Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Είσαι κοντά όμως. Έφτασε η ώρα. Κάνε τα τελευταία που σου έμειναν και κάτσε άραξε ηρέμησε ξεκουράσου. 

Αχ δε μπορώ με έχει πιάσει υπερένταση!! Όμως αφού κουρεψαμε τη σκυλιτσα μας (αφήνει τρίχα αρκετή η ατιμουλα 😂) δε με νοιάζει τίποτα !! Όσο θα είμαι στην κλινική θα έρθουν η πεθερά και η αδερφή μου να κάνουν και μια γενική στο σπίτι και όλα τέλεια !! Η μανούλα μου θα είναι μαζί μου στην κλινική και ο άντρας μου λόγω του σκύλου θα πρέπει να είναι σπίτι μαζί της !! Οπότε είμαι έτοιμη πια όλα κανονισμενα !! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Αχ δε μπορώ με έχει πιάσει υπερένταση!! Όμως αφού κουρεψαμε τη σκυλιτσα μας (αφήνει τρίχα αρκετή η ατιμουλα 😂) δε με νοιάζει τίποτα !! Όσο θα είμαι στην κλινική θα έρθουν η πεθερά και η αδερφή μου να κάνουν και μια γενική στο σπίτι και όλα τέλεια !! Η μανούλα μου θα είναι μαζί μου στην κλινική και ο άντρας μου λόγω του σκύλου θα πρέπει να είναι σπίτι μαζί της !! Οπότε είμαι έτοιμη πια όλα κανονισμενα !! 😁😁

Τέλεια! Τωρα θα χαλαρωσεις και απλα θα το περιμενεις.. Εμενα με επιασε η μεση μου κοριτσια δεν μου περνάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τέλεια! Τωρα θα χαλαρωσεις και απλα θα το περιμενεις.. Εμενα με επιασε η μεση μου κοριτσια δεν μου περνάει.. 

Βάλε τον άντρα σου να σου κάνει λίγο μασάζ,εμένα έτσι μου πέρασε! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Βάλε τον άντρα σου να σου κάνει λίγο μασάζ,εμένα έτσι μου πέρασε! 😁

Χαχαχαχα νομίζω θα το δοκιμάσω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Τέλεια! Τωρα θα χαλαρωσεις και απλα θα το περιμενεις.. Εμενα με επιασε η μεση μου κοριτσια δεν μου περνάει.. 

Απαλό μασαζακι και προσοχή !! Εμένα να σου πω την αλήθεια όταν με έπιανε η μέση μου με βοηθούσε να περπατάω λίγο ! Δεν λέω ότι είναι τρόπος αντιμετώπισης,απλά με εμένα δούλευε ! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεννήσετε κορίτσια που πλησιάζετε! Δε θυμάμαι ποια κοπέλα ήτανε που το μεγάλο της παιδί κόλλησε το μικρό, αλλά ήθελα να ρωτήσω τί έκανε, ορό μόνο λογικά ε; @Tweema μήπως εσύ; Αν το διαβάσετε απαντήστε μου γιατί αγχώνομαι, κόλλησε ο μικρούλης και έχει βήχα και μύξες και δυσκολεύεται να θηλάσει και φοβάμαι μήπως χειροτερέψει και δεν μπορώ να του δώσω τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Dim.The. είπε:

Με το καλό να γεννήσετε κορίτσια που πλησιάζετε! Δε θυμάμαι ποια κοπέλα ήτανε που το μεγάλο της παιδί κόλλησε το μικρό, αλλά ήθελα να ρωτήσω τί έκανε, ορό μόνο λογικά ε; @Tweema μήπως εσύ; Αν το διαβάσετε απαντήστε μου γιατί αγχώνομαι, κόλλησε ο μικρούλης και έχει βήχα και μύξες και δυσκολεύεται να θηλάσει και φοβάμαι μήπως χειροτερέψει και δεν μπορώ να του δώσω τίποτα. 

