Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν περνάς από ένα φαρμακείο  lacostaki μου να πάρεις ένα τεστακι! Πολύ περίεργο που σου σταματάει έτσι!💗

Μα πηγα στο φαρμακείο γυρνοντας από τη δουλειά πήρα κάτι αλλά πράγματα που ήθελα αλλά τεστ δεν πήρα γιατί λέω δεν χρειάζεται και γυρνάω σπίτι και άφαντη η κυρία...θα δω πως θα πάει και θα πάω αν είναι αύριο το μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα....μακάρι αυτό το "παίξιμο νεύρων" να είναι μόνο για καλό 🙏👶💓...να προσέχεις λίγο με το βάρος όσο γίνεται. Φιλάκια πολλά κοριτσάκι μου.

Καλησπέρα κορίτσι μου καλή εβδομάδα!!!Σήμερα ήταν αδύνατον να προσέχω το βάρος γιατί δουλεύαμε μόνο 6 άτομα απο αύριο που γυρνάνε και οι υπόλοιποι θα μπορώ να προσέχω...και εκτός από αυτό από αύριο θα είμαι στο δικό μου πόστο που δεν έχει ιδιαιτερο βάρος και αυτό που έχει μπορώ και το μοιράζω...σήμερα δυστυχώς ήταν κούτες που δεν μπορώ να τις κόψω στη μεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

οχι φιλεναδα ο αντρας μου οπως κι εγω δηλαδη ουτε να ακουσει για σκιαγραφικο....πριν 2χρονια επαθε αλεργικο σοκ η κουμπαρα του απο σκιαγραφικο και την προλαβαν στο τσακ και οπως καταλαβαινεις ουτε να το ακουσει

Πω πω τραυματική εμπειρία.. πως να μην επηρεαστεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πω πω τραυματική εμπειρία.. πως να μην επηρεαστεις...

Άσε δεν καταλαβαίνεις μόνο που το ακούει παθαίνει πανικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Άσε δεν καταλαβαίνεις μόνο που το ακούει παθαίνει πανικό....

Υπάρχει θεραπεία που μπορείς να κάνεις πριν τη χρήση σκιαγραφικου για τυχόν παρενέργειες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκα για μια δουλειά και λέω να πάω και από το φαρμακείο μια βόλτα αλλά δεν ξέρω να το κάνω το πρωί το τεστ ή να περιμένω να καθαρίσω εντελώς πρώτα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια εκτός από κάτι ελάχιστα ροζ τίποτα απολύτως από αίμα 

Ωραίο χρωματακι το ροζ,,, κοριτσίστικο,,,ε???🧚👶🌸🦄🤞🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καλή εβδομάδα!!!Σήμερα ήταν αδύνατον να προσέχω το βάρος γιατί δουλεύαμε μόνο 6 άτομα απο αύριο που γυρνάνε και οι υπόλοιποι θα μπορώ να προσέχω...και εκτός από αυτό από αύριο θα είμαι στο δικό μου πόστο που δεν έχει ιδιαιτερο βάρος και αυτό που έχει μπορώ και το μοιράζω...σήμερα δυστυχώς ήταν κούτες που δεν μπορώ να τις κόψω στη μεση

Μια χαρά,,,το σήμερα πάει, πέρασε,,,αύριο αφού μπορείς και τα διευθετείς μια χαρά!!! 🤞🙏❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!

Πρωτη φορα μπαινω στην ομαδα σας και γραφω. Προσπαθουμε κι εμεις για μπεμπάκι, απο τον προηγούμενο μηνα αλλα οχι στοχευμένα. Τουλαχιστον οχι τον προηγούμενο μήνα.😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @Lacostaki χαρά στην υπομονή σου!!! Εγώ θα το είχα κάνει ήδη!! Αυτή τη φορά το έκανα βράδυ, μόλις γύρισα από το γυμναστήριο κ τσουπ εμφανίστηκε η δεύτερη γραμμή...καλά αποτελέσματα 🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι γιατί δεν μου έτυχε (περίεργο!!)...όταν βλέπουμε χοριακη που ανεβαίνει πολύ αργά σημαίνει βιοχημική ή υπάρχει περίπτωση για εξωμήτριο;; Αν θυμάμαι καλά εκεί έχει μεγάλες χοριακες;; Έχω μια φίλη που έκανε 3 χοριακες μέχρι τώρα αλλά ανεβαίνει πολύ αργά..την πρώτη φορά 30 μονάδες και την επόμενη νομίζω 20..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;; εγώ είμαι 18+5 καποιες φορές νιώθω κάτι κάτω απο των αφαλο έτσι κάτι μικρά σκουντιγματακια αλλα δεν ξέρω αν είναι το μωρο μου...και έχω αχγος παλι οτι κάτι δεν παει καλά..

