Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κ μείς το 3ήμερο του δώσαμε κ κατάλαβε στη βόλτα! Κ κοιμόταν όλη την ωρα το μικρό μου.Σήμερα ομως δν την παλεύω τον βάζω να κοιμηθεί κ ξυπνάει μέσα σε 10λεπτα το πολύ με κλάμα κ κακό κ δν έχει κοιμηθεί καθόλου από το πρωί, δυο 20 λεπτά μόνο. Θέλει πιπίλα στο στήθος για να κλείσει τα μάτια του. @Stardust_83 @IridaP εσείς που θηλάζετε έχετε δώσει πιπίλα στα μωράκια σας; Εμένα δν θέλει με τπτ οποία κ αν πηρα! Απλά σκέφτομαι σε 1,5 μήνα που θα κόψω τον θηλασμό τι θα κανω όταν θα θέλει να πιπιλισει; Τώρα κ γκρινιάζει αν δν του δώσω το στήθος τότε που δν θα μπορώ τι θα κανω ;

Καλησπέρα. Εγώ δεν έδωσα, προσπαθώ να τον ηρεμήσω με άλλους τρόπους. Γενικά δεν πιπιλιζε πολύ στο στήθος, τελευταία ίσως λίγο παραπάνω αλλά όχι σε βαθμό που να με ενοχλεί. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα. Εγώ δεν έδωσα, προσπαθώ να τον ηρεμήσω με άλλους τρόπους. Γενικά δεν πιπιλιζε πολύ στο στήθος, τελευταία ίσως λίγο παραπάνω αλλά όχι σε βαθμό που να με ενοχλεί. 

 

 

Είσαι τυχερή που δν πιπιλίζει.Εμένα δν ηρεμεί με τπτ ότι κ αν κανω. Τι αγκαλιά τον πάρω τι τον τραγουδήσω δν θέλει τπτ παρά μόνο στήθος. Εμένα με ενοχλεί γτ είναι μικρές οι θήκες μου κ πονάνε . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η IridaP είπε:

Εγώ έδωσα στους 2 μήνες, για τον ίδιο λόγο κ επειδή μου είχε πληγώσει πολύ τις θηλές και δεν συνέρχονταν με τίποτα , ήταν όλη μέρα στο στηθος η μικρούλα. Την δέχτηκε σχετικά εύκολα αλλά δεν έχει προς το παρόν εξάρτηση φουλ. Δηλαδή πολλές φορές την βγάζει κ την πετάει μόνη της κ κοιμάται χωρίς. Σύγχυση δεν έπαθε πάντως με την πιπίλα, όσον αφορά τον θηλασμό. 

Κορίτσι μου περαστικά σας ! Εγώ είχα δώσει πιπίλα από ημερών κ μια χαρά την κρατούσε μέχρι 40 ημερών κ ούτε σύγχυση έπαθε.Αλλά από τότε κ μετά δν την θέλει καθόλου γτ όταν είχε τους κολικούς κ ήταν όλη μέρα στο στήθος συνήθισε κ πιπιλίζει το στήθος κ δν τη θέλει με τπτ τώρα την πιπίλα. Κ μενα το βράδυ κοιμάται χωρίς να πιπιλισει αλλά ξυπνάει ομως στο 3ωρο κ νωρίτερα μόνο κ μόνο για να πιπιλισει χωρίς να πειναει . Κ τη μέρα θέλει πιπιλισμα για να κοιμηθεί. Τι να πω δν ξέρω τι θα κανω οταν αποθηλασω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sweetheart12 είπε:

Είσαι τυχερή που δν πιπιλίζει.Εμένα δν ηρεμεί με τπτ ότι κ αν κανω. Τι αγκαλιά τον πάρω τι τον τραγουδήσω δν θέλει τπτ παρά μόνο στήθος. Εμένα με ενοχλεί γτ είναι μικρές οι θήκες μου κ πονάνε . 

Τώρα πιπιλιζει περισσότερο. Νομίζω ότι επειδή καταλαβαίνει περισσότερο ή επειδή ήμασταν σε άλμα. Θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Τώρα πιπιλιζει περισσότερο. Νομίζω ότι επειδή καταλαβαίνει περισσότερο ή επειδή ήμασταν σε άλμα. Θα δείξει...

