Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!!😊

Αναρωτιέμαι , πήρατε σουτιέν θηλασμού;;Δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω ακριβό για να κρατάει καλά ,ή απλώς οικονομικά για να γίνει η δουλίτσα!😊

Και μου είναι δύσκολο να υπολογίσω το μέγεθος (αν και είδα τους οδηγούς μεγεθών διαφόρων καταστημάτων)αφού λένε ότι μετά διπλασιάζεται τουλάχιστον!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιντόρι είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!😊

Αναρωτιέμαι , πήρατε σουτιέν θηλασμού;;Δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω ακριβό για να κρατάει καλά ,ή απλώς οικονομικά για να γίνει η δουλίτσα!😊

Και μου είναι δύσκολο να υπολογίσω το μέγεθος (αν και είδα τους οδηγούς μεγεθών διαφόρων καταστημάτων)αφού λένε ότι μετά διπλασιάζεται τουλάχιστον!!

 

Εγώ είχα πάρει απ το hm, την έκαναν τη δουλειά τους 😂 δες να είναι μαλακό χωρίς μπανέλες για να μην σε πιέζει γτ δημιουργούνται στο στήθος γρομπαλακια, μαζεύει γάλα αν είναι σφιχτό και μπορεί να πάθεις μαστιτιδες κλπ.. 

Πιστεύω και με οικονομικο μια χαρά θα είσαι! Αν δεν έχεις και μεγάλο στήθος γενικά μπορεί να μη θες να φοράς καθόλου, εγώ το έκοψα από κάποιο σημείο κ μετά μέσα στο σπίτι 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιντόρι είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!😊

Αναρωτιέμαι , πήρατε σουτιέν θηλασμού;;Δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω ακριβό για να κρατάει καλά ,ή απλώς οικονομικά για να γίνει η δουλίτσα!😊

Και μου είναι δύσκολο να υπολογίσω το μέγεθος (αν και είδα τους οδηγούς μεγεθών διαφόρων καταστημάτων)αφού λένε ότι μετά διπλασιάζεται τουλάχιστον!!

 

Καλησπέρα!! Καλως ηρθες! 

Το μέγεθος θα ειναι σίγουρα ενα νούμερο μεγαλύτερο και οσο αναφορα την ποιότητα δεν εχει σημασια γιατι υπάρχουν καλα και οικονομικά που κανουν την δουλειά τους και δεν λυπασαι και τα λεφτα σου! Ξεκίνησα με θηλασμου απο τα τζαμπο και τα επόμενα θα είναι h&m, υπάρχουν και σε καταστήματα βρεφικων και βγάζουν και προσφορες! Μετα νομίζω ειναι θεμα αισθητικο, πως θες να ειναι τι υφασμα να εχουν κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς μεγάλο είναι ήδη  γι αυτό προβληματίστηκα!!παίρνουμε ένα νούμερο πιο μεγαλο απο το κανονικό μας?Ή και παλι σχετικο ειναι αυτο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλησπέρα!! Καλως ηρθες! 

Το μέγεθος θα ειναι σίγουρα ενα νούμερο μεγαλύτερο και οσο αναφορα την ποιότητα δεν εχει σημασια γιατι υπάρχουν καλα και οικονομικά που κανουν την δουλειά τους και δεν λυπασαι και τα λεφτα σου! Ξεκίνησα με θηλασμου απο τα τζαμπο και τα επόμενα θα είναι h&m, υπάρχουν και σε καταστήματα βρεφικων και βγάζουν και προσφορες! Μετα νομίζω ειναι θεμα αισθητικο, πως θες να ειναι τι υφασμα να εχουν κλπ.

σκεφτηκα να παρω κανενα κι απο Τζαμπο...μηπως δεν μπορεσω να θηλασω κ μου μεινουν τα σουτιεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!😊

Αναρωτιέμαι , πήρατε σουτιέν θηλασμού;;Δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω ακριβό για να κρατάει καλά ,ή απλώς οικονομικά για να γίνει η δουλίτσα!😊

Και μου είναι δύσκολο να υπολογίσω το μέγεθος (αν και είδα τους οδηγούς μεγεθών διαφόρων καταστημάτων)αφού λένε ότι μετά διπλασιάζεται τουλάχιστον!!