 

Αλλά ο γιατρός μου με είπε πως είναι ακόμα μικρό και οτι δεν θα φας με λέει και κλωτσιά κάτι σαν να σε ακουμπάει κάποιος με το δάχτυλο αυτό νιώθω αλλά νομίζω οτι μπορεί να είναι και το έντερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι γιατί δεν μου έτυχε (περίεργο!!)...όταν βλέπουμε χοριακη που ανεβαίνει πολύ αργά σημαίνει βιοχημική ή υπάρχει περίπτωση για εξωμήτριο;; Αν θυμάμαι καλά εκεί έχει μεγάλες χοριακες;; Έχω μια φίλη που έκανε 3 χοριακες μέχρι τώρα αλλά ανεβαίνει πολύ αργά..την πρώτη φορά 30 μονάδες και την επόμενη νομίζω 20..

Ναι δυστυχώς δεν ανεβαίνει...... Βιοχημικη λογικά. 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonia. είπε:

Καλησπερα και απο μενα!

Πρωτη φορα μπαινω στην ομαδα σας και γραφω. Προσπαθουμε κι εμεις για μπεμπάκι, απο τον προηγούμενο μηνα αλλα οχι στοχευμένα. Τουλαχιστον οχι τον προηγούμενο μήνα.😋

Καλή υπομονή. Κι εύχομαι σύντομα να δείτε θετικό τεστακια. Καλώς ήρθες στη παρέα μας. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ναι δυστυχώς δεν ανεβαίνει...... Βιοχημικη λογικά. 🙄

Το έγραψα λίγο λάθος στο τέλος...ανέβηκε 30 μονάδες, δλδ  από 66 πήγε 98 και μετά 120... ανεβαίνει πολύ βασανιστικά!! Από την αρχή δε μου άρεσε το νούμερο γιατί είχε ήδη 5 μέρες καθυστέρηση αλλά λέω θα έγινε καθυστερημένη σύλληψη...τι να πω... δυστυχώς περνάμε πολλές από αυτό το στάδιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλή υπομονή. Κι εύχομαι σύντομα να δείτε θετικό τεστακια. Καλώς ήρθες στη παρέα μας. ❤️

Σ'ευχαριστώ!!

Κοριτσια να ρωτήσω κατι, γιατι μου βγαζει συνεχεια απο κατω με κοκκινα γράμματα "το περιεχόμενο σας πρεπει να εγκριθεί απο καποιον συντονιστή" ;

Επισης απο Σαββατο εχω αναρτήσει ποστ, (επειδη ψαχνω προτάσεις για γιατρό)και μαλλον δεν εμφανίζεται. Ετσι λειτουργεί το φόρουμ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Το έγραψα λίγο λάθος στο τέλος...ανέβηκε 30 μονάδες, δλδ  από 66 πήγε 98 και μετά 120... ανεβαίνει πολύ βασανιστικά!! Από την αρχή δε μου άρεσε το νούμερο γιατί είχε ήδη 5 μέρες καθυστέρηση αλλά λέω θα έγινε καθυστερημένη σύλληψη...τι να πω... δυστυχώς περνάμε πολλές από αυτό το στάδιο!!

Ναι δυστυχώς είναι τόσο συνηθισμένο!😔 Και η φίλη μου με 5 ημέρες καθυστέρηση είχε 80 αλλά πριν λίγους μήνες γέννησε ένα πανέμορφο κοριτσάκι. Βέβαια ο κύκλος της δεν ήταν και ο πιο σταθερός! Το πρόβλημα είναι δυστυχώς ότι από εκεί και πέρα δεν ανεβαίνει σωστά. Καλό είναι να έχει επικοινωνία με τον γιατρό της για να το παρακολουθεί. Αχ μακάρι να κάνουμε λάθος και να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι δυστυχώς είναι τόσο συνηθισμένο!😔 Και η φίλη μου με 5 ημέρες καθυστέρηση είχε 80 αλλά πριν λίγους μήνες γέννησε ένα πανέμορφο κοριτσάκι. Βέβαια ο κύκλος της δεν ήταν και ο πιο σταθερός! Το πρόβλημα είναι δυστυχώς ότι από εκεί και πέρα δεν ανεβαίνει σωστά. Καλό είναι να έχει επικοινωνία με τον γιατρό της για να το παρακολουθεί. Αχ μακάρι να κάνουμε λάθος και να πάνε όλα καλά!

Μωρέ και εγώ με 7 ξεκίνησα στην μικρή μου αλλά μετά πήγαινε σφαίρα...3πλασιαζοταν!! Θα επαναλάβει κ την Τετάρτη..δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα αλλά θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Σ'ευχαριστώ!!

