Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Παθούσα.!😔

Εμείς πριν λίγες μέρες πήγαμε γιατρό για τα εμβόλια και από τότε ήρθαν τα ψώνια πάνω κάτω.α του έχει βγάλει ήδη τα δύο κάτω, είναι ετοιμα να σκάσουν και τα δύο πάνω. Είμαι πολύ ανήσυχη και έχει υπερένταση... Δεν την χωραει ο τόπος..αχ αυτήν την πιπίλα μπορεί να την βγάζει και 10 φορές πολύ τη νύχτα... Μου βγήκαν τα χέρια να την κουνάω για να την ηρεμησω την καημενούλα.. Σήμερα το βράδυ έπεσε ξερή! Ούτε πιπίλες ,ούτε νανουρίσματα , τίποτα ,σαν κούτσουρο!

4,5 μηνών ,7400 και 66 εκ.Αυτα!

Μαζί δεν είναι τα δικά μας τα μωράκια;τώρα είναι σε άλμα;Γιατί δεν το έχω ψάξει..

Αχχχχ, δε θα ηρεμήσουν ποτεεεεεε..... 

Ο δικός μου είναι 5 μηνών τώρα. Το άλμα είναι 15-19 εβδομάδα αλλά μπορεί να έχει απόκλιση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 15 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

κορίτσια Καλημέρα,να σας ρωτήσω θερμό ανοξείδωτο για το φαγητακι των μωρών σας έχει παρει καμία; αν ναι Ποιο; είναι χρήσιμο ; 

Καλημέρα!!! 

Εμείς θα αρχίσουμε με κομματάκια κ δε θα παρουμε θερμό, ίσως αργότερα κάποιο μπολ που τα κρατάει ζεστά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

κορίτσια Καλημέρα,να σας ρωτήσω θερμό ανοξείδωτο για το φαγητακι των μωρών σας έχει παρει καμία; αν ναι Ποιο; είναι χρήσιμο ; 

Καλημέρα 😁

Ο μπέμπης νομίζω επανέρχεται, ξύπνησε 2 φορές χθες 🤣

Εγώ έχω αυτό απ την κόρη μου :

https://www.skroutz.gr/s/3780785/Chicco-Βρεφικός-Θερμός-Φαγητού.html

Δεν το χρησιμοποίησα ούτε πολύ ούτε λίγο.. Εγώ θα έλεγα πάρε ένα να βρίσκεται 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα 😁

Ο μπέμπης νομίζω επανέρχεται, ξύπνησε 2 φορές χθες 🤣

Εγώ έχω αυτό απ την κόρη μου :

https://www.skroutz.gr/s/3780785/Chicco-Βρεφικός-Θερμός-Φαγητού.html

Δεν το χρησιμοποίησα ούτε πολύ ούτε λίγο.. Εγώ θα έλεγα πάρε ένα να βρίσκεται 😜

Καλημέρα!! καλύτερα και. εμείς χθες,πολύ πρακτικό φαίνεται.τα κυπελακια που βλέπω στη φωτογραφία τα χρησιμοποίησες και αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα!!! 

Εμείς θα αρχίσουμε με κομματάκια κ δε θα παρουμε θερμό, ίσως αργότερα κάποιο μπολ που τα κρατάει ζεστά! 

Εγώ λόγω δουλειάς θα απουσιάζω αρκετά ,οπότε στις γιαγιάδες ακόμη και στο σπίτι Ίσως ετοιμάζω τ φαγητό της και τ αφήνω εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Εμεις εννοειται δεν κοιμήθηκαμε καλα. Πολλες ωρες πανω μου κλπ.. Κλαμα, γκρινια, κλαμα, γκρίνια.. Αφου εκανε χθες 5 φορές κακα(ξαλαφρωσε) +1 σημερα, μπορω να πω με σιγουρια οτι ειναι ετσι από τα ουλα.. Απο την μια στεναχωριέμαι κ απο την αλλη θέλω να τσιριξω😕 Ααα κ μπηκε κ στο αλμα 29-30(άγχος αποχωρισμου).. Τωρα τι χειροτερο μπορεί να συμβει δεν ξερω 🤣🤣 το πρωι προσπαθούσε να μπουσουλησει κ πήγε προς πισω.. Εχει ακομα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα!!

