Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Επίσης να αναφέρω πως είχα και τους πονούν ωορεξιας πριν δυο μέρες και τα υγρά και ήμουν σίγουρη πτι είχα ωορεξια αλλά τελικά δεν ειχα

το ότι πονάμε και έχουμε υγρά δε σημαίνει ότι κάτι δεν πάει να ξεκινήσει,,,απλά δεν προχωράει,,,και εγώ μια φορά τον ιουνιο που μας πέρασε ένιωθα τα πάντα,,,και ξαφνικά οι οιστραδιόλη μας τα έδειξε όλα,,φάγαμε τη σφαλιάρα μας και ισιώσαμε. Θέλει ζεν κατασταση η φαση,,,θελει να το βγαλουμε απ'το μυαλο μας,,,ξερω πως δε γίνεται οταν ειναι το μεγαλυτερο θελω της ζωής μας αλλα το ρημάδι το άγχος μας έχει σακατέψει....

εγώ απ'την προηγούμενη Πέμπτη που πηρα αρνητική χοριακή ,,,, παρόλο που οκ το χωνεψα,,,βλεπω ολο ονειρα και το πρωι που ξυπναω ποναει η γναθος μου , αρα σφιγγω τα δοντια μου στον υπνο μου ,,,αρα ειμαι για να αρχισω να φοραω παλι μασελακι,,,,

για αυτό αγαπημένη μου,,,,κάνε ότι λεει ο γιατρός σου βήμα βήμα,,,.έχει και ο Θεός για όλες μας και εμείς δυνάμεις που δεν τις πιστεύουμε !!!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Δε θελω να σε απογοητευσω αλλα αν το ειδε να μη μεγαλωνει ισως να μη μεγαλωσει,,,πραγματικά όμως μπορεί να έτυχε αυτός ο κύκλος,,,απο ηλικία θεωρώ ότι είσαι σε πολύ καλή για όλα!!!!!! και θα έρθει!!!! η δική μου γιατρός καταλαβαίνει από τη 2η μέρα περιόδου αν θα κάνω ωορηξία και χωρίς ορμονικές,,,ακόμα και αν θα ειναι καλή,,,έχω πάθει πλάκα,,,πάντα μέσα πέφτει,,,,

τα μωρακια μας θα ερθουν,,,,απλα διαλεγουν αυτά μάλλον τί ζωδιο θέλουν να γεννηθούν και μας κάνουν νερά!!! 🙏👶💓

Και μένα ο δικός μου το ίδιο και χτες δεν τον είδα αισιόδοξο αλλά είναι από τους γιατρούς που δεν σου το αναφέρουν αμέσως πρώτα θα τα ελέγξει όλα και μετά και χτες τον κατάλαβα ότι κάτι δεν μου είπε και είμαι σίγουρη ότι θα μου το πει την Πέμπτη αλλά το μόνο που μου είπε είναι ότι ότι και να γίνει θα τα καταφέρουμε!μακαρι μα τα καταφέρουμε όλες ο καινούριος χρόνος να μας φέρει αυτό που ποθούμε όλες τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

το ότι πονάμε και έχουμε υγρά δε σημαίνει ότι κάτι δεν πάει να ξεκινήσει,,,απλά δεν προχωράει,,,και εγώ μια φορά τον ιουνιο που μας πέρασε ένιωθα τα πάντα,,,και ξαφνικά οι οιστραδιόλη μας τα έδειξε όλα,,φάγαμε τη σφαλιάρα μας και ισιώσαμε. Θέλει ζεν κατασταση η φαση,,,θελει να το βγαλουμε απ'το μυαλο μας,,,ξερω πως δε γίνεται οταν ειναι το μεγαλυτερο θελω της ζωής μας αλλα το ρημάδι το άγχος μας έχει σακατέψει....

εγώ απ'την προηγούμενη Πέμπτη που πηρα αρνητική χοριακή ,,,, παρόλο που οκ το χωνεψα,,,βλεπω ολο ονειρα και το πρωι που ξυπναω ποναει η γναθος μου , αρα σφιγγω τα δοντια μου στον υπνο μου ,,,αρα ειμαι για να αρχισω να φοραω παλι μασελακι,,,,

για αυτό αγαπημένη μου,,,,κάνε ότι λεει ο γιατρός σου βήμα βήμα,,,.έχει και ο Θεός για όλες μας και εμείς δυνάμεις που δεν τις πιστεύουμε !!!!! 😘

Αυτό θα κάνω!ευχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Και μένα ο δικός μου το ίδιο και χτες δεν τον είδα αισιόδοξο αλλά είναι από τους γιατρούς που δεν σου το αναφέρουν αμέσως πρώτα θα τα ελέγξει όλα και μετά και χτες τον κατάλαβα ότι κάτι δεν μου είπε και είμαι σίγουρη ότι θα μου το πει την Πέμπτη αλλά το μόνο που μου είπε είναι ότι ότι και να γίνει θα τα καταφέρουμε!μακαρι μα τα καταφέρουμε όλες ο καινούριος χρόνος να μας φέρει αυτό που ποθούμε όλες τόσο πολύ!