Κορίτσι μου εμείς είμαστε. Μίλησε με τον - την παιδίατρο. Ο δικός μου είπε εάν δεν έχουμε πρόβλημα με τον θηλασμό είναι εντάξει.σε αντίθετη περίπτωση δεν ρώτησα να σου πω. Όρο ανά 2 ώρες, πολλά μπάνια με κλειστη πόρτα για να μένει μέσα στους υδρατμούς, γάλα δικό σου στην μυτούλα του κρεμμύδι κομμένο στα 4 κ μια πετσέτουλα εμποτισμένη με βρασμένο νερό κ θυμαρι ή ριγανι. Ότι ξέρω σου λέω, νομίζω πως την μικρή μου δεν την έχει βοηθήσει τίποτα είναι 11η μέρα κ έχει ένα ψιλό βηχαλακι, ξέρεις αυτό το πνίξιμο, όχι πολύ βέβαια τις τελευταίες 2 μέρες αλλά το έχει ακόμα, φοβάμαι εαν δεν ηρεμήσει εντελώς θα έχω τον φόβο. Πιστεύω δεν μας βοηθάει ότι έχουμε κ όλη μέρα το αιρκοντισιον, χθες βγήκαμε έξω, σήμερα όχι με την κάπνα. Να δοκιμάσεις ότι σου εγραψα, δοκίμασε πρώτα το δικό σου γάλα. Περαστικά του κ εύχομαι αύριο να είναι πολύ καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εσεις που γεννησατε κάνατε το εμβόλιο; 

Υποθέτω, εννοείς του κορονοϊού. Δεν το έκανα κ δεν έχω σκοπό να το κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εσεις που γεννησατε κάνατε το εμβόλιο; 

Δεν το έκανα κ δε θα το κάνω. Φοβάμαι με τη θρομβοφιλια κ θεωρώ ότι έχει ταλαιπωρηθει αρκετά ο οργανισμός μου σχεδόν ένα χρόνο τώρα. Εσυ θα το κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσι μου εμείς είμαστε. Μίλησε με τον - την παιδίατρο. Ο δικός μου είπε εάν δεν έχουμε πρόβλημα με τον θηλασμό είναι εντάξει.σε αντίθετη περίπτωση δεν ρώτησα να σου πω. Όρο ανά 2 ώρες, πολλά μπάνια με κλειστη πόρτα για να μένει μέσα στους υδρατμούς, γάλα δικό σου στην μυτούλα του κρεμμύδι κομμένο στα 4 κ μια πετσέτουλα εμποτισμένη με βρασμένο νερό κ θυμαρι ή ριγανι. Ότι ξέρω σου λέω, νομίζω πως την μικρή μου δεν την έχει βοηθήσει τίποτα είναι 11η μέρα κ έχει ένα ψιλό βηχαλακι, ξέρεις αυτό το πνίξιμο, όχι πολύ βέβαια τις τελευταίες 2 μέρες αλλά το έχει ακόμα, φοβάμαι εαν δεν ηρεμήσει εντελώς θα έχω τον φόβο. Πιστεύω δεν μας βοηθάει ότι έχουμε κ όλη μέρα το αιρκοντισιον, χθες βγήκαμε έξω, σήμερα όχι με την κάπνα. Να δοκιμάσεις ότι σου εγραψα, δοκίμασε πρώτα το δικό σου γάλα. Περαστικά του κ εύχομαι αύριο να είναι πολύ καλύτερα! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ, πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες. Θα κάνω ο, τι μπορώ από αυτά κι ας ελπίσουμε να έχουν αποτέλεσμα. Ορό του κάνω και πιο συχνά, βάζω λίγο λίγο να ξεμπουκώνει και τρεις τέσσερις φορές τη μέρα ρουφάω και με τον αποφρακτήρα, αλλά προβληματίζομαι γιατί πολύ γρήγορα γεμίζει η μυτούλα του πάλι. Και μένα το ίδιο μου είπε η παιδίατρος, αν τρώει είμαστε οκ, αλλιώς να πήγαινα να τον δει κάποιος παιδίατρος(επιστρέφει την Κυριακή η δικιά μας από διακοπές). Δευτέρα θα πάμε ούτως ή άλλως για την εξέταση των σαράντα ημερών, αργοπορημένα βέβαια γιατί έλειπε, οπότε ούτως ή άλλως θα τον εξετάσει. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι, περαστικά και στη μικρή σου!

