Μετάβαση σε περιεχόμενο

ERA TEST


jazz

Recommended Posts

Καλησπέρα! Είναι κάποια κοπέλα που έκανε το ΕΡΑ ΤΈΣΤ και βρεθηκε μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης??  Κι αν ναι , μετά είχε πετυχημένη έμβρυομεταφορά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η jazz είπε:

Καλησπέρα! Είναι κάποια κοπέλα που έκανε το ΕΡΑ ΤΈΣΤ και βρεθηκε μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης??  Κι αν ναι , μετά είχε πετυχημένη έμβρυομεταφορά??

@Nefeliap εσύ δεν είχες γράψει κάτι σχετικό? Τί κάνουν επί ευκαιρίας τα ζουζουνάκια σας? Βρήκατε τους ρυθμούς σας? Είναι όντως απίστευτο το συναίσθημα της μητρότητας? 👶💖👶💖 Εύχομαι να είναι γερά και καλότυχα στη ζωή τους και να τα καμαρώνετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η jazz είπε:

Καλησπέρα! Είναι κάποια κοπέλα που έκανε το ΕΡΑ ΤΈΣΤ και βρεθηκε μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης??  Κι αν ναι , μετά είχε πετυχημένη έμβρυομεταφορά??

H @peacock έχει κάνει και μπορεί να σε ενημερώσει σχετικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

@Nefeliap εσύ δεν είχες γράψει κάτι σχετικό? Τί κάνουν επί ευκαιρίας τα ζουζουνάκια σας? Βρήκατε τους ρυθμούς σας? Είναι όντως απίστευτο το συναίσθημα της μητρότητας? 👶💖👶💖 Εύχομαι να είναι γερά και καλότυχα στη ζωή τους και να τα καμαρώνετε!!

Ναι εγω εκανα το ερμαπ.. απλα δεν εδειξε μετατοπιση.. με βοηθησε βεβαια στο να ξερω τι εμβρυα κ ποτε να τα βαλω..βεβαια με βλαστοκυστες εδειξε 5η μερα οτι επρεπε να μεταφερω για να ειναι πιο δεκτικο το ενδομητριο.οποτε αναγκαστικα «ρισκαρα» και μαζευα με φυσικους για βλαστοκυστες κ μονο.ευχαριστω πολυ πολυ τα χρυσα μου ειναι πολυ καλά ,ειμαι αυπνη αλλα περναω πολυ καλα κ χαιρομαι οταν τα βλεπω και δε το πιστευω ακομα οτι ειναι δικα μου..σου ευχομαι συντομα κ στα δικα σου και σε ολες τις κοπελες γιατι ολες μας το αξιζουμε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2021 at 8:55 ΜΜ, ο/η jazz είπε:

Καλησπέρα! Είναι κάποια κοπέλα που έκανε το ΕΡΑ ΤΈΣΤ και βρεθηκε μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης??  Κι αν ναι , μετά είχε πετυχημένη έμβρυομεταφορά??

Κοπελα απο το αλλο φορουμ ειχε πολλες αποτυχιες νομιζω 5 ..το εκανε και πετυχε.ειχε μετατοπιση..και ηταν η λυση στο θεμα της η winspert.ειναι σπανιο να εχεις μετατοπιση για αυτο δε το συστηνουν συχνα ,μου κοστισε 540€ κ αποτελεσμα σε 4 βδομαδες απο τους ισπανους που στειλαμε το δειγμα..εγω επεμενα του γιατρου μου να το κανω για να το αποκλεισω και αυτο και μαλιστα εκεινος μου ειπε οτι ευθυνεται και για βιοχημικες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι εγω εκανα το ερμαπ.. απλα δεν εδειξε μετατοπιση.. με βοηθησε βεβαια στο να ξερω τι εμβρυα κ ποτε να τα βαλω..βεβαια με βλαστοκυστες εδειξε 5η μερα οτι επρεπε να μεταφερω για να ειναι πιο δεκτικο το ενδομητριο.οποτε αναγκαστικα «ρισκαρα» και μαζευα με φυσικους για βλαστοκυστες κ μονο.ευχαριστω πολυ πολυ τα χρυσα μου ειναι πολυ καλά ,ειμαι αυπνη αλλα περναω πολυ καλα κ χαιρομαι οταν τα βλεπω και δε το πιστευω ακομα οτι ειναι δικα μου..σου ευχομαι συντομα κ στα δικα σου και σε ολες τις κοπελες γιατι ολες μας το αξιζουμε

 

Να σου ζήσουν και να σε γεμίζουν ευτυχία!!! 

