Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Daizy28 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πως είστε; Λοιπόν εγώ είμαι στην 22η μέρα του κύκλου μου και από συμπτώματα τίποτα. Κάτι πονάκια είχα πριν λίγες μέρες, αλλά αυτά τα είχα και τους προηγούμενους μήνες που τελικά δεν ήμουν έγκυος. Το διαφορετικό από τις προηγούμενες φορές είναι ότι συνήθως πρηζόταν αρκετά το στήθος και 2-3 μέρες πριν αδιαθετήσω, ξεπρηζόταν. Αυτό το μήνα τίποτα, ίσως πρόκειται για διαφορετικό κύκλο🤷‍♀️ Από την πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν θυμάμαι τίποτα, καθώς έχουν περάσει και 4 χρόνια. Για πείτε κι εσείς. Είναι καμία άλλη μαζί μου; Έχει συμπτώματα; Εγώ δεν περιμένω 15/3🤞💜 

Εγώ κορίτσι μου πλέον δεν θεωρώ τίποτα σύμπτωμα εκτός βέβαια από την καθυστέρηση η οποία σε μένα δεν έχει έρθει ποτέ εδώ και ένα χρόνο που προσπαθούμε....το στήθος υπάρχουν μήνες που δεν πρήζεται καθόλου και άλλοι που πρήζεται λίγο μετά την ωορρηξία και ξεπρηζεται μια μέρα πριν την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι!💗 Ναι το σπέρμα ζει ως και 5 ημέρες λένε. Άρα αφού  οι καλύτερες ημέρες για επαφή είναι η προηγούμενη της ωορρηξίας και η ημέρα που συμβαίνει τότε έχεις πολλές πιθανότητες. Εύχομαι να τα καταφέρατε και σε λίγες ημέρες να μας στείλεις φωτογραφία το θετικό σου τεστακι!😉

 

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Εύχομαι για όλες τις κοπελες αυτος ο μήνας να είναι ο τυχερός μας και να εχουμε θετικά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας !!!!! Αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός για όλες όπως κ για μένα πήρα τα αποτελέσματα σήμερα κ είναι 150!!!!! Τις καλύτερες ευχές μου σε ΟΛΕΣ! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας !!!!! Αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός για όλες όπως κ για μένα πήρα τα αποτελέσματα σήμερα κ είναι 150!!!!! Τις καλύτερες ευχές μου σε ΟΛΕΣ! ❤️❤️

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!! Αυτό είναι το ξεκίνημα μιας πολύ όμορφης εβδομάδας!! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Είχα γραφτεί στο φόρουμ πριν λίγα χρόνια, αργότερα με διάφορα που συνέβησαν μόνο μια εγκυμοσύνη δεν σκεφτόμουν, και τώρα να 'μαι πάλι... Αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος, γιατί έχω διάφορα συμπτώματα, δεν πάω να κάνω μια χοριακή και κάθομαι και τρώω τα νύχια μου 🙄. Ξέρετε, τα γνωστά. 😁 Θέλω να περιμένω αρκετά. Λες και θα με μαλώσει ο μικροβιολόγος.

(Αναστεναγμός)

@Ani18, συγχαρητήρια! 💥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Γεια σας. Είχα γραφτεί στο φόρουμ πριν λίγα χρόνια, αργότερα με διάφορα που συνέβησαν μόνο μια εγκυμοσύνη δεν σκεφτόμουν, και τώρα να 'μαι πάλι... Αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος, γιατί έχω διάφορα συμπτώματα, δεν πάω να κάνω μια χοριακή και κάθομαι και τρώω τα νύχια μου 🙄. Ξέρετε, τα γνωστά. 😁 Θέλω να περιμένω αρκετά. Λες και θα με μαλώσει ο μικροβιολόγος.

(Αναστεναγμός)

@Ani18, συγχαρητήρια! 💥

Καλημέρα κ καλώς μας ξανά ήρθες!! Πότε περιμένεις περίοδο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν τέσσερις μέρες. (Το ξέρω τι θα μου πείτε, κι εννοείται πως έχετε δίκιο! Γιατί δεν πάω, να μάθω, να τελειώνουμε; Απλά, πρέπει να το πάρω απόφαση, γιατί είναι μεγάλο σοκ για μένα αυτό, τώρα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Πριν τέσσερις μέρες.

