Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

@ntinaki83 Να βγει αληθινό το όνειρο!!

σε ευχαριστω πολυ...μακαρι ολες μας συντομα να φτασουμε στο στοχο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tonia. είπε:

Μακριά απο τέτοιους γιατρούς!!

Εμενα εμβρυολογος στα 33 μου, μου ελεγε να κανω αμνιοπαρακεντιση γιατι ειμαι 33 (δηλαδη μεγάλη!)

Αντιθέτως ο γυναικολογος μου, παντα μου ελεγε πως μια γυναικα μεχρι τα 44 της , ανετα μπορει να κανει παιδι με φυσικό τρόπο.

Να μου φιλησεις τον γυναικολογο σου συνονοματη.....tonia απο το Αντωνια ετσι? κι εμενα ο δικος μου μου ειπε βεβαια οτι δεν εχω τις ιδιες πιθανοτητες που θα ειχα στα 25 και στα 30 αλλα μπορω να μεινω εγκυος απλα θελει περισσοτερη προσπαθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ίσως σου βρει λύση για πιο γρήγορη σύλληψη. Γι αυτό στο λέω.... ❤️

Στον γιατρο μου εχω απολυτη εμπιστοσυνη δεν τον αλλαζω ο μονος λογος που θα βρω αλλον ειναι γιατι ειναι στο ιασω και δεν με παιρνει οικονομικα και οπως εχω ξανα πει να τρεχω καθε 2 μερες για παρακολουθησει με υπερυχο δεν υπαρχει περιπτωση προτιμω να καθομαι σπιτι μου και να κανω s@@ με τον αντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρθαν επιτελους τα τεστακια!!! Εκανα ενα πριν λιγο...βεβαια η δευτερη γραμμη βγηκε παρα πολυ αχνη γιατι κανονικα αυριο ξεκινανε οι γονιμες αλλα ηθελα να δω μια δευτερη γραμμη εστω και αχνη ακομα και σε τεστ ωορρηξιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια ηρθαν επιτελους τα τεστακια!!! Εκανα ενα πριν λιγο...βεβαια η δευτερη γραμμη βγηκε παρα πολυ αχνη γιατι κανονικα αυριο ξεκινανε οι γονιμες αλλα ηθελα να δω μια δευτερη γραμμη εστω και αχνη ακομα και σε τεστ ωορρηξιας

Σε νιώθω κοπέλα μου και εγώ το ίδιο 🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Σε νιώθω κοπέλα μου και εγώ το ίδιο 🧡

Εγω για να πω την αληθεια εχω δει δευτερη αχνη γραμμη σε τεστ εγκυμοσυνης πριν καποια χρονια απλα τοτε για καλη μου τυχη δεν ηξερα οτι το αχνο ειναι θετικο και λεω για καλη μου τυχη γιατι δεν προχωρησε λογικα λογω ινωμοιωματος απεβαλα φυσικα και απο την στιγμη που δεν το ηξερα δεν με πειραξε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Στον γιατρο μου εχω απολυτη εμπιστοσυνη δεν τον αλλαζω ο μονος λογος που θα βρω αλλον ειναι γιατι ειναι στο ιασω και δεν με παιρνει οικονομικα και οπως εχω ξανα πει να τρεχω καθε 2 μερες για παρακολουθησει με υπερυχο δεν υπαρχει περιπτωση προτιμω να καθομαι σπιτι μου και να κανω s@@ με τον αντρα μου

Εκτός την παρακολούθηση ίσως χρειάζεσαι κάτι άλλο για πιο γρήγορη σύλληψη. Γι αυτό στο λέω. Δηλ για να πετύχεις μια σύλληψη θέλει δυστυχώς κόπο. Ίσως χρειάζεσαι κλομιφαινη ίσως χρειάζεσαι να κάνεις εξετάσεις, ίσως καλύτερα να σου πει ποια μέρα θα προσπαθήσεις κτλ. Εγώ θεωρώ πωσ αν δε πήγαινα στο γιατρό μου ίσως ακόμη να προσπαθούσα...... Χωρίς αποτέλεσμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια ηρθαν επιτελους τα τεστακια!!! Εκανα ενα πριν λιγο...βεβαια η δευτερη γραμμη βγηκε παρα πολυ αχνη γιατι κανονικα αυριο ξεκινανε οι γονιμες αλλα ηθελα να δω μια δευτερη γραμμη εστω και αχνη ακομα και σε τεστ ωορρηξιας

