Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι ακόμα δεν κορυφώθηκε η ορμόνη. Κι εγώ μια από τα ίδια ακόμα να δω θετικό!

Μα τι έγινε αυτόν τον μήνα; Πολύ δεν μας παιδεύει;

Εγώ σύμφωνα με τον κύκλο μου περιμένω το θετικό 12 με 13 μέρα σήμερα ακόμα είμαι στην 10 οπότε ακόμα έχω ελπίδες να το δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ σύμφωνα με τον κύκλο μου περιμένω το θετικό 12 με 13 μέρα σήμερα ακόμα είμαι στην 10 οπότε ακόμα έχω ελπίδες να το δω

Φυσικά και έχεις! Εγώ πιστεύω ωορρηξία θα κάνεις Πέμπτη- Παρασκευή άρα το θετικό θα το βρεις πιθανότατα την Τετάρτη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ σήμερα την περίμενα την κοκκινομουρα αλλά τπτ ακόμα! Έχω εδώ κ 5 μέρες πρησμένο στήθος και με πονάει 3 μέρες η μέση.... Τπτ άλλο. Θα περιμένω 2 με 3 μερουλες ακόμα και μακάρι να μην έρθει επιτέλους!! 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

@Lacostaki σου ‘χω καινούργια ημερομηνία!!!  20/1/21..🙂

@Lacostaki εαν θελετε βάλτε και εμενα στο πινακακι 16/1/21🥰😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ σήμερα την περίμενα την κοκκινομουρα αλλά τπτ ακόμα! Έχω εδώ κ 5 μέρες πρησμένο στήθος και με πονάει 3 μέρες η μέση.... Τπτ άλλο. Θα περιμένω 2 με 3 μερουλες ακόμα και μακάρι να μην έρθει επιτέλους!! 🌹

Καλημεραα😊🥰 Μακαρι να εχεις ευχαριστα !!! Εγω αδιαθετησα στην ωρα μου !!! Τωρα περιμενω τα τεστακια ωορρηξιας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημεραα😊🥰 Μακαρι να εχεις ευχαριστα !!! Εγω αδιαθετησα στην ωρα μου !!! Τωρα περιμενω τα τεστακια ωορρηξιας !!! 

Άντε με το που τελειώσεις να το πιάσεις το σπορακι σου!!! 🌹 Και να έχεις ευχάριστα από τη νέα χρονιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Άντε με το που τελειώσεις να το πιάσεις το σπορακι σου!!! 🌹 Και να έχεις ευχάριστα από τη νέα χρονιά!!!

Μακαρι 🙏🏼🙏🏼 Το ιδιο ευχομαι και για σενα !!! 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως είστε; Για εμένα ήρθε σήμερα το θετικό ωορρηξίας ( θα προτιμούσα εγκυμοσύνης βέβαια αλλά που θα πάει θα το δω κι αυτό!)

Άρα αν δεν γράψω το επόμενο τριήμερο μην ανησυχησετε!😄 θα είμαι απασχολημένη!💏

Αχ καλά θα ήταν αλλά που να βρεθεί τόσος χρόνος! Δεν βαριέσαι και τα 5λεπτα καλά είναι!😆😆

 

 

IMG_20201222_132734.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου πως είστε; Για εμένα ήρθε σήμερα το θετικό ωορρηξίας ( θα προτιμούσα εγκυμοσύνης βέβαια αλλά που θα πάει θα το δω κι αυτό!)

Άρα αν δεν γράψω το επόμενο τριήμερο μην ανησυχησετε!😄 θα είμαι απασχολημένη!💏

Αχ καλά θα ήταν αλλά που να βρεθεί τόσος χρόνος! Δεν βαριέσαι και τα 5λεπτα καλά είναι!😆😆

 

 

IMG_20201222_132734.jpg

Θετικοοο❤️❤️ Καλη επιτυχια να εχετε !!! 
μακαρι να το δουμε και σε έγκυμοσυνη τοσο εντονο!!! 🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου πως είστε; Για εμένα ήρθε σήμερα το θετικό ωορρηξίας ( θα προτιμούσα εγκυμοσύνης βέβαια αλλά που θα πάει θα το δω κι αυτό!)