Μπορείς να μου εξηγήσεις πως σε βοήθησε η εξέταση? Σε βλαστοκυστες 5 ημερων  πχ εγώ παίρνω 5 γεμάτες μέρες προγεστερόνη και έμβρυομεταφορά κάνουμε την 6η μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

H @peacock έχει κάνει και μπορεί να σε ενημερώσει σχετικά! 

Αλήθεια? Θα την ρωτήσω. Ευχαριστώ πολύ Λιτσακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

Να σου ζήσουν και να σε γεμίζουν ευτυχία!!! 

Μπορείς να μου εξηγήσεις πως σε βοήθησε η εξέταση? Σε βλαστοκυστες 5 ημερων  πχ εγώ παίρνω 5 γεμάτες μέρες προγεστερόνη και έμβρυομεταφορά κάνουμε την 6η μέρα. 

Με βοηθησε διοτι αν δε το ηξερα πχ θα πηγαινα με 3ης ή 4ης διοτι εμεις παιρναμε το φυσικο του κυκλου καθε μηνα και φοβόμασταν να το αφησουμε για βλαστοκυστη.οποτε με το αποτελεσμα «αναγκαστήκαμε»καναμε ωοληψια τεταρτη ,απο το βραδυ της τεταρτης ξεκινησα ουτρο 1 στομα 1 κολπο πρωι μεσημερι βραδυ με τελευταιο χαπι το βραδυ της κυριακης και τη δευτερα στις 12 μεσημερι καναμε την ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Με βοηθησε διοτι αν δε το ηξερα πχ θα πηγαινα με 3ης ή 4ης διοτι εμεις παιρναμε το φυσικο του κυκλου καθε μηνα και φοβόμασταν να το αφησουμε για βλαστοκυστη.οποτε με το αποτελεσμα «αναγκαστήκαμε»καναμε ωοληψια τεταρτη ,απο το βραδυ της τεταρτης ξεκινησα ουτρο 1 στομα 1 κολπο πρωι μεσημερι βραδυ με τελευταιο χαπι το βραδυ της κυριακης και τη δευτερα στις 12 μεσημερι καναμε την ετ.

Αυτό νομίζω δεν έχει σχέση με το παράθυρο εμφύτευσης. Ένα εμβρυο αν το αφήσεις 3ων ημερών θα το εμφυτεύσεις 3η μέρα, αν το αφήσεις να γινει 4ων ημερών μέρα θα το εμφυτεύσεις  4η μέρα και ούτω καθεξής.. Αυτο που λες έχει σχεση με το ότι μια βλαστοκύστη έχει ουτως η αλλως μεγαλύτερες πιθανότητες για εμφυτευση.. 

Το παράθυρο εμφύτευσης έχει να κάνει με το πότε θα βάλεις ένα έμβρυο 3 ημερών πχ, σε τεχνητό κύκλο όσον αφορά την προγεστερόνη που θα πάρεις.. Βγαίνει πχ ενα έμβρυο 3 ημερών να χρειαστεί να πάρεις ώς και 12 ή 24 ώρες παραπάνω προγεστερόνη μέχρι να το εμφυτεύσεις.. Ξεπερνιέται το πρόβλημα αυτό με την ΕΤ σε φυσικό κύκλο.. @peacock αγαπημένη μου καλά τα λέω?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Αυτό νομίζω δεν έχει σχέση με το παράθυρο εμφύτευσης. Ένα εμβρυο αν το αφήσεις 3ων ημερών θα το εμφυτεύσεις 3η μέρα, αν το αφήσεις να γινει 4ων ημερών μέρα θα το εμφυτεύσεις  4η μέρα και ούτω καθεξής.. Αυτο που λες έχει σχεση με το ότι μια βλαστοκύστη έχει ουτως η αλλως μεγαλύτερες πιθανότητες για εμφυτευση.. 

Το παράθυρο εμφύτευσης έχει να κάνει με το πότε θα βάλεις ένα έμβρυο 3 ημερών πχ, σε τεχνητό κύκλο όσον αφορά την προγεστερόνη που θα πάρεις.. Βγαίνει πχ ενα έμβρυο 3 ημερών να χρειαστεί να πάρεις ώς και 12 ή 24 ώρες παραπάνω προγεστερόνη μέχρι να το εμφυτεύσεις.. Ξεπερνιέται το πρόβλημα αυτό με την ΕΤ σε φυσικό κύκλο.. @peacock αγαπημένη μου καλά τα λέω?

 

Ωωωωπ! Τι εχουμε εδώ! Παρουσα!

