Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Θα σας πω το απόγευμα τα χαϊρια μας χαχαχ!!!!!

Πάντως και εγώ έχω αρκετά υγρα... Και έκανα τεστ να δούμε αν είναι αμνιακο και δεν ήταν. Όλα καλά θα είναι.. Πιστεύω είναι από τη ζέστη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πάντως και εγώ έχω αρκετά υγρα... Και έκανα τεστ να δούμε αν είναι αμνιακο και δεν ήταν. Όλα καλά θα είναι.. Πιστεύω είναι από τη ζέστη.. 

Η αλήθεια είναι πως θέλω να μείνει μέσα 20 μέρες ακόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Η αλήθεια είναι πως θέλω να μείνει μέσα 20 μέρες ακόμα! 

Θα μείνει! Θα το δωροδοκησουμε με κανένα γλυκάκι, να του αρέσει να κάτσει μέσα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina επειδή πάμε μαζί εμείς ήθελα να σε ενημερώσω πως γύρισα από την γιατρό κ πως εμείς είμαστε 750 γρ!!! 👶

Όλα καλά κ με μένα για τον αιματοκρίτη τα κλασικά, μου είπε καθημερινά μικρή ποσότητα μοσχαριού σε ότι μορφή θέλω με πράσινη σαλάτα! Κ για την θάλασσα ρώτησα μου είπε σε ζεστή και καθαρή οπότε θ'αργησω ακόμα γτ εδώ είναι παγάκι ακόμα η θάλασσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

@Diana_caterina επειδή πάμε μαζί εμείς ήθελα να σε ενημερώσω πως γύρισα από την γιατρό κ πως εμείς είμαστε 750 γρ!!! 👶

Όλα καλά κ με μένα για τον αιματοκρίτη τα κλασικά, μου είπε καθημερινά μικρή ποσότητα μοσχαριού σε ότι μορφή θέλω με πράσινη σαλάτα! Κ για την θάλασσα ρώτησα μου είπε σε ζεστή και καθαρή οπότε θ'αργησω ακόμα γτ εδώ είναι παγάκι ακόμα η θάλασσα...

Αχ μπράβο κορίτσι μου μια χαρα! Εμας μας ειπε για μπανιο δεν μου διευκρινησε κατι απλα μου είπε ότι τωρα η κοιλιά θα βγαίνει προς τα εξω και να προσεχω γιατι κάποια στιγμή δεν θα μπορώ να βλέπω τα ποδια μου και να ειμαι προσεχτικη στις κινησεις μου για να μην πεσω. Η μπέμπα μια χαρα ειναι στα 750 τα αγορια συνήθως βγαίνουν μεγαλυτερα οποτε οταν ειπε μια αλλη κοπέλα για τον μπεμπη της 900και κατι υπολόγισα οτι θα ειναι καπου στα 700! Θα εχεις μαια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Αχ μπράβο κορίτσι μου μια χαρα! Εμας μας ειπε για μπανιο δεν μου διευκρινησε κατι απλα μου είπε ότι τωρα η κοιλιά θα βγαίνει προς τα εξω και να προσεχω γιατι κάποια στιγμή δεν θα μπορώ να βλέπω τα ποδια μου και να ειμαι προσεχτικη στις κινησεις μου για να μην πεσω. Η μπέμπα μια χαρα ειναι στα 750 τα αγορια συνήθως βγαίνουν μεγαλυτερα οποτε οταν ειπε μια αλλη κοπέλα για τον μπεμπη της 900και κατι υπολόγισα οτι θα ειναι καπου στα 700! Θα εχεις μαια; 

Όχι θα κάνω μόνο μαθηματα ανώδυνου τοκετού. Βασικά μου είπε εκεί που θα γεννήσω προ covid έκαναν τα μαθήματα δωρεάν κ μέχρι τον Αύγουστο μπορεί να τα ξαναβάλουν αν όχι θα κάνω μόνη μου με μια μαία από εκεί που μου πρότεινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά κορίτσια μου γυρίσαμε από τους γιατρούς αμνιακα δεν είναι κατά πάσα πιθανότητα από την κρέμα την κολπική που βάζω ή κολπικά.....ο καρδιολόγος βρήκε λίγη ταχυκαρδία αλλά όλα οκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όχι θα κάνω μόνο μαθηματα ανώδυνου τοκετού. Βασικά μου είπε εκεί που θα γεννήσω προ covid έκαναν τα μαθήματα δωρεάν κ μέχρι τον Αύγουστο μπορεί να τα ξαναβάλουν αν όχι θα κάνω μόνη μου με μια μαία από εκεί που μου πρότεινε. 

