Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Μέχρι πριν 3 εβδομάδες έτσι ειμασταν ακριβώς ,με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω στο σπίτι τπτ απολύτως !! Μια μέρα δεν άντεξα(γτ είναι και μπαμπατσικη και δεν αντέχουν πια τα χέρια μου) την άφησα στην καλαθουνα ,ήμουν δίπλα της την κουνούσα σιγά σιγά ,της έβαζα την πιπίλα άμα έκλαιγε και της έφευγε ,και την κουκουλωνα με την κουβερτουλα της για να νιώθει ζεστασιά ! Αυτό ήταν ! Πλέον κοιμάται μόνη της ,και μάλιστα μέσα στη μέρα τη βάζω στην κούνια της στο δωμάτιο της χωρίς κούνημα δλδ ! Οκ μέχρι να την πάρει ο ύπνος δυσκολεύομαι κάποιες φορές ,όμως αρχίζει να το συνηθίζει! Η δικιά μου θέλει να νιώθει κάτι στο πρόσωπο της για να κοιμάται , επειδή έτσι συνηθίσε στην αγκαλιά λογικά , μήπως να το δοκιμαζες;; Επίσης έχω βάλει στην κούνια της μια φορεμένη μπλούζα μου και την φέρνει στη μούρη της και κοιμάται απευθείας μόλις την μυρίζει ! 

Η γλυκούλα μου 😍😍 πως πάτε με την οισοφαγίτιδα είδες διαφορά με το νεξιυμ ε? Ξεκινήσατε φαγακι? Πώς τα πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Αν ξεκινήσουμε 4μιση που μας είπε σίγουρα σε μορφή βελουτε.ειβαι μικρός για άλλη μορφή. Μας έκαναν δώρο τον παρακάτω ατμομαγειρα..λέει κάνει πολλά ελπίζω να βολεύει..θα χρειαστούμε και ζυγαριά;;

Screenshot_20211227-121218.png

Κ εγώ σκέφτομαι να το πάρω αυτό! Πες μας πως θα σ φανεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! 

Σας έχασα λιγάκι χθες γιατί ήμασταν στα πεθερικά για φαγητό. Ο μικρός βγήκε από το προγραμμα του αυτές τις μέρες κ είχε γκρίνια. Επίσης, άρχισε να ρολαρει κ στον υπνο του ανάμεσα μας κ είμαστε όλο το βράδυ ξύπνιοι γιατί όταν δεν μπορεί να γυρίσει όπως θέλει κλαίει. Μάλλον πρέπει να τον βάλω στο πατωμα για υπνο 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweema κάνατε τεστ; Σε μας ήρθε η νονά χθες και σήμερα έμαθε ότι έχει κορωνοιο, αλλά ο γιατρός μας είπε να κάνουμε την Τετάρτη γιατί πιο νωρίς δε φαίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια... 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

@Tweema κάνατε τεστ; Σε μας ήρθε η νονά χθες και σήμερα έμαθε ότι έχει κορωνοιο, αλλά ο γιατρός μας είπε να κάνουμε την Τετάρτη γιατί πιο νωρίς δε φαίνεται. 

Κοριτσι μου οχι.. Αυριο θα κανω σε εμενα κ τον μικρο κ ο άντρας μου θα κανει ραπιντ αυριο το πρωι.. Ισως κανουμε κ ενα σελφ το βραδυ εγω με τον αντρα θα το δουμε. Ο ανηψιος εκανε χθες μοριακό τελικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Γεια σας κοριτσια... 

Κοριτσι μου οχι.. Αυριο θα κανω σε εμενα κ τον μικρο κ ο άντρας μου θα κανει ραπιντ αυριο το πρωι.. Ισως κανουμε κ ενα σελφ το βραδυ εγω με τον αντρα θα το δουμε. Ο ανηψιος εκανε χθες μοριακό τελικα. 

Με πήρε τώρα και η άλλη νονά γιατί έχει 2 και είχαν έρθει μαζί και μου είπε ότι έχει κι αυτή. Περιμένουμε κι εμείς μέχρι την Τετάρτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Εχω ξεκινήσει με φρούτα.. Έχω ενα που έκανα για μένα χυμούς γιατί μου είχε χαλάσει το μπλέντερ. Νομίζω όμως ότι θα πάρω κάτι σε ραβδομπλεντερ γιατί χάνετε ποσότητα φαγητού στα υπόλοιπα γιατί κάθονται στα τοιχώματα και δεν μπορώ να τα βγάλω με κουτάλι. Όταν θα ξεκινήσω λαχανικά θα είναι σε μορφή σούπας βελουτέ 😂

