Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Αχ κορίτσια περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός είδα τώρα φοτο με την μεγάλη μου όταν ήταν μηνών μικρούλα και τώρα πάει και παιδικό το λουλουδάκι μου σε έναν μήνα θα γίνει 3!🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Στην ανιψιά μου είχα πάρει κάτι τέτοιο 

Τώρα για Έμας κοιτάω αυτά τις σιλικόνης... εδώ χθες κοιτούσα θέματικα για τα πρώτα γενέθλια..ποτηράκια διακόσμηση και τέτοια...🤪

Screenshot_20211115-101710.png

Screenshot_20211115-101638.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

@Tweema χαχαχα γέλασα με τις δουλειές του σπιτιού η άυπνη (εννοείται) μάνα 🤣🤣🤣🤣

Τα bamboo τα σκέφτομαι πολυ έντονα. Έχει κ κάποια σετ σε προσφορά απ ότι είδα. Ποτηρακι όμως θα παρω σίγουρα κάποιο άλλο. 

@Valxris η κόρη σου στη φωτογραφία; 🥰

Εγώ πήρα μπαμπού, το ποτήρι έκανε 18ε, στο 3ο που έσπασε απηύδησα και της πήρα πλαστικό 😂 αν πέσει κάτω σπάει, δυστυχώς.. Πιάτα και κουτάλι πιρούνι που έχω είναι οκ 😁

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamaofbill είπε:

Εγώ καρεκλάκι στον γιο μου είχα ένα της chicco, που μας το έδωσε μια ξαδέρφη του άντρα μου. Με το γιο μας βόλεψε μια χαρά. Έβγαινε αργότερα και ο δίσκος μπροστά και τον βάζαμε μαζί μας στο τραπέζι να τρώει. 

Τότε είχανε σκεφτεί να πάρουμε το καρεκλάκι της stoke. Που άλλαζε ύψος και γινόταν αργότερα και καρέκλα κλπ. Όμως εβγαινε πολύ ακριβό μαζί με τα αξεσουάρ του και το αφήσαμε. Τελικά καλύτερα γιατί θα δίναμε τζάμπα ένα σωρό χρήματα, μιας και μετά από μια ηλικία θέλουν να κάθονται απλά στην κανονική καρέκλα που καθόμαστε και εμένα που ειναι 3, 5 χρόνων κάθεται 5 λεπτά και μετά σηκώνεται και πάει μια από δω και μια από κει και το υπόλοιπο φαγητό το τρώμε στη γύρα. 

Εγώ έχω της chicco το poly 2, χαμηλώνει, βγαίνει ο σερβιτόρος, ξαπλώνει η πλάτη και κλείνει. Μας το είχαν φέρει δώρο όταν γεννήθηκε η μικρή. Ακόμα εκεί κάθεται αλλά στο τραπέζι πια.. Το ίδιο θα έχει και ο μπέμπης. Ίσως αλλάξω τα μαξιλαράκια για ανανέωση αν και είναι γκρι μ αρέσει 😂

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Μακρια απο εμας ειναι πανακριβο 😂 δεν αξιζει,αν μαγειρευε ή εαν εκανε καποια αλλη δουλεια του σπιτιού θα το συζητουσαμε 😂

Στον γιο μου ειχα παρει κατι lorelli κ chicco τα οποία δεν υπαρχουν πια. Ποτηρια είχα με καλαμακι αλλα τα χρησιμοποιεί για να πινει γαλα, χυμο.. Με δικα μας πιατα τρώει απο πολυ μικρός. Μπορει να μην κάναμε blw λογω βρεφικου, στο σπίτι εμαθε το κουταλακι προγεμισμενα 10 μηνων κ 12 που σταμάτησε βρεφικο έτρωγε αποκλειστικα μονος του. Ηταν ενα μωρακι που δεν πετούσε κατω πιατα, φαγητο, όμως το παγουρι ήταν παιχνίδι για εκεινον. Κ τωρα εχω προβληματιστει λιγο δεν ξερω τι να αγορασω. Από την μια λεω να παρω απο bamboobamboo κ απο την αλλη λέω κ αν μικρη θελει τα δικα μας; κ αν ο γιος μου θελει κ αυτός; ανεβαινουμε πολυ χρηματικα!! Κ μετα σκεφτομαι να παρω μηπως της munchkin με καμια βεντουζα κ να πάρω κ του γιου μου (δεν θα την γλιτωσω) σε αλλο χρωμα;

Ενα της chicco ειναι αυτο που δενει. Δεν κανει βρε παιδακι μου καθολου για παιδακι. Στην μικρη δεν κλεινει ρε συ πιέζει τα μπουτινια της. Απορω πως την βολεψε την φίλη μου κ ειχε κ 2 παιδια. 

