Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου ζήτησε να λάνω έκτρωση :(


twins!

Recommended Posts

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ!ΕΙΜΑΙ 21 ΕΤΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΜΕΝΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ..ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΣΧΕΔΩΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ.. ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.. ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΗΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ (ΕΚΕΙΝΟΣ) ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ.. ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ.. ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ.. ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!! ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ.. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.. ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ.. ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ....ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΙΚΑΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ.. ΣΥΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.. ΚΑΙ ΠΟΣΟΝ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ 2 ΨΥΧΟΥΛΕΣ.. ΚΡΙΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙ.. ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΦΟΣΩΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ''ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ'' ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΕΙΘΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ..?? ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΛΑΘΟΣ.. ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ!!!!!.. ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ!! ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.. ΦΙΛΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λιάνα μου ευχαριστώ κοριτσάκι μου!

xanthi9 ,αν δεν είχα μια τακτοποιημένη ζωή(δηλαδή σταθερό εισόδημα,δικο μου σπιτι,επιπλεον χρηματα απο ενοικιαση ακινητων)δεν ξερω αν θα ήμουνα τόσο δυαντή αλλα και πάλι θα γεννούσα αυτα τα μωρα.

Βασούλα χαίρομαι πραγματικα που είσαι διπλα σε εναν τοσο καλο άνθρωπο..Να σε ρωτησω κατι...Το ''ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ'' γιατί είναι σε εισαγωγικά;:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου twins, σε βρισκω ΤΟΣΟ σωστη σε ολες τις αποφασεις σου!!!!;)

μια συμβουλη ακομα καλη μου... επειδη στο πολυ στενο οικογενειακο μου περιβαλλον εχω 4 δικηγορους κι εχουν ακουσει ΠΟΛΛΑ τ'αυτακια μου... φροντισε να εξασφαλιστεις νομικα... δε ξερω πως ακριβως θα γινει αυτο (αν θελεις μπορω να κανω μια ερωτηση στ' αδελφια μου, για μια γνωμη!) αλλα ταπεινη μου γνωμη ειναι να εξασφαλισεις οτι σε καμια περιπτωση δε θα μπορεσει αυτος ο "κυριος" να σου δημιουργησει προβληματα στο μελλον!!! επειδη εχουμε ακουσει πολλες ιστοριες με κατι τετοιους ανευθυνους, που καποια στιγμη, σε καποια στροφη, τολμησαν να διεκδικησουν και την κηδεμονια των παιδιων ακομα (απο 'κει που μας χρωσταγανε, μας πηρανε και το βοδι, που λενε!!:angry: )

αν υπαρχει καποιος τροπος να εισαι σιγουρη πως στο μελλον δεν θα εχει κανενα τροπο να δημιουργησει φασαριες σε σενα και τα παιδακια σου!! δεν ξερω, μπορει και να μην εχει καμια βαση το σκεπτικο μου, αλλα επειδη των φρονιμων τα παιδια, πριν πεινασουν μαγειρευουν... λεω μηπως καλυτερα να εχεις και μια νομικη συμβουλη!!!;) ακριβως επειδη η συμπεριφορα του καταδεικνυει τοσο αναξιοπιστος ειναι....:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχ Μιτσάκι δεν το είχα καν σκεφτεί:blink::blush::unsure: Αγχώθηκα τώρα.Αλλα θα πάρουν το δικό μου επώνυμο ώστε να μην έχουμε και τέτοια προβλήματα.Αν τα αναγνωρίσει μπορεί να διεκδικήσει και την κηδεμονία,σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου twins! με το καλο να φερεις στον κοσμο τα αγγελουδια σου και να φροντιζεις να μην στεναχωριεσαι στην κατασταση σου.

Πραγματικα εχω εξοργιστει με την συμπεριφορα του Αποστολη... πως μπορεσε;

Αυτου του χρειαζεται ενα χερι γερο ξυλο απο καποιον να γινει αντρας γιατι ειναι πολυ φλωρακι τελικα.

Τι φοβαται; παιδακια θα αποκτουσατε, δεν θα κανατε ελευθερη πτωση απο γκρεμο. ελεος!

Μπραβο κοπελα μου σε σενα κ στην οικογενεια σου που ειστε τοσο υπευθυνοι και αποφασιστηκοι για το μελλον τον μωρων!