Άρα αν δεν γράψω το επόμενο τριήμερο μην ανησυχησετε!😄 θα είμαι απασχολημένη!💏

Αχ καλά θα ήταν αλλά που να βρεθεί τόσος χρόνος! Δεν βαριέσαι και τα 5λεπτα καλά είναι!😆😆

 

 

IMG_20201222_132734.jpg

Τα πεντάλεπτα είναι τα καλύτερα... Σπέρμα να υπάρχει!!! 😜😂 Να χαθείς να χαθείς.... Καλό τριημερακι!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!χαθηκα γιατί είχα κάποια νέα που με επηρέασαν λίγο έκανε επαναληπτικές ορμονολογικές και τα νέα μου δεν είναι πολύ καλά!βεβαια υπάρχουν και πιο δύσκολες περιπτώσεις από μένα αλλά και πάλι το άγχος μου είναι μεγάλο!λοιπον στις εξετάσεις μου η fsh βγήκε 10,4 κου είπαν ότι μπορεί να είναι λάθος η μέτρηση γιατί η εικόνα μου δεν δείχνει κάτι τέτοιο αλλά δυο φορές που παρακολούθησα την ωορεξια μου είδαμε ότι τελικά δεν κάνω ενώ μέχρι πριν 5 μήνες ήταν άψογη τώρα είναι στην 14 μέρα και μέχρι στιγμής η εικόνα μου δεν δείχνει ότι ξεκινάει η ωορεξια μου έχω πάλι ραντεβού την Πέμπτη μήπως κάτι αλλάξει αλλά ο γιατρός πιστεύει ότι με το άγχος που έχω επηρεάζω όλη την φάση!μηπως κάποια κοπέλα γνωρίζει να μου πει κάτι;μήπως έχει κάποια τέτοια εμπειρία με την δίκη μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!χαθηκα γιατί είχα κάποια νέα που με επηρέασαν λίγο έκανε επαναληπτικές ορμονολογικές και τα νέα μου δεν είναι πολύ καλά!βεβαια υπάρχουν και πιο δύσκολες περιπτώσεις από μένα αλλά και πάλι το άγχος μου είναι μεγάλο!λοιπον στις εξετάσεις μου η fsh βγήκε 10,4 κου είπαν ότι μπορεί να είναι λάθος η μέτρηση γιατί η εικόνα μου δεν δείχνει κάτι τέτοιο αλλά δυο φορές που παρακολούθησα την ωορεξια μου είδαμε ότι τελικά δεν κάνω ενώ μέχρι πριν 5 μήνες ήταν άψογη τώρα είναι στην 14 μέρα και μέχρι στιγμής η εικόνα μου δεν δείχνει ότι ξεκινάει η ωορεξια μου έχω πάλι ραντεβού την Πέμπτη μήπως κάτι αλλάξει αλλά ο γιατρός πιστεύει ότι με το άγχος που έχω επηρεάζω όλη την φάση!μηπως κάποια κοπέλα γνωρίζει να μου πει κάτι;μήπως έχει κάποια τέτοια εμπειρία με την δίκη μου;

Πηγές σε ενδοκινολογο κορίτσι?. Δνε θέλω ότι επηρεάζει τόσο πολύ το άγχος... Άμα επηρεάζουν η ωορρηξια από το άγχος καμία δεν θα έκανε ωορρηξια. Κάτι συμβαίνει εκεί μέσα. Που τη παρεμποδιζει, λογικά... Ελπίζω να σ Ε κατευθύνει ο γιατρός σου.. Κ ρώτησε τον τι θα μπορούσες τον επόμενο μήνα να πάρεις ώστε να χεις σίγουρη ωορρηξία κ να μην είναι ένας άλλος χαμένος μήνας! 💕❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!εγω ειμαι στη 4η μερα καθυστερησης...εκανα ενα τεστ χθες απογευμα βγηκε αρνητικο...και οσο δεν έρχεται η ρημαδα ο αντρας μου δεν θελει να εχουμε επαφες γιατι δεν ξερει τι εχω και αν κανει να κανουμε!!τα νευρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πηγές σε ενδοκινολογο κορίτσι?. Δνε θέλω ότι επηρεάζει τόσο πολύ το άγχος... Άμα επηρεάζουν η ωορρηξια από το άγχος καμία δεν θα έκανε ωορρηξια. Κάτι συμβαίνει εκεί μέσα. Που τη παρεμποδιζει, λογικά... Ελπίζω να σ Ε κατευθύνει ο γιατρός σου.. Κ ρώτησε τον τι θα μπορούσες τον επόμενο μήνα να πάρεις ώστε να χεις σίγουρη ωορρηξία κ να μην είναι ένας άλλος χαμένος μήνας! 💕❤️