Για αρχή θα χρησιμοποιησω και εγώ αυτό που έχω,ενα της Kenwood να δω πώς θα τα πάμε κιόλας,εσένα ο μικρός; δείχνει ενδιαφέρον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καροτσι ναι στις βόλτες.γενικα κοιμάται πάνω μας..και μόλις τον αφήνουμε στην κούνια ξυπνάει...γενικά κουνιματα λευκοί ήχοι κτλπ δεν μας πιάνουν εμάς..και το θέμα μου είναι το βράδυ..άντε την ημέρα που δεν κοιμάται πολύ να τον κρατάω ..α κοιμάται και στο κρεβάτι μας μόλις θηλάσει..αλλά έτσι δεν κοιμάμαι εγώ θέλω να πηγαίνει στη κούνια του .δηλαδή μόνο αν κοιμάται βαθειά μπορείς να τον αφήσεις ..

αυτό το είχα στις αρχές,κοιμόταν στα χέρια και όταν Την άφηνα ξυπνούσε μέχρι δύο μηνών όμως,έκτοτε ο μόνος τρόπος να κοιμηθεί είναι καρότσι και κουνημα κάποια βράδια μ κοιμάται Στην καλαθουνα και όταν τη βλέπω ανήσυχη κοιμάται στο κρεβάτι μας.Τότε τα βράδια μας κυλάνε πολύ καλά,έτσι ξεκουράζομαι και εγώ.

Μόλις Τον παίρνει ο ύπνος κρατα Τον Μέχρι να κοιμηθεί βαθιά και έπειτα βαλε Τον δίπλα σου στο κρεβάτι. ή ξάπλωσε Τον και να έχεις κάπως τ χέρι σου αγκαλια να σε νιώθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Εγω δε κοιτάω βάρος γιατί είμαι "καμενη" απ τη μεγάλη μου. Την θήλαζα αποκλειστικά κ δεν έπαιρνε βάρος καθόλου μόνο ύψος. Απλά εδώ με αγχώνει ότι δε τρώει ποσότητα 

Για να παρηγορηθεις σήμερα ανα μια ώρα μου τρώει 50-60μλ δεν ξέρω γιατί έτσι. Γενικά περνάνε φάσεις και αυτά. άν παίρνει ικανοποιητικά βάρος γιατί σε αγχώνει το Πόσο τρώει; 

έτσι ήμουν στις αρχές,το Έχω ξεπεράσει.δέχτηκα οτί το παιδί μου τρώει αυτές τις ποσότητες είτε γιατί τόσο μπορεί είτε γιατί τόσο εχει ανάγκη.Ίσως με τις στερεές αλλάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Κ εγώ σκέφτομαι να το πάρω αυτό! Πες μας πως θα σ φανεί.

το σκέφτομαι και εγώ,αλλά κάποιες αξιολογησεις που κοίταξα είδα αρκετά αρνητικά .πες μας εμπειρία όταν τ δοκιμάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Με πήρε τώρα και η άλλη νονά γιατί έχει 2 και είχαν έρθει μαζί και μου είπε ότι έχει κι αυτή. Περιμένουμε κι εμείς μέχρι την Τετάρτη. 

Μαλιστα... Εχετε κανει το εμβολιο εσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

@Tweema α θέλει και γιατρούς ε? Βασικά ήθελα να έχω συστάσεις από την άποψη όπως είπες οι άνθρωποι που θα μας περιβάλλουν να γνωρίζουν και να είναι σωστό προς το μωρό!  Έβλεπα δημοσιεύσεις στην σελίδα του φεισ που είχαν το ελακτανσια στα ελληνικά κ λέω που το βρήκαν χαχα! Διάβαζα πχ για ευκάλυπτο δεν ήξερα ότι δεν κάνει να καταναλώσουμε ευτυχώς δεν εχω πιει κάτι πχ αλλά κοίτα να δεις π είναι τόσο απλό κ τελικά είναι κατακόκκινο!!

Δεν ξερω, βασικα δεν θυμάμαι που μένεις.. Εγω ειμαι στα προάστια πειραια αλλα εχω μιλησει με πολλους φίλους - γνωστούς - αγνωστους κ απο πολλους ακουω διαφορετικα για αρκετα κολυμβητηρια..κοπέλα που το ειχε ψαξει πολυ κατέληξε να πηγαινει τον γιο της γλυφαδα, αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο. 

