.. Κάθε πόσες ωρες θέλει να φάει τη νύχτα? Εμένα κάνει ένα 3ωρο,3,5 ώρες στον πρώτο ύπνο δλδ 9-12 περίπου κ μετά 2ωρα μαξ μέχρι τις 8 το πρωί. Αναρωτιέμαι αν θα αυξηθεί καθόλου αυτό το διάστημα των θηλασμων όσο μεγαλώνει.. 

Καλησπέρα. Εγώ θηλάζω αποκλειστικά αλλά ο μικρός μου είναι νυχτοπουλι, κοιμάται κατά τις 1 συνήθως, μερικές φορές και πιο νωρίς. Μπορεί να ξυπνήσει σε 3 ώρες, μπορεί και σε 6. Δεν είναι σταθερό. Κάθε μωρό είναι διαφορετικό, λογικά όμως με τον καιρό που θα θηλάζει πιο αποτελεσματικά θα έχεις και θηλασμους μικρότερης διάρκειας και σε πιο αραιά τακτά διαστήματα. Υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Να σας ρωτήσω τα μωράκια σας το βράδυ που κοιμούνται τα σκεπάζεται με κουβερτούλα η τα βάζετε σε υπνόσακο. Εγώ δν του πήρα υπνόσακο κ τον σκεπάζω με κουβερτούλα κ του έχω τα χεράκια έξω γτ τα κουνάει συνέχεια . 

Καλησπέρα κοπέλα μου!εγώ της βάζω ύπνοσακο και κουβερτουλα φοβάμαι μη μου κρυώσει!Αν και νομίζω ότι το παρακάνω γιατί πολλές φορές τη βρίσκω ξεσκέπαστη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Να σας ρωτήσω τα μωράκια σας το βράδυ που κοιμούνται τα σκεπάζεται με κουβερτούλα η τα βάζετε σε υπνόσακο. Εγώ δν του πήρα υπνόσακο κ τον σκεπάζω με κουβερτούλα κ του έχω τα χεράκια έξω γτ τα κουνάει συνέχεια . 

Ανάλογα τι θερμοκρασία έχεις μέσα στο σπίτι. Εγω έχω σταθερή 22. Έχω πάρει υπνοσακο 2.5 tog χωρίς χέρια κ τον βάζω το  βράδυ κ από πάνω με κουβερτα. Πήρα υπνοσακο γιατί δεν ήθελε με τπτ τα χεράκια μέσα κ τα είχε μονίμως κρύα. Τώρα ειναι καλύτερος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η IridaP είπε:

Καλησπέρα! Ερώτηση προς όσες θηλάζουν αποκλειστικά.. Κάθε πόσες ωρες θέλει να φάει τη νύχτα? Εμένα κάνει ένα 3ωρο,3,5 ώρες στον πρώτο ύπνο δλδ 9-12 περίπου κ μετά 2ωρα μαξ μέχρι τις 8 το πρωί. Αναρωτιέμαι αν θα αυξηθεί καθόλου αυτό το διάστημα των θηλασμων όσο μεγαλώνει.. 

Κοπέλα μου εμένα κοιμάται κατά τις 23:30 ισως κ πιο αργά κ θα ξυπνήσει μια στο 3ωρο περίπου κ μετά ανά 2ωρα. Εμένα ξυπνάει συνέχεια τη νύχτα κ δν ξέρω αν θα καταφέρουμε κάποια στιγμή να κοιμηθει σερί αρκετές ώρες. Δν ξέρω αλλά το βράδυ πεινάει περισσότερο εμένα 🤪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Ανάλογα τι θερμοκρασία έχεις μέσα στο σπίτι. Εγω έχω σταθερή 22. Έχω πάρει υπνοσακο 2.5 tog χωρίς χέρια κ τον βάζω το  βράδυ κ από πάνω με κουβερτα. Πήρα υπνοσακο γιατί δεν ήθελε με τπτ τα χεράκια μέσα κ τα είχε μονίμως κρύα. Τώρα ειναι καλύτερος. 