Κοριτσια να ρωτήσω κατι, γιατι μου βγαζει συνεχεια απο κατω με κοκκινα γράμματα "το περιεχόμενο σας πρεπει να εγκριθεί απο καποιον συντονιστή" ;

Επισης απο Σαββατο εχω αναρτήσει ποστ, (επειδη ψαχνω προτάσεις για γιατρό)και μαλλον δεν εμφανίζεται. Ετσι λειτουργεί το φόρουμ; 

Καλώς ήρθες κορίτσι!💗 Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας! Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να δεις θετικό τεστακι!

Καλά κάνετε για εμένα! Δεν χρειάζεται στοχευμένα από τόσο αρχή! Γιατί πολύ πιθανό να σας αγχωσει! Χαλαρά και απολαύστε το! 

Αν δεν κάνω λάθος ένα νέο μέλος χρειάζεται ένα χρονικό διάστημα μέχρι να εγκριθεί από το φόρουμ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Μωρέ και εγώ με 7 ξεκίνησα στην μικρή μου αλλά μετά πήγαινε σφαίρα...3πλασιαζοταν!! Θα επαναλάβει κ την Τετάρτη..δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα αλλά θα δούμε..

7! Πω πω τόσο λίγο; Είχες καθυστέρηση όταν έκανες χοριακη;

Ναι ας την επαναλάβει και εύχομαι να μας εκπλήξει ευχάριστα το νούμερο! Τι να πω; Μακάρι να τα καταφέρει το κορίτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ !!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ !!! ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΜΑΙ 6 μερες ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΙΤΡΙΝΗ-πορτοκαλι ΕΚΚΡΙΣΗ !!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ!!! ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ !!! ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΛΕυκες ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ !!!  ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ  ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ !!! Σας εχει συμβει να εχετε τετοια παρόμοια υγρα ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

7! Πω πω τόσο λίγο; Είχες καθυστέρηση όταν έκανες χοριακη;

Ναι ας την επαναλάβει και εύχομαι να μας εκπλήξει ευχάριστα το νούμερο! Τι να πω; Μακάρι να τα καταφέρει το κορίτσι! 

Είχα κάνει εξωσωματική κ ήμουν 10η ημέρα από την εμβρυομεταφορά!! Επί μία εβδομάδα έκανα χοριακες γιατί κανείς δεν πίστευε ότι θα είχε καλή εξέλιξη η εγκυμοσύνη!!σκέψου ότι είχα φτάσει στο 1200 με μια βδομάδα θεωρητική καθυστέρηση και τώρα με 3 ημέρες καθυστέρηση είχα 960... παίζουν πολύ οι χοριακες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ @Lacostaki χαρά στην υπομονή σου!!! Εγώ θα το είχα κάνει ήδη!! Αυτή τη φορά το έκανα βράδυ, μόλις γύρισα από το γυμναστήριο κ τσουπ εμφανίστηκε η δεύτερη γραμμή...καλά αποτελέσματα 🙏🙏

 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Κι εγώ αν είχα κανονική καθυστέρηση θα το είχα κάνει ήδη αλλά εμένα ξεκίνησε από το Σάββατο 3 μέρες νωρίτερα με ελάχιστη ροή εχθές το πρωί είχα αίμα για λίγες ώρες που μετά έγινε ροζ υγρά και σήμερα έχω καφέ...οπότε λέω να περιμένω να καθαρίσω εντελώς και μετά γιατί φοβάμαι μήπως τα καφέ επειρεασουν το αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Κι εγώ αν είχα κανονική καθυστέρηση θα το είχα κάνει ήδη αλλά εμένα ξεκίνησε από το Σάββατο 3 μέρες νωρίτερα με ελάχιστη ροή εχθές το πρωί είχα αίμα για λίγες ώρες που μετά έγινε ροζ υγρά και σήμερα έχω καφέ...οπότε λέω να περιμένω να καθαρίσω εντελώς και μετά γιατί φοβάμαι μήπως τα καφέ επειρεασουν το αποτέλεσμα

Καλημέρα κοπέλα μου, αν είσαι έγκυος δεν επηρεάζεται το αποτέλεσμα από τίποτα. Εγώ είχα αιμορραγία και η χοριακη ήταν στο Θεό!! Αν όμως όντως έχει έρθει το θαυματακι κ έχεις καφέ-ροζ πρέπει να μιλήσεις με το γιατρό σου γιατί ίσως χρειαστεί να πάρεις φάρμακα. Εγώ επειδη είχα αποκολλησουλες σε όλο το 1ο τρίμηνο κ είχα καφέ συνέχεια πέρα από το αίμα κάποιες φορές ήμουν μόνιμα με έξτρα προγεστερονη. Σκέψου πέρα από αυτά που έπαιρνα λόγω εξωσωματικής.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...