Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

οι πρώτες μέρες ειναι δυσκολες και είναι λογικο να έχεις και ξεσπασματα!!και ειναι λογικο γιατι περασες μια απωλεια!!!αλλα θα περασει και αυτο και με τον αντρα σου ενωμενοι και αγαπημενοι θα ξεκινήσετε παλι τις προσπαθειες σας με αισιοδοξια!!ευχομαι καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!!και υπομονη κοριτσι μου!!😊

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.

Έτσι είναι. Εγώ το αγάπησα από την πρώτη  στιγμή που έμαθα ότι ήταν εκεί μέσα..... 

Σ ευχαριστώ, σ ευχαριστώ!! 

Όλα να πάνε καλά για όλες μας κοπέλα μου!!

Φιλιά πολλά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Λοιπόν πηγα το πρωι για υπέρηχο σήμερα είμαι 5 εβδομαδα και 5 ημερων. Πέραν του σακου δεν είδαμε τίποτα άλλο. Εκεί λογικά πρεπει να έφταιγε και το μηχανημα. Η γιατρός τα βρήκε όλα τέλεια πολυ ωραια. 

Εγώ τι να σας πω, καταγχωθηκα δεν είμαι κν τόσο ευχαριστημενη από τη σημερινή επίσκεψη.  Θεωρώ ότι έπρεπε να παω μια εβδομάδα αργότερα για να μην αγχωθώ έτσι, αλλά κ για να μην πηγαίνω σε κλειστους χώρους τόσο συχνά. Περιμενα μιαμιση ώρα για να μπω στην αναμονή κ λιγο εκνευρίστηκα κ μετα δεν είδαμε τίποτα! Τώρα μου έκλεισε 15 μέρες μετά ραντεβού έτσι να τυραννιέμαι. Δεν μας καταλαβαίνουν καθόλου οι γιατροί τελικά. 

Σκέφτομαι στις 10 μέρες να παω σε ένα γιατρό με σουπερ υπέρηχο να δώ τι γίνεται. Όποτε παλι αναμονή! 

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια όλα!! Τι αγχώνεσαι;;

Λογικό βέβαια να ανυπομονεις κι εγώ το ίδιο θα πάθαινα....

Με το καλό να πανε όλα κοπέλα μου!!🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Να κάνω μια ερώτηση...Τελευταία περίοδο είχα στις 17 και ωορρηξία τις 3 του Μάρτη. Έχω ένα τεστ εγκυμοσύνης σπίτι που ανιχνεύει την ορμόνη σε τιμές 25MlU. Πόσο νωρίς πιστεύεται μπορώ να κάνω το τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HopefulMama2Be είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εύχομαι θετικά αποτελέσματα σε όσες (δεν) περιμένουμε τις ερχόμενες μέρες! 🙌🙌

Καλημερα!!! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί  🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Κι εμένα πλησιάζουν οι μέρες. 28/2 είχα θετικό τεστ ωορρηξίας, οπότε σε 2-3 μέρες θα ξέρουμε. Προς το παρόν νιώθω βαρύ το στήθος με ελαφριά ενόχληση κυρίως στο αριστερό και κραμπούλες που και που🤰💙👼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημέρα! Να κάνω μια ερώτηση...Τελευταία περίοδο είχα στις 17 και ωορρηξία τις 3 του Μάρτη. Έχω ένα τεστ εγκυμοσύνης σπίτι που ανιχνεύει την ορμόνη σε τιμές 25MlU. Πόσο νωρίς πιστεύεται μπορώ να κάνω το τεστ;

Καλημέρα κοριτσι μου.για να είσαι 100% σίγουρη θα σου έλεγα τη μέρα που περιμένεις περίοδο όχι πιο νωρίς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημέρα! Να κάνω μια ερώτηση...Τελευταία περίοδο είχα στις 17 και ωορρηξία τις 3 του Μάρτη. Έχω ένα τεστ εγκυμοσύνης σπίτι που ανιχνεύει την ορμόνη σε τιμές 25MlU. Πόσο νωρίς πιστεύεται μπορώ να κάνω το τεστ;

Θελει τουλαχιστον 7-10 μερες για εμφυτευση και μετα παραγετε η ορμονη οποτε ειναι νωρις ακομα. Δοκιμασε 5-6 πριν την αναμενομενη περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλό 3ημερο σε όλες!!