Θα ηθελα να μαθω εαν αντεχει το πανω μερος😜

 

Αν πας ικεα να το δοκιμάσεις; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Θηλαζω 3-4 φορές την ημέρα ,πριν από κάθε γεύμα σχεδόν.5 γεύματα τρώει.θηλαζεινο,τι θηλάζει από εμένα (φαντάζομαι λίγο,η παιδιατρος υποθέτει γύρω στα 50ml τη φορά!)και τρώει από 150ml και έχει φτάσει να φάει και 270!Αφού λέω θα σκάσει,θα τα βγάλει όλα!Αλλά αφού πεινάει τι να την κάνω!!🤪🤪🤪

Η ανάπτυξη έχει να κάνει με τα γονίδια .εγώ είμαι petit 1.60 αλλά ο άντρας μου είναι 1.92.Αδυνατος.Αλλα τρώει (και λαίμαργα όπως η μικρή!!🤣)Αν την δεις να τρώει θα πεις ότι την είχα νηστική 3μερες!

Τώρα για τον ύπνο,τι να πω,λίγο καιρό είχε ανησυχία κάποια βραδιά ως τον 2 μήνα.Αλλα δεν έχει πονακια και γενικώς είναι ήρεμο μωράκι,.. μπορεί να αποκοιμηθεί κ μόνη της στο λίκνο ή να θέλει πιπίλα κ λίγη αγκαλίτσα...την κουνάω στην αγκαλιά,της κάνω σσσσσσσςςςςς κ την χαϊδεύω και τεζα!!Η και στο λίκνο πάλι την χαϊδεύω στο κεφαλάκι κ αποκοιμιεται.. Αυτά!!

Α!γεννήθηκε 3 κιλα και 50εκ!

Καλή σου μέρα!!!Με τον ύπνο και εμείς το προσπαθούμε ακόμα,δε μου κοιμάται στα χέρια,δε θέλει αν και την προσπάθησα ,ούτε μόνη της στο λίκνο σχεδόν δεν το χρησιμοποιούμε.Θελει στο καρότσι και βόλτα μέσα στο σπίτι έτσι αποκοιμιέται με ένα πανάκι αγκαλιά. Όσο για τα κιλά έχετε η αλήθεια ραγδαία ανάπτυξη γιατί και εμένα 50 εκ και 3300 γεννήθηκε στις 39 εβδομάδες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Όχι,θεωρητικά έχω αντισώματα για 6 μήνες αλλά θα το ψάξω .. και της γρίπης θα κάνω τώρα στα κοντά ! Ξέρω τι λέγεται για το εμβόλιο  κλπ και γενικά ήμουν κατά  όμως μετά από αυτό που πέρασα με το μωράκι μου δεν το διακινδυνεύω να το πάθω ξανά !  Εσύ το έκανες ;;

Αυτό το Σάββατο θα πάω,το πήρα απόφαση .Αν και δε σου κρύβω μία φοβία την έχω. Πως είστε με το εμβόλιο γαστρεντερίτιδας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Με την ψυχολογία και εγω δεν τα παω περίφημα γενικά.. Δεν ξέρω απο που να το πιασω κ απο που να το αφησω.. Εγω δεν εχω και παρέα.. Η κακομοιρα βγαίνω για να παω στην πεθερά μου να πω δυο κουβέντες με εναν ανθρωπο.. 

Θέλω όμως τοσο πολυ να κλειστω μεσα και να βγω του χρόνου.. 