 

Καλησπέρα!!! 

Εμένα με έχουν βολέψει από το jumbo! Αυτά που έχει σε μαυρο, άσπρο κ γκρι. Τα έχει σε s-m-l. Ελπίζω να μου κάνουν κ μετά τη γέννα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Ειχες ξανα συσπάσεις; 

Λίγες... Διάσπαρτες μες την ημέρα.... Σήμερα είχα κ το μικρό σπίτι. Ήρθε βέβαια μια φίλη κ κάναμε κ δουλίτσες... Κ το απόγευμα έκανα μπάνιο κ κάποια στιγμή βλέπω τα πόδια μου. Χάλια.... Δεν τα χω ξανά δει έτσι...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Λίγες... Διάσπαρτες μες την ημέρα.... Σήμερα είχα κ το μικρό σπίτι. Ήρθε βέβαια μια φίλη κ κάναμε κ δουλίτσες... Κ το απόγευμα έκανα μπάνιο κ κάποια στιγμή βλέπω τα πόδια μου. Χάλια.... Δεν τα χω ξανά δει έτσι...... 

Πρησμένα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλησπέρα!!! 

Εμένα με έχουν βολέψει από το jumbo! Αυτά που έχει σε μαυρο, άσπρο κ γκρι. Τα έχει σε s-m-l. Ελπίζω να μου κάνουν κ μετά τη γέννα. 

Να ρωτήσω κατι χαζουτσικο; Πώς υπολογίζετε το μέγεθος;;εγώ πχ στα κανονικά μου φοράω 75d.Μεχρι στιγμής μεγάλωσε ελάχιστα όλως παραδόξως γιατι είμαι στην 34η εβδομάδα.Να πάρω L;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι πολύ... Κ το δεξί χέρι... 

Τα πόδια πάνω σε μαξιλάρι κ το χέρι επίσης κράτα το λίγο προς τα πάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γιατί αραγε θα μπορούσε να συμβεί αυτό; 

Ε έτσι πριζομαστε προς το τέλος. Στα ξαφνικά. Πριζομαι... Ξε Πριζομαι..... Κτλ κτλ... 🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Τα πόδια πάνω σε μαξιλάρι κ το χέρι επίσης κράτα το λίγο προς τα πάνω...

Το ξέρω αλλά με τον μικρό δε πρόλαβα χθες καθόλου να ξεκουραστώ.. Κ ήταν το αποτέλεσμα...... Τώρα που είναι στον βρεφικό έχω ξαπλώσει καναπέ να ηρεμήσουν λιγάκι...... Έχει κ φοβερή ζέστη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrφοβερό... Προσπάθησε οσο μπορεις να ξεκουραστείς..

@Love32 θες μπανακι με βαση; θες μπανιεριτσα ή θες σκετη βαση για την μπανιερα; εχει τοσα που διαλεγεις.. Εγω αν αγοραζα θα έπαιρνα την μπανιερα με την βαση έχει ειτε με ενσωματωμενη βαση ειτε αγοραζεις και βαζεις εσυ μια μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το ξέρω αλλά με τον μικρό δε πρόλαβα χθες καθόλου να ξεκουραστώ.. Κ ήταν το αποτέλεσμα...... Τώρα που είναι στον βρεφικό έχω ξαπλώσει καναπέ να ηρεμήσουν λιγάκι...... Έχει κ φοβερή ζέστη.... 

Θύμισε μου πού είσαι εσύ! Γτ στην Αθήνα τουλάχιστον μέχρι στιγμής μου φαίνεται ότι κάνει δροσιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Θύμισε μου πού είσαι εσύ! Γτ στην Αθήνα τουλάχιστον μέχρι στιγμής μου φαίνεται ότι κάνει δροσιά!

Εγω στην Αθήνα παντως εχω πεθάνει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Diana_caterina δεν ξέρω τι είναι πιο βολικό αυτά π είναι με βάσεις ψηλές λίγο στον αέρα φαίνονται!

Βασεις εννοείς που ακουμπαει η μπανιεριτσα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Βασεις εννοείς που ακουμπαει η μπανιεριτσα; 

Ναι που είναι σαν τις βάσεις της καλαθουνας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...