Τι κάνετε;

Εγώ πλέον δεν έχω ύπνο. Δε ξέρω τι έχω πάθει. Κάθε μέρα ξυπνάω στις 4- 4μιση κ δ μπορώ να κοιμηθώ ξανά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλό 3ημερο σε όλες!!

Τι κάνετε;

Εγώ πλέον δεν έχω ύπνο. Δε ξέρω τι έχω πάθει. Κάθε μέρα ξυπνάω στις 4- 4μιση κ δ μπορώ να κοιμηθώ ξανά. 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσια μου μία βοήθεια θέλω, πήρα το folidex και ήθελα να μάθω πότε το παίρνω πριν ή μετά το φαγητό;

Καλημερα!!! Εγώ το folidex το παίρνω όταν ξυπνάω, γιατί μετά πιάνομαι με τον μικρό και το ξεχνάω🤷‍♀️ Νομίζω βέβαια δεν έχει σημασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Θα ήθελα την βοήθεια σας..είμαι στην 29 ημέρα του κύκλου μου με προηγούμενη περίοδο 12/2.. κανονικά είναι σήμερα να έρθει..δεν νιώθω κάτι όμως..το στήθος δεν με πονά καθόλου η κοιλιά είναι ελαφρός πρισμένη κ έχω που κ που κάτι κράμπες.. παρόλο την κούραση που έχω τραβήξει αυτό τον μήνα με βάρη από παραλαβές έχω ελάχιστο πονω στη μέση χαμηλά.. κ πίστευα ότι από κούραση θα μου έρθει νωρίτερα γιατί αυτή την βδομάδα νιώθω ενα χρεπι..τι να κάνω? Αν κάνω τεστ θα δείξει? Η να περιμένω? Λέτε να έχει γίνει το θαύμα έπειτα από δύο χρόνια προσπαθειών ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Θα ήθελα την βοήθεια σας..είμαι στην 29 ημέρα του κύκλου μου με προηγούμενη περίοδο 12/2.. κανονικά είναι σήμερα να έρθει..δεν νιώθω κάτι όμως..το στήθος δεν με πονά καθόλου η κοιλιά είναι ελαφρός πρισμένη κ έχω που κ που κάτι κράμπες.. παρόλο την κούραση που έχω τραβήξει αυτό τον μήνα με βάρη από παραλαβές έχω ελάχιστο πονω στη μέση χαμηλά.. κ πίστευα ότι από κούραση θα μου έρθει νωρίτερα γιατί αυτή την βδομάδα νιώθω ενα χρεπι..τι να κάνω? Αν κάνω τεστ θα δείξει? Η να περιμένω? Λέτε να έχει γίνει το θαύμα έπειτα από δύο χρόνια προσπαθειών ? 

Καλημερα!! Φυσικά κ θα δείξει αφου περιμενες σήμερα.ειχες κανει τεστ ωορρηξίας η εχεις πολυ σταθερό κυκλο? . Σ ευχομαι να είσαι εγγυουλα. Περιμένουμε νέα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Θα ήθελα την βοήθεια σας..είμαι στην 29 ημέρα του κύκλου μου με προηγούμενη περίοδο 12/2.. κανονικά είναι σήμερα να έρθει..δεν νιώθω κάτι όμως..το στήθος δεν με πονά καθόλου η κοιλιά είναι ελαφρός πρισμένη κ έχω που κ που κάτι κράμπες.. παρόλο την κούραση που έχω τραβήξει αυτό τον μήνα με βάρη από παραλαβές έχω ελάχιστο πονω στη μέση χαμηλά.. κ πίστευα ότι από κούραση θα μου έρθει νωρίτερα γιατί αυτή την βδομάδα νιώθω ενα χρεπι..τι να κάνω? Αν κάνω τεστ θα δείξει? Η να περιμένω? Λέτε να έχει γίνει το θαύμα έπειτα από δύο χρόνια προσπαθειών ? 

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Πήγαινε να κάνεις μια χοριακη σήμερα. Αν πας τώρα νωρίς θα βγουν γρήγορα τα αποτελέσματα. Μην κάνεις τεστ, γιατί πολλές φορές λανθασμένα αρνητικά. Χοριακη!!

Εγώ είχα κάνει την ημέρα που περίμενα περίοδο κ βγήκε θετική, βέβαια εμένα ήταν βιοχημική κ για αυτό ήταν χαμηλή, αλλά έδειξε. 