Έχεις πάρει ως περίοδο την περίοδο που είχες? Πόσα παρήγγειλες?. Κανονικά γράφει μέσα πως κάνει κ 10πμ κ απόγευμα αλλά εγώ έκανα μια φορά τη μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Με λένε Νίκη κ έγραφα παλιά εδώ. Αυτός είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών για το δεύτερο παιδάκι που ελπίζω να έρθει γρήγορα. Αυτή τη φορά προσπαθώ με 4-5 ενδοτοιχωματικα ινομυωματα κ έχουμε κ θέματακι με τα σπερματοζωάρια. 27/11 είχα περίοδο. Γόνιμες υπολογίζω γύρω στις 11/12. Εδώ κ 3 μέρες δλδ από τη 19η μέρα του κύκλου έχω πονακια περιόδου κ τραβήγματα επίσης με πονάει η μέση μου. Ξέρω ότι είναι νωρίς για συμπτώματα αλλά λέτε ??? Καλή επιτυχία κ σε σας κ γρήγορα εγκυουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Να μου φιλησεις τον γυναικολογο σου συνονοματη.....tonia απο το Αντωνια ετσι? κι εμενα ο δικος μου μου ειπε βεβαια οτι δεν εχω τις ιδιες πιθανοτητες που θα ειχα στα 25 και στα 30 αλλα μπορω να μεινω εγκυος απλα θελει περισσοτερη προσπαθεια

Ναι απο Αντωνία!!

Σιγουρα οσο παιρνουν τα χρονια το σωμα μας γινεται λιγο πιο δυσκολο. Εγω για παραδειγμα, αλλες αντοχες ειχα στα στα 30 μου αλλες τωρα. Στα 30 σηκώνουν απ το κρεβατι με ενα σάλτο, τωρα θελω να πιαστω απο 10 σημεια για να σηκωθώ 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Με λένε Νίκη κ έγραφα παλιά εδώ. Αυτός είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών για το δεύτερο παιδάκι που ελπίζω να έρθει γρήγορα. Αυτή τη φορά προσπαθώ με 4-5 ενδοτοιχωματικα ινομυωματα κ έχουμε κ θέματακι με τα σπερματοζωάρια. 27/11 είχα περίοδο. Γόνιμες υπολογίζω γύρω στις 11/12. Εδώ κ 3 μέρες δλδ από τη 19η μέρα του κύκλου έχω πονακια περιόδου κ τραβήγματα επίσης με πονάει η μέση μου. Ξέρω ότι είναι νωρίς για συμπτώματα αλλά λέτε ??? Καλή επιτυχία κ σε σας κ γρήγορα εγκυουλες

Καλη επιτυχια Νικη! Τα παντα ειναι πιθανά. Περιοδο περιμενεις γυρω στις 27/12;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Καλη επιτυχια Νικη! Τα παντα ειναι πιθανά. Περιοδο περιμενεις γυρω στις 27/12;

26/12. Μακάρι γιατί με όλα αυτά με έχει πάρει από κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Έχεις πάρει ως περίοδο την περίοδο που είχες? Πόσα παρήγγειλες?. Κανονικά γράφει μέσα πως κάνει κ 10πμ κ απόγευμα αλλά εγώ έκανα μια φορά τη μέρα. 

Ναι ως περίοδο την θεωρώ και βλέπουμε...ένα πακέτο τον 10 πήρα αρχικά και αν δω ότι δεν με αγχωνουν μπορεί να ξανά πάρω..τα δικά μου λένε τη μέρα από τις 10:00 μέχρι τις 20:00...εγώ έτσι κι αλλιώς το πρωί είμαι στη δουλειά και δεν μπορώ να κάνω οπότε θα κάνω το μεσημέρι που γυρναω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι ως περίοδο την θεωρώ και βλέπουμε...ένα πακέτο τον 10 πήρα αρχικά και αν δω ότι δεν με αγχωνουν μπορεί να ξανά πάρω..τα δικά μου λένε τη μέρα από τις 10:00 μέχρι τις 20:00...εγώ έτσι κι αλλιώς το πρωί είμαι στη δουλειά και δεν μπορώ να κάνω οπότε θα κάνω το μεσημέρι που γυρναω

Μεσημέρι τα κάνουμε όπως λένε οι οδηγίες. Εγώ τα κάνω στις 2 το μεσημέρι κ την κρίσιμη μέρα ίσως κάνω κ 2 τεστ ένα 12 και ένα 6 το απόγευμα. Εμένα παντως με βοηθάνε να ξέρω τι μου γίνεται. Ελπίζω να μη σε αγχωσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια ηρθαν επιτελους τα τεστακια!!! Εκανα ενα πριν λιγο...βεβαια η δευτερη γραμμη βγηκε παρα πολυ αχνη γιατι κανονικα αυριο ξεκινανε οι γονιμες αλλα ηθελα να δω μια δευτερη γραμμη εστω και αχνη ακομα και σε τεστ ωορρηξιας

