Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εχεις καθυστέρηση? Έκανες κάποιο τεστ? Σου ευχομαι να είσαι έγκυος!! 🥰🥰

Σ' ευχαριστώ πολύ 😘 ναι δεύτερη μέρα σήμερα... φοβάμαι να κάνω τέστ.. ψυχολογικά δεν είμαι έτοιμη ακόμα. Θα αφήσω κ αύριο να δω και αν δεν έρθει θα κάνω την Δευτέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Είχες κάνει τεστ ωορρηξίας , υπέρηχο κάτι για να ξέρεις ακριβώς την ημέρα ωορρηξίας;Μακάρι να είσαι!!!!

Όχι τίποτα. Είχαμε μαλώσει κιόλας με τον άντρα μου.ψυχολογικα δεν ήμουν καλά είχα πάει στους δικούς μου. Εν τέλει τα βρήκαμε και αυτός ο καυγάς μας έφερε πιο κοντά κ ήταν ο μόνος μήνας που δεν με ένοιαζε η ωοριξια. Έχω ωστόσο σταθερό κύκλο. Απλά τον Νοέμβριο είχα κάνει σαλπιγγογραφια και ενώ στις σάλπιγγες δεν είχα θέμα ο γιατρός μου είπε ότι δεν πιάνω γιατί είδε κάτι σκιές στη μήτρα. Τον άλλο μήνα είναι να κάνω υστεροσκοπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω απο 14-16 μερες μετα την ωορρηξια ερχεται περιοδος αυτο ειναι το φυσιολογικο ??

Ναι dinaki μου! Από ότι γνωρίζω κι εγώ αυτό είναι το φυσιολογικό!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι dinaki μου! Από ότι γνωρίζω κι εγώ αυτό είναι το φυσιολογικό!💗

Σε ευχαριστω πολυ περιμενα σημερα περιοδος και τιποτα ακομα ... βεβαια εχω υγρα και λιγα πονακια οποτε ειναι στο δρομο !!! Οποτε ισως ερθει αυριο🥰😊 εκανα ξανα τεστ ωορρηξιας και βρηκε παρα πολυ εντονο δεν ξερω πως γινεται αυτο βεβαια εαν θελεις μπορω να το βγαλω φωτο να το δεις !!!Οποτε ισως ερθει αυριο μεθαυριο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω απο 14-16 μερες μετα την ωορρηξια ερχεται περιοδος αυτο ειναι το φυσιολογικο ??

Κανονικά έτσι γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω απο 14-16 μερες μετα την ωορρηξια ερχεται περιοδος αυτο ειναι το φυσιολογικο ??

14 ημέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ περιμενα σημερα περιοδος και τιποτα ακομα ... βεβαια εχω υγρα και λιγα πονακια οποτε ειναι στο δρομο !!! Οποτε ισως ερθει αυριο🥰😊 εκανα ξανα τεστ ωορρηξιας και βρηκε παρα πολυ εντονο δεν ξερω πως γινεται αυτο βεβαια εαν θελεις μπορω να το βγαλω φωτο να το δεις !!!Οποτε ισως ερθει αυριο μεθαυριο !!!

Κάνε τεστ κύησης να δεις πόσο έντονο θα βγει. 💟🤣😁😘😍💗Είμαι αισιόδοξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ περιμενα σημερα περιοδος και τιποτα ακομα ... βεβαια εχω υγρα και λιγα πονακια οποτε ειναι στο δρομο !!! Οποτε ισως ερθει αυριο🥰😊 εκανα ξανα τεστ ωορρηξιας και βρηκε παρα πολυ εντονο δεν ξερω πως γινεται αυτο βεβαια εαν θελεις μπορω να το βγαλω φωτο να το δεις !!!Οποτε ισως ερθει αυριο μεθαυριο !!!

Εγώ σου λέω ότι είσαι, δεν ακούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Κάνε τεστ κύησης να δεις πόσο έντονο θα βγει. 💟🤣😁😘😍💗Είμαι αισιόδοξη! 

Κοριτσι μου βγηκε ετσι το ωορρηξιας φοβαμαι να κνω το τεστ το αλλο !!! 
μηπως εχω ωορρηξια πριν τ περιοδο θα τρελαθω μου φαινεται χαχαχαχα μα δεν ειναι εντονο η εγω το βλεπω εντονο 😔

0F680749-25D4-41C6-8B60-403698EAAC2F.jpeg

0E667FA7-495D-4D53-BEAE-D17D73188563.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσι μου βγηκε ετσι το ωορρηξιας φοβαμαι να κνω το τεστ το αλλο !!! 
μηπως εχω ωορρηξια πριν τ περιοδο θα τρελαθω μου φαινεται χαχαχαχα μα δεν ειναι εντονο η εγω το βλεπω εντονο 😔

0F680749-25D4-41C6-8B60-403698EAAC2F.jpeg

0E667FA7-495D-4D53-BEAE-D17D73188563.jpeg

Πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα κορίτσι μου. Κάνε ένα τεστακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εγώ σου λέω ότι είσαι, δεν ακούς...