Θα σου πρότεινα να ψαξεις τα κοντινα σου(?), παίρνεις τηλ ρωτας τι χρειάζεται,κ οτι αλλο θέλεις να ρωτήσεις κ πας για δοκιμαστικο.. Παντου πας πρωτας για δοκιμαστικο. Εμπιστευσου κ την δικη σου κρίση..εγω οταν ειχα παει τον γιο μου 2 χρονων ειχα ακουσει καλα λογια έλα ομωε που στο δοκιμαστικο ακουγε ο γιος μου τον προπονητη να μου λεει βαλτον μεσα δεν πειραζει κ να κλάψει θα συνηθισει κ προσπαθησε να τον παρει για να τον βαλει μεσα.. Ο μικρος δεν σταμάτησε να κλαίει κ εννοειται οτι τον πηρα κ φυγαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μαλιστα... Εχετε κανει το εμβολιο εσεις; 

Εμεις το κάναμε υποχρεωτικά για τη δουλειά αλλά το θέμα είναι ότι έπαιξαν αρκετή ώρα με το μωρό. Αγχώθηκα λίγο τώρα που μου ειπε οτι εχει και η άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki 16 είπε:

Για αρχή θα χρησιμοποιησω και εγώ αυτό που έχω,ενα της Kenwood να δω πώς θα τα πάμε κιόλας,εσένα ο μικρός; δείχνει ενδιαφέρον;

Δε μπορώ να σου πω ότι ανταποκρίνεται..οταν τρώω η πίνω εγώ θέλει να τα πιάσει όλα.. Με το δικό του καμία σχέση. Δεν τον ζορίζω όμως.. Προσπαθώ να του δώσω 2 3 κουταλιές και μετά του δίνω το κουτάλι να παίξει μόνος του. Μας έφεραν ένα σετ φαγητου που είναι λάστιχο και του αρέσει να το έχει στο στόμα. Του το γεμίζω και υο βάζει στο στόμα αυτός αλλά για παιχνιδι.. Δεν θα τον πιέσω.. Όποτε θέλει ας φάει... Μπορεί σε λίγες μέρες που θα βάλουμε μπανανα να του αρέσει πιο πολύ. 

Ρε κορίτσια γύρω γύρω ακούω όλος ο κόσμος έχει κορονοιο. Θα κάνουν σίγουρα lock down 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Δε μπορώ να σου πω ότι ανταποκρίνεται..οταν τρώω η πίνω εγώ θέλει να τα πιάσει όλα.. Με το δικό του καμία σχέση. Δεν τον ζορίζω όμως.. Προσπαθώ να του δώσω 2 3 κουταλιές και μετά του δίνω το κουτάλι να παίξει μόνος του. Μας έφεραν ένα σετ φαγητου που είναι λάστιχο και του αρέσει να το έχει στο στόμα. Του το γεμίζω και υο βάζει στο στόμα αυτός αλλά για παιχνιδι.. Δεν θα τον πιέσω.. Όποτε θέλει ας φάει... Μπορεί σε λίγες μέρες που θα βάλουμε μπανανα να του αρέσει πιο πολύ. 

Ρε κορίτσια γύρω γύρω ακούω όλος ο κόσμος έχει κορονοιο. Θα κάνουν σίγουρα lock down 

κάπως ετσι κ εμένα,οτιδήποτε τρώω και τη σηκώνω πλησιάζει ανοίγει τ στόμα της ,γλειφεται χαχαχ 

έτσι λέω καλά σημάδια,Μήπως και τρώμε τις κρέμες ,γιατί με το γάλα πολύ δύσκολα τα πήγαμε. θα φανει. πάντως η μπανάνα ως πιο γλυκιά προτιμάται.δώσε του χρόνο . 

όσον αφορά το θέμα κορονοιου,πιθανολογείται.είμαι Στην εκπαίδευση και υπάρχει μια συζήτηση γύρω από το θέμα να κλείσουν τα σχολεία για κάποιο καιρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

@Tweema κάνατε τεστ; Σε μας ήρθε η νονά χθες και σήμερα έμαθε ότι έχει κορωνοιο, αλλά ο γιατρός μας είπε να κάνουμε την Τετάρτη γιατί πιο νωρίς δε φαίνεται. 

Περονοσπορος στις νονες γενικά.. Και οι δικές μας, και οι 2🙄 τη μία την είχαμε δει, δεν κολλήσαμε, η αλλη δεν είχε προλάβει να έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Περονοσπορος στις νονες γενικά.. Και οι δικές μας, και οι 2🙄 τη μία την είχαμε δει, δεν κολλήσαμε, η αλλη δεν είχε προλάβει να έρθει..

