Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Τα ετοιμάζουν τα κακάκια...Απλά ελπίζουμε να τα κάνουν αφού γεννηθούν γτ πριν...πρόβλημα. 

Σε βάζουν να γεννήσεις κατευθείαν αν συμβεί κάτι τέτοιο σωστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Σε βάζουν να γεννήσεις κατευθείαν αν συμβεί κάτι τέτοιο σωστά; 

Ναι όντως. Συνήθως το καταλαβαίνεις επειδή σπάνε τα νερά κ είναι πράσινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liiida είπε:

Ναι όντως. Συνήθως το καταλαβαίνεις επειδή σπάνε τα νερά κ είναι πράσινα...

Νομίζω έχει τύχει σε μια γνωστη.. Μεγάλη σε ηλικία τωρα βέβαια.. Η κόρη της μια χαρα ειναι παροτι τον κίνδυνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Νομίζω έχει τύχει σε μια γνωστη.. Μεγάλη σε ηλικία τωρα βέβαια.. Η κόρη της μια χαρα ειναι παροτι τον κίνδυνο 

Κ σε μια γνωστή μου. Καισαρικη κατευθείαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα ρωτήσεις και εγώ γι αυτές τις μπουρμπουλιθρες πριν κάποιο καιρό. Είναι στο σημείο που είναι το κεφάλι και σκέφτηκα μήπως είναι από τις αναπνευστηκες κινήσεις που κάνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε; 

Εχω μια απορία.. Και δεν ξέρω αν θα το περιγράψω σωστά... Νιώθετε καμια φορα κατι σαν μπουρμπουλιθρα να σκαει στην κοιλιά σας; Δεν μου έρχεται κάτι άλλο γνωριμο σαν αίσθηση 

Λοξυγγα λογικά θα εννοείς.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ειχα ρωτήσεις και εγώ γι αυτές τις μπουρμπουλιθρες πριν κάποιο καιρό. Είναι στο σημείο που είναι το κεφάλι και σκέφτηκα μήπως είναι από τις αναπνευστηκες κινήσεις που κάνουν.. 

Ναι έτσι είναι κ δημιουργείται λοξυγγα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι έτσι είναι κ δημιουργείται λοξυγγα... 

Δεν είμαι σίγουρη.. Εχω νιωσει τον λοξυγγα και δεν ήταν αυτο.. Ειναι δυνατόν να αλλαξει ο τρόπος που το αισθανομαστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν είμαι σίγουρη.. Εχω νιωσει τον λοξυγγα και δεν ήταν αυτο.. Ειναι δυνατόν να αλλαξει ο τρόπος που το αισθανομαστε; 

Μηοωσ σε σκουνταει σα ταλάντευση κοντά στο κόλπο.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μηοωσ σε σκουνταει σα ταλάντευση κοντά στο κόλπο.? 

Σαν ρυθμικό χτύπημα νιώθω τον λοξυγγα, το άλλο πραγματικά δεν μπορώ να το περιγράψω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Σαν ρυθμικό χτύπημα νιώθω τον λοξυγγα, το άλλο πραγματικά δεν μπορώ να το περιγράψω 

Κι εγώ αυτά τα χτυπήματα νιώθω για λοξυγγα. Οι μπουρμπουλήθρες δεν ξέρω τί είναι. Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! 

@Diana_caterina μήπως κουνιέται χαμηλά το μωρό κ το νοιώθεις σαν μπουρμπουλήθρες;

@Love32 όλα καλά εκτός του ότι νομίζω ότι δεν μπορώ να κάτσω ούτε καθιστή ούτε ξαπλωμένη ούτε όρθια 🤣 εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! 

@Diana_caterina μήπως κουνιέται χαμηλά το μωρό κ το νοιώθεις σαν μπουρμπουλήθρες;

@Love32 όλα καλά εκτός του ότι νομίζω ότι δεν μπορώ να κάτσω ούτε καθιστή ούτε ξαπλωμένη ούτε όρθια 🤣 εσυ;

Χαχαχα !! Σούπερ ! Όλα καλά δόξα το Θεό στη δουλειά!! 