Εγώ έχω τη μέρα 23 κ το βράδυ 22. Δν του πήρα υπνόσακο γτ αφού θα έχει τα χέρια έξω είναι το ίδιο όπως τον σκεπάζω με τις κουβερτούλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Εγώ έχω τη μέρα 23 κ το βράδυ 22. Δν του πήρα υπνόσακο γτ αφού θα έχει τα χέρια έξω είναι το ίδιο όπως τον σκεπάζω με τις κουβερτούλες. 

Καλά κ εγω έχω ενεργειακό τζάκι κ δε ξέρω πόσο έχω την μέρα ακριβώς. Έτσι έκανα με τις κουβερτούλες αλλά μπροστά στο στήθος ήταν μονίμως ξεσκεπαστος που ήθελε τα χέρια έξω γιαυτό του πήρα υπνόσακο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγαμε κ μείς σήμερα στον παιδίατρο κ κάναμε τα εμβόλια . Ο μικρος έχει πολλά αέρια κ ήταν φουσκωμένη η κοιλιτσα του κ γι αυτό τις τελευταίες μέρες δν κοιμάται κ τα βραδιά κ έχει γκρίνια από το απόγευμα κ μετά!  Μας έδωσε ο γιατρος τις σταγόνες infacolic κ  να κάνουμε μασαζάκι στην κοιλιτσα του. Κάναμε κ το πόσιμο εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας κ μου είπε ότι αυτό είναι 3 δόσεις κ θα κάνουμε τη δεύτερη δόση σε 2 μήνες! Από βάρος τα πάμε καλά κ γενικά η ανάπτυξη του μας είπε είναι πολυ καλή! Να ρωτήσω εσείς που κάνατε τα εμβόλια είχαν καθόλου παρενέργειες τα μωράκια σας; Αν ναι πόσες ώρες μετά το εμβόλιο εμφάνισαν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Κορίτσια πήγαμε κ μείς σήμερα στον παιδίατρο κ κάναμε τα εμβόλια . Ο μικρος έχει πολλά αέρια κ ήταν φουσκωμένη η κοιλιτσα του κ γι αυτό τις τελευταίες μέρες δν κοιμάται κ τα βραδιά κ έχει γκρίνια από το απόγευμα κ μετά!  Μας έδωσε ο γιατρος τις σταγόνες infacolic κ  να κάνουμε μασαζάκι στην κοιλιτσα του. Κάναμε κ το πόσιμο εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας κ μου είπε ότι αυτό είναι 3 δόσεις κ θα κάνουμε τη δεύτερη δόση σε 2 μήνες! Από βάρος τα πάμε καλά κ γενικά η ανάπτυξη του μας είπε είναι πολυ καλή! Να ρωτήσω εσείς που κάνατε τα εμβόλια είχαν καθόλου παρενέργειες τα μωράκια σας; Αν ναι πόσες ώρες μετά το εμβόλιο εμφάνισαν; 

Εμένα την επόμενη μέρα του εμβολίου ήταν πολύ ανήσυχη, έκλαιγε αρκετά. Αυτό μόνο. Φυσικά μπορεί να ήταν κ τυχαίο δεν ξέρω, κάθε μέρα είναι διαφορετική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Εμένα την επόμενη μέρα του εμβολίου ήταν πολύ ανήσυχη, έκλαιγε αρκετά. Αυτό μόνο. Φυσικά μπορεί να ήταν κ τυχαίο δεν ξέρω, κάθε μέρα είναι διαφορετική 

Μάλιστα! Μάλλον από το εμβόλιο θα ήταν γτ μου το είπε σαν παρενέργεια ο γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Κορίτσια πήγαμε κ μείς σήμερα στον παιδίατρο κ κάναμε τα εμβόλια . Ο μικρος έχει πολλά αέρια κ ήταν φουσκωμένη η κοιλιτσα του κ γι αυτό τις τελευταίες μέρες δν κοιμάται κ τα βραδιά κ έχει γκρίνια από το απόγευμα κ μετά!  Μας έδωσε ο γιατρος τις σταγόνες infacolic κ  να κάνουμε μασαζάκι στην κοιλιτσα του. Κάναμε κ το πόσιμο εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας κ μου είπε ότι αυτό είναι 3 δόσεις κ θα κάνουμε τη δεύτερη δόση σε 2 μήνες! Από βάρος τα πάμε καλά κ γενικά η ανάπτυξη του μας είπε είναι πολυ καλή! Να ρωτήσω εσείς που κάνατε τα εμβόλια είχαν καθόλου παρενέργειες τα μωράκια σας; Αν ναι πόσες ώρες μετά το εμβόλιο εμφάνισαν; 

