Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tonia. είπε:

Σ'ευχαριστώ!!

Κοριτσια να ρωτήσω κατι, γιατι μου βγαζει συνεχεια απο κατω με κοκκινα γράμματα "το περιεχόμενο σας πρεπει να εγκριθεί απο καποιον συντονιστή" ;

Επισης απο Σαββατο εχω αναρτήσει ποστ, (επειδη ψαχνω προτάσεις για γιατρό)και μαλλον δεν εμφανίζεται. Ετσι λειτουργεί το φόρουμ; 

Επειδή είσαι νέα καθυστερεί λιγάκι.... Αλλά θα ανεβαίνουν μην ανησυχείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Το έγραψα λίγο λάθος στο τέλος...ανέβηκε 30 μονάδες, δλδ  από 66 πήγε 98 και μετά 120... ανεβαίνει πολύ βασανιστικά!! Από την αρχή δε μου άρεσε το νούμερο γιατί είχε ήδη 5 μέρες καθυστέρηση αλλά λέω θα έγινε καθυστερημένη σύλληψη...τι να πω... δυστυχώς περνάμε πολλές από αυτό το στάδιο!!

Δεν εχει τοσο σημασια το νουμερο, απ'οσο ξερω, αλλα να ανεβαίνει ενα 70% περιπου ανα 2 με 3 ημερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, αν είσαι έγκυος δεν επηρεάζεται το αποτέλεσμα από τίποτα. Εγώ είχα αιμορραγία και η χοριακη ήταν στο Θεό!! Αν όμως όντως έχει έρθει το θαυματακι κ έχεις καφέ-ροζ πρέπει να μιλήσεις με το γιατρό σου γιατί ίσως χρειαστεί να πάρεις φάρμακα. Εγώ επειδη είχα αποκολλησουλες σε όλο το 1ο τρίμηνο κ είχα καφέ συνέχεια πέρα από το αίμα κάποιες φορές ήμουν μόνιμα με έξτρα προγεστερονη. Σκέψου πέρα από αυτά που έπαιρνα λόγω εξωσωματικής.. 

Αν είναι έτσι θα το κάνω αύριο το πρωί...Να σου πω την αλήθεια σε άλλη περίπτωση θα έλεγα ότι απλά ήρθε νωρίτερα και απλά δεν έχω αίμα αλλά είναι η πρώτη φορά που δεν έπεσε η θερμοκρασία και με έχει βάλει λίγο σε σκέψεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αν είναι έτσι θα το κάνω αύριο το πρωί...Να σου πω την αλήθεια σε άλλη περίπτωση θα έλεγα ότι απλά ήρθε νωρίτερα και απλά δεν έχω αίμα αλλά είναι η πρώτη φορά που δεν έπεσε η θερμοκρασία και με έχει βάλει λίγο σε σκέψεις ...

Λογικό είναι. Όχι ότι εγώ έβγαζα ποτέ καμμία άκρη της προκοπής αλλά ναι τη μέρα της περιόδου κ μένα πάντα έπεφτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ !!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ !!! ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΜΑΙ 6 μερες ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΙΤΡΙΝΗ-πορτοκαλι ΕΚΚΡΙΣΗ !!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ!!! ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ !!! ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΛΕυκες ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ !!!  ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ  ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ !!! Σας εχει συμβει να εχετε τετοια παρόμοια υγρα ?? 

Καλημέρα!! Κι εμείς στην προσπάθεια είμαστε αυτό το μήνα! Με παρακολούθηση γιατρού είχαμε επαφές 3 φορές πριν τις γόνιμες μέρες και 3 μέρες μέσα στις γόνιμες! Εγώ περιμένω στις 23 περίοδο... Από χτες έχω λευκοκιτρινα υγρά και λίγα πονάκια χαμηλά και με πονάει το στήθος Μ... Τώρα δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα προπεριοδου ή σύμπτωμα εγκυμοσύνης... Επειδή προσπαθούμε δύο μήνες τώρα θα περιμένω μέχρι την καθυστέρηση.... Και μακάρι να είναι ο τυχερός μήνας μας και για σένα το εύχομαι!! ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Αν είναι έτσι θα το κάνω αύριο το πρωί...Να σου πω την αλήθεια σε άλλη περίπτωση θα έλεγα ότι απλά ήρθε νωρίτερα και απλά δεν έχω αίμα αλλά είναι η πρώτη φορά που δεν έπεσε η θερμοκρασία και με έχει βάλει λίγο σε σκέψεις ...

Μας έχει φάει η αγωνία!!! Πως κρατιέσαι;; 🙂έχεις όλη μου τη θετική ενέργεια 💪 Να πάρεις ένα θετικότατο τεστακι αύριο!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Καλημέρα!! Κι εμείς στην προσπάθεια είμαστε αυτό το μήνα! Με παρακολούθηση γιατρού είχαμε επαφές 3 φορές πριν τις γόνιμες μέρες και 3 μέρες μέσα στις γόνιμες! Εγώ περιμένω στις 23 περίοδο... Από χτες έχω λευκοκιτρινα υγρά και λίγα πονάκια χαμηλά και με πονάει το στήθος Μ... Τώρα δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα προπεριοδου ή σύμπτωμα εγκυμοσύνης... Επειδή προσπαθούμε δύο μήνες τώρα θα περιμένω μέχρι την καθυστέρηση.... Και μακάρι να είναι ο τυχερός μήνας μας και για σένα το εύχομαι!! ♥️♥️♥️♥️

Μακαρι να ειναι ο τυχερος σας μηνας!!!❤️Εγω περιμενω στις 20 !!! 🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Μας έχει φάει η αγωνία!!! Πως κρατιέσαι;; 🙂έχεις όλη μου τη θετική ενέργεια 💪 Να πάρεις ένα θετικότατο τεστακι αύριο!! 🙏🙏

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου!!! Ισως φταιει το οτι την εχω ξανα φαει την κρυαδα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Λογικό είναι. Όχι ότι εγώ έβγαζα ποτέ καμμία άκρη της προκοπής αλλά ναι τη μέρα της περιόδου κ μένα πάντα έπεφτε. 