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εσεις που γεννησατε κάνατε το εμβόλιο; 

Εγώ το πέρασα, οπότε όχι, αλλά ούτως ή άλλως δε σκόπευα να το κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim.The. είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ, πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες. Θα κάνω ο, τι μπορώ από αυτά κι ας ελπίσουμε να έχουν αποτέλεσμα. Ορό του κάνω και πιο συχνά, βάζω λίγο λίγο να ξεμπουκώνει και τρεις τέσσερις φορές τη μέρα ρουφάω και με τον αποφρακτήρα, αλλά προβληματίζομαι γιατί πολύ γρήγορα γεμίζει η μυτούλα του πάλι. Και μένα το ίδιο μου είπε η παιδίατρος, αν τρώει είμαστε οκ, αλλιώς να πήγαινα να τον δει κάποιος παιδίατρος(επιστρέφει την Κυριακή η δικιά μας από διακοπές). Δευτέρα θα πάμε ούτως ή άλλως για την εξέταση των σαράντα ημερών, αργοπορημένα βέβαια γιατί έλειπε, οπότε ούτως ή άλλως θα τον εξετάσει. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι, περαστικά και στη μικρή σου!

Εγώ το πέρασα, οπότε όχι, αλλά ούτως ή άλλως δε σκόπευα να το κάνω.

Μην τον χρησιμοποιείς τόσο πολύ τον αποφρακτηρα, εμένα μου είχε πει μια φορά την ημέρα μόνο και το έκανα το βράδυ μετά το μπανακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Δεν το έκανα κ δε θα το κάνω. Φοβάμαι με τη θρομβοφιλια κ θεωρώ ότι έχει ταλαιπωρηθει αρκετά ο οργανισμός μου σχεδόν ένα χρόνο τώρα. Εσυ θα το κάνεις; 

Ναι θα το κάνω απλα δεν ξέρω πότε.. Ειχα ρωτήσει τον αιματολογο μου για την θρομβοφιλια και το εμβόλιο. Μου ειχε πει οτι το εμβόλιο δεν επηρεάζει τα ατομα με θρομβοφιλια. Ειναι θεμα ορμονών.. Συγκεκριμένα μου είπε γυναίκες κατω των 60 οχι άστρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Με το καλό να γεννήσετε κορίτσια που πλησιάζετε! Δε θυμάμαι ποια κοπέλα ήτανε που το μεγάλο της παιδί κόλλησε το μικρό, αλλά ήθελα να ρωτήσω τί έκανε, ορό μόνο λογικά ε; @Tweema μήπως εσύ; Αν το διαβάσετε απαντήστε μου γιατί αγχώνομαι, κόλλησε ο μικρούλης και έχει βήχα και μύξες και δυσκολεύεται να θηλάσει και φοβάμαι μήπως χειροτερέψει και δεν μπορώ να του δώσω τίποτα. 

Καλημέρα και εμείς έτσι είμαστε από προχθές η μεγάλη σήκωσε πυρετό μέχρι 38.7 δίνω εναλλάξ ντεπον και αλγκοφρεν ανά 4ωρο(που λέει ο λόγος γιατί δεν τα πίνει τα παίρνει πρέφα όπου και να τα βάλω) μέχρι τώρα της έβαζα υπόθετο ντεπον αλλά μου έχει αρρωστήσει άλλη μια φορά μέχρι τώρα που είναι σχεδόν 3,οπότε δεν πίνει τίποτα από φάρμακα και έχει και έναν ξηροβηχα σήμερα ξύπνησε απυρετη ευτυχως και ο μικρός εχει μπουκωνενη μύτη και κάνουμε συνεχώς ορό τρέμω μην τον κολλήσει η μεγάλη προσπαθω όσο μπορώ να μην έρχονται σε επαφη αλλά είναι δύσκολο

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε; @Sofoula28 πως είσαι; 