Εμεις εννοειται δεν κοιμήθηκαμε καλα. Πολλες ωρες πανω μου κλπ.. Κλαμα, γκρινια, κλαμα, γκρίνια.. Αφου εκανε χθες 5 φορές κακα(ξαλαφρωσε) +1 σημερα, μπορω να πω με σιγουρια οτι ειναι ετσι από τα ουλα.. Απο την μια στεναχωριέμαι κ απο την αλλη θέλω να τσιριξω😕 Ααα κ μπηκε κ στο αλμα 29-30(άγχος αποχωρισμου).. Τωρα τι χειροτερο μπορεί να συμβει δεν ξερω 🤣🤣 το πρωι προσπαθούσε να μπουσουλησει κ πήγε προς πισω.. Εχει ακομα... 

Και μεις στα ίδια το βράδυ, δεν κοιμάται καθόλου καλά, ξυπνάει ΣΥΝΕΧΕΙΑ, λίγο τρώει αλλά πολύ πιπιλάει, δεν ξέρω τί να κάνω. Τουλάχιστον κοιμάται εξίσου εύκολα πάνω στο στήθος, οπότε κάτι είναι κι αυτό.

Εσύ πώς αισθάνεσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim.The. είπε:

Και μεις στα ίδια το βράδυ, δεν κοιμάται καθόλου καλά, ξυπνάει ΣΥΝΕΧΕΙΑ, λίγο τρώει αλλά πολύ πιπιλάει, δεν ξέρω τί να κάνω. Τουλάχιστον κοιμάται εξίσου εύκολα πάνω στο στήθος, οπότε κάτι είναι κι αυτό.

Εσύ πώς αισθάνεσαι σήμερα;

Μου ερχεται μια ζαλη με μουδιασμα κ φεύγει.. Κ εννοειται κοιμάμαι ορθια 😂 κ μενα οταν την κραταω κοιμαται καλα  τωρα κοιμάται τουλαχιστον 1 ωρα αλλα εγω δεν μπορω να κανω τιποτα. Κ δεν θελω να την βαλω μαρσιπο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα. Εμείς χθες σχεδόν όλη μέρα γκρίνια. Νυσταζε και δεν κοιμόταν. Τελικά 7 πάρα τον πήρε ο ύπνος όπου κοιμήθηκε έως 8μιση με ενδιάμεσα ξυπνηματα για φαγητό. Στις 9 μισή κοιμήθηκε για 1.5 ωρίτσα ξυονησε και του έδωσα φρούτο κρεμα τελικά. Πολύ γέλιο.. Ξινιζε την μούρη του αλλά άνοιγε το στόμα. Ενταξει λίγο έφαγε αλλά καλα είναι. Τώρα παλι κοιμαται και πιπίλαει το στήθος μου. Το στήθος ούτε νεογέννητο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρααα. Εμείς χθες σχεδόν όλη μέρα γκρίνια. Νυσταζε και δεν κοιμόταν. Τελικά 7 πάρα τον πήρε ο ύπνος όπου κοιμήθηκε έως 8μιση με ενδιάμεσα ξυπνηματα για φαγητό. Στις 9 μισή κοιμήθηκε για 1.5 ωρίτσα ξυονησε και του έδωσα φρούτο κρεμα τελικά. Πολύ γέλιο.. Ξινιζε την μούρη του αλλά άνοιγε το στόμα. Ενταξει λίγο έφαγε αλλά καλα είναι. Τώρα παλι κοιμαται και πιπίλαει το στήθος μου. Το στήθος ούτε νεογέννητο.. 