Καλημέρααα από παρέα έτσι είμαστε και εμείς,ο σύζυγος ελεύθερος επαγγελματίας , η πεθερά που μένει κοντά εργάζεται η μαμά είναι μακριά και γενικά όλοι μου οι κοντινοί δουλεύουν ,οπότε περνάω ατελείωτες ώρες μόνη με τη μικρή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα ,εμάς καρεκλάκι φαγητού μας έφεραν δώρο της kikkaboo ,φαίνεται άνετο και βολικό αν και δεν το έχουμε χρησιμοποιήσει ακόμα, κουταλάκια της πήρα της nuk τώρα πιατάκια σκέφτομαι σιλικόνης  τ munchkin.Γενικά σκέφτομαι να δοκιμάσω διάφορα να δω τι μας βολεύει και τι μας αρέσει,σκε΄φτομαι αυτά που βεντουζώνουν .Θα δούμε γιατί έχουμε δύο μήνες ακόμα μπροσ΄τα μας. Τι έχετε πάρει για να ετοιμάζετε το φαγητάκι του μωρού σας ; Πάντως για να το ζεσταινουμε σε βαζάκια έχω επιλεξει ένα θερμαντήρα της phillips avent ,όπου το χρησιμοποιώ και τώρα για το γάλα,αν περάσει ένα τεταρτάκι και δεν μου το έχει πιει και έτσι το ξαναζεσταίνω ή αν τύχει να την αλλάξω μου το διατηρεί ζεστό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valxrisαυτο το καρεκλακι εχω που ειχες στην κορη σου. Μια χαρα βολικο εχει φουλ ρυθμισεις..απλα στην μικρη θα βγαλω απο το δισκο το πορτοκαλι για να ειναι τελείως ασπρο κ να βλεπει τα χρωματα του φαγητου της. Σήμερα η μικρη αποφασισε οτι θελει να πιει γαλα αβερτα. Πριν θηλαζε μια ωρα, το αφησε, την αφησα, ξυπνησε κατευθειαν κ ήθελε ξανα γαλα. Κ τωρα θηλαζει παλι 20 λεπτά. Εχει πολλη γκρινιτσα δεν καθεται πουθενα. Δεν εχω μαγειρέψει ακομα κ στις 1 πρέπει να παρω τν μικρο απο το σχολειο κ εχουμε κ κολυμβητήριο στις 4.θα καταφερω να τον παω αραγε; ενα μισαωρο θα κανω σιγουρα να παω.βλεπω να λιποθυμω απο την αγκαλιά. 

@PanBεχεις παρει κ ρηχο κ βαθυ; καλα ποτηρι δεν θα επαιρνα τετοιο αφου ο γιος μου τα εριχνε συνεχως κατω. Θα προτιμησω κατι πλαστικο με καλαμακι κ αργοτερα για εξω θα της εχω ανοξειδωτο.

@Mommy to beμε εχεις ξεπεράσει μπορω να πω. Εγω μονο ρουχο εχω κοιταξει για γενεθλια. Κ το μόνο σίγουρο θα τα κανουμε εξω, οχι σε μαγαζι, να μαστε καλα μεχρι τοτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

@Valxrisαυτο το καρεκλακι εχω που ειχες στην κορη σου. Μια χαρα βολικο εχει φουλ ρυθμισεις..απλα στην μικρη θα βγαλω απο το δισκο το πορτοκαλι για να ειναι τελείως ασπρο κ να βλεπει τα χρωματα του φαγητου της. Σήμερα η μικρη αποφασισε οτι θελει να πιει γαλα αβερτα. Πριν θηλαζε μια ωρα, το αφησε, την αφησα, ξυπνησε κατευθειαν κ ήθελε ξανα γαλα. Κ τωρα θηλαζει παλι 20 λεπτά. Εχει πολλη γκρινιτσα δεν καθεται πουθενα. Δεν εχω μαγειρέψει ακομα κ στις 1 πρέπει να παρω τν μικρο απο το σχολειο κ εχουμε κ κολυμβητήριο στις 4.θα καταφερω να τον παω αραγε; ενα μισαωρο θα κανω σιγουρα να παω.βλεπω να λιποθυμω απο την αγκαλιά. 