Ααα εντάξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Όλα καλά κορίτσια μου γυρίσαμε από τους γιατρούς αμνιακα δεν είναι κατά πάσα πιθανότητα από την κρέμα την κολπική που βάζω ή κολπικά.....ο καρδιολόγος βρήκε λίγη ταχυκαρδία αλλά όλα οκ!!!

Ωραια κοπέλα μου χαίρομαι! Είδες; μια χαρά είναι όλα εχει ακομη να κάτσει μεσα του αρέσει φαίνεται 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Όλα καλά κορίτσια μου γυρίσαμε από τους γιατρούς αμνιακα δεν είναι κατά πάσα πιθανότητα από την κρέμα την κολπική που βάζω ή κολπικά.....ο καρδιολόγος βρήκε λίγη ταχυκαρδία αλλά όλα οκ!!!

Σε παρακολουθεί γενικά καρδιολόγος;; είδες όλα καλά.. Θα κάτσει κι άλλο μέσα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

@Diana_caterina επειδή πάμε μαζί εμείς ήθελα να σε ενημερώσω πως γύρισα από την γιατρό κ πως εμείς είμαστε 750 γρ!!! 👶

Όλα καλά κ με μένα για τον αιματοκρίτη τα κλασικά, μου είπε καθημερινά μικρή ποσότητα μοσχαριού σε ότι μορφή θέλω με πράσινη σαλάτα! Κ για την θάλασσα ρώτησα μου είπε σε ζεστή και καθαρή οπότε θ'αργησω ακόμα γτ εδώ είναι παγάκι ακόμα η θάλασσα...

750 γραμμαρια η μπεμπα!!! Μεγαλώνει...Μαζί είμαστε 25η βδομαδα σωστα; Και εμείς έχουμε ραντεβού Παρασκευή και ανυπομονώ να το  δούμε!! @Diana_caterina και @Μαριλου1 έχετε φουσκώσει; Πώς νιώθετε γενικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

750 γραμμαρια η μπεμπα!!! Μεγαλώνει...Μαζί είμαστε 25η βδομαδα σωστα; Και εμείς έχουμε ραντεβού Παρασκευή και ανυπομονώ να το  δούμε!! @Diana_caterina και @Μαριλου1 έχετε φουσκώσει; Πώς νιώθετε γενικά; 

Ναι είμαστε ολες μαζι 25η! Φουσκωσα αλλα δεν μπορώ να πω ότι εχω μια κοιλια μεχρι απέναντι τα ποδια μου τα βλέπω μια χαρα! Χαμηλα για ξυρισμα δεν βλέπω παντως😂 δυσκολευομαι στον ύπνο πολυ, στο σκυψιμο και στην δουλειά με την ορθοστασία.. Κουράζομαι ευκολότερα και τσούζουν οι πατουσες μου καθε μερα😂 

Απο κιλα εχω βαλει συνολικά 4..ενω τρωω καθημερινά λογικα εχει παίξει εως τωρα ρολο οτι δουλευω και καιω θερμιδες με τα περα δωθε! 

Οι κλωτσιες πλεον ειναι και πλάγιες αλλα αναλογα με την θεση που εχει θα με δυσκολεψει σε κατι..Στην β επιπέδου και εχθες ήταν με το κεφάλι κατω . Σε γενικές γραμμές είμαι σε καλη κατάσταση, αλλα σίγουρα δεν νιώθω όπως οταν ημουν 4ον μηνων🤣 νιωθω πιο βαριά και καμια φορα είναι και το πως εχω ξυπνησει, υπάρχουν μερες που νιώθω οτι θα σκασω και οχι μονο απο την ζεστη😂 εσεις πως τα πατε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι είμαστε ολες μαζι 25η! Φουσκωσα αλλα δεν μπορώ να πω ότι εχω μια κοιλια μεχρι απέναντι τα ποδια μου τα βλέπω μια χαρα! Χαμηλα για ξυρισμα δεν βλέπω παντως😂 δυσκολευομαι στον ύπνο πολυ, στο σκυψιμο και στην δουλειά με την ορθοστασία.. Κουράζομαι ευκολότερα και τσούζουν οι πατουσες μου καθε μερα😂 

Απο κιλα εχω βαλει συνολικά 4..ενω τρωω καθημερινά λογικα εχει παίξει εως τωρα ρολο οτι δουλευω και καιω θερμιδες με τα περα δωθε! 

