Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πωλείται καροτσι


Σταυρι

Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπερα.. Όπως ξέρετε κάποιες από σας είμαι στον 8ο  μήνα και έχω ψωνίσει τα παντα για το μωρό..  Σήμερα όμως μου έφεραν δώρο ένα καρότσι μέσα στη κουτα του.. Και εγώ έχω αγοράσει ένα και έχω και άλλο ένα που μου εδωσαν.  Οποία ενδιαφέρεται ας μου στη στηλει  μνμ γιατί θα το πουλησω  δεν έχω χώρο για 3 καρότσια και δεν νομίζω να μου χρειαζόνται κιόλας προτειμω μ αυτά τα χρήματα να κάνω κάτι άλλο για το μωρό. Το καρότσι που πωλειται είναι αυτό εδώ της φωτογραφίας που την κατεβασα από το google γιατί το καρότσι είναι μέσα στη κουτα του και δεν θέλω να το ανοίξω. 

 

Screenshot_2021-02-07-15-33-48-649_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-02-07-15-33-40-120_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυριμου αν δεν βρεις κάποια να το θέλει γιατί δεν δοκιμάζεις να κάνεις επιστροφή; Να πάρεις κάτι που δεν έχεις έστω κ για αργότερα όπως πχ καρέκλα αυτοκινήτου για μεγαλύτερη ηλικία (μετά δλδ τη φάση που καλύπτει το αυγό).

Όπως κ να έχει καλορίζικα να είναι όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Σταυριμου αν δεν βρεις κάποια να το θέλει γιατί δεν δοκιμάζεις να κάνεις επιστροφή; Να πάρεις κάτι που δεν έχεις έστω κ για αργότερα όπως πχ καρέκλα αυτοκινήτου για μεγαλύτερη ηλικία (μετά δλδ τη φάση που καλύπτει το αυγό).

Όπως κ να έχει καλορίζικα να είναι όλα! 

Γιατι ειμαι στο νησί κορίτσι μου και έχει πολλα μεταφορικά να γυρίσει πισω.. Αν δεν βρω κανέναν να το δώσω θα το κρατησω τι να κάνω. Εσυ τι κάνεις;; ποτε με το καλό αρχηγαρα μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατι ειμαι στο νησί κορίτσι μου και έχει πολλα μεταφορικά να γυρίσει πισω.. Αν δεν βρω κανέναν να το δώσω θα το κρατησω τι να κάνω. Εσυ τι κάνεις;; ποτε με το καλό αρχηγαρα μας;

Σε κάτι λιγότερο από 2 εβδομαδες έχω τελική ημερομηνία! Οπότε το αργότερο 21... Εσύ πως πας; με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Σε κάτι λιγότερο από 2 εβδομαδες έχω τελική ημερομηνία! Οπότε το αργότερο 21... Εσύ πως πας; με το καλό!!! 

Το γνωστό προβλημα με το τράχηλο  αλλά οκ νομίζω το ελέγχω.. Με το καλό κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...