Κ μονος να ετρωγε την μουρη θα την ξινιζε. Είναι η 1η επαφη, είναι το 1ο πραγμα που τρωει κ εχει γεύση.νερό ηπιε; Πως αισθάνεσαι εσυ; Ειναι σε αλμα; μπας κ ετοιμαζει κανα δοντακι ακομα; 

Εμενα η μικρη ακομα κοιμάται, παμε για 2ωρο νομιζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Ναι μωρέ ο γλυκούλης, μικρός θα είναι, αλλά αν δεν έχεις άλλη επιλογή, τί να κάνεις. Εμένα πάντως η κόρη μου που πήγαινε από δύο χρονών (και πάλι μικρή την έβλεπα) της έκανε πάρα πολύ καλό έστω οι 3-3.30 ώρες που πήγαινε, κυρίως στο φαγητό που ήταν ο,τι να ναι, άντε λίγο και στο πρόγραμμα, που ουσιαστικά ποτέ δεν είχαμε και τώρα, τις τελευταίες δυο βδομάδες προσπαθούμε να αποκτήσουμε (μετά από τεσσεράμισι χρόνια)! Στην κοινωνικοποίηση δεν είχε ποτέ θέμα γιατί από πάντα ήταν γύρω με πολλά παιδάκια. Γενικά νομίζω αν πετύχεις σε καλό σταθμό μόνο καλό θα κάνει, εσύ λόγω επαγγέλματος τα ξέρεις και καλύτερα.

Καλημέρα! Δεν είναι σίγουρο ότι θα τον πάρουν εκεί που θα κάνω τα χαρτιά. Είναι δημόσιος του ΟΑΕΔ. Στους 2 ιδιωτικούς που έχουμε τα παίρνουν από 6 μηνών αλλά αυτό δεν το αναφέρω, κάνω πως δεν το ξέρω 🤫 Φτου ξελευθερια σήμερα, 18 μέρες με το παιδάκι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κ μονος να ετρωγε την μουρη θα την ξινιζε. Είναι η 1η επαφη, είναι το 1ο πραγμα που τρωει κ εχει γεύση.νερό ηπιε; Πως αισθάνεσαι εσυ; Ειναι σε αλμα; μπας κ ετοιμαζει κανα δοντακι ακομα; 

Εμενα η μικρη ακομα κοιμάται, παμε για 2ωρο νομιζω. 

Νερό μου είπε ακόμα να μην του δώσω γιατί παίρνει τα υγρά από το γάλα... Τι να σου πω.. Εγώ τελικά το πήρα καλύτερα σήμερα. Είναι εδώ και ο άντρας μου και είχε φάση.. Τον τραβήξαμε και βιντεακι. Είναι σε άλμα νομίζω είναι 25 και 6 σήμερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα!!

Εμεις εννοειται δεν κοιμήθηκαμε καλα. Πολλες ωρες πανω μου κλπ.. Κλαμα, γκρινια, κλαμα, γκρίνια.. Αφου εκανε χθες 5 φορές κακα(ξαλαφρωσε) +1 σημερα, μπορω να πω με σιγουρια οτι ειναι ετσι από τα ουλα.. Απο την μια στεναχωριέμαι κ απο την αλλη θέλω να τσιριξω😕 Ααα κ μπηκε κ στο αλμα 29-30(άγχος αποχωρισμου).. Τωρα τι χειροτερο μπορεί να συμβει δεν ξερω 🤣🤣 το πρωι προσπαθούσε να μπουσουλησει κ πήγε προς πισω.. Εχει ακομα... 

Και εμείς έτσι το βράδυ από στήθος ύπνο κλάμα γκρινια και πάλι το ίδιο! Καλά αν κάνει να μπουσουλησει είστε πολύ μπροστά εμείς ούτε καν ακόμα! Κλαίει πολύ και βάζει τα χέρια στο στομα και κλαιει ακόμα παραπάνω μαλλον θα είναι να σκασει και το δίπλα Και πολλα κακά που είναι από τα δόντια αφού κανονικά κάνει ανά 2-3 μέρες! 

Όσο για τα χθεσινά μην το γελάει ο άντρας σου ένα διάβασμα μόνο καλό θα κάνει είσαι πολύ άτυχη βρε κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Νερό μου είπε ακόμα να μην του δώσω γιατί παίρνει τα υγρά από το γάλα... Τι να σου πω.. Εγώ τελικά το πήρα καλύτερα σήμερα. Είναι εδώ και ο άντρας μου και είχε φάση.. Τον τραβήξαμε και βιντεακι. Είναι σε άλμα νομίζω είναι 25 και 6 σήμερα.. 

