Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Περασμένα ξεχασμένα... Δε έχω ρωτήσει καν αν μπορώ να Ξαν κάνω επισκληριδιο. Αποφεύγω την ερώτηση... Βέβαια στη πρώτη φορά έπαθα αυτό που έπαθα μετά ήμουν οκ όσες φορές μου έβαζαν. Δε ξέρω ποια η διαφορά τους... Βέβαια κ πάλι αφηνα να πονάω μηωσ κ κάνει διαστολή..... 

Κορίτσι μου εσένα που είναι κ 2ο παιδάκι δεν θα καταλάβεις τίποτα απολύτως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Καλέ λίγο κρασάκι μπορείτε να πιείτε τώρα που είστε έγκυες. Επίσης κ όταν θηλάζετε μπορείτε να πιειτε αλλά πρέπει να περάσει κάποια ώρα για να θηλάσετε ξανά.. Νομίζω υπάρχει στο Kelly mom το πινακάκι. Εγώ προ παιδιού έπινα!! Εσύ @Liiidaανέφερες πριν την σαμπουκα κ σα να την μυρισα λιγάκι, ήταν το ποτό που έπινα συνήθως κ έχω να πιω από το 2016. Αλκοόλ ήπια αφού έκλεισε τα 2 ο μικρός κρατούσα χρόνους κλπ.. Κ γενικά οπότε ήθελα έπινα  από τότε αλλά λίγο κρασί αντε κ μια μπύρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Επίσης έχω πει με το που νιώσω ωραία και πιο άνετη με το μωρό θα πάω πειραϊκή να πιω ούζο με κόκα κολα και να φάω ότι θαλασσινά υπάρχουν 

Εγω τα θαλασσινα που ετρωγα τα εφαγα και στην εγκυμοσύνη! Και γενικα δεν κρατηθηκα κ εφαγα 1-2 φορες λουκανικο και γαλοπούλα που απεφευγα... Αλλα με το που γεννησω σιγουρα θα φαω μαγιονεζα και σουσι! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλέ λίγο κρασάκι μπορείτε να πιείτε τώρα που είστε έγκυες. Επίσης κ όταν θηλάζετε μπορείτε να πιειτε αλλά πρέπει να περάσει κάποια ώρα για να θηλάσετε ξανά.. Νομίζω υπάρχει στο Kelly mom το πινακάκι. Εγώ προ παιδιού έπινα!! Εσύ @Liiidaανέφερες πριν την σαμπουκα κ σα να την μυρισα λιγάκι, ήταν το ποτό που έπινα συνήθως κ έχω να πιω από το 2016. Αλκοόλ ήπια αφού έκλεισε τα 2 ο μικρός κρατούσα χρόνους κλπ.. Κ γενικά οπότε ήθελα έπινα  από τότε αλλά λίγο κρασί αντε κ μια μπύρα. 

2γουλιες κρασι ηπια πριν κανα 2μηνο που μου στειλανε απο την πατρίδα μου! 9 χρόνια εχω να παω τους πεθυμισα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω τα θαλασσινα που ετρωγα τα εφαγα και στην εγκυμοσύνη! Και γενικα δεν κρατηθηκα κ εφαγα 1-2 φορες λουκανικο και γαλοπούλα που απεφευγα... Αλλα με το που γεννησω σιγουρα θα φαω μαγιονεζα και σουσι! 😂😂😂

Λουκάνικο και γαλοπούλα τρώω έτσι και αλλιώς. Ας πούμε είχε φέρει αχινό ο πεθερός και κοιτούσα σαν χαζό.. Γενικά όλα αυτά τα τρώω και στην εγκυμοσυνη δεν κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Τέλεια άντε σούπερ!!!!😂