Να πας να κάνεις γιατί θα σε μαλώσουμε εμείς στο τέλος!! Χα χα χα χα!!❤️

Να πας κορίτσι μου γιατί αν είσαι εγκυουλα, που ολόψυχα στο εύχομαι, θα πρέπει να ξεκινήσεις το φυλλικό σίγουρα! Και δεν ξέρω και τι άλλο! Μην το φοβάσαι!! 

Αλλά κι αν δεν είσαι πάλι πρέπει να το ξέρεις, ώστε αν δεν έρθει θα πας στο γυναικολόγο να δεις γιατί δεν έρχεται!!

Και πάλι σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας !!!!! Αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός για όλες όπως κ για μένα πήρα τα αποτελέσματα σήμερα κ είναι 150!!!!! Τις καλύτερες ευχές μου σε ΟΛΕΣ! ❤️❤️

συγχαρητηρια κοριτσι μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια στις νέες μας εγκυούλες!!!!! Να σας πάνε όλα καλα! @EFI 1981να δεις κοπέλα μου θα σου πάνε όλα υπέροχα! μην χάνεις την πίστη σου και την υπομονή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Γεια σας. Είχα γραφτεί στο φόρουμ πριν λίγα χρόνια, αργότερα με διάφορα που συνέβησαν μόνο μια εγκυμοσύνη δεν σκεφτόμουν, και τώρα να 'μαι πάλι... Αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος, γιατί έχω διάφορα συμπτώματα, δεν πάω να κάνω μια χοριακή και κάθομαι και τρώω τα νύχια μου 🙄. Ξέρετε, τα γνωστά. 😁 Θέλω να περιμένω αρκετά. Λες και θα με μαλώσει ο μικροβιολόγος.

(Αναστεναγμός)

@Ani18, συγχαρητήρια! 💥

Σε ευχαριστώ παρά πολύ σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι !!! 🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας !!!!! Αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός για όλες όπως κ για μένα πήρα τα αποτελέσματα σήμερα κ είναι 150!!!!! Τις καλύτερες ευχές μου σε ΟΛΕΣ! ❤️❤️

Me to kalo!!!!! Eyxomai ta kalytera!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας !!!!! Αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός για όλες όπως κ για μένα πήρα τα αποτελέσματα σήμερα κ είναι 150!!!!! Τις καλύτερες ευχές μου σε ΟΛΕΣ! ❤️❤️

Πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό όλα να πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annoula21 είπε:

Πολλά συγχαρητήρια στις νέες μας εγκυούλες!!!!! Να σας πάνε όλα καλα! @EFI 1981να δεις κοπέλα μου θα σου πάνε όλα υπέροχα! μην χάνεις την πίστη σου και την υπομονή σου!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Καλή εβδομάδα σε όλες!!

Ρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι.

Έκανα πάλι χοριακη σήμερα όπως μου είπε κ είναι 8,6. Ο γιατρός μου, μου είπε για αποξεση κ δε μου άρεσε καθόλου σαν σκέψη κ πήρα τηλ την παλιά μου τη γιατρό. Της εξήγησα τι ακριβώς μου συνέβη κ μου είπε ότι δε χρειάζεται αποξεση σε τόσο αρχικό στάδιο κύησης κ να ξανακάνω σε  3-4 μέρες.  Θα πέσει μου είπε κάτω από 5 σίγουρα. Ο άλλος με καταγχωσε κ δε μου είπε να ξανακάνω χοριακη να δούμε πόσο θα πάει. Εγώ του το είπα. 

Εσείς τι γνώμη έχετε;

Επίσης , η παλιά μου η γιατρός μου είπε να το ψάξουμε λίγο παραπάνω με κάποιες εξετάσεις για θρομβοφιλια.....

Έχω καταμπερδευτει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Καλή εβδομάδα σε όλες!!

Ρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι.

Έκανα πάλι χοριακη σήμερα όπως μου είπε κ είναι 8,6. Ο γιατρός μου, μου είπε για αποξεση κ δε μου άρεσε καθόλου σαν σκέψη κ πήρα τηλ την παλιά μου τη γιατρό. Της εξήγησα τι ακριβώς μου συνέβη κ μου είπε ότι δε χρειάζεται αποξεση σε τόσο αρχικό στάδιο κύησης κ να ξανακάνω σε  3-4 μέρες.  Θα πέσει μου είπε κάτω από 5 σίγουρα. Ο άλλος με καταγχωσε κ δε μου είπε να ξανακάνω χοριακη να δούμε πόσο θα πάει. Εγώ του το είπα. 

Εσείς τι γνώμη έχετε;

Επίσης , η παλιά μου η γιατρός μου είπε να το ψάξουμε λίγο παραπάνω με κάποιες εξετάσεις για θρομβοφιλια.....

Έχω καταμπερδευτει.....

Καταρχας λυπάμαι για την περιπέτεια σου.
μην απελπιζεσαι ομως! Και μενα η κολητη μου περσι το Γεναρη ειχε παλινδρομη και στην αμεσως επομενη περιοδο εμεινε εγκυος και τωρα εχει αγκαλια της εναν αντρακλα 4 μηνων!

Συμφωνω οτι δεν χρειαζεσαι αποξεση σε τοσο μικρο σταδιο, δεν μου εχει τυχει αλλα αυτο εχω διαβασει. 
Και ναι να κανεις εξετασεις για θρομβοφιλια, ειναι κατι που μπορεις να ελέγξεις και ειναι κριμα να εχεις απωλειες εξαιτιας της... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Καλή εβδομάδα σε όλες!!

Ρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι.

Έκανα πάλι χοριακη σήμερα όπως μου είπε κ είναι 8,6. Ο γιατρός μου, μου είπε για αποξεση κ δε μου άρεσε καθόλου σαν σκέψη κ πήρα τηλ την παλιά μου τη γιατρό. Της εξήγησα τι ακριβώς μου συνέβη κ μου είπε ότι δε χρειάζεται αποξεση σε τόσο αρχικό στάδιο κύησης κ να ξανακάνω σε  3-4 μέρες.  Θα πέσει μου είπε κάτω από 5 σίγουρα. Ο άλλος με καταγχωσε κ δε μου είπε να ξανακάνω χοριακη να δούμε πόσο θα πάει. Εγώ του το είπα. 

Εσείς τι γνώμη έχετε;

Επίσης , η παλιά μου η γιατρός μου είπε να το ψάξουμε λίγο παραπάνω με κάποιες εξετάσεις για θρομβοφιλια.....

Έχω καταμπερδευτει.....

Κοριτσι μου και εγώ πιστευω οτι δε χρειάζεται αποξεση, το ανώτερο που έφτασε η χοριακη σου ήταν 25?? Μιλάμε για πολυ πολυ αρχή ίσα που πηγε να εμφυτευτει κάτι. Τι ακριβώς θα αποξεσει αφου δεν υπάρχει σάκος. Κάνε παρασκευη η όταν καθαρίσεις εντελώς μια χοριακη ξανά θα έλεγα. Τώρα έχεις αίμα ροή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καταρχας λυπάμαι για την περιπέτεια σου.
μην απελπιζεσαι ομως! Και μενα η κολητη μου περσι το Γεναρη ειχε παλινδρομη και στην αμεσως επομενη περιοδο εμεινε εγκυος και τωρα εχει αγκαλια της εναν αντρακλα 4 μηνων!

Συμφωνω οτι δεν χρειαζεσαι αποξεση σε τοσο μικρο σταδιο, δεν μου εχει τυχει αλλα αυτο εχω διαβασει. 
Και ναι να κανεις εξετασεις για θρομβοφιλια, ειναι κατι που μπορεις να ελέγξεις και ειναι κριμα να εχεις απωλειες εξαιτιας της... 

Να σαι καλά κορίτσι μου!! 