Καλημέρα! Κ εμείς χθες κάναμε το 2ο. Μ ειπε ότι μπορεί να κάνει πυρετό συνήθως 10ωρες μετά το εμβόλιο. Μέχρι στιγμής πέρασαν 14 κ δεν έχει κάνει. Ευτυχώς δλδ. Κάθε 1 ώρα ήμουν με το ξυπνητήρι να τον καταλάβω μήπως ανεβάσει. 

Εσάς το 1ο ήταν?

Της γαστρεντεριτιδας εμάς δε μας είπε να το κάνουμε 

Στο 1ο εμβόλιο δε μου έκανε απολύτως τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Κορίτσια πήγαμε κ μείς σήμερα στον παιδίατρο κ κάναμε τα εμβόλια . Ο μικρος έχει πολλά αέρια κ ήταν φουσκωμένη η κοιλιτσα του κ γι αυτό τις τελευταίες μέρες δν κοιμάται κ τα βραδιά κ έχει γκρίνια από το απόγευμα κ μετά!  Μας έδωσε ο γιατρος τις σταγόνες infacolic κ  να κάνουμε μασαζάκι στην κοιλιτσα του. Κάναμε κ το πόσιμο εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας κ μου είπε ότι αυτό είναι 3 δόσεις κ θα κάνουμε τη δεύτερη δόση σε 2 μήνες! Από βάρος τα πάμε καλά κ γενικά η ανάπτυξη του μας είπε είναι πολυ καλή! Να ρωτήσω εσείς που κάνατε τα εμβόλια είχαν καθόλου παρενέργειες τα μωράκια σας; Αν ναι πόσες ώρες μετά το εμβόλιο εμφάνισαν; 

Καλημέρα. Εμένα δεν έκανε καμία παρενέργεια, ευτυχώς. Πόσο είναι σε βάρος τώρα ο μικρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Καλημέρα! Κ εμείς χθες κάναμε το 2ο. Μ ειπε ότι μπορεί να κάνει πυρετό συνήθως 10ωρες μετά το εμβόλιο. Μέχρι στιγμής πέρασαν 14 κ δεν έχει κάνει. Ευτυχώς δλδ. Κάθε 1 ώρα ήμουν με το ξυπνητήρι να τον καταλάβω μήπως ανεβάσει. 

Εσάς το 1ο ήταν?

Της γαστρεντεριτιδας εμάς δε μας είπε να το κάνουμε 

Στο 1ο εμβόλιο δε μου έκανε απολύτως τίποτα 

Καλημέρα ναι το πρώτο εμβόλιο κάναμε . Τελικά κορίτσια εμένα μου έκανε πυρετό ο μικρος . Το βράδυ κατά τις 3 και κάτι που ξύπνησε με το που τον ακούμπησα κατάλαβα ότι έχει πυρετό ,του έβαλα θερμόμετρο κ είχε 38,2 του έδωσα ντεπόν σιρόπι όπως μου είπε ο γιατρος κ ευτυχώς μέχρι στιγμής δν έχει πυρετό. Ο καημενουλης μου δν τρώει κ λαίμαργα οπως τρώει αλλα σιγά σιγά κ λιγότερο κ κοιμάται συνέχεια. Δν κάναμε το infarix hexa όπως κάνατε οι πιο πολλές αλλά το hexyon ,το ίδιο εμβόλιο είναι βέβαια αλλά αλλη εταιρία κ ισως γι αυτό να έκανε πυρετό γτ μπορεί να υπάρχει κάποια διαφορά στη σύσταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα. Εμένα δεν έκανε καμία παρενέργεια, ευτυχώς. Πόσο είναι σε βάρος τώρα ο μικρός σου;