Αχ ναι... Και απο τριτη ξεκιναει το τρεξιμο... Αλλα με το που μπω στον μηνα μου μονο περπάτημα τίποτα άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα με ξανά έπιασε αυτή η λυσα για δουλειές !!! Ξάπλωσα λίγο γιατί είχα στο πόδι από το πρωί και τώρα θέλω να σηκωθώ να κάνω 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Λουκάνικο και γαλοπούλα τρώω έτσι και αλλιώς. Ας πούμε είχε φέρει αχινό ο πεθερός και κοιτούσα σαν χαζό.. Γενικά όλα αυτά τα τρώω και στην εγκυμοσυνη δεν κάνει 

Εγω το πασχα δεν εφαγα κοκορέτσι... Αλλα απο θαλασσινα μυδια κ τετοια δεν τα τρωω, καβουρακι, γαριδες, χταποδι και καλαμαρακια ομως τα τσακιζα οταν ειχα ευκαιρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Σήμερα με ξανά έπιασε αυτή η λυσα για δουλειές !!! Ξάπλωσα λίγο γιατί είχα στο πόδι από το πρωί και τώρα θέλω να σηκωθώ να κάνω 😂

 

Χαχαχα με ρεγουλα! Γιατι και εγω αυτα εκανα και την επόμενη ποναγα παντου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Χαχαχα με ρεγουλα! Γιατι και εγω αυτα εκανα και την επόμενη ποναγα παντου.. 

Έμεινα πολύ ώρα όρθια στην κουζίνα σήμερα και οι πατουσες τα παιξαν 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! 

Αχ, δε φαντάζεστε ποσο θέλω να πιω μια μπυρα. Γενικά έπινα μερικές μπυριτσες το καλοκαίρι🌞🌴 ρε παιδι μου! @Diana_caterina κάνω ακριβώς το ίδιο, πινει ο άντρας μου κ μυρίζω την μπυρα 😂😝

Για το θέμα δουλειές έχω να πω ότι δεν τελειώνουν με τίποτα.... Κάθε μέρα θα προκυψει κ μια ακόμη δουλειά! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! 

Αχ, δε φαντάζεστε ποσο θέλω να πιω μια μπυρα. Γενικά έπινα μερικές μπυριτσες το καλοκαίρι🌞🌴 ρε παιδι μου! @Diana_caterina κάνω ακριβώς το ίδιο, πινει ο άντρας μου κ μυρίζω την μπυρα 😂😝

Για το θέμα δουλειές έχω να πω ότι δεν τελειώνουν με τίποτα.... Κάθε μέρα θα προκυψει κ μια ακόμη δουλειά! 

 

Εμένα δεν μ αρέσει καθόλου η μπύρα! 

Εσύ έχεις τελειώσει κορίτσι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Έμεινα πολύ ώρα όρθια στην κουζίνα σήμερα και οι πατουσες τα παιξαν 😂😂

Αχ πατουσες.. Τωρα που πιασαν οι ζεστες εκτος απο πριξιματα ειναι ροζ και οταν τα ακουμπαω γίνονται ασπρα και επανέρχονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα δεν μ αρέσει καθόλου η μπύρα! 

Εσύ έχεις τελειώσει κορίτσι ε?

Νομίζω θα έπινα τα πάντα.... Χαχαχα.... 

Μου έχουν μείνει οι κουρτίνες κ μετά το στήσιμο στο δωμάτιο του μπέμπη γιατί τα πράγματα θα έρθουν μέσα στην εβδομάδα. Αλλά μέχρι να γίνουν οι κουρτίνες θα έχουν γίνει χάλια τα υπόλοιπα. Γενικά έχω ένα κόλλημα, όταν αρχίζω γενική θέλω να τα κάνω όλα μέσα σε δυο μέρες ώστε να είναι ταυτόχρονα όλα καθαρά (τρελή το ξερω)

Εσυ πως είσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Νομίζω θα έπινα τα πάντα.... Χαχαχα.... 