Μακάρι να μην κολλήσαμε ούτε εμείς γιατί δε θέλω με τιποτα να χρειαστεί να πάρει φάρμακα από τόσο μικρός... Αλλά οι πιθανότητες είναι πολλές γιατί μας ήρθαν και οι 2 μαζί με τον ιό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κορίτσια μακάρι να μην έχετε κολλήσει! Άγχος μεγάλο... Εγώ είπα να χαλαρώσω με αυτό το θέμα αλλά έχουμε δει άπειρο κόσμο αυτές τις μέρες... Σίγουρα θα γίνει χαμός τώρα μέσα στις γιορτές... Τι να πω; κάποια στιγμή θα κολλήσουμε όλοι, μακάρι να το περασουμε ελαφριά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Για να παρηγορηθεις σήμερα ανα μια ώρα μου τρώει 50-60μλ δεν ξέρω γιατί έτσι. Γενικά περνάνε φάσεις και αυτά. άν παίρνει ικανοποιητικά βάρος γιατί σε αγχώνει το Πόσο τρώει; 

έτσι ήμουν στις αρχές,το Έχω ξεπεράσει.δέχτηκα οτί το παιδί μου τρώει αυτές τις ποσότητες είτε γιατί τόσο μπορεί είτε γιατί τόσο εχει ανάγκη.Ίσως με τις στερεές αλλάξει. 

Δλδ ανά μια ώρα κλαίει κ της φτιάχνεις γάλα κ τρώει τόσο? Σκέψου εγω του άλλαξα κ γαλα. Του ξεκίνησα το novalac ha μήπως τον πηραζε κ δεν έπινε ποσότητα αλλά τα ίδια κάνει. Μόνο που τώρα δεν κλαίει όπως έκλαιγε κάθε βράδυ με το προηγούμενο γάλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες έστω και λίγο αργά, όλη μέρα έξω αυτές τις μέρες και δεν είχα μπει καθόλου.

@Tweema Το πιο ευχάριστο είναι ότι είναι όλα καλά με τη μαγνητική, να σου πω με ανησύχησε όταν διάβασα για το μούδιασμα στο πρόσωπο γιατί θυμήθηκα περιπτώσεις στο περιβάλλον μου με αυτοάνοσο, δόξα τω Θεώ που είναι καθαρή η δική σου.

@Mommy to be εγώ έχω το ίδιο στο πιο παλιό μοντέλο και με έχει βολέψει για αρχή, το μόνο που θυμάμαι με είχε δυσκολέψει στο πρώτο παιδί είναι ότι θέλει να τα κόβεις σε κυβάκια και με το μοσχάρι δυσκολευόμουν, τώρα θα το ξεκινήσω στον μικρό το κρέας οπότε θα χω πάλι το ίδιο. Το βασικό πλεονέκτημα κορίτσια είναι ότι τα κάνει στον ατμό και τα πολτοποιεί, οπότε δε λερώνεις δύο και τρία σκεύη. Εμάς η παιδίατρος είπε καλύτερα στον ατμό, δε θυμάμαι ποια κοπέλα ρώτησε.

@Tweema@Lia5και όσα κορίτσια αγχώνονται με τον κορωνοϊό (tweema δεν μπορώ να σε ξεταγκάρω γιατί είδα τί έγραψες), δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας, ειδικά αν είναι και η μετάλλαξη όμικρον που έχει συμπτώματα κοινού κρυολογήματος από ότι λένε και το λέω επειδή πέρασα ούσα έγκυος στο τέλος με ανοσοποιητικό στα πατώματα. Καμία περίπτωση δεν είναι ίδια, αλλά ιδίως τα μικρά και να κολλήσουν, το πιο πιθανό είναι να μη χρειαστεί να πάρουν τίποτα, άντε κανένα ντεπόν, η κόρη μου το πέρασε ασυμπτωματικά ενώ εγώ και ο πατέρας της είχαμε συμπτώματα κανονικά και ήμασταν στο ίδιο σπίτι είκοσι μέρες. Μην πανικοβάλλεστε, αν τύχει, θα το αντιμετωπίσετε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Επίσης, θέλει λίγες μέρες για να δείξουν τα τεστ, εμάς τις πρώτες τα σελφ δεν έδειχναν και ας είχαμε και συμπτώματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lia5τελικα εγω κ ο μικρος καναμε τεστ.. Ειχαμε βρεθει με την αδερφή μου που εχει βαφτίσει τον γιο μου κ η οποια εμφανισε πυρετό σημερα στην δουλειά .επρεπε να σχολασει για να παει για τεστ. Ευτυχώς ειμαστε ολοι αρνητικοι.