οι δικοι σου δεν εχουν μιλησει μαζι του, αν ναι, τι τους ειπε; και αν οχι γιατι δεν τον επιασαν;

τι να πω... μακαρι να βρεθει στο δρομο σου καποιος ανθρωπος αξιος να αγαπησει εσενα και τα παιδακια σου και να φανει ικανος για τον τιτλο του πατερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ανευθυνος και ανεντιμος και με εχει νευριασει παρα πολυ, πραγματικα!

αν μετα απο λιγο καιρο ή οταν γεννησεις θελει να τα ξαναβρητε τι θα κανεις; μπορεις να τον ξαναεμπιστευτεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOGLAG,σαν σύντροφος έχει τελειώσει οριστικά για μένα.Τώρα αν θέλει επαφή με τα παιδιά δεν θα αφαιρέσω απο τα παιδιά μου το δικαίωμα να τον γνωρίσουν.(στα παιδια μου και οχι σε εκεινον).Αλλα και αυτο αν το αποφασισει μεχρι να γεννησω.Δεν υπαρχει περιπτωση να θυμηθει μετα απο 2-3 χρονια οτι ειναι πατερας και να ερθει να το παιξει καλος,δεν θα του επιτρεψω να μπει και να ανστατωσει την ζωη των παιδιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω ο Θεος να σου δινει δυναμη και κουραγιο, να εχεις μια ομορφη και ευτυχισμενη ζωη με τα παιδακια σου!

μπορει αυτος ο ανθρωπος να σε πληγωσε και να φερθηκε ανοητα αλλα δεν εχει καταλαβει συχρονως τι καλο σου εκανε δημιουργοντας δυο ζωουλες μεσα σου!

ενα δωρο ανεκτιμητο!

ο Θεος μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ..

ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΤΡΟΠΙΑΖΕΙ..

ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ Η ΕΚΤΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ, ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ

ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ 2 ΜΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;;;;;;;;;;;;;;

Ο ΑΘΕΟΦΟΒΟΣ....

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΞΕΧΝΑ ΤΟΝ.. ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΙΧΕΣ

ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΤΕ..

ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ

ΚΟΣΜΟΥ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΑΣ..

ΤΑ ΕΙΧΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ..ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΗΔΗ

ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ

ΕΤΟΙΜΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙ..

ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ, ΧΤΥΠΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ..

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΞΑΝΑΜΕΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.. ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΠΑΛΙ

ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΤΟ ΞΕΚΟΨΕ.. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ;;;;

ΑΥΤΗ ΓΕΝΝΗΣΕ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ, ΚΟΝΤΕΨΕ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!!!

ΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου twins σου ήρθαν ανάποδα τα πράγματα. :unsure:

Μπράβο σου για την απόφαση που πήρες!!! Είναι εγκληματικό να αφαιρέσεις δύο ζωούλες, που εσύ και ο σύντροφός σου δημιουργήσατε με τόση αγάπη, λόγω της ανευθυνότητας που διακρίνει την ενέργεια-απόφασή του!! Αν όντως εννοεί αυτό που σου ζήτησε να κάνεις και την απόφασή του να εξαφανιστεί τότε ίσως να είναι παράφρων :blink: και ίσως χρειάζεται ιατρική παρακολούθηση....ωστόσο αν η αντίδρασή του και η επιθυμία του να σκοτώσετε αυτά τα δύο πλασματάκια είναι τελείως επιφανειακή, ίσως ξαναγυρίσει....δεν μπορώ να ξέρω πώς νιώθεις γι 'αυτόν....φαντάζομαι, αλλά όποιος είναι έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέει....το γεγονός να ξαναμπεί στη ζωή σας μην το έχεις απίθανο...πιστεύω πολύ στο "ποτέ μη λες ποτέ", μπορεί να έρθουν έτσι τα πράγματα που να του το επιτρέψεις εσύ η ίδια αν έρθει μετανιωμένος...τίποτα δεν μπορεί να είναι απόλυτο.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι είσαι πολύ δυνατή και σε θαυμάζω!!!

Δεν κολλάει η συμπεριφορά του με τίποτα....δεν καταλαβαίνω!!!

Άγιοι άνθρωποι είναι οι γονείς σου.

Τα πράγματα δεν θα κυλήσουν ρόδινα, γενικά ξεκινάς δύσκολα....το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί τώρα είναι να είσαι εσύ καλά και τα μωρά σου και τα υπόλοιπα....όπως θα είναι ο καιρός θα αρμενίσεις....τι να πω....έχω σοκαριστεί.