Πολύ σωστα τα λες ρε αστερι Λισακι!

@jazzμου, το εκανα το 2018 μετα το 2ο αρνητικο που ειχα παρει τοτε.. ειχα παρει κανονικα οτι χαπια θα επαιρνα για εμβρυομεταφορα και την ημερα που και καλα θα καναμε εμβρυομεταφορα ο γιατρός είχε παρει κομματι απο το ενδομήτριο. Το στειλαμε Ισπανία (Ισπανία εγω δεν εχω παει...κομματι απο τη μητρα μου πηγε παντως χαχαχα) και ενα μηνα μετα πήρα αποτέλεσμα... ηθελα 12 ωρες παραπανω προγεστερονη για εμβρυομεταφορά βλαστοκύστεων. Εμεινα δυο φορες εγκυος με αυτό το πρωτόκολλο.

Οι απόψεις διίστανται έχε υπ΄όψιν σου... καποιοι γιατροί το υποστηρίζουν και καποιοι αλλοι όχι... καπου 700-900€ είχα δώσει αν θυμάμαι καλα..

Αν με ρωτάς εγω το πιστεύω γιατι είχα και τα θετικά... και κατι σημαντικό...ειναι αναγνωρισμένη εξέταση παγκοσμίως απο την επιστημονική κοινότητα.

Οτι χρειαστείς και μπορω να βοηθήσω μου λες!

ΥΓ: ασχετο αλλα καπου πρεπει να πω το πονο μου! Δε μπορv να δω μηνύματα και ειδοποιήσεις! Τι σκ&^%$# εκαναν στο site? @#$$%%^^&*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Ωωωωπ! Τι εχουμε εδώ! Παρουσα!

Πολύ σωστα τα λες ρε αστερι Λισακι!

@jazzμου, το εκανα το 2018 μετα το 2ο αρνητικο που ειχα παρει τοτε.. ειχα παρει κανονικα οτι χαπια θα επαιρνα για εμβρυομεταφορα και την ημερα που και καλα θα καναμε εμβρυομεταφορα ο γιατρός είχε παρει κομματι απο το ενδομήτριο. Το στειλαμε Ισπανία (Ισπανία εγω δεν εχω παει...κομματι απο τη μητρα μου πηγε παντως χαχαχα) και ενα μηνα μετα πήρα αποτέλεσμα... ηθελα 12 ωρες παραπανω προγεστερονη για εμβρυομεταφορά βλαστοκύστεων. Εμεινα δυο φορες εγκυος με αυτό το πρωτόκολλο.

Οι απόψεις διίστανται έχε υπ΄όψιν σου... καποιοι γιατροί το υποστηρίζουν και καποιοι αλλοι όχι... καπου 700-900€ είχα δώσει αν θυμάμαι καλα..

Αν με ρωτάς εγω το πιστεύω γιατι είχα και τα θετικά... και κατι σημαντικό...ειναι αναγνωρισμένη εξέταση παγκοσμίως απο την επιστημονική κοινότητα.

Οτι χρειαστείς και μπορω να βοηθήσω μου λες!

ΥΓ: ασχετο αλλα καπου πρεπει να πω το πονο μου! Δε μπορv να δω μηνύματα και ειδοποιήσεις! Τι σκ&^%$# εκαναν στο site? @#$$%%^^&*

Άσε ναι έχει αλλάξει το site! Τις ειδοποιήσεις και τα μηνύματα μόνο από τον υπολογιστή μπορώ να τα δω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Άσε ναι έχει αλλάξει το site! Τις ειδοποιήσεις και τα μηνύματα μόνο από τον υπολογιστή μπορώ να τα δω!!! 

Εγώ ουτε από υπολογιστή.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ωωωωπ! Τι εχουμε εδώ! Παρουσα!

Πολύ σωστα τα λες ρε αστερι Λισακι!

@jazzμου, το εκανα το 2018 μετα το 2ο αρνητικο που ειχα παρει τοτε.. ειχα παρει κανονικα οτι χαπια θα επαιρνα για εμβρυομεταφορα και την ημερα που και καλα θα καναμε εμβρυομεταφορα ο γιατρός είχε παρει κομματι απο το ενδομήτριο. Το στειλαμε Ισπανία (Ισπανία εγω δεν εχω παει...κομματι απο τη μητρα μου πηγε παντως χαχαχα) και ενα μηνα μετα πήρα αποτέλεσμα... ηθελα 12 ωρες παραπανω προγεστερονη για εμβρυομεταφορά βλαστοκύστεων. Εμεινα δυο φορες εγκυος με αυτό το πρωτόκολλο.