Πιστεύω επειδή καταλαβαίνει κ όχι τόσο το άλμα,εμένα από τότε που κατάλαβε τη διαφορά στήθους κ πιπίλας άρχισε να μη την θέλει! Είναι βέβαια κ το άλμα γτ κ μένα άρχισε από χθες να θέλει πιπιλισμα συνέχεια κ αντε να τελειώσει αυτό το άλμα επιτέλους. Είμαστε στη 19η βδομάδα . Βέβαια κάπου διάβασα ότι το άλμα μπορεί να πηγαίνει βαση της ΠΗΤ . Εγώ γέννησα 6μερες νωρίτερα όποτε βάση της ΠΗΤ είμαι σχεδόν μια βδομάδα πίσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια. Τι κάνετε; Ήθελα να σας ρωτήσω, τα μωράκια σας έχουν αρχίσει να κάθονται και να γυρίζουν ολόκληρα; Σας είπαν οι γιατροί σαςαν μπορείτε να κάνετε κάποια άσκηση για να τα βοηθήσετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια. Τι κάνετε; Ήθελα να σας ρωτήσω, τα μωράκια σας έχουν αρχίσει να κάθονται και να γυρίζουν ολόκληρα; Σας είπαν οι γιατροί σαςαν μπορείτε να κάνετε κάποια άσκηση για να τα βοηθήσετε;

Η δικιά μου κάνει κανονικά βαρελάκια, αλλά δεν κάθεται ακόμα. Το πρόβλημά μας αυτό τον καιρό είναι η δυσκοιλιότητα. Αυτή τη στιγμή έχει 4 μέρες να ενεργηθεί. Της έχει ξανασυμβεί και κάναμε μικροκλύσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η troia είπε:

Η δικιά μου κάνει κανονικά βαρελάκια, αλλά δεν κάθεται ακόμα. Το πρόβλημά μας αυτό τον καιρό είναι η δυσκοιλιότητα. Αυτή τη στιγμή έχει 4 μέρες να ενεργηθεί. Της έχει ξανασυμβεί και κάναμε μικροκλύσμα.

Εμείς ευτυχώς τέτοιο θέμα δεν έχουμε. Απλά πλέον μου κάνει κακά συνήθως μία φορά την ημέρα, μπορεί και δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Εμείς ευτυχώς τέτοιο θέμα δεν έχουμε. Απλά πλέον μου κάνει κακά συνήθως μία φορά την ημέρα, μπορεί και δύο.

Πριν τη δυσκοιλιότητα και η δικιά μου 1 φορά τη μέρα έκανε. Αλλά εδώ και 2 εβδομάδες έχουμε θέμα και δεν ξέρω πώς θα το αντιμετωπίσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Εμείς ευτυχώς τέτοιο θέμα δεν έχουμε. Απλά πλέον μου κάνει κακά συνήθως μία φορά την ημέρα, μπορεί και δύο.

Πριν κάθε πότε σου έκανε? Εγώ έχω τρελαθεί είναι η 7η ημέρα που κάνει 4 φορές τη μέρα κ πιο αραια αισθητά. Δν ξέρω αν αυτό θεωρείται διάρροια, είναι ευδιάθετη τρώει κ είναι ο εαυτός της κατά τα άλλα. Χτες κάναμε καλλιέργεια κ περιμένουμε. Γίνεται να την πειράξε ξαφνικά μετά από 5 μήνες κάτι που τρωω εγώ? Τι να πω. Πριν έκανε 1 φορά τη βδομάδα, ποσότητα κ πιο συμπαγή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η IridaP είπε:

Πριν κάθε πότε σου έκανε? Εγώ έχω τρελαθεί είναι η 7η ημέρα που κάνει 4 φορές τη μέρα κ πιο αραια αισθητά. Δν ξέρω αν αυτό θεωρείται διάρροια, είναι ευδιάθετη τρώει κ είναι ο εαυτός της κατά τα άλλα. Χτες κάναμε καλλιέργεια κ περιμένουμε. Γίνεται να την πειράξε ξαφνικά μετά από 5 μήνες κάτι που τρωω εγώ? Τι να πω. Πριν έκανε 1 φορά τη βδομάδα, ποσότητα κ πιο συμπαγή. 