Οι κλωτσιες πλεον ειναι και πλάγιες αλλα αναλογα με την θεση που εχει θα με δυσκολεψει σε κατι..Στην β επιπέδου και εχθες ήταν με το κεφάλι κατω . Σε γενικές γραμμές είμαι σε καλη κατάσταση, αλλα σίγουρα δεν νιώθω όπως οταν ημουν 4ον μηνων🤣 νιωθω πιο βαριά και καμια φορα είναι και το πως εχω ξυπνησει, υπάρχουν μερες που νιώθω οτι θα σκασω και οχι μονο απο την ζεστη😂 εσεις πως τα πατε;; 

Και εγώ 4 κιλά έχω βάλει αλλά έχει μεγαλώσει αρκετά η κοιλιά μου. Εντάξει πόδια βλέπω 🤣Δυσκολεύομαι πάααρα πολύ νιώθω συνέχεια φουσκωμένη λες και έχω φάει του σκασμού. Περπάτημα δυστυχώς έχω σταματήσει αλλά κάνω πιλάτες για εγκύους και με βοηθάει αρκετά γιατί δεν θέλω να χάνω επαφή με την γυμναστική κάνει καλό. Στον ύπνο δεν μπορώ να πω ότι έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. Τον μπέμπη τον νιώθω πάρα πολύ πλεόν και πολλές φορές είναι τόσο έντονες οι κινήσεις του που δεν μπορώ να κοιμηθώ αλλά μου αρέσει!! 😍 Εμάς όχι ήταν με το κεφάλι πάνω στην β' επιπέδου. Εσένα λογικά δεν θα παραμείνει έτσι μέχρι να γεννήσεις θα ξαναγυρίσει σε όρθια θέση σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Σε παρακολουθεί γενικά καρδιολόγος;; είδες όλα καλά.. Θα κάτσει κι άλλο μέσα ❤️❤️

Όχι το χρειάζεται το νοσοκομείο που θα γεννήσω είναι στα υποχρεωτικά... Είχα πάει μια φορά στην κόρη μου και μια τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Ωραια κοπέλα μου χαίρομαι! Είδες; μια χαρά είναι ολα εχει ακομη να κάτσει μεσα του αρέσει φαίνεται 😂 

Να κατσει να κατσει δεν βιάζομαι χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@Valxris τέλεια 😊😊😊 Ηρέμησε τώρα ❤

Ναι κορίτσι μου όλα καλά ευχαριστώ πολύ !!!

Ζυγιστηκα κιόλας σταθερή στα +10κιλα δεν έβαλα χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Liiida είπε:

@Tweema σε αυτές τις περιπτώσεις, που μιλάμε για χειρουργείο και υπάρχει κ χρόνος, προφανώς το διπλοψάχνεις. Εδώ θα το έκανες για τον εαυτό σου πόσο μάλλον για το παιδί σου. Να έχω μόλις γεννήσει κ να μου λένε οι γιατροί στο μαιευτήριο κ ο παιδίατρος μου ότι πρέπει να δώσω φόρμουλα, θα το κάνω κ χωρίς δεύτερη σκέψη. Γτ πολύ απλά δεν είμαι γιατρός κ το κόστος της άρνησης μπορεί να είναι μεγαλύτερο της συμφωνίας. Όλες να θηλασουμε θέλουμε κορίτσια, ιδανικά αποκλειστικά. 

Ναι συμφωνώ!!! Εκείνη την στιγμή δεν πρόκειται να σκεφτείς κάτι άλλο θα κάνεις ότι σου πουν. Αν πηγαινουμε έτοιμες για όλα καταλαβαίνεις από τις απαντήσεις τους πολλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Όχι το χρειάζεται το νοσοκομείο που θα γεννήσω είναι στα υποχρεωτικά... Είχα πάει μια φορά στην κόρη μου και μια τώρα!