Τι καλά που δν σας έκανε ! Εμένα έκανε το βράδυ πυρετό 38,2 έδωσα ντεπόν κ ευτυχώς έπεσε κ μέχρι στιγμής δν έχει ,αλλά κοιμάται παραπάνω κ δν τρώει καλά! Το βάρος μας είναι 5970 κ 58,5 εκατοστά . Εσάς ο δικός σας είναι πιο ψηλός για την ηλικία που έχουν τα μωράκια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Τι καλά που δν σας έκανε ! Εμένα έκανε το βράδυ πυρετό 38,2 έδωσα ντεπόν κ ευτυχώς έπεσε κ μέχρι στιγμής δν έχει ,αλλά κοιμάται παραπάνω κ δν τρώει καλά! Το βάρος μας είναι 5970 κ 58,5 εκατοστά . Εσάς ο δικός σας είναι πιο ψηλός για την ηλικία που έχουν τα μωράκια μας! 

Ωχ μωρέ, μπουλουκακια είναι! 💙 Είδες τι καλή δουλειά που κάνεις με τον θηλασμό; Μακάρι να μπορέσεις να συνεχίσεις και άλλο αν στο επιτρέψουν οι γιατροί και το θέλεις. Χαλάλι όλες οι δυσκολίες που περνάμε, αυτό σκέφτομαι! Περαστικά να είναι κορίτσι μου για τον πυρετό! Αύριο θα είναι περδικακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Ωχ μωρέ, μπουλουκακια είναι! 💙 Είδες τι καλή δουλειά που κάνεις με τον θηλασμό; Μακάρι να μπορέσεις να συνεχίσεις και άλλο αν στο επιτρέψουν οι γιατροί και το θέλεις. Χαλάλι όλες οι δυσκολίες που περνάμε, αυτό σκέφτομαι! Περαστικά να είναι κορίτσι μου για τον πυρετό! Αύριο θα είναι περδικακι!

Ναι μωρέ μπουλουκακια είναι! Έτσι τον φωνάζω συνέχεια ☺️ Δόξα το θεο κάνουμε καλή  δουλειά με τον θηλασμό κ μακάρι να συνεχίσω έστω κ μέχρι 6 μηνών. Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Αύριο πιστεύω θα είναι μια χαρά κ πάλι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Ναι μωρέ μπουλουκακια είναι! Έτσι τον φωνάζω συνέχεια ☺️ Δόξα το θεο κάνουμε καλή  δουλειά με τον θηλασμό κ μακάρι να συνεχίσω έστω κ μέχρι 6 μηνών. Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Αύριο πιστεύω θα είναι μια χαρά κ πάλι ! 

Συνέχισε την καλή δουλειά μαμά...🥰

Σου ξανάκανε πυρετο;Εμείς πάμε αύριο για το πρωτο μας εμβόλιο...

🤍Κορίτσια εχθές κοιμηθήκαμε σερί 8 ώρες 😱

Δεν το πιστευα το πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Ναι μωρέ μπουλουκακια είναι! Έτσι τον φωνάζω συνέχεια ☺️ Δόξα το θεο κάνουμε καλή  δουλειά με τον θηλασμό κ μακάρι να συνεχίσω έστω κ μέχρι 6 μηνών. Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Αύριο πιστεύω θα είναι μια χαρά κ πάλι ! 

Εμενα κοπέλα μου δεν είχε τίποτα στα εμβόλια μόνο λίγη γκρίνια είχε!Μπράβο κοπέλα μου χαλάλι όλο τ άγχος !!μπουλουκακος ο μικρούλης !Γέρος να ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Συνέχισε την καλή δουλειά μαμά...🥰

Σου ξανάκανε πυρετο;Εμείς πάμε αύριο για το πρωτο μας εμβόλιο...

🤍Κορίτσια εχθές κοιμηθήκαμε σερί 8 ώρες 😱

Δεν το πιστευα το πρωί!!!

Μέχρι στιγμής κορίτσι μου δν μου έχει κάνει πυρετό. Απλά κοιμόταν όλη τη μέρα κ ξυπνούσε για λίγο να φάει κ αυτό όχι με τρελή όρεξη. Τώρα γκρίνιαζε λίγο γτ τον πιάνει ο πονοκοιλος τα απογεύματα συνήθως αλλά σταμάτησε κ κοιμήθηκε πάλι. Γενικά σήμερα δν έχει φάει πολύ . Ελπίζω αύριο να είναι τελείως καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...