Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tα πρώτα του δοντάκια


admin

Recommended Posts

Μεγάλο θεμα ανοιξατε...πω πω...

εμενα το μωρο για 6 μηνες ηταν το πιο υσηχο μωρο που υπαρχει...οπου τον εβαζα καθοτανε κ δεν με ειχε ενοχλήσει ποτε....

δυο εβδομάδες τωρα που ειναι ετοιμος να βγαλει δοντια, κοριτσια, εχω τρελλαθεί...γκρινια , να μην καθεται ΠΟΥΘΕΝΑ,κ να μην ξερω τι να κανω...αγκαλιά συνέχεια αλλα ακομα κ αγκαλιά να κλαίει...δεν το πιστευω οτι το μωρο αλλαξε τοοοοοοσο πολύ....

τι θα κανω ? κλεινουμε τους 7 τωρα....ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ...

θα ηρεμησει αραγε μετα παλι ? δεν παλευεται αυτή η κατασταση...καθε μερα τον κανω 2 ωρες βολτα με το αμαξι για να ηρεμει κ να κοιμαται λίγο κ να μην κλαιει...:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

IRENEKANTE μια απο τα ίδια κ εμείς, μωρό είχα, μωρό δεν άκουγα τόσο καιρό, αυτές τις ημέρες η καημενούλα σπαράζει, ακόμα και αγκαλιά, βγάζει κάτι κραυγές που πραγματικά με τρομάζουν!!!

AFRODITH μου δεν έβγαλα φώτο αλλά την τράβηξα βίντεο!!! Ναι άνοιγε το στόμα και βούταγε το κουτάλι, νομίζω οτι της άρεσε.. :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΚΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ ΚΑΤΩ!!!:woohoo:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΗ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΥΠΝΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ, ΕΥΤΥΧΩΩΩΩΣ!!!:)

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ!!!!!:P

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΥ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΙΑ??? Η ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΠΑΛΙ?:lol: ΚΑΛΟΡΥΖΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!ΕΤΣΙ ΑΝΩΔΥΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ. ΤΑ 2 ΚΑΤΩ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ. ΤΑ ΠΑΝΩ ΑΡΓΟΥΝ. ΠΣΤΕΥΩ. Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΤΩ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΔΕΚΑΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Xθες κλιεσαμε τους 18 μηνες και εχουμε μονο τα δυο κατω δοντια τα οποια εκαναν την εμφανιση τους πριν 6 μηνες και απο τοτε δεν εχουμε δει φως.... :o:o:o

Η αναμονη με εχει τρελανει........

Καμια μαμα να μου δωσει λιιιιγο "θαρρος" υπαρχει..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...