Καλησπερα σας απο ποια μερα ξεκινάτε τα τεστακια ? Και εγω εκανα παραγγελια σημερα συνηθως τι ωρα τα κανετε ? Εχω κυκλο 28-29 μερες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια ηρθαν επιτελους τα τεστακια!!! Εκανα ενα πριν λιγο...βεβαια η δευτερη γραμμη βγηκε παρα πολυ αχνη γιατι κανονικα αυριο ξεκινανε οι γονιμες αλλα ηθελα να δω μια δευτερη γραμμη εστω και αχνη ακομα και σε τεστ ωορρηξιας

Κορίτσι μου μπορείς να βάλεις φωτογραφία του τέστ ωορρηξίας που έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλησπερα σας απο ποια μερα ξεκινάτε τα τεστακια ? Και εγω εκανα παραγγελια σημερα συνηθως τι ωρα τα κανετε ? Εχω κυκλο 28-29 μερες !!!

Καλησπέρα κορίτσι! Κι εγώ με τον ίδιο κύκλο τα ξεκινάω 12η ημέρα. Απλά 13 ή 14 αν χρειαστεί κάνω 2. Ένα κατά τις 10-11 το πρωί κι ένα κατά τις 4-5.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Κι εγώ με τον ίδιο κύκλο τα ξεκινάω 12η ημέρα. Απλά 13 ή 14 αν χρειαστεί κάνω 2. Ένα κατά τις 10-11 το πρωί κι ένα κατά τις 4-5.💗

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση !!! Ελπιζω να με βοηθησουν :) 

Και εσενα εννεοιται💜🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!εγω δεν αδιαθετησα χθες κ το πρωι εκανα ενα τεστ...αρνητικοτατο!!οπότε απλα η κυρια μου κανει πλακα κ θα αργησει να ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μεσημέρι τα κάνουμε όπως λένε οι οδηγίες. Εγώ τα κάνω στις 2 το μεσημέρι κ την κρίσιμη μέρα ίσως κάνω κ 2 τεστ ένα 12 και ένα 6 το απόγευμα. Εμένα παντως με βοηθάνε να ξέρω τι μου γίνεται. Ελπίζω να μη σε αγχωσουν!

Καλημέρα!!!  Κι εγώ σκέφτομαι αν δω τη γραμμή να σκουραίνει αρκετά να κάνω και ένα δεύτερο την ίδια μέρα αλλά δεν ξέρω πόση διαφορά ώρας πρέπει να έχει το ένα με το άλλο γιατί εγώ γυρνάω στις 15:00 σπίτι μου όποτε πριν τις 15:00 είναι αδύνατον να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσι μου μπορείς να βάλεις φωτογραφία του τέστ ωορρηξίας που έκανες;

Καλημέρα!!! Το χθεσινό τεστ το πέταξα θα σας στείλω αυτό που θα κάνω σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εκτός την παρακολούθηση ίσως χρειάζεσαι κάτι άλλο για πιο γρήγορη σύλληψη. Γι αυτό στο λέω. Δηλ για να πετύχεις μια σύλληψη θέλει δυστυχώς κόπο. Ίσως χρειάζεσαι κλομιφαινη ίσως χρειάζεσαι να κάνεις εξετάσεις, ίσως καλύτερα να σου πει ποια μέρα θα προσπαθήσεις κτλ. Εγώ θεωρώ πωσ αν δε πήγαινα στο γιατρό μου ίσως ακόμη να προσπαθούσα...... Χωρίς αποτέλεσμα... 

Κορίτσι μου από ότι ξέρω η κλομιφαινη είναι για τις γυναίκες που δεν έχουν αρκετά ωάρια εμένα οι ωοθήκες μου ευτυχώς ακόμα λειτουργούν μια χαρά και εκτός από αυτό ξυπνάω κάθε πρωί στις 6 και πηγαίνω σε μια δουλειά που έχει ορθοστασία και βάρη...θεωρείς ότι έχω τα κουράγια να τρέχω και στον γιατρό μετά;;; Και άντε βρίσκω το κουράγιο και πάω και μου λέει σήμερα πρέπει να έχεις επαφή...μετά από τόση κούραση ποιος θα έχει όρεξη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

 

  •  
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :26/12

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

 

Litsadi:10/01

 

Pixies:?

Kostef:30/12

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/12

Marakii:21/12

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11 

Dina970:16/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...