Οι απόψεις διίστανται έχε υπ΄όψιν σου... καποιοι γιατροί το υποστηρίζουν και καποιοι αλλοι όχι... καπου 700-900€ είχα δώσει αν θυμάμαι καλα..

Αν με ρωτάς εγω το πιστεύω γιατι είχα και τα θετικά... και κατι σημαντικό...ειναι αναγνωρισμένη εξέταση παγκοσμίως απο την επιστημονική κοινότητα.

Οτι χρειαστείς και μπορω να βοηθήσω μου λες!

ΥΓ: ασχετο αλλα καπου πρεπει να πω το πονο μου! Δε μπορv να δω μηνύματα και ειδοποιήσεις! Τι σκ&^%$# εκαναν στο site? @#$$%%^^&*

Κορίτσι μου γλυκό,!!!! Σ' ευχαριστώ ❤️. Θά σου έστελνα μήνυμα, με πρόλαβες.. 

Μετά από δύο αποτυχημένες έμβρυομεταφορες με δοτρια θα το κάνω κι αυτό και βιοψία για φλεγμονές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Κορίτσι μου γλυκό,!!!! Σ' ευχαριστώ ❤️. Θά σου έστελνα μήνυμα, με πρόλαβες.. 

Μετά από δύο αποτυχημένες έμβρυομεταφορες με δοτρια θα το κάνω κι αυτό και βιοψία για φλεγμονές!!

Προτίμησε βιοψία ενδομητρίου pcr ή ngs!!! Κι από αυτό εχω κανει και αρχίζω τωρα να ξετυλίγω το κουβάρι...

Τι να πω.... είμαστε "οι τελευταίες των Μοϊκανών" απο το 2016, εφυγαν παλιά μέλη, ηρθαν νεα, πολλές εκαναν και δευτερο παιδί.... εμείς σταθερα εδώ στο ψάξιμο... ελπίζω να τελειώσει ευχαριστα όλο αυτό συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Με βοηθησε διοτι αν δε το ηξερα πχ θα πηγαινα με 3ης ή 4ης διοτι εμεις παιρναμε το φυσικο του κυκλου καθε μηνα και φοβόμασταν να το αφησουμε για βλαστοκυστη.οποτε με το αποτελεσμα «αναγκαστήκαμε»καναμε ωοληψια τεταρτη ,απο το βραδυ της τεταρτης ξεκινησα ουτρο 1 στομα 1 κολπο πρωι μεσημερι βραδυ με τελευταιο χαπι το βραδυ της κυριακης και τη δευτερα στις 12 μεσημερι καναμε την ετ.

Αχ τι καλη εισαι εσυ παρολου τα μωρακια σου εισια εδω και μας βοηθας 

Σε παρακαλω θυμησε μου ετ σε φυσικο η τεχνητο εκανες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η mamamaria είπε:

Αχ τι καλη εισαι εσυ παρολου τα μωρακια σου εισια εδω και μας βοηθας 

Σε παρακαλω θυμησε μου ετ σε φυσικο η τεχνητο εκανες 

Στις 2 αποτυχημενες εκανα σε τεχνητο κυκλο δηλαδη πηρα πολλα ουτρο κ πολλα  σικλακουρ,prezolon κορτιζονη & αντιβιωση 8 μερες!!αντιπηκτικη ιβορ κ παιδικη ασπιρινη,ολη μερα χαπακωνομουν!! στη 3η κ τυχερη σε φυσικο κυκλο,δηλαδη πηρα μονο ουτρο μετα την ωοληψια και ΜΟΝΟ 3 μερες αντιβιωση & απλα τη μερα της εμβρυομεταφορας ξεκινησα αντιπηκτικη κλεξαν 0,4 κ 1 salospir.τιποτα αλλο! Με τη θετικη χοριακη εκανα prg κ ε2 κ μου προσθεσε σικλακουρ για στηριξη της κυησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...
στις πριν 3 ώρες, ο/η mar333 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Να ρωτήσω αν όσες κάνατε το ΕRΑ Η΄ΤΟ ΕR-ΜΑP TEST το ΚΙΤ το πήρατε μόνες σας από το εξωτερικό;

Καλησπέρα κορίτσι!!! Όχι δεν το πήρα μόνη μου ο γιατρός το είχε παραγγείλει.... γιατί σου είπαν να το πάρεις μόνη σου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η mar333 είπε:

Αν θες μου λες σε ποιο κέντρο το έκανες.