Κοριτσι μου απο την μια θελω τοσο πολυ να ισχυει αυτο που λες απο την αλλη φοβαμαι πως ειναι στο δρομο ... θα κανω υπομονη και θα μαθουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love13 είπε:

Πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα κορίτσι μου. Κάνε ένα τεστακι

Θα κανω το πρωι εαν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε γιατι εχω και υγρα και λιγα πονακια φοβαμαι να κανω φοβαμαι για αλλο ενα αρνητικο τεστ  😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσι μου βγηκε ετσι το ωορρηξιας φοβαμαι να κνω το τεστ το αλλο !!! 
μηπως εχω ωορρηξια πριν τ περιοδο θα τρελαθω μου φαινεται χαχαχαχα μα δεν ειναι εντονο η εγω το βλεπω εντονο 😔

0F680749-25D4-41C6-8B60-403698EAAC2F.jpeg

0E667FA7-495D-4D53-BEAE-D17D73188563.jpeg

Κορίτσι είσαι έγκυος κ δεν το ξέρεις. Κάνε αύριο το πρωί ένα κ θα δεις.... Το χα διαβάσει ότι κ άλλες κοπέλες όταν περίμεναν κοντά έκαναν ωορρηξιας κ βγήκε θετικό κ ήταν κ το χοριακη θετικό. Γιατί ανεβαίνει η ορμόνη της ωορρηξιας παράλληλα με την χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ περιμενα σημερα περιοδος και τιποτα ακομα ... βεβαια εχω υγρα και λιγα πονακια οποτε ειναι στο δρομο !!! Οποτε ισως ερθει αυριο🥰😊 εκανα ξανα τεστ ωορρηξιας και βρηκε παρα πολυ εντονο δεν ξερω πως γινεται αυτο βεβαια εαν θελεις μπορω να το βγαλω φωτο να το δεις !!!Οποτε ισως ερθει αυριο μεθαυριο !!!

Κι εγώ έτσι ήμουν ακριβώς! Είχα πολλά υγρά και πονάκια αλλά το νινακι μου ήταν στο δρόμο! Πότε είχες θετικό; Θυμάσαι την ημερομηνία;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσι μου απο την μια θελω τοσο πολυ να ισχυει αυτο που λες απο την αλλη φοβαμαι πως ειναι στο δρομο ... θα κανω υπομονη και θα μαθουμε 

Θα μας σκάσεις... Κάνε να δούμε ένα θετικό τεστακι για το Γενάρη!. 💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσι μου βγηκε ετσι το ωορρηξιας φοβαμαι να κνω το τεστ το αλλο !!! 
μηπως εχω ωορρηξια πριν τ περιοδο θα τρελαθω μου φαινεται χαχαχαχα μα δεν ειναι εντονο η εγω το βλεπω εντονο 😔

0F680749-25D4-41C6-8B60-403698EAAC2F.jpeg

0E667FA7-495D-4D53-BEAE-D17D73188563.jpeg

Αυτό είναι πολύ έντονο!!!!!! Να έχεις ωορρηξία ακριβώς πριν την περίοδο αποκλείεται! Άρα κάτι συμβαίνει εδώ!😉💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι είσαι έγκυος κ δεν το ξέρεις. Κάνε αύριο το πρωί ένα κ θα δεις.... Το χα διαβάσει ότι κ άλλες κοπέλες όταν περίμεναν κοντά έκαναν ωορρηξιας κ βγήκε θετικό κ ήταν κ το χοριακη θετικό. Γιατί ανεβαίνει η ορμόνη της ωορρηξιας παράλληλα με την χοριακη... 

αυτο το θυμαμαι κ εγω απο κοπελες που εκαναν για πλακα τεστ ωορρηξίας βγηκε θετικο και τελικα ηταν εγκυες!! @Dina970 περιμενουμε με ανυπομονησία τα καλα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ έτσι ήμουν ακριβώς! Είχα πολλά υγρά και πονάκια αλλά το νινακι μου ήταν στο δρόμο! Πότε είχες θετικό; Θυμάσαι την ημερομηνία;💗

Ναι αμε θυμαμαι ειχα θετικο ωορρηξιας 13η (31 Δεκεμβρίου απογευμα βρηκα το θετικο μου ) και 14η πρωι βγηκε ξανα θετικο 1 Δεκεμβρίου ) μετα εκανα ξανα αλλα ηταν αρνητικα μεχρι που βγηκε ξανα σημερα ετσι μου φανηκε αρκετα εντονο απο την μια θελω πολυ να χαρω μηπως και εγινε αυτο που τοσο πολυ θελουμε αλλα απο την αλλη φοβαμαι πως θα ειναι ξανα αρνητικο οπως καθε φορα 😕🙁 ειχα κανει και Σαλπιγγογραφια τον προηγουμενο μηνα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Ναι αμε θυμαμαι ειχα θετικο ωορρηξιας 13η (31 Δεκεμβρίου απογευμα βρηκα το θετικο μου ) και 14η πρωι βγηκε ξανα θετικο 1 Δεκεμβρίου ) μετα εκανα ξανα αλλα ηταν αρνητικα μεχρι που βγηκε ξανα σημερα ετσι μου φανηκε αρκετα εντονο απο την μια θελω πολυ να χαρω μηπως και εγινε αυτο που τοσο πολυ θελουμε αλλα απο την αλλη φοβαμαι πως θα ειναι ξανα αρνητικο οπως καθε φορα 😕🙁 ειχα κανει και Σαλπιγγογραφια τον προηγουμενο μηνα !!! 