@PanBεχεις παρει κ ρηχο κ βαθυ; καλα ποτηρι δεν θα επαιρνα τετοιο αφου ο γιος μου τα εριχνε συνεχως κατω. Θα προτιμησω κατι πλαστικο με καλαμακι κ αργοτερα για εξω θα της εχω ανοξειδωτο.

@Mommy to beμε εχεις ξεπεράσει μπορω να πω. Εγω μονο ρουχο εχω κοιταξει για γενεθλια. Κ το μόνο σίγουρο θα τα κανουμε εξω, οχι σε μαγαζι, να μαστε καλα μεχρι τοτε. 

Κι εγω μια από τα ίδια. Η μικρή επειδή δεν έκανε τα κακά της έχει φοβερή γκρίνια και δεν κάθεται πουθενά!!! Ούτε καθιστή, ούτε όρθια, ούτε μαρσιπο. Πουθενά! Θηλάζει λίγο και μετά κλαψουριζει πάλι. Την έκανα ζεστό μπάνιο, γυμναστική, αλλά τίποτα. Δεν έχω προλάβει ούτε κι εγώ φαγητό. Σήμερα μας βλέπω νηστικους! Τον γιο μου με το ζόρι το πρωί του δωσα τα δημητριακά, μιας και είχα τη μικρή να χτυπιέται πάνω μου. Δύσκολα τα πράγματα σήμερα! Κιε χω και κάποια πράγματα να τακτοποιήσω για τη δουλειά μου, κάτι χαρτιά κλπ. Και μόνο αυτό μου Ελειπε! Έχει παει 12 και δεν έχω καταλάβει ποτέ πέρασε η ώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Έχετε σκεφτεί πότε θα βαφτίσετε τα μωράκια σας;

Εμεις λέμε από μαιο μέχρι Αύγουστο (9-12μηνων) θα ήθελα μαιο.. Αλλα εξαρτάται από το μαγαζί του άντρα μου και τον Αύγουστο κλεινεξ γιαυτό. Εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμεις λέμε από μαιο μέχρι Αύγουστο (9-12μηνων) θα ήθελα μαιο.. Αλλα εξαρτάται από το μαγαζί του άντρα μου και τον Αύγουστο κλεινεξ γιαυτό. Εσείς; 

θα ήθελα απρίλιο -μαιο και ε΄γω θα είναι 8-9 μηνών η μικρούλα,αλλά δε βολεύει τους νονούς οπότε θα πάμε Σεπτέμβριο. Αλλά σίγουρα θέλω σε καλό καιρό γιατί θα γίνει εξωτερικά η βάφτιση με μπουφέ και τραπέζι μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

@Valxrisαυτο το καρεκλακι εχω που ειχες στην κορη σου. Μια χαρα βολικο εχει φουλ ρυθμισεις..απλα στην μικρη θα βγαλω απο το δισκο το πορτοκαλι για να ειναι τελείως ασπρο κ να βλεπει τα χρωματα του φαγητου της. Σήμερα η μικρη αποφασισε οτι θελει να πιει γαλα αβερτα. Πριν θηλαζε μια ωρα, το αφησε, την αφησα, ξυπνησε κατευθειαν κ ήθελε ξανα γαλα. Κ τωρα θηλαζει παλι 20 λεπτά. Εχει πολλη γκρινιτσα δεν καθεται πουθενα. Δεν εχω μαγειρέψει ακομα κ στις 1 πρέπει να παρω τν μικρο απο το σχολειο κ εχουμε κ κολυμβητήριο στις 4.θα καταφερω να τον παω αραγε; ενα μισαωρο θα κανω σιγουρα να παω.βλεπω να λιποθυμω απο την αγκαλιά. 

@PanBεχεις παρει κ ρηχο κ βαθυ; καλα ποτηρι δεν θα επαιρνα τετοιο αφου ο γιος μου τα εριχνε συνεχως κατω. Θα προτιμησω κατι πλαστικο με καλαμακι κ αργοτερα για εξω θα της εχω ανοξειδωτο.

@Mommy to beμε εχεις ξεπεράσει μπορω να πω. Εγω μονο ρουχο εχω κοιταξει για γενεθλια. Κ το μόνο σίγουρο θα τα κανουμε εξω, οχι σε μαγαζι, να μαστε καλα μεχρι τοτε. 