Μου έχουν μείνει οι κουρτίνες κ μετά το στήσιμο στο δωμάτιο του μπέμπη γιατί τα πράγματα θα έρθουν μέσα στην εβδομάδα. Αλλά μέχρι να γίνουν οι κουρτίνες θα έχουν γίνει χάλια τα υπόλοιπα. Γενικά έχω ένα κόλλημα, όταν αρχίζω γενική θέλω να τα κάνω όλα μέσα σε δυο μέρες ώστε να είναι ταυτόχρονα όλα καθαρά (τρελή το ξερω)

Εσυ πως είσαι σήμερα;

Το ίδιο και εγώ πάντα ξεκινούσα πολύ νωρίς για να καταφέρω να τελειώσω Μαξ σε δύο μέρες !!! Δεν θέλω μισά μισά!! Όλο πέρασμα θα είμαστε κάθε μέρα χαχα αν κ εγώ έχω μείνει πίσω. 

Καλύτερα είμαι μίλησα με τον ενδοκρινολόγο και την μαία και με ηρεμισε. Άλλαξα το πρωίνο κ είδη το ζάχαρο μετά το πρωινό είναι όσο μ είπε ο γιατρός. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Το ίδιο και εγώ πάντα ξεκινούσα πολύ νωρίς για να καταφέρω να τελειώσω Μαξ σε δύο μέρες !!! Δεν θέλω μισά μισά!! Όλο πέρασμα θα είμαστε κάθε μέρα χαχα αν κ εγώ έχω μείνει πίσω. 

Καλύτερα είμαι μίλησα με τον ενδοκρινολόγο και την μαία και με ηρεμισε. Άλλαξα το πρωίνο κ είδη το ζάχαρο μετά το πρωινό είναι όσο μ είπε ο γιατρός. 

 

 

 

Μπράβο!!! Τέλεια που είναι όσο σου είπε ο γιατρός! Να ηρεμήσεις βρε κορίτσι μου!!! 

Γενικά δεν τελειώνουν ποτε οι δουλειές απλά τώρα που το πάμε πιο αργά το νοιώθω πολυ πιο έντονα! 

Εσυ τι θα κάνεις με τα πραγματα του μωρού; τα πήρες; ή αργότερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Μπράβο!!! Τέλεια που είναι όσο σου είπε ο γιατρός! Να ηρεμήσεις βρε κορίτσι μου!!! 

Γενικά δεν τελειώνουν ποτε οι δουλειές απλά τώρα που το πάμε πιο αργά το νοιώθω πολυ πιο έντονα! 

Εσυ τι θα κάνεις με τα πραγματα του μωρού; τα πήρες; ή αργότερα;

Τώρα πάμε σαν πιγκουίνοι χαχαχ μέχρι να κάνουμε το ένα βρωμισε το άλλο!! 

Ναι τα έχουμε πάρει αλλά δεν έχω καθαρίσει πλύνει-σιδερωσει τακτοποίησει. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Τώρα πάμε σαν πιγκουίνοι χαχαχ μέχρι να κάνουμε το ένα βρωμισε το άλλο!! 

Ναι τα έχουμε πάρει αλλά δεν έχω καθαρίσει πλύνει-σιδερωσει τακτοποίησει. 😂

Πραγματικά σαν πιγκουίνοι 😝

Θα έχει δικό του δωμάτιο; θυμισε μου....

παντως εμένα το πλυσιμο κ το σίδερο μου βγήκε ευκολα τελικά. Είναι τόσο μα τόσο μικρά τα ρουχαλάκια κ δεν αργείς! 

Επίσης, για να μην αγχωθώ πολυ σκέφτηκα ότι πρεπει να είναι έτοιμα από τώρα μόνο τα βασικά κ για το μωρό κ για το σπίτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια μαλλιά βάφεται???

Οχι, έχω ανταυγειες σε γκρι αποχρώσεις πια 😂😂😂😂 μου είπε ο γυναικολόγος μόνο με φυτική βαφή αλλά είπα να μην το δοκιμάσω κ βγω με τρίχρωμο μαλλί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...