Καλημέρα !!! Κανένα φως στην άκρη του τούνελ 😂 Άμα δεν γίνει τίποτα και σήμερα θα πάω αύριο το πρωί πάλι να με δει και βλέπουμε !!! Απογοητεύτηκα,είχα συνηθίσει στην ιδέα ότι θα γεννήσω μέσα στο σκ και σκέφτομαι τώρα μήπως πρέπει να κάνω κάτι να βοηθήσω !!! 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλημέρα !!! Κανένα φως στην άκρη του τούνελ 😂 Άμα δεν γίνει τίποτα και σήμερα θα πάω αύριο το πρωί πάλι να με δει και βλέπουμε !!! Απογοητεύτηκα,είχα συνηθίσει στην ιδέα ότι θα γεννήσω μέσα στο σκ και σκέφτομαι τώρα μήπως πρέπει να κάνω κάτι να βοηθήσω !!! 🙄

Από συμπτώματα τπτ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Από συμπτώματα τπτ; 

Πονακια περιόδου που και που με λίγο πόνο στη μέση , και συσπασουλες μικρές όμως ,γύρω στα 30 δευτερόλεπτα διαρκούν αλλά είναι ακαταστατες οποτε να ναι έρχονται ! Κατά τ αλλά τπτ ούτε αίμα ούτε πόνος πολύς ούτε τα νερά σπάσανε!! Το μόνο που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ότι έχω πάει τουαλέτα (όχι για πιπι 🤭) πάρα πολλές φορές από προχθές !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Πονακια περιόδου που και που με λίγο πόνο στη μέση , και συσπασουλες μικρές όμως ,γύρω στα 30 δευτερόλεπτα διαρκούν αλλά είναι ακαταστατες οποτε να ναι έρχονται ! Κατά τ αλλά τπτ ούτε αίμα ούτε πόνος πολύς ούτε τα νερά σπάσανε!! Το μόνο που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ότι έχω πάει τουαλέτα (όχι για πιπι 🤭) πάρα πολλές φορές από προχθές !! 

Αυτό για την τουαλέτα κάπου το είχα διαβάσει ότι είναι σημάδι,τώρα δεν ξέρω αν ισχύει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Πονακια περιόδου που και που με λίγο πόνο στη μέση , και συσπασουλες μικρές όμως ,γύρω στα 30 δευτερόλεπτα διαρκούν αλλά είναι ακαταστατες οποτε να ναι έρχονται ! Κατά τ αλλά τπτ ούτε αίμα ούτε πόνος πολύς ούτε τα νερά σπάσανε!! Το μόνο που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ότι έχω πάει τουαλέτα (όχι για πιπι 🤭) πάρα πολλές φορές από προχθές !! 

Καλύτερα δεν είναι που δεν γεννησες? Δεν ξερω απλα ρωτάω. Ας μείνει λιγο παραπάνω το μπεμπέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Αυτό για την τουαλέτα κάπου το είχα διαβάσει ότι είναι σημάδι,τώρα δεν ξέρω αν ισχύει...

 

Εγώ για κόψιμο είχα διαβάσει νομίζω ! Εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα ,απλά πάω αβίαστα και πολλές φορές 😂

@lenaki92 κανονικά ναι είμαι στην 38η εβδομάδα ,δλδ έχω ακόμα !! Απλώς Παρασκευή στο ραντεβού με το γιατρό μου είπε ότι έχω διαστολή 2 ,ο τράχηλος είναι λείος μαλακός και λεπτός ,είδε και τον καρδιοτοκογραφο και μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα μέσα στο σκ θα έχω γεννήσει ! Μου έκαναν και μια ένεση για τα πνευμονακια της μπέμπας και μου είπε αν δεν έχω γεννήσει μέσα στο σκ (που το θεώρησε δύσκολο) ,να πάω Δευτέρα πρωί να με ξαναδεί , καρδιοτοκογραφο πάλι κλπ και να κάνω τη δεύτερη ενεση ! Μου είπε να σταματήσω και το σαλοσπιρ που έπαιρνα από την αρχή της εγκυμοσύνης προληπτικά! Κ επειδή είναι η πρώτη μου γέννα ,αγχώνομαι νομίζω ότι επειδή δε γεννάω ενώ θα έπρεπε κάτι δεν πάει καλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofoula28 είπε:

Εγώ για κόψιμο είχα διαβάσει νομίζω ! Εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα ,απλά πάω αβίαστα και πολλές φορές 😂