Εγώ βολεύομαι καθιστή με μαξιλάρια στην πλάτη! Κάπως έτσι θα κοιμαμαι σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Χθες πήγα στη γιατρό,όλα καλά! 1380 γρ η κυρία μου! Με το κεφάλι κάτω! Αρχες Ιουλίου εχω ντοπλερ. Σίδηρο θα παίρνω μέρα παρά μέρα γτ είχε φτάσει πάνω από το ανώτατο όριο. Αυτά! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! Χθες πήγα στη γιατρό,όλα καλά! 1380 γρ η κυρία μου! Με το κεφάλι κάτω! Αρχες Ιουλίου εχω ντοπλερ. Σίδηρο θα παίρνω μέρα παρά μέρα γτ είχε φτάσει πάνω από το ανώτατο όριο. Αυτά! 😊

Δως μου λίγο σίδηρο και εμένα 😂 και εγω αρχες Ιουλίου εχω ντομπλερ ποσο του μηνα εχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δως μου λίγο σίδηρο και εμένα 😂 και εγω αρχες Ιουλίου εχω ντομπλερ ποσο του μηνα εχεις

2 Ιουλίου! Μα εμένα από 140 πήγε 200 σε ένα μήνα! 😳 Μακάρι να φτιάξει κ λίγο το γαστρεντερικό τώρα που δεν θα παίρνω κάθε μέρα! Επίσης αυτό το μήνα δεν πήρα κιλά 😮🤔 κ τρώω κανονικά και τα γλυκάκια μου και τα φρουτάκια μου κ όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

2 Ιουλίου! Μα εμένα από 140 πήγε 200 σε ένα μήνα! 😳 Μακάρι να φτιάξει κ λίγο το γαστρεντερικό τώρα που δεν θα παίρνω κάθε μέρα! Επίσης αυτό το μήνα δεν πήρα κιλά 😮🤔 κ τρώω κανονικά και τα γλυκάκια μου και τα φρουτάκια μου κ όλα. 

Εγω εχω 5! Λογικά θα φτιάξει τωρα γιατι και εγω το επαθα και του το είπα του γιατρού και μου είπε να σταματησω να το παίρνω καθε μερα! Οσο για τα κιλα τυχερή εισαι😂 μπορεί να τα πηρες στην αρχη κ τωρα να μην πάρεις αλλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω εχω 5! Λογικά θα φτιάξει τωρα γιατι και εγω το επαθα και του το είπα του γιατρού και μου είπε να σταματησω να το παίρνω καθε μερα! Οσο για τα κιλα τυχερή εισαι😂 μπορεί να τα πηρες στην αρχη κ τωρα να μην πάρεις αλλα.. 

Πάντως έναν μπακλαβά εγώ τον παρήγγειλα και αναμένεται να καταφτάσει το απόγευμα!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Εμένα γιατί δεν ανέβαινει βρε κορίτσια ο αιματοκρίτης?

Εμενα πάντως ανέβηκε λίγο τρώγοντας μοσχάρι με κάτι πράσινο σχεδόν κάθε μέρα. Πάλι χαμηλά μου είπε ότι είναι αλλά από 32 πήγε 34. Κ δεν χρειάζεται μεγάλη ποσότητα. Εγώ πχ κόβω μισό μπιφτέκι κ το βάζω στο τοστ για βράδυ με λίγο μαρούλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα γιατί δεν ανέβαινει βρε κορίτσια ο αιματοκρίτης?

Ούτε εμένα, μην αγχώνεσαι 😂 εγώ ξεχνάω να πάρω κ το σίδηρο, άστα να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ούτε εμένα, μην αγχώνεσαι 😂 εγώ ξεχνάω να πάρω κ το σίδηρο, άστα να πάνε 

Χαχαχ τι γίνεται!!! Σίδηρος μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης όμως 32

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...