Εγώ είμαι στο Μητέρα.....σου εξήγησαν για πιο λόγο πρέπει να το αγοράσεις εσύ???? Δεν καταλαβαίνω αυτά τα έχουν στις μονάδες...και αν δεν τα έχουν τα προμηθεύονται.... δηλαδή εσύ από που θα το παραγγείλεις σου είπανε???? Σε ποιο κέντρο είσαι?????

Μου φαίνεται εξαιρετικά περίεργο πάντως και δεν το έχω ξανακουσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
στις On 3/3/2021 at 2:24 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Ωωωωπ! Τι εχουμε εδώ! Παρουσα!

Πολύ σωστα τα λες ρε αστερι Λισακι!

@jazzμου, το εκανα το 2018 μετα το 2ο αρνητικο που ειχα παρει τοτε.. ειχα παρει κανονικα οτι χαπια θα επαιρνα για εμβρυομεταφορα και την ημερα που και καλα θα καναμε εμβρυομεταφορα ο γιατρός είχε παρει κομματι απο το ενδομήτριο. Το στειλαμε Ισπανία (Ισπανία εγω δεν εχω παει...κομματι απο τη μητρα μου πηγε παντως χαχαχα) και ενα μηνα μετα πήρα αποτέλεσμα... ηθελα 12 ωρες παραπανω προγεστερονη για εμβρυομεταφορά βλαστοκύστεων. Εμεινα δυο φορες εγκυος με αυτό το πρωτόκολλο.

Οι απόψεις διίστανται έχε υπ΄όψιν σου... καποιοι γιατροί το υποστηρίζουν και καποιοι αλλοι όχι... καπου 700-900€ είχα δώσει αν θυμάμαι καλα..

Αν με ρωτάς εγω το πιστεύω γιατι είχα και τα θετικά... και κατι σημαντικό...ειναι αναγνωρισμένη εξέταση παγκοσμίως απο την επιστημονική κοινότητα.

Οτι χρειαστείς και μπορω να βοηθήσω μου λες!

ΥΓ: ασχετο αλλα καπου πρεπει να πω το πονο μου! Δε μπορv να δω μηνύματα και ειδοποιήσεις! Τι σκ&^%$# εκαναν στο site? @#$$%%^^&*

Καλησπέρα κορίτσι! Εύχομαι να είσαι καλά και εσύ και τα παιδάκια σου! Είδα ότι έχεις κάνει το ερα τεστ,ψάχνω πληροφορίες γιατί το έκανα και εγώ αλλά δεν έχω πολυκαταλαβει το αποτέλεσμα ,δε ξέρω αν είσαι ενεργή ακόμη η αν καποια άλλη κοπέλα πρόσφατα έχει κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 31/10/2023 at 9:25 ΜΜ, ο/η Maroxmarox είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Εύχομαι να είσαι καλά και εσύ και τα παιδάκια σου! Είδα ότι έχεις κάνει το ερα τεστ,ψάχνω πληροφορίες γιατί το έκανα και εγώ αλλά δεν έχω πολυκαταλαβει το αποτέλεσμα ,δε ξέρω αν είσαι ενεργή ακόμη η αν καποια άλλη κοπέλα πρόσφατα έχει κάνει 

Τι θα ήθελες να μάθεις κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 10/11/2023 at 11:53 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Τι θα ήθελες να μάθεις κορίτσι μου; 

Είδα ότι πέτυχες με το ερα δύο φορές , όταν πέτυχες ετ έκανες σε φυσικό η τεχνητό;είχες μεταφέρει βλαστοκυστες η 3 ημέρων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 18/11/2023 at 3:20 ΜΜ, ο/η Maroxmarox είπε:

Είδα ότι πέτυχες με το ερα δύο φορές , όταν πέτυχες ετ έκανες σε φυσικό η τεχνητό;είχες μεταφέρει βλαστοκυστες η 3 ημέρων;

Συγνώμη που απαντάω τώρα αλλά δε προλαβαίνω να μπαίνω με το μωρό. 

Σε τεχνητό κύκλο πέτυχα εγκυμοσύνη τρεις φορές με βλαστοκυστες ακολουθώντας τις οδηγίες του αποτελέσματος αποτο ερα τεστ. 

Σε φυσικό κύκλο μιας υγιούς βλαστοκυστης από προεμφυτευτικο έλεγχο έφερα στον κόσμο τον γιο μου χωρίς να ακολουθήσω τις οδηγίες από το ΕΡΑ τεστ. 

Νομίζω σε τεχνητό κύκλο βοηθάει αλλιώς σε φυσικό συγχρονίζεται πιο εύκολα το παράθυρο εμφύτευσης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...