Ναι ειναι σε αλμα μωρέ.. Συνηθως λενε με την εναρξη στερεων κ νερο αλλα οκ.. Οσο θηλαζει δεν εχει θεμα. 

 

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα! Δεν είναι σίγουρο ότι θα τον πάρουν εκεί που θα κάνω τα χαρτιά. Είναι δημόσιος του ΟΑΕΔ. Στους 2 ιδιωτικούς που έχουμε τα παίρνουν από 6 μηνών αλλά αυτό δεν το αναφέρω, κάνω πως δεν το ξέρω 🤫 Φτου ξελευθερια σήμερα, 18 μέρες με το παιδάκι μου ❤

Ηρεμια τωρα οσον αφορα την ψυχολογια.. 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και εμείς έτσι το βράδυ από στήθος ύπνο κλάμα γκρινια και πάλι το ίδιο! Καλά αν κάνει να μπουσουλησει είστε πολύ μπροστά εμείς ούτε καν ακόμα! Κλαίει πολύ και βάζει τα χέρια στο στομα και κλαιει ακόμα παραπάνω μαλλον θα είναι να σκασει και το δίπλα Και πολλα κακά που είναι από τα δόντια αφού κανονικά κάνει ανά 2-3 μέρες! 

Όσο για τα χθεσινά μην το γελάει ο άντρας σου ένα διάβασμα μόνο καλό θα κάνει είσαι πολύ άτυχη βρε κορίτσι μου

Εγω τα λεω αλλα δεν με ακουει!!! Κ μενα τα ιδια κανει αλλα ειδα οτι παει να σκασει κ αλλο, κ την τρωνε πολυ τα πλαινα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Καλημέρα!! καλύτερα και. εμείς χθες,πολύ πρακτικό φαίνεται.τα κυπελακια που βλέπω στη φωτογραφία τα χρησιμοποίησες και αυτα;

Ναι ναι εκεί μέσα τα έβαζα, μπορείς να βάλεις κ 2 διαφορετικά πράγματα με αυτόν τον τρόπο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και που λέτε κορίτσια... Είπα να φτιάξω λίγα μελομακάρονα να μυρίσει το σπίτι να φάω και εγώ ένα γλυκάκι. Και εκεί ήρθε το χάος... Αρχικά λάθος το σιρόπι εφτιαξα αλλο

Μελωσα κάποια πάρα πολύ έγιναν χάλια 

Και 3ον μου επεσε ένα ταψί μελομακαρονα... Αλήθεια δεν ξέρετε το χάος που υπήρχε 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά το αβοκάντο μας βγήκε καλύτερα πάνω σε ψωμάκι το έφαγε πολύ καλύτερα!!! 

@Clairy.μην σκας κάθε μέρα έτσι είναι το σπίτι μας! Ειδικά όταν τρώει ο μικρός και η μεγάλη εκείνη την ώρα παίζει με διάφορα! Κάθε φορά παθαίνω ενα εγκεφαλικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Και που λέτε κορίτσια... Είπα να φτιάξω λίγα μελομακάρονα να μυρίσει το σπίτι να φάω και εγώ ένα γλυκάκι. Και εκεί ήρθε το χάος... Αρχικά λάθος το σιρόπι εφτιαξα αλλο

Μελωσα κάποια πάρα πολύ έγιναν χάλια 

Και 3ον μου επεσε ένα ταψί μελομακαρονα... Αλήθεια δεν ξέρετε το χάος που υπήρχε 😂😂

Ελπιζω να σε προλαβα!! Δεν πετας τιποτα κανε κεικ ή cake pops. Μπορείς να τα βαλεις τριμμα σε ποτηρακια κ πάνω κάποια μους αποχη.. 

Δεν σε ήθελαν τα ατιμα!! Οσο για το χαος, άστο, ακομα δεν εχεις δεις τιποτα 😂 να στε καλα κ του χρονου με υγεία κ αγαπη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ελπιζω να σε προλαβα!! Δεν πετας τιποτα κανε κεικ ή cake pops. Μπορείς να τα βαλεις τριμμα σε ποτηρακια κ πάνω κάποια μους αποχη.. 