Η δικιά μου είναι τόσο ειλικρινής (που φυσικά της το έχω ζητήσει κιόλας) που απ'την πρωτη στιγμή μου λέει τα πάντα,,,,στα μουτρα ,,,,αλλά τα πάντα, στην ώρα τους,,,,,ουτε να δουμε ουτε να περιμένουμε,,,,ενα δυο τρια,,,μπαμ. Είναι βασικό ομως και καλα κανει και ο δικος σου και σου λεει "θα τα καταφερουμε" ,,,γιατι θα γινει!!!!! Σε όλες θα το φερει!!!!! παραείμασταν ολες καλα κοριτσια με την καραντινα νομιζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

 

Litsadi:10/01

 

Pixies:?

Kostef:30/12

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/12

Marakii:22/01

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11 

Dina970:16/01-

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!!! Προσπαθώ αυτό το μήνα να κρατήσω θερμό διάγραμμα αλλά δεν το βλέπω να πετυχαινει, κάποιες βραδιές κοιμάμαι πολυ χάλια. Εχω το μικρό που κοιμάται ακόμα μαζί μου. Πχ προχθες ξυπνάει ο μικρός 3 ήθελε τη πιπίλα μενω ξυπνια κανένα μισάωρο κατά τις 5 σηκώνεται ο άντρας να παει στη δουλειά ξανακοιμήθηκα 6 . Μετά εγερτήριο 8. Η θερμοκρασία δε θα βγει σωστή έτσι δεν είναι? 

@anna90 μήπως μπορείς να μας ανεβασεις το θερμό διάγραμμα σου αυτου του μήνα που έμεινες έγκυος να το δούμε ολόκληρο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κοριτσια!!εγω ειμαι στη 4η μερα καθυστερησης...εκανα ενα τεστ χθες απογευμα βγηκε αρνητικο...και οσο δεν έρχεται η ρημαδα ο αντρας μου δεν θελει να εχουμε επαφες γιατι δεν ξερει τι εχω και αν κανει να κανουμε!!τα νευρα μου!!!!

Έιχες ξανά καθυστέρηση σε άλλους κύκλους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα κορίτσια!!! Προσπαθώ αυτό το μήνα να κρατήσω θερμό διάγραμμα αλλά δεν το βλέπω να πετυχαινει, κάποιες βραδιές κοιμάμαι πολυ χάλια. Εχω το μικρό που κοιμάται ακόμα μαζί μου. Πχ προχθες ξυπνάει ο μικρός 3 ήθελε τη πιπίλα μενω ξυπνια κανένα μισάωρο κατά τις 5 σηκώνεται ο άντρας να παει στη δουλειά ξανακοιμήθηκα 6 . Μετά εγερτήριο 8. Η θερμοκρασία δε θα βγει σωστή έτσι δεν είναι? 

@anna90 μήπως μπορείς να μας ανεβασεις το θερμό διάγραμμα σου αυτου του μήνα που έμεινες έγκυος να το δούμε ολόκληρο? 

Ναι μόλις σχολάσω θα σας το βάλω φυσικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Kostef το θερμοδιαγραμμα μου!

20201222_185136.jpg

Σε ευχαριστώ πολυ! Κοιτάω κ το δικό μου αλλα δε βγαίνει άκρη θα το συνεχίσω όμως. Πάντως πρεπει να έγινε ωορρηξία. Τη 15 μέρα είχα θετικό ωορρηξίας. Χθες που έκανε βουτιά είχα πολυ άσχημο υπνο δε ξέρω αν φταίει αυτό. Screenshot_2020-12-22-19-08-18-602_com.popularapp.periodcalendar.thumb.jpg.66e7b80025c316fcb5c72b257a359fe5.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ! Κοιτάω κ το δικό μου αλλα δε βγαίνει άκρη θα το συνεχίσω όμως. Πάντως πρεπει να έγινε ωορρηξία. Τη 15 μέρα είχα θετικό ωορρηξίας. Χθες που έκανε βουτιά είχα πολυ άσχημο υπνο δε ξέρω αν φταίει αυτό. Screenshot_2020-12-22-19-08-18-602_com.popularapp.periodcalendar.thumb.jpg.66e7b80025c316fcb5c72b257a359fe5.jpg

Συνέχισε επαφές και να μετράς φυσικα Για να διαπιστώσεις εάν και ποτέ έκανες ωορρηξία!!!! 🤞🤞🤞 Καλή επιτυχία εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Έιχες ξανά καθυστέρηση σε άλλους κύκλους?