Μπορεί να έκανε και 5-6 φορές την ημέρα, αλλά όχι ποσότητα. Συνήθως 2-3 νομίζω. Τι να σου πω βρε κορίτσι, δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια. Τι κάνετε; Ήθελα να σας ρωτήσω, τα μωράκια σας έχουν αρχίσει να κάθονται και να γυρίζουν ολόκληρα; Σας είπαν οι γιατροί σαςαν μπορείτε να κάνετε κάποια άσκηση για να τα βοηθήσετε;

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εμένα ο δικός μου γυρίζει ο μίσος ακόμα δν κάνει βαρελακι! Όταν του δινω λίγη ώθηση γυρνάει αλλά μένει εκεί μπρούμυτα! Κ άσε όποτε τον βάζω μπρούμυτα δν θέλει καθόλου ! Κάθεται 10λεπτα με το ζόρι ! Η καινούργια παιδίατρος μου είπε να τον βάζω μπρούμυτα συχνά κ να έχει τα χέρια μπροστά κ να βάζω παιχνίδια για να αρχίσει να τα πιάνει. Ασκήσεις μου είπε όταν γυρίζει ο μίσος να λυγιζω το ποδαράκι του κ να τον γυρίζω,έτσι ώστε να το συνηθίσει σιγά σιγά κ να γυρίσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η troia είπε:

Η δικιά μου κάνει κανονικά βαρελάκια, αλλά δεν κάθεται ακόμα. Το πρόβλημά μας αυτό τον καιρό είναι η δυσκοιλιότητα. Αυτή τη στιγμή έχει 4 μέρες να ενεργηθεί. Της έχει ξανασυμβεί και κάναμε μικροκλύσμα.

4 μερες δν θεωρείται δυσκοιλιότητα στα θηλάζοντα μωρά! Έτσι μου είπε εμένα η παιδίατρος, μπορεί να κάνουν κ 12 μερες λέει να ενεργηθούν! Εμένα μεχρι 3μηνων έκανε κάθε μέρα κακά κ μετά από εκεί άρχισε να κάνει από 2- 6 μερες .Μια φορά δλδ πήγε 6 μερες κ του έκανα ενα κλυσματακι φυτικό κ ενεργήθηκε. Από τότε δν του έχω ξανακάνει γτ το πολύ στις 5 μέρες θα κανει κακά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η IridaP είπε:

Πριν κάθε πότε σου έκανε? Εγώ έχω τρελαθεί είναι η 7η ημέρα που κάνει 4 φορές τη μέρα κ πιο αραια αισθητά. Δν ξέρω αν αυτό θεωρείται διάρροια, είναι ευδιάθετη τρώει κ είναι ο εαυτός της κατά τα άλλα. Χτες κάναμε καλλιέργεια κ περιμένουμε. Γίνεται να την πειράξε ξαφνικά μετά από 5 μήνες κάτι που τρωω εγώ? Τι να πω. Πριν έκανε 1 φορά τη βδομάδα, ποσότητα κ πιο συμπαγή. 

Τα δοντια κάνουν διάρροιες πάντως. Ίσως πάει να βγάλει δοντάκι κ κανει έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Τα δοντια κάνουν διάρροιες πάντως. Ίσως πάει να βγάλει δοντάκι κ κανει έτσι 

Ναι το έχω ακούσει αυτό κ έχει κ πολλά σάλια σε σημείο να αλλάζουμε φορμάκι. Οι παιδίατροι πάντως δεν το πολύ δέχονται... Τι να πω... Θα περιμένω τα αποτελέσματα τη Δευτέρα κ βλέπουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2022 at 4:02 ΜΜ, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια. Τι κάνετε; Ήθελα να σας ρωτήσω, τα μωράκια σας έχουν αρχίσει να κάθονται και να γυρίζουν ολόκληρα; Σας είπαν οι γιατροί σαςαν μπορείτε να κάνετε κάποια άσκηση για να τα βοηθήσετε;

Κ έμενα ρολαρει στο πλάι αλλά την παίρνει ξανά πίσω το βάρος της. Μου έδειξε η παιδίατρος πως να τη βοηθάω για να το κάνει σιγά σιγά μόνη της, την τραβάς ελαφρά από το χεράκι κ της λυγίζεις τα ποδαράκια αν κ συνήθως τα μαζεύουν αυτόματα. Τώρα της αρέσει πολύ η καθιστή θέση, την κρατώ βέβαια δεν στηρίζεται ακόμα μόνη. Το περισσότερο που έχει μείνει καθιστή χώρις βοήθεια είναι 3 δευτερόλεπτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η IridaP είπε:

Κ έμενα ρολαρει στο πλάι αλλά την παίρνει ξανά πίσω το βάρος της. Μου έδειξε η παιδίατρος πως να τη βοηθάω για να το κάνει σιγά σιγά μόνη της, την τραβάς ελαφρά από το χεράκι κ της λυγίζεις τα ποδαράκια αν κ συνήθως τα μαζεύουν αυτόματα. Τώρα της αρέσει πολύ η καθιστή θέση, την κρατώ βέβαια δεν στηρίζεται ακόμα μόνη. Το περισσότερο που έχει μείνει καθιστή χώρις βοήθεια είναι 3 δευτερόλεπτα. 

Κ μένα ο δικός μου έτσι γυρίζει στο πλάι. Αλλά κάνει τα πόδια προς τα πίσω αντί να τα κάνει μπροστά κ να τα λυγίσει . Το ίδιο με έδειξε κ μένα η παιδίατρος για να τον βοηθήσω. Όταν του το κανω γυρίζει μπρούμυτα αλλά μένει εκεί 🤪 Ποσό είναι η δικιά απυ κ την βάζεις καθιστή; Εμένα μου είπε να μην τον βάζω ακόμα μέχρι να γίνει 5μηνων. Βέβαια όταν τον έχω στην αγκαλιά μου τον βάζω καθιστά κ στέκεται! Εμένα του αρέσει να στέκεται όρθιος . Κάθε φορά που τον κρατάω τεντώνει κ καρφώνει τα πόδια του κ στέκεται όρθιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Κ μένα ο δικός μου έτσι γυρίζει στο πλάι. Αλλά κάνει τα πόδια προς τα πίσω αντί να τα κάνει μπροστά κ να τα λυγίσει . Το ίδιο με έδειξε κ μένα η παιδίατρος για να τον βοηθήσω. Όταν του το κανω γυρίζει μπρούμυτα αλλά μένει εκεί 🤪 Ποσό είναι η δικιά απυ κ την βάζεις καθιστή; Εμένα μου είπε να μην τον βάζω ακόμα μέχρι να γίνει 5μηνων. Βέβαια όταν τον έχω στην αγκαλιά μου τον βάζω καθιστά κ στέκεται! Εμένα του αρέσει να στέκεται όρθιος . Κάθε φορά που τον κρατάω τεντώνει κ καρφώνει τα πόδια του κ στέκεται όρθιος!

Τώρα θα γίνει 5 σε μια εβδομάδα.. Δεν μου είχε πει κάτι, την είχε βάλει κ εκείνη καθιστή για να δει πως στέκεται. Αλλά κ εμένα προς το παρόν αγκαλιά καθιστή ή ανάμεσα στα πόδια μου την έχω κυρίως. Νομίζω πάντως εκεί στον 5ο γυρνάνε! Αυτό με τα πόδια μου το κάνει κ εμένα βάζει δύναμη κ τα τεντώνει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η IridaP είπε:

Τώρα θα γίνει 5 σε μια εβδομάδα.. Δεν μου είχε πει κάτι, την είχε βάλει κ εκείνη καθιστή για να δει πως στέκεται. Αλλά κ εμένα προς το παρόν αγκαλιά καθιστή ή ανάμεσα στα πόδια μου την έχω κυρίως. Νομίζω πάντως εκεί στον 5ο γυρνάνε! Αυτό με τα πόδια μου το κάνει κ εμένα βάζει δύναμη κ τα τεντώνει 😂

Κ μένα σε 12 μερες θα γίνει 5. Κ μας η παιδίατρος τον βάζει έτσι καθιστό για να τον ακούσει κ να δει αν στέκεται ,αλλά όταν τη ρωτησα αν μπορώ να τον βάζω μου είπε από τον επόμενο μηνα. Κ γώ έτσι πιστευω  πως από τον 5ο κ μετά θα γυρίσουν . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/4/2022 at 4:36 ΜΜ, ο/η sweetheart12 είπε:

4 μερες δν θεωρείται δυσκοιλιότητα στα θηλάζοντα μωρά! Έτσι μου είπε εμένα η παιδίατρος, μπορεί να κάνουν κ 12 μερες λέει να ενεργηθούν! Εμένα μεχρι 3μηνων έκανε κάθε μέρα κακά κ μετά από εκεί άρχισε να κάνει από 2- 6 μερες .Μια φορά δλδ πήγε 6 μερες κ του έκανα ενα κλυσματακι φυτικό κ ενεργήθηκε. Από τότε δν του έχω ξανακάνει γτ το πολύ στις 5 μέρες θα κανει κακά. 