@lenaki92 κανονικά ναι είμαι στην 38η εβδομάδα ,δλδ έχω ακόμα !! Απλώς Παρασκευή στο ραντεβού με το γιατρό μου είπε ότι έχω διαστολή 2 ,ο τράχηλος είναι λείος μαλακός και λεπτός ,είδε και τον καρδιοτοκογραφο και μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα μέσα στο σκ θα έχω γεννήσει ! Μου έκαναν και μια ένεση για τα πνευμονακια της μπέμπας και μου είπε αν δεν έχω γεννήσει μέσα στο σκ (που το θεώρησε δύσκολο) ,να πάω Δευτέρα πρωί να με ξαναδεί , καρδιοτοκογραφο πάλι κλπ και να κάνω τη δεύτερη ενεση ! Μου είπε να σταματήσω και το σαλοσπιρ που έπαιρνα από την αρχή της εγκυμοσύνης προληπτικά! Κ επειδή είναι η πρώτη μου γέννα ,αγχώνομαι νομίζω ότι επειδή δε γεννάω ενώ θα έπρεπε κάτι δεν πάει καλά !!

Καλημέρα και από μενα κορίτσια! Βλέπω ολα τα μπεμπακια μπουκωμενα περαστικά εύχομαι! 

@Sofoula28 εφοσον εχεις να μην σε αγχωνει..μπορει να γεννησεις αυριο μεθαυριο.. Εφοσον εχεις συσπάσεις συχνες πιστεύω οτι έρχεται απλα προχωραει αργα η διαστολή.. Αν δεν εχεις νεα σήμερα πήγαινε αυριο ισως σε κρατήσουν εκει αν δουνε προοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lenaki92 @Diana_caterina εσείς πως είστε; Εγώ έχω αρχίσει να αγχώνομαι 😱 αυτό το άγνωστο σε σχέση με το πότε θα γίνει και η αναμονή με εχουν τσακίσει 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εγώ για κόψιμο είχα διαβάσει νομίζω ! Εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα ,απλά πάω αβίαστα και πολλές φορές 😂

@lenaki92 κανονικά ναι είμαι στην 38η εβδομάδα ,δλδ έχω ακόμα !! Απλώς Παρασκευή στο ραντεβού με το γιατρό μου είπε ότι έχω διαστολή 2 ,ο τράχηλος είναι λείος μαλακός και λεπτός ,είδε και τον καρδιοτοκογραφο και μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα μέσα στο σκ θα έχω γεννήσει ! Μου έκαναν και μια ένεση για τα πνευμονακια της μπέμπας και μου είπε αν δεν έχω γεννήσει μέσα στο σκ (που το θεώρησε δύσκολο) ,να πάω Δευτέρα πρωί να με ξαναδεί , καρδιοτοκογραφο πάλι κλπ και να κάνω τη δεύτερη ενεση ! Μου είπε να σταματήσω και το σαλοσπιρ που έπαιρνα από την αρχή της εγκυμοσύνης προληπτικά! Κ επειδή είναι η πρώτη μου γέννα ,αγχώνομαι νομίζω ότι επειδή δε γεννάω ενώ θα έπρεπε κάτι δεν πάει καλά !!

Δεν ξέρω αλλά μπορείς να είσαι με διαστολή 2 3 5 μέρες ξέρω γω? Αν δεν εχουν σπάσει τα νερά κ σε παρακολουθούν λογικά ειναι οκ ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lenaki92 είπε:

Δεν ξέρω αλλά μπορείς να είσαι με διαστολή 2 3 5 μέρες ξέρω γω? Αν δεν εχουν σπάσει τα νερά κ σε παρακολουθούν λογικά ειναι οκ ε?

Δεν έχω ιδέα γι'αυτό αγχώνομαι κιόλας αλλά λογικά οκ θα είναι αλλιώς θα μου έλεγε ο γιατρός κάτι δε θα ήταν τόσο άνετος !! Ελπίζω να κάνει απόψε την εμφάνιση της η μπέμπα η να δηλώσει το παρόν με κάποιον τρόπο ! Γτ δε θα ήθελα καθόλου τεχνητούς πόνους κλπ! Όχι ότι είναι κακο,απλώς έχω ακούσει ότι είναι πιο επώδυνη διαδικασία και θα προτιμούσα να πάει όλο φυσικά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...