Όσον αφορα τα σχολεία... Για μενα ειναι αδιάφορα, ας κλείσουν.το μονο που με στεναχωρει ειναι οτι την ανοιξη θα χαθει ο κορονοιος κ θα εμφανιστούν ποσες αρρώστιες απο την κλεισούρα κ θα ταλαιπωριουνται τα μικρακια μες την ζέστη για αλλη μια χρονιά. Τα κρούσματα στα σχολεία ειναι παααρα πολλα.. Εδω που μενω οσ σχολεία υπάρχουν γύρω, εκτος απο αυτο νηπιαγωγειο του γιου μου, έχουν κρούσματα κ μαλιστα αρκετά.. Σας ειπαν στην ταξη του ανηψιου υπάρχουν 18 με κορονοϊο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Η γλυκούλα μου 😍😍 πως πάτε με την οισοφαγίτιδα είδες διαφορά με το νεξιυμ ε? Ξεκινήσατε φαγακι? Πώς τα πάει?

Είμαστε τέλεια δόξα το θεό!!! Λειτούργησε το νεξιουμ και επιτέλους βλεπω το παιδάκι μου ήρεμο και χαρούμενο !! Θα το συνεχίσουμε μέχρι το επόμενο ραντεβού που θα τη δει η παιδίατρος και θα μου πει αν θα το κόψουμε !! Σήμερα ξεκινήσαμε εν τέλει γτ είχα παραγγείλει πιατακια κουταλάκια κλπ απ' το ίντερνετ και μου τα άργησαν !! Μια τρέλα !! Χαχαχα ξινιζε τη μουριτσα της !! Δεν κατάλαβε καν ότι είναι φαγητό αυτό τώρα ,έχει ακόμα και το αντανακλαστικό με τη γλώσσα οπότε έβγαζε λίγο προς τα έξω όμως κούτσα στραβά το έφαγε όσο έδωσα ! Σιγά σιγά θα το συνηθίσει ❣️ ήπιαμε και νεράκι πρώτη φορά ,και φυσικά μετά το γάλα μας !! Εσείς πώς πάτε τι κάνετε ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Μακάρι να μην κολλήσαμε ούτε εμείς γιατί δε θέλω με τιποτα να χρειαστεί να πάρει φάρμακα από τόσο μικρός... Αλλά οι πιθανότητες είναι πολλές γιατί μας ήρθαν και οι 2 μαζί με τον ιό.

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου !! Εμείς που το περάσαμε όταν το μωρό ήταν μόλις 45 ημερών σκέψου μόνο λίγο Ντεπον της έδωσα και αυτό με 37,4 γιατί εγώ τρελάθηκα και αγχώθηκα ! Δεν ήθελα να περιμένω να ανεβάσει κανονικά πυρετό ! Δεν χρειάστηκε τπτ άλλο από φάρμακα ! Επίσης μην απελπιζεσαι δεν είναι σίγουρο ότι κολλήσατε !! Ελπίζω πως όχι ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου !! Εμείς που το περάσαμε όταν το μωρό ήταν μόλις 45 ημερών σκέψου μόνο λίγο Ντεπον της έδωσα και αυτό με 37,4 γιατί εγώ τρελάθηκα και αγχώθηκα ! Δεν ήθελα να περιμένω να ανεβάσει κανονικά πυρετό ! Δεν χρειάστηκε τπτ άλλο από φάρμακα ! Επίσης μην απελπιζεσαι δεν είναι σίγουρο ότι κολλήσατε !! Ελπίζω πως όχι ❣️

Πω πω 45 ημερών? Παλι καλά που σου επέτρεψαν για ντεπον. Καλά έκανες κ έδωσες. Εμενα λίγο μπούκωμα έχει τώρα που είναι 2μιση μηνών κ τρελαίνομαι φαντάζομαι πως ένιωθες. Βέβαια εγώ δε πέρασα κ λίγα που 10 ημερών μπήκε στα νεογνά λόγω ουρολοιμωξης. Ασε. Σε νιωθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Μακάρι να μην κολλήσαμε ούτε εμείς γιατί δε θέλω με τιποτα να χρειαστεί να πάρει φάρμακα από τόσο μικρός... Αλλά οι πιθανότητες είναι πολλές γιατί μας ήρθαν και οι 2 μαζί με τον ιό.

Δυστυχώς δεν είναι καιρός για επισκέψεις...😔εμάς δεν μπαίνει ανθρώπος στο σπίτι... και στους γονείς μου που είμαι τώρα κάναμε όλοι τεστ κ δεν μπαίνει κανείς!!Την άνοιξη τώρα θά βρεθούμε ε φίλους ,έξω! ειδικά με κείνους που έχουν παιδακια.Γίνεται χαμός με τον κορονοϊο,εμάς πέθαναν κ αρκετοί γνωστοί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...