Πηγα σε ενδοκρινολόγο και μου είπε πάνω κάτι τα ίδια!το ίδιο ειπα και εγώ με το άγχος απλά μου είπε ο γιατρός ότι  με το άγχος δεν χάνεις ωορεξια απλά μπορεί να κάνεις μεγαλύτερο τον κύκλο σου άρα μπορεί να δούμε ωορεξια 17 μέρα μου είπε επίσης ότι αν δεν κάνω ωορεξια τον άλλον μήνα θα μου δώσει χάπι για να κάνω η ενδοκρινικός είπε ότι θεωρεί ότι απλά ήταν τυχαίο γεγονός και θα κάνω για 3 μήνες εξετάσεις εκεί θα έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα!φτιανω το ένα χαλάει το άλλο εγώ αυτό βλέπω πρώτα προλακτινη μετά tsh και τώρα fsh.δεν ξέρω και οι δυο μου είπαν όμως να μην χάνω χρόνο γιατί είδη είναι 3 χρόνια που προσπαθώ βέβαια τότε το πρόβλημα ήταν το σπερμα αλλά τώρα είναι μια χαρά το σπερμα!τι να πω δεν ξέρω έχω λίγο κουραστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κοριτσια!!εγω ειμαι στη 4η μερα καθυστερησης...εκανα ενα τεστ χθες απογευμα βγηκε αρνητικο...και οσο δεν έρχεται η ρημαδα ο αντρας μου δεν θελει να εχουμε επαφες γιατι δεν ξερει τι εχω και αν κανει να κανουμε!!τα νευρα μου!!!!

Από τώρα φοβάται. Δηλ αν είσαι έγκυος?? Δε θα χετε επαφές εννιά μήνες?? Μην ανησυχεί. 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου πως είστε; Για εμένα ήρθε σήμερα το θετικό ωορρηξίας ( θα προτιμούσα εγκυμοσύνης βέβαια αλλά που θα πάει θα το δω κι αυτό!)

Άρα αν δεν γράψω το επόμενο τριήμερο μην ανησυχησετε!😄 θα είμαι απασχολημένη!💏

Αχ καλά θα ήταν αλλά που να βρεθεί τόσος χρόνος! Δεν βαριέσαι και τα 5λεπτα καλά είναι!😆😆

 

 

IMG_20201222_132734.jpg

Σα να λέμε καλά Χριστούγεννα ????!!!!!!😂🤣😂🤣 Εξαφανίσου εσύ και θα πίνουμε εμείς στην υγειά σου!!!!!! Και ολόψυχα το επόμενο τεστακι να είναι της μέλλουσας εγκυμοσύνης σου !!!!!!!!! Merry Christmas sweety!!!!!!!!! 💖🎅🤶🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Πηγα σε ενδοκρινολόγο και μου είπε πάνω κάτι τα ίδια!το ίδιο ειπα και εγώ με το άγχος απλά μου είπε ο γιατρός ότι  με το άγχος δεν χάνεις ωορεξια απλά μπορεί να κάνεις μεγαλύτερο τον κύκλο σου άρα μπορεί να δούμε ωορεξια 17 μέρα μου είπε επίσης ότι αν δεν κάνω ωορεξια τον άλλον μήνα θα μου δώσει χάπι για να κάνω η ενδοκρινικός είπε ότι θεωρεί ότι απλά ήταν τυχαίο γεγονός και θα κάνω για 3 μήνες εξετάσεις εκεί θα έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα!φτιανω το ένα χαλάει το άλλο εγώ αυτό βλέπω πρώτα προλακτινη μετά tsh και τώρα fsh.δεν ξέρω και οι δυο μου είπαν όμως να μην χάνω χρόνο γιατί είδη είναι 3 χρόνια που προσπαθώ βέβαια τότε το πρόβλημα ήταν το σπερμα αλλά τώρα είναι μια χαρά το σπερμα!τι να πω δεν ξέρω έχω λίγο κουραστεί!

