Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

Καλότυχο το νέο θεματακι μας κορίτσια!🥰

Άς γεμίσουμε με θετική ενέργεια και ας μην αφήσουμε το φόβο της αποτυχίας να επισκιάσει τα όνειρα μας! Ας είναι αυτός ο μήνας ένα νέο ξεκίνημα που θα μας φέρει το θαύμα και την μεγάλη ευλογία να γίνουμε ή να ξαναγίνουμε μανουλες!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια!!

Καλότυχο το θεματακι!! Εύχομαι σε όλες μας αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός!!

@Lacostaki 12/3 δεν περίμενω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna12345 είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες. Εγώ είμαι στον 4 ο μήνα τώρα. Ευχομαι να φυτρωσουν σύντομα τα σποράκια στις κοιλίτσες σας. Είμαι και γουρλού, {για τους άλλους}. ΚΑΛΉ ΕΠΙΤΥΧΊΑ... 

Ευχαριστούμε πολύ!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχτεί το μωράκι σου!!! Φύλο ξέρεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλότυχο το νέο θεματακι μας κορίτσια!🥰

Άς γεμίσουμε με θετική ενέργεια και ας μην αφήσουμε το φόβο της αποτυχίας να επισκιάσει τα όνειρα μας! Ας είναι αυτός ο μήνας ένα νέο ξεκίνημα που θα μας φέρει το θαύμα και την μεγάλη ευλογία να γίνουμε ή να ξαναγίνουμε μανουλες!💗

Τι δικιά σου την καινούργια ημερομηνία δεν την εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου και καλό μηνα!! Καλορίζικο το νέο θεματακι με πολλά πολλά θετικά τεστακια εύχομαι σε όλες!!με το καλό σε όσες περιμένουμε τα μωράκια μας!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα να εχουμε!!!

Εύχομαι το νέο θεματάκι να μας φέρει γούρι και να εχουμε θετικά αποτελέσματα ανοιξιάτικα....

@lakostakiΚαλημέρα.. Η ημερομηνία που ΔΕΝ περιμένω  ειναι 22/3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα και τυχερό πάνω απ΄όλα να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Πάμε γερά αυτό το μήνα όλες..εμείς και οι μελισσούλες θα κάνουμα χαμότον Μάρτιο χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια! Να έχουμε έναν καλό μήνα γεμάτο αισιοδοξία και να πραγματοποιηθούν τα όνειρα μας σύντομα  σας φιλώ γλυκά ολες😗😗😗😗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε ποτε τελειωνουν οι τα like μας ρε κοριτσια?? και ποτε σου τα ξανα ανοιγουν δεν εχω καρδουλες! αλλα δεν εβαλα πολλες?? που πηγαν??

@Kostef αντε με το καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου έκανα σήμερα τη δεύτερη χοριακή 2700!!! Η πρώτη ήταν την Παρασκευή και ήταν 725.. μου έκλεισε ο γυναικολόγος ραντεβού Πέμπτη για να κάνουμε υπέρηχο... Είμαι πολύ χαρούμενη.... Τώρα μένει το άγχος του υπερήχου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλο μηνα κορίτσια!!!!! Πήγα για επαναληπτική χοριακη σήμερα και το απόγευμα περιμένω να μ στείλουν τα αποτελέσματα! 

Καλή επιτυχία με ένα τεράστιο νούμερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Αγάπες μου έκανα σήμερα τη δεύτερη χοριακή 2700!!! Η πρώτη ήταν την Παρασκευή και ήταν 725.. μου έκλεισε ο γυναικολόγος ραντεβού Πέμπτη για να κάνουμε υπέρηχο... Είμαι πολύ χαρούμενη.... Τώρα μένει το άγχος του υπερήχου..

Μπραβο τέλεια!!!! Με το καλό και ο υπέρηχος!!! Πόσο είσαι κορίτσι μου τώρα? Λογικά θα είσαι πιο πολυ απο εμενα. Εγώ είχα τελευταία περιοδο 29/1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μπραβο τέλεια!!!! Με το καλό και ο υπέρηχος!!! Πόσο είσαι κορίτσι μου τώρα? Λογικά θα είσαι πιο πολυ απο εμενα. Εγώ είχα τελευταία περιοδο 29/1.

Τελ περίοδος 23/1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε και η δική μου χοριακη 664,98  από 201 που ήταν την προηγουμενη παρασκευη!! Μια μικρή ανασουλα θα παρω και λέω να κάνω την Παρασκευή άλλη μια. Αντε να δουμε τι θα γίνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε και η δική μου χοριακη 664,98  από 201 που ήταν την προηγουμενη παρασκευη!! Μια μικρή ανασουλα θα παρω και λέω να κάνω την Παρασκευή άλλη μια. Αντε να δουμε τι θα γίνει!!! 

Μπράβο κοριτσάρα μου συγχαρητήρια!!!με τον γιατρό σου μίλησες; Πότε θα πας να σε δει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου συγχαρητήρια!!!με τον γιατρό σου μίλησες; Πότε θα πας να σε δει;

Ευχαριστώ πολυ! Δεν σπυ κρυβω ότι είμαι ακόμα αρκετά αγχωμένη. Θα παρω το απόγευμα τηλ η αυριο αν δεν είναι εκεί, μπορεί να είναι κλειστά το απόγευμα. Θα ρωτησω υποθέτω την επόμενη εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...