Μωρε ουτε εγω βγαζω ακρη αλλα στην περιοδο εχω παντα 35.7 με 35.8 εχθες που ειχα λιγο αιμα το πρωι ηταν στο 36.4...η οντως κατι καλο συμβαινει η καποιος μου κανει πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου!!! Ισως φταιει το οτι την εχω ξανα φαει την κρυαδα!!! 

Συμφωνώ μαζί σου,,,καλύτερα να είναι ένα βήμα πριν το νηπιαγωγείο (που λέει ο λόγος) ώστε να σιγουρευτεί για τα καλά το "πιάσιμο",,,,και 🤞🙏❤️❄️!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η condios είπε:

Συμφωνώ μαζί σου,,,καλύτερα να είναι ένα βήμα πριν το νηπιαγωγείο (που λέει ο λόγος) ώστε να σιγουρευτεί για τα καλά το "πιάσιμο",,,,και 🤞🙏❤️❄️!!!!! 

Κοπέλα μου ποτε πας για χοριακη εσυ?? Όπου να ναι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κοπέλα μου ποτε πας για χοριακη εσυ?? Όπου να ναι??? 

Την Πέμπτη πρώτα ο Θεός 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Την Πέμπτη πρώτα ο Θεός 🤞🙏❤️👶❤️👶

Όλα καλά να σου πάνε ευχομαι κ να μην δίνεις σημάσια στα συμπτώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η condios είπε:

Την Πέμπτη πρώτα ο Θεός 🤞🙏❤️👶❤️👶

Με το καλό!!!! Να έχεις ένα πολυ μεγάλο νουμερο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Όλα καλά να σου πάνε ευχομαι κ να μην δίνεις σημάσια στα συμπτώματα 

Σε ευχαριστώ,,, μακάρι,,, προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι,,,ξέρεις πως είναι,,, εσύ πως τα πας??? 🤞🙏😘❤️👶❤️👶

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό!!!! Να έχεις ένα πολυ μεγάλο νουμερο!! 

Μακάρι,,,να είσαι καλά γλυκιά μου,,,σε ευχαριστώ πολύ 😘,,,,και σε σένα εύχομαι σύντομα τα καλύτερα νέα σου.🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ,,, μακάρι,,, προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι,,,ξέρεις πως είναι,,, εσύ πως τα πας??? 🤞🙏😘❤️👶❤️👶

 

Μακάρι,,,να είσαι καλά γλυκιά μου,,,σε ευχαριστώ πολύ 😘,,,,και σε σένα εύχομαι σύντομα τα καλύτερα νέα σου.🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλά δόξα το θεό προς το παρόν εκανα κ σήμερα χοριακη ανεβαίνει την άλλη βδομάδα θα ξαναπάω να με δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Καλά δόξα το θεό προς το παρόν εκανα κ σήμερα χοριακη ανεβαίνει την άλλη βδομάδα θα ξαναπάω να με δει

Τί καλά και τί χαρά!!!!!!! Μπράβο,,,,να πάνε έτσι,,,όλα κατ'ευχήν!!!! 🤞🙏❤️👶 Τα πιο όμορφα Χριστούγεννα,,,,🎄🥰🎅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Την Πέμπτη πρώτα ο Θεός 🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλή επιτυχία κοριτσάρα μου να έχεις ένα τέλειο νούμερο χοριακης🥰💋🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσάρα μου να έχεις ένα τέλειο νούμερο χοριακης🥰💋🤰

Πάμε ρε κορίτσι για την ανατροπή και οι δύο αυτό το μήνα ,,,, επιτέλους δηλαδή🤞🙏👶❤️👶❤️ σε ευχαριστώ πολύ 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Μακαρι να ειναι ο τυχερος σας μηνας!!!❤️Εγω περιμενω στις 20 !!! 🙏🏼🙏🏼

Makari na mi sou rthei! 🤪🥰🥰🥰♥️♥️♥️💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Makari na mi sou rthei! 🤪🥰🥰🥰♥️♥️♥️💞

Μακαρι κοριτσι μου μου το ιδιο ευχομαι και για σενα !! Ειμαστε κοντα στις μερες !!! Τι κυκλο εχεις !!! Εγω εχω 28-29!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια όπως θα δείτε και μόνες σας το τεστ αρνητικοτατο....

IMG_20201216_060019.jpg

Καλημερα.Πραγματικα περιμενα οτι θα ακουσω ευχαριστα σημερα απο σενα!!Ευχομαι συντομα να σου ερθει ενα θετικοτατο τεστακι κοριτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια όπως θα δείτε και μόνες σας το τεστ αρνητικοτατο....

IMG_20201216_060019.jpg

Κρίμα ρε συ!!!!!! Δεν το ψάχνεις λίγο με αυτές τις χαζομάρες που σου έκανε η περιοδος;; Δες μήπως καμμία ορμόνη ξέφυγε....!! Εύχομαι να έρθουν τα καλύτερα σε επομενο κύκλο!!

 

Υ.Γ έχει βγάλει γραμμή οριζοντια;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια όπως θα δείτε και μόνες σας το τεστ αρνητικοτατο....

IMG_20201216_060019.jpg

Καλημερα! Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι το τεστ. Επρεπε στο θετικό να βγάλει σταυρό Η απλα γραμμή? Η φωτο δεν βοηθαει θέλεις να βγάλεις μια χωρίς σκιά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...