Δεν σε ήθελαν τα ατιμα!! Οσο για το χαος, άστο, ακομα δεν εχεις δεις τιποτα 😂 να στε καλα κ του χρονου με υγεία κ αγαπη!! 

Όχι καλέ δεν πεταξα.. Έβαλα ένα γάλα καρυδας κονσέρβα που είχα κατάψυξη και θα το χτυπήσω αύριο από κάτω θα βάλω τα μελομακαρονα που Μελωσα πολύ.. Πάντως είναι νόστιμο και έχω φάει ήδη αρκετό με κουτάλι 😂 και ο πεθερός μου το ίδιο. Του άρεσε πολύ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Όχι καλέ δεν πεταξα.. Έβαλα ένα γάλα καρυδας κονσέρβα που είχα κατάψυξη και θα το χτυπήσω αύριο από κάτω θα βάλω τα μελομακαρονα που Μελωσα πολύ.. Πάντως είναι νόστιμο και έχω φάει ήδη αρκετό με κουτάλι 😂 και ο πεθερός μου το ίδιο. Του άρεσε πολύ 😂

Τέλεια μια χαρα ❤️η γευση αρκει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Τέλεια μια χαρα ❤️η γευση αρκει!! 

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ξανά γάλα καρυδας ελπίζω να πετύχει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Έχω πολύ καιρό να γραψω γιατί πραγματικά η μέρα περνάει τοοοσο μα τοοοοσο γρήγορα. πηγαινω και δουλειά κανονικά οπότε αφηστε το  αλλά σας διαβάζω συνέχεια. Εμας ο μπέμπης σε 6 μέρες κλείνει τους 4 και λίγο στο σπίτι που τον ζυγισα ειναι περιπου 7300 κιλα. Κοιμάται οοοολο το βράδυ σερί έχει γίνει τοσο καλό αγόρι συνεργάσιμο. Ισως βοηθαει ότι τον έχουμε μάθει πια και συνεννοούμαστε. Γενικά πλεον δεν κλαίει ακόμα και οταν ειναι να φαει απλά γινςται ανήσυχος και το καταλαβαινουμε. Επισης ολο γελάει και λιωνουμε!!! Κάθε μέρα κάνει και κάτι διαφορετικό. Σε 2 μήνες θα τρώμε στέρεες και δεν μπορω να πιστέψω πόσο γρήγορα μεγαλώνουν ♥️ αυτή η σχέση είναι μοναδική, αυτά τα πλασματακια σου αλλάζουν τη ζωή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Καλημέρα!! 4,5 είμαστε και εμείς και απ οσο ξέρω είναι σε άλμα,η ανησυχία μεγάλη κλαίει Στον ύπνο Της δυο μέρες τώρα,δεν ξέρω τι απ όλα φταίει .δείχνει να υποφέρει από τα ούλα,αλλά δόντι δε βλέπω να σκαει. νομίΖω θα αργήσει. Αλλά αυτό που λες με την πιπίλα το κάνει κ εμενα ,διαρκώς τη βγάζει ακόμα κ όταν νανουριζεται Την κρατάει και παίζει μέσα έξω 

Πολυ ανησυχία και κοιμάται μέσα στη μέρα μισαωρα κ σηκώνεται..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Πολυ ανησυχία και κοιμάται μέσα στη μέρα μισαωρα κ σηκώνεται..!!

ααχ θα περάσει κ αυτό. εμείς Για ν καταλάβεις Τώρα είμαστε ξύπνιες από Τις 10 κ δε λέει ν κοιμηθεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω όσες έχουν ξεκινήσει ήδη τροφουλες ή όσες γνωρίζουν από τα πρώτα τούς παιδάκια,σχετικά με τα μπωλ  κ.τλ  πόσα θα χρειαστούμε;  Επίσης τι άλλο είναι απαραίτητο Εκτός από τα βασικά,μπωλ,κουταλακια,ποτηρακι ρωτάω Για να μην υπάρξει υπερβολή κ άσκοπα έξοδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...