Ναι λογικά κλομιφαινη θα σου δώσει. Κ εγώ είχα πάρει στο γιο μου κ έμεινα έγκυος το πρώτο μήνα.. Τώρα έμεινα έγκυος με ωορρηξια την 31η ημέρα κύκλου σκέψου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι λογικά κλομιφαινη θα σου δώσει. Κ εγώ είχα πάρει στο γιο μου κ έμεινα έγκυος το πρώτο μήνα.. Τώρα έμεινα έγκυος με ωορρηξια την 31η ημέρα κύκλου σκέψου.

Με το καλό κορίτσι μου και σε ευχαριστώ που μου απαντάς μου δίνεις ελπίδες!ναι αυτό μου είπε να πάρω για δυο μήνες και μετά σπερματεχυνση και εκεί λίγο φοβήθηκα γιατί όλα αυτά με τρομάζουν!μακαρι να τα καταφέρω με το χάπι!τι να πω δεν ξέρω από την μια σκέφτομαι πρι τουλάχιστον έχουμε βρει το θέμα η είμαστε κοντά στο να το βρούμε!ενα ένα τα βάζουμε σε σειρά αλλά μέρα σκέφτομαι ποσά ακόμα θα βγουν στο πορεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου και σε ευχαριστώ που μου απαντάς μου δίνεις ελπίδες!ναι αυτό μου είπε να πάρω για δυο μήνες και μετά σπερματεχυνση και εκεί λίγο φοβήθηκα γιατί όλα αυτά με τρομάζουν!μακαρι να τα καταφέρω με το χάπι!τι να πω δεν ξέρω από την μια σκέφτομαι πρι τουλάχιστον έχουμε βρει το θέμα η είμαστε κοντά στο να το βρούμε!ενα ένα τα βάζουμε σε σειρά αλλά μέρα σκέφτομαι ποσά ακόμα θα βγουν στο πορεία!

Καλησπέρα,,,,ένα ένα ομως σας κάνουν να έρθετε πιο κοντά στο στόχο σας...πίστη και δύναμη. Κάνεις γενικά ωορηξίες? ίσως να έτυχε σε αυτο τον κύκλο,,,πόσο χρονών είσαι? εγώ είμαι 39 και κάνω πλεον 6/12 / χρόνο ωορηξιες και αυτές οι μισές καλές....βεβαια εγώ εχω προχωρημένη ενδομητρίωση,,,,η κάθε περιπτωση ειναι πραγματικά μοναδική....ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα...βήμα βήμα θα καταφέρεις το πολυπόθητο,,,να μην αγχώνεσαι,,,να το περιμένεις απλά υπομονετικά και να σκέφτεσαι πως θα έρθει. Σου εύχομαι τα καλύτερα σύντομα!!!!!🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Από τώρα φοβάται. Δηλ αν είσαι έγκυος?? Δε θα χετε επαφές εννιά μήνες?? Μην ανησυχεί. 💕