Κ γω πιστεύω ότι είσαι 🥰🥰🥰🥰 όλα αυτά που λες οδηγούν σε αυτο το συμπέρασμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Κ γω πιστεύω ότι είσαι 🥰🥰🥰🥰 όλα αυτά που λες οδηγούν σε αυτο το συμπέρασμα!!!

Κορίτσι μου έγκυος θα εισαι και μια φίλη έκανε πριν τη περιοδο οωρηξιας και ήταν θετικό και ήταν και έγκυος. Με το καλό περιμενουμε νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Ναι αμε θυμαμαι ειχα θετικο ωορρηξιας 13η (31 Δεκεμβρίου απογευμα βρηκα το θετικο μου ) και 14η πρωι βγηκε ξανα θετικο 1 Δεκεμβρίου ) μετα εκανα ξανα αλλα ηταν αρνητικα μεχρι που βγηκε ξανα σημερα ετσι μου φανηκε αρκετα εντονο απο την μια θελω πολυ να χαρω μηπως και εγινε αυτο που τοσο πολυ θελουμε αλλα απο την αλλη φοβαμαι πως θα ειναι ξανα αρνητικο οπως καθε φορα 😕🙁 ειχα κανει και Σαλπιγγογραφια τον προηγουμενο μηνα !!! 

Η Σαλπιγγογραφια βοηθάει!Αν υποθέσουμε ότι έκανες ωορρηξία μέσα σε 24 με 48 ώρες μετά το θετικό +14 ημέρες είμαστε οριακά! Αν δεν σου έρθει και αύριο η κυρία τότε πιστεύω ότι σίγουρα είσαι εγκυουλα!😃 Αχ μακάρι κορίτσι μου! Άντε να κάνουμε την αρχή!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η Σαλπιγγογραφια βοηθάει!Αν υποθέσουμε ότι έκανες ωορρηξία μέσα σε 24 με 48 ώρες μετά το θετικό +14 ημέρες είμαστε οριακά! Αν δεν σου έρθει και αύριο η κυρία τότε πιστεύω ότι σίγουρα είσαι εγκυουλα!😃 Αχ μακάρι κορίτσι μου! Άντε να κάνουμε την αρχή!🥰

Μακαριι κοριτσι μου θα περιμενω και αυριο εαν δεν ερθει θα κανω !!! Σκεφτομαι μηπως εκανα πχ την 16η ωορρηξια γιαυτο να αργει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Μακαριι κοριτσι μου θα περιμενω και αυριο εαν δεν ερθει θα κανω !!! Σκεφτομαι μηπως εκανα πχ την 16η ωορρηξια γιαυτο να αργει !!!

Αφού θετικό είχες την πρωτοχρονιά άρα ωορρηξία είχες 2 ή 3 (το αργότερο) του μηνός. Κι εγώ στη θέση σου θα περίμενα άλλη μια ημέρα πάντως για πιο σίγουρα!

Από την άλλη όμως, για να κάνω και το δικηγόρο του διαβόλου, πολύ έντονο ήταν το τεστακι ωορρηξίας που έκανες!🤔 

Για αυτό εύχομαι ολόψυχα το ίδιο έντονη γραμμή να δεις και στο τέστ εγκυμοσύνης!💗💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Μακαριι κοριτσι μου θα περιμενω και αυριο εαν δεν ερθει θα κανω !!! Σκεφτομαι μηπως εκανα πχ την 16η ωορρηξια γιαυτο να αργει !!!

Εγώ σου εύχομαι να είναι θετικό...όποτε αποφασίσεις να κανείς το τεστ! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αφού θετικό είχες την πρωτοχρονιά άρα ωορρηξία είχες 2 ή 3 (το αργότερο) του μηνός. Κι εγώ στη θέση σου θα περίμενα άλλη μια ημέρα πάντως για πιο σίγουρα!

Από την άλλη όμως, για να κάνω και το δικηγόρο του διαβόλου, πολύ έντονο ήταν το τεστακι ωορρηξίας που έκανες!🤔 

Για αυτό εύχομαι ολόψυχα το ίδιο έντονη γραμμή να δεις και στο τέστ εγκυμοσύνης!💗💗

 

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια Μακαρι αν και φοβαμαι πως θα ειναι αρνητικο δε ξερω νιωθω λες και ερχεται η περιοδος γιαυτο θελω να περιμενω μεχρι αυριο :) 

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...