Α δεν το ήξερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Και εγώ 4 κιλά έχω βάλει αλλά έχει μεγαλώσει αρκετά η κοιλιά μου. Εντάξει πόδια βλέπω 🤣Δυσκολεύομαι πάααρα πολύ νιώθω συνέχεια φουσκωμένη λες και έχω φάει του σκασμού. Περπάτημα δυστυχώς έχω σταματήσει αλλά κάνω πιλάτες για εγκύους και με βοηθάει αρκετά γιατί δεν θέλω να χάνω επαφή με την γυμναστική κάνει καλό. Στον ύπνο δεν μπορώ να πω ότι έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. Τον μπέμπη τον νιώθω πάρα πολύ πλεόν και πολλές φορές είναι τόσο έντονες οι κινήσεις του που δεν μπορώ να κοιμηθώ αλλά μου αρέσει!! 😍 Εμάς όχι ήταν με το κεφάλι πάνω στην β' επιπέδου. Εσένα λογικά δεν θα παραμείνει έτσι μέχρι να γεννήσεις θα ξαναγυρίσει σε όρθια θέση σωστα;

Ναι λογικά, στην β επιπέδου αυτο μου είπε ο γιατρός τωρα να σου πω την αλήθεια στον απλο υπερηχο δεν ρωτησα ξανα.. Θα δούμε και την επόμενη φορά. Αα οι κινησεις είναι ωραιες και καποιες είναι περιεργες και διαφορετικες μεταξυ τους😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Είναι άραγε σε όλα τα μαιευτήρια;; 

Σίγουρα στης Κατερίνης και στο πανεπιστημιακό της Λάρισας που ξέρω! Κάνε μια ερώτηση δεν έχεις να χάσεις κάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lenaki92 είπε:

750 γραμμαρια η μπεμπα!!! Μεγαλώνει...Μαζί είμαστε 25η βδομαδα σωστα; Και εμείς έχουμε ραντεβού Παρασκευή και ανυπομονώ να το  δούμε!! @Diana_caterina και @Μαριλου1 έχετε φουσκώσει; Πώς νιώθετε γενικά; 

Καλημέρα! Πια φαίνεται ότι είμαι έγκυος,η κοιλιά είναι ορατή! Από κιλά έχω πάρει 6! Καθημερινά νιώθω κλωτσιές μπουνιές! Κ μένα με το κεφάλι κάτω είναι και μάλιστα χθες στον υπέρηχο μου είπε η γιατρός ότι αν γεννούσα τώρα είχε την τέλεια θέση. Επίσης μου είπε ότι αν είναι με το κεφάλι κάτω δύσκολα γυρίζει προς τα πάνω λόγω του βάρους του κεφαλιού. Από κούραση βλέπω ότι κουράζομαι πιο εύκολα κ εδώ να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όσες συνεχίζετε δουλειά!!! Κ τέλος προβλέπω πως η ζέστη θα με τσακίσει, ήδη σκάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Πια φαίνεται ότι είμαι έγκυος,η κοιλιά είναι ορατή! Από κιλά έχω πάρει 6! Καθημερινά νιώθω κλωτσιές μπουνιές! Κ μένα με το κεφάλι κάτω είναι και μάλιστα χθες στον υπέρηχο μου είπε η γιατρός ότι αν γεννούσα τώρα είχε την τέλεια θέση. Επίσης μου είπε ότι αν είναι με το κεφάλι κάτω δύσκολα γυρίζει προς τα πάνω λόγω του βάρους του κεφαλιού. Από κούραση βλέπω ότι κουράζομαι πιο εύκολα κ εδώ να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όσες συνεχίζετε δουλειά!!! Κ τέλος προβλέπω πως η ζέστη θα με τσακίσει, ήδη σκάω!

Καλημέρα κοριτσι μου χαχαχαχ ναι η ζεστη ανυποφορη ηδη! Αφου κυκλοφορω στο σπιτι ξυπολητη για να δροσιστουν τα ποδια μου.. 