ναι γιατι οταν ειχα μεινει εγκυος στη βιοχημικη μας ειχε πει απο την αρχη ο γιατρός να μην εχουμε επαφες.. και τοτε γινεται η αποβολη ηρθε η περιοδος κ μετα μεχρι να παω στο γιατρο να με δει δεν με πλησιαζε🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,,ένα ένα ομως σας κάνουν να έρθετε πιο κοντά στο στόχο σας...πίστη και δύναμη. Κάνεις γενικά ωορηξίες? ίσως να έτυχε σε αυτο τον κύκλο,,,πόσο χρονών είσαι? εγώ είμαι 39 και κάνω πλεον 6/12 / χρόνο ωορηξιες και αυτές οι μισές καλές....βεβαια εγώ εχω προχωρημένη ενδομητρίωση,,,,η κάθε περιπτωση ειναι πραγματικά μοναδική....ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα...βήμα βήμα θα καταφέρεις το πολυπόθητο,,,να μην αγχώνεσαι,,,να το περιμένεις απλά υπομονετικά και να σκέφτεσαι πως θα έρθει. Σου εύχομαι τα καλύτερα σύντομα!!!!!🙏👶💓

Έχει τύχει και έχω πάει στον γιατρό μου τις μέρες που είχα ωορεξια και παντα μου έλεγε πω πω μην σε ματιάσω είσαι σούπερ από ωορεξια δηλαδή και αυτός έπαθες σοκ με τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις και θεωρούσε ότι ήταν τυχαίο γεγονός όμως τώρα που με κοιτάξε μέχρι στιγμής δεν έχει δει να μεγαλώνει κάποιο ωάριο θα δούμε και την Πέμπτη μου είπε!μακαρι να είναι αυτό σκέφτομαι και μα το λύσουμε αλλά από την άλλη με ρίχνει και κιγο το γεγονός ότι πλέον κάθε μήνα βρίσκω και από κάτι!ειμαι 31 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,,ένα ένα ομως σας κάνουν να έρθετε πιο κοντά στο στόχο σας...πίστη και δύναμη. Κάνεις γενικά ωορηξίες? ίσως να έτυχε σε αυτο τον κύκλο,,,πόσο χρονών είσαι? εγώ είμαι 39 και κάνω πλεον 6/12 / χρόνο ωορηξιες και αυτές οι μισές καλές....βεβαια εγώ εχω προχωρημένη ενδομητρίωση,,,,η κάθε περιπτωση ειναι πραγματικά μοναδική....ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα...βήμα βήμα θα καταφέρεις το πολυπόθητο,,,να μην αγχώνεσαι,,,να το περιμένεις απλά υπομονετικά και να σκέφτεσαι πως θα έρθει. Σου εύχομαι τα καλύτερα σύντομα!!!!!🙏👶💓

Επίσης να αναφέρω πως είχα και τους πονούν ωορεξιας πριν δυο μέρες και τα υγρά και ήμουν σίγουρη πτι είχα ωορεξια αλλά τελικά δεν ειχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Έχει τύχει και έχω πάει στον γιατρό μου τις μέρες που είχα ωορεξια και παντα μου έλεγε πω πω μην σε ματιάσω είσαι σούπερ από ωορεξια δηλαδή και αυτός έπαθες σοκ με τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις και θεωρούσε ότι ήταν τυχαίο γεγονός όμως τώρα που με κοιτάξε μέχρι στιγμής δεν έχει δει να μεγαλώνει κάποιο ωάριο θα δούμε και την Πέμπτη μου είπε!μακαρι να είναι αυτό σκέφτομαι και μα το λύσουμε αλλά από την άλλη με ρίχνει και κιγο το γεγονός ότι πλέον κάθε μήνα βρίσκω και από κάτι!ειμαι 31 

Δε θελω να σε απογοητευσω αλλα αν το ειδε να μη μεγαλωνει ισως να μη μεγαλωσει,,,πραγματικά όμως μπορεί να έτυχε αυτός ο κύκλος,,,απο ηλικία θεωρώ ότι είσαι σε πολύ καλή για όλα!!!!!! και θα έρθει!!!! η δική μου γιατρός καταλαβαίνει από τη 2η μέρα περιόδου αν θα κάνω ωορηξία και χωρίς ορμονικές,,,ακόμα και αν θα ειναι καλή,,,έχω πάθει πλάκα,,,πάντα μέσα πέφτει,,,,

τα μωρακια μας θα ερθουν,,,,απλα διαλεγουν αυτά μάλλον τί ζωδιο θέλουν να γεννηθούν και μας κάνουν νερά!!! 🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...