Θα τα ψάξω όλα. Έχω κ θυρεοειδιτιδα χασιμοτομεσα σε όλα. Παίρνω χάπι,αλλά έχω 1,5χρονο να το δω ξανα .

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κοριτσι μου και εγώ πιστευω οτι δε χρειάζεται αποξεση, το ανώτερο που έφτασε η χοριακη σου ήταν 25?? Μιλάμε για πολυ πολυ αρχή ίσα που πηγε να εμφυτευτει κάτι. Τι ακριβώς θα αποξεσει αφου δεν υπάρχει σάκος. Κάνε παρασκευη η όταν καθαρίσεις εντελώς μια χοριακη ξανά θα έλεγα. Τώρα έχεις αίμα ροή? 

Καλησπέρα κορίτσι μου.

Το ανώτερο ήταν 23,52. Ήταν πολύ πολύ στην αρχή το σπορακι μου το γλυκό.....

Έχω αίμα μπόλικο, κατακόκκινο και με πηγματα(συγγνώμη για την περιγραφή). Το περίεργο είναι ότι δεν πονάω. Πόνεσα λίγο χθες, όχι συνεχόμενα, κατά διαστήματα σαν έντονες τσιμπιες που έφευγαν σε 2-3 λεπτά κ τώρα δ πονάω καθόλου. Εγώ στην περίοδο υποφέρω από πόνους. 2-2 τα παίρνω τα παυσίπονα τις 2 πρώτες μέρες.  Ξέχασα να το πω αυτό στη γιατρό, αλλά φαντάζομαι δε πειράζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Καλή εβδομάδα σε όλες!!

Ρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι.

Έκανα πάλι χοριακη σήμερα όπως μου είπε κ είναι 8,6. Ο γιατρός μου, μου είπε για αποξεση κ δε μου άρεσε καθόλου σαν σκέψη κ πήρα τηλ την παλιά μου τη γιατρό. Της εξήγησα τι ακριβώς μου συνέβη κ μου είπε ότι δε χρειάζεται αποξεση σε τόσο αρχικό στάδιο κύησης κ να ξανακάνω σε  3-4 μέρες.  Θα πέσει μου είπε κάτω από 5 σίγουρα. Ο άλλος με καταγχωσε κ δε μου είπε να ξανακάνω χοριακη να δούμε πόσο θα πάει. Εγώ του το είπα. 

Εσείς τι γνώμη έχετε;

Επίσης , η παλιά μου η γιατρός μου είπε να το ψάξουμε λίγο παραπάνω με κάποιες εξετάσεις για θρομβοφιλια.....

Έχω καταμπερδευτει.....

Δε μου αρέσει ο νυν γιατρός... Στην δική μου βιοχημική που η χοριακή έφτασε απ´οτι θυμάμαι 70 δεν έγινε πότε αναφορά για απόξεση. Είναι πάρα πολύ νωρίς, κ όλα αποβάλλονται με την περίοδο. Επίσης οπωσδήποτε να κάνεις εξετάσεις για θρομβοφιλίες. Έχω κ από αυτό😟. Όταν σου τελειώσει η περίοδος κάνε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη ότι μηδενίστηκε, αν κ πιστεύω πως θα έχει πέσει ήδη. Κ οπωσδήποτε αναζήτησε ένα γυναικολόγο που θα εμπιστεύεσαι κ δεν θα σε αγχώνει γιατί η δουλειά τους είναι να πράττουν το αντίθετο. Καλή επιτυχία κορίτσι!!! Είναι θέμα χρόνου να συλλάβεις ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.

Το ανώτερο ήταν 23,52. Ήταν πολύ πολύ στην αρχή το σπορακι μου το γλυκό.....

Έχω αίμα μπόλικο, κατακόκκινο και με πηγματα(συγγνώμη για την περιγραφή). Το περίεργο είναι ότι δεν πονάω. Πόνεσα λίγο χθες, όχι συνεχόμενα, κατά διαστήματα σαν έντονες τσιμπιες που έφευγαν σε 2-3 λεπτά κ τώρα δ πονάω καθόλου. Εγώ στην περίοδο υποφέρω από πόνους. 2-2 τα παίρνω τα παυσίπονα τις 2 πρώτες μέρες.  Ξέχασα να το πω αυτό στη γιατρό, αλλά φαντάζομαι δε πειράζει..