Καλή δύναμη και καλή λευτεριά καλή μου twins!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii έγραψε:

καλη μου twins, σε βρισκω ΤΟΣΟ σωστη σε ολες τις αποφασεις σου!!!!;)

μια συμβουλη ακομα καλη μου... επειδη στο πολυ στενο οικογενειακο μου περιβαλλον εχω 4 δικηγορους κι εχουν ακουσει ΠΟΛΛΑ τ'αυτακια μου... φροντισε να εξασφαλιστεις νομικα... δε ξερω πως ακριβως θα γινει αυτο (αν θελεις μπορω να κανω μια ερωτηση στ' αδελφια μου, για μια γνωμη!) αλλα ταπεινη μου γνωμη ειναι να εξασφαλισεις οτι σε καμια περιπτωση δε θα μπορεσει αυτος ο "κυριος" να σου δημιουργησει προβληματα στο μελλον!!! επειδη εχουμε ακουσει πολλες ιστοριες με κατι τετοιους ανευθυνους, που καποια στιγμη, σε καποια στροφη, τολμησαν να διεκδικησουν και την κηδεμονια των παιδιων ακομα (απο 'κει που μας χρωσταγανε, μας πηρανε και το βοδι, που λενε!!:angry: )

αν υπαρχει καποιος τροπος να εισαι σιγουρη πως στο μελλον δεν θα εχει κανενα τροπο να δημιουργησει φασαριες σε σενα και τα παιδακια σου!! δεν ξερω, μπορει και να μην εχει καμια βαση το σκεπτικο μου, αλλα επειδη των φρονιμων τα παιδια, πριν πεινασουν μαγειρευουν... λεω μηπως καλυτερα να εχεις και μια νομικη συμβουλη!!!;) ακριβως επειδη η συμπεριφορα του καταδεικνυει τοσο αναξιοπιστος ειναι....:angry:

Afou den einai pantremenoi pws na tis parei tin kidemonia??sta kala ka8oumena?etsi xwris gamo? den kserw rwtaw aplws...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου twins κι εμένα το μυαλό μου κατευθύνθηκε προς τα εκεί που πήγε και το μυαλό της Franita...δες το και από αυτή την πλευρά...και όπως είπα και προηγουμένως, θα δεις....το μόνο βέβαιο, να προσέχεις τον εαυτό σου και τα μωράκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια κάτι άλλο που με μπερδεύει είναι οτι μου ζήτησε ένα αντίγραφο του πρώτου υπέρυχου και ένα αντίγραφο του dvd με τις καρδούλες των μωρών:dry: ...Θα ήθελα τηνάποψη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Afou den einai pantremenoi pws na tis parei tin kidemonia??sta kala ka8oumena?etsi xwris gamo? den kserw rwtaw aplws...

εννοω σε περιπτωση που θελησει και τα αναγνωρισει καποια στιγμη. νομικα και νομιμα θα ειναι παιδια του. νομιζω οτι σε τετοια περιπτωση, δεν εχει σημασια αν υπαρχει γαμος ή οχι.;) κι ετσι απο 'κει και περα, εφ'οσον ο νομος δε γνωριζει την κατασταση, θα μπορουσε απλα να ειναι ενα ανυπαντρο ζευγαρι που εκανε παιδακι! φανταζομαι πως κατ' αυτο το τροπο, μπορει επειτα να διεκδικησει ο,τι του καπνισει...:angry:

twins μου, ειλικρινα δε το ειπα για να σε πανικοβαλλω, με συγχωρεις!!! απλα ειπα να επαιρνες μια νομικη συμβουλη, για να ξερεις πως θ'αντιμετωπισεις απο 'δω και στο εξης την αλλοπροσαλη συμπεριφορα του!!!!;)

αν θελεις κιολας, μπορω να το κανω εγω για σενα, να ρωτησω πως θα μπορουσες να εισαι 100% εξασφαλισμενη!;) και το λεω μονο γιατι μ'εναν τεοιο ανθρωπο δε ξερεις ποτε τι θα ακουσεις!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsakii,το ξέρω οτι δεν ήθελες να με απνικοβάλλεις απλα εγώ δεν το είχα καν σκεφτεί και μου ήρθε κάπως;)

Σ ευχαριστώ πολύ που με ενημέρωσες:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twins mou kalispera agapi mou...

Einai apisteutw auto pou sou ginetai...

Agapi mou den ton exetai anagki...

Pws mporei na sou leei na skwtoseis 2 psuxoulles vre???

Ma einai pellos o anthropos???