Έχουμε φτάσει πλέον στην εβδομάδα που δεν έχει ενεργηθεί και η παιδίατρος μας είπε να περιμένουμε. Θα την ξαναπάρω σήμερα να μου πει τι να κάνω. Το ξέρω πάντως ότι αυτό δεν θεωρείται δυσκοιλιότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Πως είστε;ξεκίνησατε τις φρούτοκρεμες;;

Καλημέρα κορίτσι. Εμείς δόξα τον Θεό μία χαρά. Είμαστε στην φάση που ουρλιάζει συνέχεια βέβαια αλλά ελπίζω να περάσει σύντομα. Μεθαύριο έχουμε παιδίατρο και θα συζητήσουμε για εισαγωγή στις στέρεες τον έκτο μήνα. Για την ώρα μόνο γαλατάκι της μαμάς 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα κορίτσι. Εμείς δόξα τον Θεό μία χαρά. Είμαστε στην φάση που ουρλιάζει συνέχεια βέβαια αλλά ελπίζω να περάσει σύντομα. Μεθαύριο έχουμε παιδίατρο και θα συζητήσουμε για εισαγωγή στις στέρεες τον έκτο μήνα. Για την ώρα μόνο γαλατάκι της μαμάς 😊

Καλησπέρα κοπέλα μου!εμείς πήγαμε και χθες και μας είπε να ξεκινήσουμε από σήμερα ,αλλά η μικρή δεν την ήθελε καθόλου την έφτυνε!πολύ στεναχωρήθηκα ,αλλά όλοι μου λένε σιγά σιγά!ελπίζω αύριο να πάμε καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/4/2022 at 9:53 ΜΜ, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Πως είστε;ξεκίνησατε τις φρούτοκρεμες;;

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εμείς θα πάμε Μ.Πέμπτη παιδιατρο γτ δν είχε κενό ραντεβού σήμερα ή Μ.Δευτέρα που ήθελα κ θα μας δώσει κ μας οδηγίες για εισαγωγή στερεών τροφών. Η παιδίατρος όταν την ρωτησα την προηγούμενη φορά μου είπε ότι θα ξεκινήσουμε με λαχανικά πρώτα κ όχι με φρούτα . Κ όντως κάπου είχα διαβάσει ότι είναι προτιμότερο να ξεκινάνε με λαχανικά επειδή τα μωράκια έχουν την τάση να προτιμούν τις γλυκιές γεύσεις κ έτσι όταν ξεκινάνε με φρούτα μετά τους είναι πιο δύσκολο να φάνε τα λαχανικά . Κοιτα στην αρχή είναι δύσκολο κ μη περιμένεις να φάει ποσότητα! Είναι κάτι καινούριο για τα μωράκια μας όποτε σιγά σιγά θα συνηθίσουν κ θα αρχίσουν να τρώνε. Κ μένα πάντως μου είπε ότι θα τα ξεκινήσουμε στον 6ο .Επίσης ξεκίνησα να του δινω κ ένα γεύμα ξένο γάλα γτ πρέπει να κόψω τον θηλασμό σε ένα μήνα κ δν ξέρω πως θα το κανω γτ ξυπνάει το βράδυ μόνο κ μόνο να πιπιλισει κ μέσα στη μέρα θέλει να θηλάζει για να κοιμάται. Σήμερα πήγα ειδα για καρεκλάκι κ πηρα μερικά μπωλακια κ κουταλάκια! Εσυ πήρες καρεκλάκι φαγητού; Αν ναι ποιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εμείς ξεκινάμε αύριο με μήλο, 5.5 μηνών. Μια ερώτηση προς όσες θηλάζουν αποκλειστικά.. Κάθε πότε ζητάει το μωράκι φαγητό? Εμενα από εκεί που την ημέρα ήταν 3ωρα και την νύχτα έκανε από 5ωρα μέχρι πάλι 3ωρα, τον τελευταίο καιρό έχει γυρίσει αυστηρά στα 2ωρα πρωι βράδυ ξανά. Σκέφτομαι μήπως δεν την καλύπτει πια κ πεινάει πιο συχνά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...