πριν 2 μηνες που ειχα ηταν εγκυμοσυνη απλα κατεληξε σε βιοχημικη..τοσες μερες εχω να κανω απο το μαιο που εκανα 8 μερες..γενικα ο κυκλος μου ειναι πολυ στανταρ..ειχα παντα 28 ...κ αφου ξεκίνησα τις ελευθερες επαφες εκανα 30 μερες κυκλο αλλα κ παλι σταθερο πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σας ανεβάζω και το σημερινό τεστακι είναι το 4 στη σειρά...ακόμα δεν έχω θετικό....

IMG_20201222_201007.jpg

το κατω κατω ειναι?φαινεται πιο εντονη η γραμμη η λαθος κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

το κατω κατω ειναι?φαινεται πιο εντονη η γραμμη η λαθος κανω?

Ναι το κάτω κάτω είναι....κι εγώ έτσι νομίζω αλλά ακόμα δεν έχει γίνει Θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι το κάτω κάτω είναι....κι εγώ έτσι νομίζω αλλά ακόμα δεν έχει γίνει Θετικο

Τι ώρα το έκανες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου και σε ευχαριστώ που μου απαντάς μου δίνεις ελπίδες!ναι αυτό μου είπε να πάρω για δυο μήνες και μετά σπερματεχυνση και εκεί λίγο φοβήθηκα γιατί όλα αυτά με τρομάζουν!μακαρι να τα καταφέρω με το χάπι!τι να πω δεν ξέρω από την μια σκέφτομαι πρι τουλάχιστον έχουμε βρει το θέμα η είμαστε κοντά στο να το βρούμε!ενα ένα τα βάζουμε σε σειρά αλλά μέρα σκέφτομαι ποσά ακόμα θα βγουν στο πορεία!

Η σπρρματεγχυση έχει τις ίδιες περίπου πιθανότητες με τη κανονική σύλληψη. Εμένα μου είχε πει κάνα πενταμηνο μπορούμε να πάρουμε κλομιφαινη!!!. Θεωρώ θα βγάλεις άκρη., 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σας ανεβάζω και το σημερινό τεστακι είναι το 4 στη σειρά...ακόμα δεν έχω θετικό....

IMG_20201222_201007.jpg

Αύριο περιμένουμε το πολυπόθητο θετικό τεστακι?. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι το κάτω κάτω είναι....κι εγώ έτσι νομίζω αλλά ακόμα δεν έχει γίνει Θετικο

ειμαι ασχετη απο τεστ ωορρηξιας αλλα φανταζομαι οτι οσο σκουραινει σημαίνει οτι πλησιαζει το θετικο!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά ήρθα περίοδο το απόγευμα... 😓 Κρίμα κ είχα αρχίσει να πιστεύω ότι θα ήταν ο τυχερός μας μήνας.. και έκανα και τόσες επισκέψεις στον γυναικολόγο και είχαμε επαφές τις γόνιμες.... Τι να πω... Μου είπε αν έρθω περίοδο να πάω τη 16 μέρα που θα χω ωορρηξία για να δούμε τι θα κάνουμε... Σε αυτό το κύκλο είχα μόνο από την αριστερή ωοθήκη ωάριο. Η δεξιά ήταν μόνο κύστεις... Στεναχωρέθηκα αρκετά.. οπότε @Lacostaki βάλε με για 22 Γενάρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Η σπρρματεγχυση έχει τις ίδιες περίπου πιθανότητες με τη κανονική σύλληψη. Εμένα μου είχε πει κάνα πενταμηνο μπορούμε να πάρουμε κλομιφαινη!!!. Θεωρώ θα βγάλεις άκρη., 💕

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Αύριο περιμένουμε το πολυπόθητο θετικό τεστακι?. 😁

Καλημέρα ναι λογικά σήμερα το περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι το κάτω κάτω είναι....κι εγώ έτσι νομίζω αλλά ακόμα δεν έχει γίνει Θετικο

Καλημέρα!! Είναι πολύ κοντά να γίνει θετικό... θέμα ωρών.... Το βράδυ πιστεύω... οπότε τώρα και για τις επόμενες 2 μέρες...κι όπως σου είπαν κι άλλα κορίτσια....1 μέρα πρίν και 2 μετά είσαι σούπερ... προχώρα λακοστακι μου να ζήσεις στιγμές πάθους... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...