Agapi mou sto ksana lew DEN TON EXETAI ANAGKH...

Exeis to kalitero kai to pio omorfo dwro,,,ta mwrakia sou pou tha tratas suntoma...

Agapi mou sas euxwme ena kalitero aurio...

Kai mia kali egkumwsini...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω βρε κοπελα μου...:dry:

μπορει και να εχει δικιο η Franita! δεν δικαιολογειται βεβαια κατα τη γνωμη μου η συμπεριφορα του, ο ανθρωπος ειναι ανεκδιηγητος!! αλλα ΙΣΩΣ και να λειτουργησε υπο την επιρρεια του σοκ!! με τι υφος σου τα ζητησε??

εσυ μονο ξερεις αν αξιζει να του δωσεις αυτη τη χαρα!!;) δε ξερω αν η σταση σου θα πρεπει να ειναι ανυποχωρητη ή αν αξιζει να του δωσεις την ευκαιρια να βιωσει τη μαγεια απ' τον ηχο της καρδουλας, μηπως και μιλησει μεσα του........:dry:

(πολυ σε βοηθησα ε?? σε υποχρεωσα πραγματικα!!!:laugh: :blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλη μου, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και κυρίως για την αποφασιστικότητά σου και τη σταθερότητά σου!!! Είναι μαγικό το ότι ήρθαν δύο ψυχουλές στη ζωή σου, τη στιγμή που πάλευες γι' αυτό!!! Εύχομαι να έχεις μία πολύ καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις τα γλυκά τους κορμάκια στην αγκαλίτσα σου!!!

Όσον αφορά τον πατέρα των μωρών σου, είναι τελικά πολύ μικρός για το δικό σου ανάστημα κορίτσι μου και δόξα το Θεό που δεν σε επηρρέασε η αρωστημένη του στάση και δεν έπραξες κάτι για το οποίο θα μετάνιωνες και θα σε καταράκωνε για όλη σου τη ζωή... Δεν είσαι κάνα άβγαλτο κοριτσάκι που δεν πατάει στα πόδια του για να πάρεις την απόφαση να ...σκοτώσεις τα πολυπόθητα αγγελούδια σου, αλλά μία γυναίκα με πυγμή, με θέληση και αυτοπεποίθηση, με πίστη στον εαυτό της και τις δυνατότητές της και ευτυχώς με στήριξη από το στενό σου οικογενειακό περιβάλλον. Αυτά ...αρκούν για να μεγαλώσεις τα δύο σου παιδάκια με αγάπη, με στοργή, με πίστη και με αξίες!!!

Κι εγώ στη θέση σου, πιστεύω την ίδια απόφαση θα έπαιρνα, δεδομένου ότι η σύλληψη ήταν μία επιθυμητή και συνειδητή πράξη και ουδέποτε δεν θα έδινα περισσότερη αξία σε έναν άνθρωπο που τελικά δεν ξέρει ποιός είναι και τί θέλει από τη ζωή του, παρά στα δύο κομματάκια από το σώμα μου και την ψυχή μου!!!

Ούτε νομίζω ποτέ θα μπορούσα να ξεπεράσω την αρχική του αρνητικότητα και τις δηλώσεις τύπου... 'δεν θα τα δεχτώ ποτέ αυτά τα παιδιά...' ακόμη κι αν έβλεπα μετά μία μετάνοια...

Να μεγαλώσεις τα παιδάκια σου με αλήθειες και με δύναμη, να βγουν σωστοί και αληθινοί άνθρωποι που θα μάθουν την αξία της ευθύνης και των επιλογών τους!!!

Κάθε καλό εύχομαι να βρεις στη ζωή σου, πρώτα από όλα να γεννήσεις με υγεία τα παιδάκια σου κι ύστερα να βρεθεί στην πορεία της ζωής σου ένας αξιόλογος άνθρωπος που θα σταθεί δίπλα σου όπως σου αξίζει και θα αγαπήσει αυτόν τον υπέροχο, δυναμικό και αισιόδοξο χαρακτήρα σου!!! Η Παναγιά μαζί σου κορίστι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita ,σκέφτομαι πολύ σοβαρά όσα μου είπες γιατί καταβάθως νομίζω οτι τα θελει...Τελοσπάνωτων μακάρι!Ευχαριστω πολύ γιατί με έκανες να σκεφτώ και την δική του πλευρα:P

Κορίτσια σας ευχαριστω όλες για την κατάθεση αποψεων!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...