Σου εύχομαι πολύ καλά αποτελέσματα!! Να έχεις ένα σπορακι στην κοιλίτσα σου!! 

Περιμένουμε νέα ε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα!! Φυσικά κ θα δείξει αφου περιμενες σήμερα.ειχες κανει τεστ ωορρηξίας η εχεις πολυ σταθερό κυκλο? . Σ ευχομαι να είσαι εγγυουλα. Περιμένουμε νέα σου!! 

Δεν έχω κάνει ποτέ τεστ ωορρηξίας..είμαι αγχοτικη γενικά κ νιώθω να με πιεζει αυτή η διαδικασία..έχω σταθερό κύκλο..τώρα πάω στην δουλειά αν δεν έρθει μεχριβνα σχολασω θα πάρω τεστ να το κάνω το πρωί λέω..απλά φοβάμαι μην απογοητευτω πάλι γι'αυτό λέω να το καθυστέρησω.. σευχαριστω πολυ!! Αχχχ Μακάρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Πήγαινε να κάνεις μια χοριακη σήμερα. Αν πας τώρα νωρίς θα βγουν γρήγορα τα αποτελέσματα. Μην κάνεις τεστ, γιατί πολλές φορές λανθασμένα αρνητικά. Χοριακη!!

Εγώ είχα κάνει την ημέρα που περίμενα περίοδο κ βγήκε θετική, βέβαια εμένα ήταν βιοχημική κ για αυτό ήταν χαμηλή, αλλά έδειξε. 

Σου εύχομαι πολύ καλά αποτελέσματα!! Να έχεις ένα σπορακι στην κοιλίτσα σου!! 

Περιμένουμε νέα ε!!

Καλημέρα κορίτσι μου λυπάμαι γι'αυτό που σου έτυχε..σκέψου απλά πως είσαι πιο γόνιμη από ποτέ οπότε τον επόμενο μήνα θα έχουμε ευχάριστα πιστεύω!!

Είμαι στη δουλειά θα σχολασω απόγευμα..θα δω αν δεν έρθει σήμερα το πρωί ότι κάνω.. αυτό το μήνα ήμασταν πιο χαλαροί εύχομαι να πετύχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου λυπάμαι γι'αυτό που σου έτυχε..σκέψου απλά πως είσαι πιο γόνιμη από ποτέ οπότε τον επόμενο μήνα θα έχουμε ευχάριστα πιστεύω!!

Είμαι στη δουλειά θα σχολασω απόγευμα..θα δω αν δεν έρθει σήμερα το πρωί ότι κάνω.. αυτό το μήνα ήμασταν πιο χαλαροί εύχομαι να πετύχε..

Να σαι καλά κορίτσι μου!!

Όταν είμαστε πιο χαλαροί συμβαίνουν τα ευχάριστα!! Εκεί που δεν το περιμένουμε....😉😉

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!

Κάτι μου λέει ότι είναι ο τυχερός σου μήνας!!🙏🙏🙏🙏🙏

Καλή δουλειά να έχεις!! Θα περιμένουμε!! 😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου!!

Όταν είμαστε πιο χαλαροί συμβαίνουν τα ευχάριστα!! Εκεί που δεν το περιμένουμε....😉😉

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!

Κάτι μου λέει ότι είναι ο τυχερός σου μήνας!!🙏🙏🙏🙏🙏

Καλή δουλειά να έχεις!! Θα περιμένουμε!! 😘

 

Αχχχχ μακάρι σευχαριστω πάρα πολύ!!! Θα σας στείλω για ότι νεότερο!!!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα κ αυτό που ποθείς να σου έρθει σύντομα!! Είμαι σε αυτή την θέση πολύ καιρό κ έχω απογοητευτεί αρκετά κ νιώθω απόλυτα όλες τις κοπέλες που περιμένουμε κάθε μήνα..εύχομαι τα καλύτερα για όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Αχχχχ μακάρι σευχαριστω πάρα πολύ!!! Θα σας στείλω για ότι νεότερο!!!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα κ αυτό που ποθείς να σου έρθει σύντομα!! Είμαι σε αυτή την θέση πολύ καιρό κ έχω απογοητευτεί αρκετά κ νιώθω απόλυτα όλες τις κοπέλες που περιμένουμε κάθε μήνα..εύχομαι τα καλύτερα για όλες!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! 