Ναι, είχα πάρει ένα πακέτο που είχε και ρηχό και βαθύ 😁 ακόμα σε αυτά τρώει, αν και εδώ συμπληρώσει απ το τζάμπο κάποια πλαστικά, δεν γίνεται αλλιώς 😜

στις πριν 20 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Έχετε σκεφτεί πότε θα βαφτίσετε τα μωράκια σας;

Εμείς τέλος Μαΐου λέμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Ναι, είχα πάρει ένα πακέτο που είχε και ρηχό και βαθύ 😁 ακόμα σε αυτά τρώει, αν και εδώ συμπληρώσει απ το τζάμπο κάποια πλαστικά, δεν γίνεται αλλιώς 😜

Εμείς τέλος Μαΐου λέμε 

Πόσο μηνών θα είναι το παιδάκι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Θα πρεπει να το μαζευω γιατί έχει μικρό δωμάτιο 😔 

Διάβασα κ στην blw για το καρεκλάκι (antilop) κ αλλου διάφορα, θετικά κ αρνητικά αλλά το αποφάσισα με τα εξής κριτήρια: καθαρίζει ευκολα κ είναι φθηνό. Σκέφτομαι να βάλουμε κ σκαλακι αργότερα για τα ποδια του. Για μένα δεν αξίζει να δώσω πολλα χρήματα. Τώρα δεν ξέρω πως θα βγει στην πραξη. 

Τον ατμομάγειρα θα τον χρησιμοποιώ για όλους μας αλλιώς δεν αξίζει όπως λες. 

Τον ατμομαγειρα θα τον χρησιμοποιεις αντι για βρασιμο των λαχανικών ,είναι προτιμότερο έτσι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμείς άνοιξη λέμε τελικά σε στυλ παρτυ... Αν δεν αλλάξουμε γνώμη 😝

 @vasiliki 16Τον ατμομάγειρα θα τον χρησιμοποιώ κ για πιο υγιεινά κ για ευκολία. Μιας κ το συζητούσαμε χθες έβαλα σήμερα πατατες, καρότα, κοτόπουλο για το μεσημέρι κ το βράδυ θα βάλω το κοτόπουλο σε ανάμεικτη σαλάτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Αχ κορίτσια περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός είδα τώρα φοτο με την μεγάλη μου όταν ήταν μηνών μικρούλα και τώρα πάει και παιδικό το λουλουδάκι μου σε έναν μήνα θα γίνει 3!🙄

Αχ κι εγώ δεν προλαβαίνω να την χορτάσω έτσι μικρούλα μικρούλα!!!Μεγαλώνει πολύ γρήγορα,είναι κ μεγαλόσωμη η δικιά μου  κ φαίνεται πιο μεγάλη ακόμα!!!Εν τω μεταξύ νεογέννητη την θυμάμαι θολά στο μυαλό μου κ ας πέρασαν μόνο 3 μήνες..γιατι ήμουν σε κατάσταση σοκ..κ δεν την πολυθυμαμαι κ μ στεναχωρεί αυτό...!😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

θα ήθελα απρίλιο -μαιο και ε΄γω θα είναι 8-9 μηνών η μικρούλα,αλλά δε βολεύει τους νονούς οπότε θα πάμε Σεπτέμβριο. Αλλά σίγουρα θέλω σε καλό καιρό γιατί θα γίνει εξωτερικά η βάφτιση με μπουφέ και τραπέζι μετά.

Και εγω θέλω καλο καιρό για να κάνουμε catering και για να είμαστε και ανετα χωρις παλτο κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Πόσο μηνών θα είναι το παιδάκι σου;

9 μηνών.. Και την κόρη μου σε αυτή την ηλικία τη βαφτίσαμε.. Λίγο πριν ξεκινήσω δουλειά, για να κάνω τις προετοιμασίες με την ησυχία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

9 μηνών.. Και την κόρη μου σε αυτή την ηλικία τη βαφτίσαμε.. Λίγο πριν ξεκινήσω δουλειά, για να κάνω τις προετοιμασίες με την ησυχία μου 