Έχω εμπειρία από 2 βιοχημικές κ ποτέ δε χρειάστηκε αποξεση..η μια έφτασε 35 και η άλλη 160..απλά περιμέναμε να έρθει περίοδος για να αποβληθεί..στην 1η περίπτωση έπεσε στο 15 κ την επόμενη μου ήρθε περίοδος και στην άλλη έκανε μια εβδομάδα περίπου..αλλά η περίοδος ήταν ακριβώς όπως την περιγράφεις κ εσύ!! Στην ουσία είναι κύτταρα που κάτι πήγαν να γίνουν αλλά δεν τα κατάφεραν..να δεις που σύντομα θα σου έρθει ξανά και θα μείνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Δε μου αρέσει ο νυν γιατρός... Στην δική μου βιοχημική που η χοριακή έφτασε απ´οτι θυμάμαι 70 δεν έγινε πότε αναφορά για απόξεση. Είναι πάρα πολύ νωρίς, κ όλα αποβάλλονται με την περίοδο. Επίσης οπωσδήποτε να κάνεις εξετάσεις για θρομβοφιλίες. Έχω κ από αυτό😟. Όταν σου τελειώσει η περίοδος κάνε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη ότι μηδενίστηκε, αν κ πιστεύω πως θα έχει πέσει ήδη. Κ οπωσδήποτε αναζήτησε ένα γυναικολόγο που θα εμπιστεύεσαι κ δεν θα σε αγχώνει γιατί η δουλειά τους είναι να πράττουν το αντίθετο. Καλή επιτυχία κορίτσι!!! Είναι θέμα χρόνου να συλλάβεις ξανά!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Να σου πω την αλήθεια η παλιά μου η γιατρός πιστεύω ότι είναι καλύτερη. Στον άλλο πήγαμε με τον άντρα μου πριν 2 μήνες περίπου, γιατί είναι ειδικός σε θέματα γονιμότητας κ επειδή ο άντρας μου γνώριζε τον πατέρα του(γυναικολόγος κι εκείνος). Δεν είχα παράπονο από την παλιά μου γιατρό.ειπαμε τάχα για καλύτερα να πάμε στον ειδικό..... Ήδη συνεννοηθηκα με την παλιά μου να δρομολογήσουμε τις εξετάσεις που μου είπε . Ο άλλος τίποτα. Την χοριακη εγώ του είπα να την ξανακάνω....

Μακάρι να γίνει όπως το λες κορίτσι μου. Εσύ μετά τη βιοχημική ξαναπροσπάθησες αμέσως;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Έχω εμπειρία από 2 βιοχημικές κ ποτέ δε χρειάστηκε αποξεση..η μια έφτασε 35 και η άλλη 160..απλά περιμέναμε να έρθει περίοδος για να αποβληθεί..στην 1η περίπτωση έπεσε στο 15 κ την επόμενη μου ήρθε περίοδος και στην άλλη έκανε μια εβδομάδα περίπου..αλλά η περίοδος ήταν ακριβώς όπως την περιγράφεις κ εσύ!! Στην ουσία είναι κύτταρα που κάτι πήγαν να γίνουν αλλά δεν τα κατάφεραν..να δεις που σύντομα θα σου έρθει ξανά και θα μείνει!!

Καλησπέρα κοπέλα μου!

Έτσι ακριβώς πιστεύω κ γω.. κύτταρα που δεν τα καταφεραν....

Εμένα την Παρασκευή έπεσε 22,66 από 23,52 κ Σάββατο βράδυ είδα αίμα.. 

Μακάρι να έρθει κ να μείνει κ να εγκατασταθεί για τα καλά κ σε μένα κ σένα(αν δεν έχει έρθει ήδη) κ σε όλες τις κοπέλες!!

Μακάρι να μας αξιώσει ο Θεός να ζήσουμε αυτό το θαύμα!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...