Όλες αυτό περνάμε, αλλά δε σταματάμε να ελπίζουμε κ να έχουμε ΠΙΣΤΗ!! Το πιο σημαντικό για μένα!!

Με το καλό ολα!!

Πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Αχχχχ μακάρι σευχαριστω πάρα πολύ!!! Θα σας στείλω για ότι νεότερο!!!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα κ αυτό που ποθείς να σου έρθει σύντομα!! Είμαι σε αυτή την θέση πολύ καιρό κ έχω απογοητευτεί αρκετά κ νιώθω απόλυτα όλες τις κοπέλες που περιμένουμε κάθε μήνα..εύχομαι τα καλύτερα για όλες!!

Περιμένουμε νέα σου!! Να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Είμαι μαμά μιας κουκλίτσας δυο χρονών κ προσπαθώ για αδερφάκι!Πριν λίγες μέρες είχα μία βιοχημική κ ελπίζω στον επόμενο μήνα τώρα!Θα κάνω εξετάσεις θρομβοφιλίας λόγω κ μιας παλλίνδρομης πριν τη γέννα της κόρης μου.Ας σκεφτόμαστε αισιόδοξα ότι η Άνοιξη θα μας γεμίσει τις κοιλίτσες μας!!!Καλά αποτελέσματα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες!Μπαινε φορουμ μετα από χρονια και είμαι συγκινημένη γιατί μου θυμίζει στιγμές που έζησα όταν ήθελα να αποκτήσω τα παιδάκια μου!Ήμουν σε ένα άλλο φόρουμ κ είχαμε δεθεί με πολλές κοπέλες, δεν υπάρχει τωρα πια και περασαμε μαζι τα αγχη της εγκυμοσύνης κ ήταν υπέροχα!Είμαι η Αλεξία έχω 2 κορουλες κ νιώθω χαρα στη σκέψη να αποκτήσουμε ακομη ένα παιδάκι αν θέλει ο Θεός!Να φανταστείτε μέχρι πριν λίγο καιρό παθαινα πανικό μονο στην ιδέα αλλά τώρα πια το βλέπω θετικά και ο άντρας μου ετσι κι αλλιως ήθελε πάντα κ ένα τρίτο.Θα χαρω πολύ να μοιραστούμε τις αγωνίες και τις χαρές μας!Δεν ξέρω αν με αξιώσει ο Θεός να γίνω και για τρίτη φορά μαμα,νιώθω όπως και να χει ευλογημένη!Σας εύχομαι όλες να το ζήσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annoula21 είπε:

Περιμένουμε νέα σου!! Να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς!

 

Σευχαριστω πολυυυυ!!! 

Τώρα γύρισα από δουλειά ακόμα άφαντη.. με πονά η μέση μου χαμηλά (έχω κουραστεί πολύ αυτό το διάστημα).. από συμπτωμα τπτ άλλο.. θα δω μέχρι το πρωί κ βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexiamama είπε:

Γειά σας μανούλες!Μπαινε φορουμ μετα από χρονια και είμαι συγκινημένη γιατί μου θυμίζει στιγμές που έζησα όταν ήθελα να αποκτήσω τα παιδάκια μου!Ήμουν σε ένα άλλο φόρουμ κ είχαμε δεθεί με πολλές κοπέλες, δεν υπάρχει τωρα πια και περασαμε μαζι τα αγχη της εγκυμοσύνης κ ήταν υπέροχα!Είμαι η Αλεξία έχω 2 κορουλες κ νιώθω χαρα στη σκέψη να αποκτήσουμε ακομη ένα παιδάκι αν θέλει ο Θεός!Να φανταστείτε μέχρι πριν λίγο καιρό παθαινα πανικό μονο στην ιδέα αλλά τώρα πια το βλέπω θετικά και ο άντρας μου ετσι κι αλλιως ήθελε πάντα κ ένα τρίτο.Θα χαρω πολύ να μοιραστούμε τις αγωνίες και τις χαρές μας!Δεν ξέρω αν με αξιώσει ο Θεός να γίνω και για τρίτη φορά μαμα,νιώθω όπως και να χει ευλογημένη!Σας εύχομαι όλες να το ζήσετε!!!

Καλώς ήρθατε στη παρέα μας!!

Αφού έχετε ήδη δύο παιδάκια αν βάλετε μπρος θα έρθει σίγουρα κ το τρίτο!! Να έρθει το αγοράκι τώρα!!  Εύχομαι να έρθουν όλα όπως ποθείς!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...