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ γιατι μαιο ξεκινάω δουλειά ,αλλά δε βολεύει αρκετούς τότε και έτσι είπαμε να χρονίσει η μικρή τον Αύγουστο και πάμε Σεπτέμβριο.Άλλωστε μου αρέσει πολυ και σαν μήνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μιντόρικαι μας ειναι μπαμπατσικη και χαζευω συνέχεια φωτογραφιες που την εβγαζα.. Για αυτο ακριβώς τον λογο γιατι διαγραφει η μνήμη.. Και εχω απο ημερων μεχρι κ σήμερα σχεδον καθε μερα! Σήμερα την επιασα να την σηκωσω όπως κάθεται οταν θηλαζουν και δεν χωραγε στην αγκαλιά μου, ξεχειλίζει.. ή τουλάχιστον ετσι μου φαίνεται γιατί ήταν ενα μικρό πλασματακι και τωρα οπου το πιασεις εχει και μια διπλα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Και εγω θέλω καλο καιρό για να κάνουμε catering και για να είμαστε και ανετα χωρις παλτο κλπ 

Ναι,σε ποια περιοχή είστε ΄;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

@Valxrisαυτο το καρεκλακι εχω που ειχες στην κορη σου. Μια χαρα βολικο εχει φουλ ρυθμισεις..απλα στην μικρη θα βγαλω απο το δισκο το πορτοκαλι για να ειναι τελείως ασπρο κ να βλεπει τα χρωματα του φαγητου της. Σήμερα η μικρη αποφασισε οτι θελει να πιει γαλα αβερτα. Πριν θηλαζε μια ωρα, το αφησε, την αφησα, ξυπνησε κατευθειαν κ ήθελε ξανα γαλα. Κ τωρα θηλαζει παλι 20 λεπτά. Εχει πολλη γκρινιτσα δεν καθεται πουθενα. Δεν εχω μαγειρέψει ακομα κ στις 1 πρέπει να παρω τν μικρο απο το σχολειο κ εχουμε κ κολυμβητήριο στις 4.θα καταφερω να τον παω αραγε; ενα μισαωρο θα κανω σιγουρα να παω.βλεπω να λιποθυμω απο την αγκαλιά. 

@PanBεχεις παρει κ ρηχο κ βαθυ; καλα ποτηρι δεν θα επαιρνα τετοιο αφου ο γιος μου τα εριχνε συνεχως κατω. Θα προτιμησω κατι πλαστικο με καλαμακι κ αργοτερα για εξω θα της εχω ανοξειδωτο.

@Mommy to beμε εχεις ξεπεράσει μπορω να πω. Εγω μονο ρουχο εχω κοιταξει για γενεθλια. Κ το μόνο σίγουρο θα τα κανουμε εξω, οχι σε μαγαζι, να μαστε καλα μεχρι τοτε. 

Είναι φοβερό καρεκλακι δεν ξέρω καν μάρκα το επιστρέψαμε όμως οπότε πάμε για άλλα!!! Χαχχαχα! και εμένα σήμερα φουλ γκρίνια τι γίνεται μωρέ όλα μαζί τα πιάνει???

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Έχετε σκεφτεί πότε θα βαφτίσετε τα μωράκια σας;

Εμείς λέμε για Μάρτιο θα είναι 9μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Είναι φοβερό καρεκλακι δεν ξέρω καν μάρκα το επιστρέψαμε όμως οπότε πάμε για άλλα!!! Χαχχαχα! και εμένα σήμερα φουλ γκρίνια τι γίνεται μωρέ όλα μαζί τα πιάνει???

 

Εμείς λέμε για Μάρτιο θα είναι 9μηνων

Θα είναι εξωτερικά; Γιατί ο Μαρτιος είναι ένας μήνας που δε σου εγγυάται καλό καιρό.΄Έχετε σκεφτεί ονοματάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vasiliki 16 είπε:

Θα είναι εξωτερικά; Γιατί ο Μαρτιος είναι ένας μήνας που δε σου εγγυάται καλό καιρό.΄Έχετε σκεφτεί ονοματάκι;

Όχι δεν θα είναι έξω εξω θα κάνουμε τα γενέθλια του τον Ιούνιο! 

Δημήτρης-Ανεστης! Εσείς έχετε σκεφτεί???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...