Για την δουλειά να σου πω την αλήθεια εχω σκεφτει κανα δυο φορες να σταματησω αλλα θα χασω κοντα στο 1500 αν σταματησω τωρα και λεω κανε υπομονή θα κατσεις πολυ μετα! Αφου απορει και το αφεντικό μου που συνεχιζω🤣🤣🤣

 

Κουράγιο και υπομονή σε ολες εύχομαι παντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να μεταφέρεις! Κι εγώ με 4ΑΑ έχω τον μπεμπουλη μου🥰 είμαι σίγουρη για την επιτυχία❤️
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;; Πώς είναι τα μπεμπέκια σας;; Εγώ έχω φουσκώσει αρκετά με αποτέλεσμα να μη κλείνουν παντελόνια και μπουφάν και ο μπόμπιρας μου εδώ κ δύο εβδομάδες είναι δραστήριος μέσα στην κοιλιά μου! Ξεκίνησα να τον νιώθω στις 16 εβδομάδες αρκετά νωρίς για πρώτη κύηση κ σήμερα που είμαι 18+1 τον νιώθω πλέον κ σε όρθια θέση. Πήγαμε στον γιατρό κ είναι μεγάλο μωρό με βάση τις μέρες της εξωσωματικής...στην ανάπτυξή του ήταν μπροστά 4 μέρες και τώρα φαίνεται 7 μέρες μπροστά. Επιβεβαιώνει την εμβρυολογο που 5 ημερών βλαστοκύστη μας είπε ότι εξελίσσεται δυναμικά κ μπορεί να έχει φτάσει και 6ης ημέρας τη μέρα της εμβρυομεταφοράς. Πάντως βρε κορίτσια τι όμορφα ανθρωπακια κουβαλάμε μέσα μας!!! Μου φαίνεται απίστευτο που τον νιώθω...🤰 Επίσης, έκλεισα για ραντεβού για τη β-επιπεδου σε ένα μήνα! Εσείς σε τι φάση είστε;;;
    • Γενικα βλέπω πως οι παιδίατροι έχουν τελείως άλλη τακτική με τις τροφες 🤷‍♀️ πχ εμένα στην αρχή μου είπε ότι έχει σπόρια μέσα δεν το δίνουμε όπως φράουλα ακτινίδιο ντομάτα μελιτζάνα τέτοια τα αποφεύγουμε όταν είναι πολύ μικρά  το αχλάδι βοηθάει στο έντερο από φρούτα  Κοιτα αυτά θα έχεις με την επιθυμία του φαγητού σήμερα μπορεί να τρώει κάτι και να στο κόψει απότομα να μην το θέλει καθόλου και μετά από 2-3 μήνες να αρχίσει πάλι να το τρώει δεν είναι στάνταρ αυτό ή επειδή ξεκίνησε με όρεξη να τρώει πως θα τρώει κάθε φορά με την ίδια όρεξη είναι φάσεις που παίρνανε εμενα ακόμα και τώρα είναι μερες που τρώει καλά και άλλες πάλι όχι  Με τα κακα περάσαμε μια μικρή φάση που έκλεγε όταν έκανε αλλά όχι τόσο πολύ όπως το περιγράφεις εσυ είχε τυχει να βγάλει λίγο αίμα μια φορά αλλά ήταν από το σφίξιμο ερεθίστηκε (είχα στείλει φωτο στην γιατρό και τα είδε ) επειδη με τα κιλά της δεν έχει θέμα να πεις ωχ αμάν να φαει σιγά σιγά θα στρώσει τώρα για την δυσκηλιοτητα δεν ξέρω να βοηθησω αλλά μου είχαν πει πως μια  μπατονέτα με λίγο ελαιόλαδο να την κανείς στο πωπω βοηθάει να ενεργηθεί βέβαια δεν ξέρω αν δουλεύει δεν το έχω δοκιμάσει εγω
    • Ευχαριστω κατ μου!!!!! ❤️😊 ελπιζω να μας πεις κι εσυ πολυ ευχαριστα νεα!!!!!! 🙏 εχε πιστη στα εμβρυακια σου!!!
    • Θα μιλήσεις με γιατρό οδοντίατρο για αρχή και με τον γυναικολόγο σου κλείσε ραντεβού να πας να σε δει ο οδοντίατρος και να δείτε τι μπορεί να κάνετε 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...