Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η Eirinaki_ είπε:

Καλημέρα σας μελλοντικές μανούλες και με το καλο τα μωράκια μας. Νέα στην παρέα σας και μέλλουσα μανούλα και εγώ. Περιμένουμε το 1ο μας παιδάκι με τελικη Πητ 7/7. Ευτυχώς προς το παρόν κυλάνε όλα καλά. Είμαι στην 6η εβδομάδα κ κάτι ημερών και χθες είχα το πρώτο μου ραντεβού στον γιατρό. Είχα πολύ άγχος να δω τι θα μας πει γιατί προσπαθούσαμε ένα χρόνο περίπου κ είχαμε απογοητευτεί.  Ευτυχώς μας καθησύχασε ο γιατρός ότι πάνε όλα καλά! Μου έκανε υπέρηχο διακολπικό και είδαμε το σποράκι μας,αλλά το ακούσαμε πολύ χαμηλόφωνα. Σε δύο εβδομάδες θα ξαναπάω όμως για προγεννητικό έλεγχο και μας είπε θα έχει μεγαλώσει κ θα ακούγεται καλύτερα….(ανυπομωνώ)! Από συμπτώματα ακόμα είμαι καλα…μόνο πόνο στο στήθος και συχνοουρία. Α!ο γιατρός μου έδωσε βιταμίνες και φυλλικο οξύ.

Αα και μένα 7/7 μου έχει πει. Εγώ βεβαια ακόμα δεν είδα καρδούλα.. Ελπίζω την άλλη εβδομαδα. Εμένα μου έγραψε κάποιες εξετάσεις για να δει για στίγμα σάκχαρο τρεπονιμα και επειδή εχω ρεζους αρνητικο μου έκανε και την έμμεση coobs. Μου έδωσε και σίδηρο πέρα από φυλλικο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 22 ώρες, ο/η Eirinaki_ είπε:

Καλημέρα σας μελλοντικές μανούλες και με το καλο τα μωράκια μας. Νέα στην παρέα σας και μέλλουσα μανούλα και εγώ. Περιμένουμε το 1ο μας παιδάκι με τελικη Πητ 7/7. Ευτυχώς προς το παρόν κυλάνε όλα καλά. Είμαι στην 6η εβδομάδα κ κάτι ημερών και χθες είχα το πρώτο μου ραντεβού στον γιατρό. Είχα πολύ άγχος να δω τι θα μας πει γιατί προσπαθούσαμε ένα χρόνο περίπου κ είχαμε απογοητευτεί.  Ευτυχώς μας καθησύχασε ο γιατρός ότι πάνε όλα καλά! Μου έκανε υπέρηχο διακολπικό και είδαμε το σποράκι μας,αλλά το ακούσαμε πολύ χαμηλόφωνα. Σε δύο εβδομάδες θα ξαναπάω όμως για προγεννητικό έλεγχο και μας είπε θα έχει μεγαλώσει κ θα ακούγεται καλύτερα….(ανυπομωνώ)! Από συμπτώματα ακόμα είμαι καλα…μόνο πόνο στο στήθος και συχνοουρία. Α!ο γιατρός μου έδωσε βιταμίνες και φυλλικο οξύ.

Καλημέρα κοριτσάκι μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!!Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου, εύχομαι να πάνε όλα καλα💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω;; και εσάς το στήθος πρηζεται και ξεπρηζεται;; αύριο μπαίνω στην 6η εβδομάδα. 

Εγώ πρήξιμο έντονο δεν έχω να πω την αληθεια μου..Απλά μια πονάει πολύ μια δεν πονάει τόσο πολύ!!Μην αγχώνεσαι ολα καλα θα πανε θα το δεις💕💕Απόλαυσε το..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν το έχετε ανακοινώσει γενικά...είτε σε οικογένεια είτε σε φίλους ή δουλειά..

Εγώ μόνο σε μια πολύ καλή μου φίλη ...

Δουλεύω από το σπίτι οπότε δεν έχω τόσο θέμα από άποψη δουλειάς..

Και όσον αφορά την οικογένεια ήθελα να το πω αλλά επειδή μου συνέβη μια αποκολλησουλα φοβήθηκα και λέω ας περάσει και η αυχενική με το καλό και βλέπουμε...

Τώρα είμαι 10+4..

Είμαι υπερβολική θεωρείτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν το έχετε ανακοινώσει γενικά...είτε σε οικογένεια είτε σε φίλους ή δουλειά..

Εγώ μόνο σε μια πολύ καλή μου φίλη ...

Δουλεύω από το σπίτι οπότε δεν έχω τόσο θέμα από άποψη δουλειάς..

Και όσον αφορά την οικογένεια ήθελα να το πω αλλά επειδή μου συνέβη μια αποκολλησουλα φοβήθηκα και λέω ας περάσει και η αυχενική με το καλό και βλέπουμε...

Τώρα είμαι 10+4..

Είμαι υπερβολική θεωρείτε;;;

Πιστεύω ότι κάνεις μια χαρά. Εγώ το είπα στην δουλειά λόγο συνθηκών και πάλι στην υπεύθυνη και να μην το μάθει κάποιος συνάδελφος. Και σε γονείς μάλλον μετά την αυχενική.. Απλά δε θέλω να στεναχωρηθουν σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν το έχετε ανακοινώσει γενικά...είτε σε οικογένεια είτε σε φίλους ή δουλειά..

Εγώ μόνο σε μια πολύ καλή μου φίλη ...

Δουλεύω από το σπίτι οπότε δεν έχω τόσο θέμα από άποψη δουλειάς..

Και όσον αφορά την οικογένεια ήθελα να το πω αλλά επειδή μου συνέβη μια αποκολλησουλα φοβήθηκα και λέω ας περάσει και η αυχενική με το καλό και βλέπουμε...

Τώρα είμαι 10+4..

Είμαι υπερβολική θεωρείτε;;;

Καθόλου υπερβολική δεν είσαι...είναι πως θα σου βγει..άλλωστε αυτοί που είναι να χαρούν θα το κάνουν είτε το πεις τώρα είτε οπότε νιώσεις έτοιμη!!πότε με το καλό έχεις αυχενική;;το αίμα σταμάτησε;;εγώ είχα πάλι καφέ σήμερα και πήγα στο γιατρό..όλα καλά με το μωράκι αλλά μου είπε να μείνω ξάπλα για κάποιες μέρες για να μου φύγουν εντελώς! Μου είναι πολύ δύσκολο με ένα 2χρονο στο σπίτι αλλά δεν έχω και πολλές επιλογές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Πιστεύω ότι κάνεις μια χαρά. Εγώ το είπα στην δουλειά λόγο συνθηκών και πάλι στην υπεύθυνη και να μην το μάθει κάποιος συνάδελφος. Και σε γονείς μάλλον μετά την αυχενική.. Απλά δε θέλω να στεναχωρηθουν σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά.. 

Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι.....

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καθόλου υπερβολική δεν είσαι...είναι πως θα σου βγει..άλλωστε αυτοί που είναι να χαρούν θα το κάνουν είτε το πεις τώρα είτε οπότε νιώσεις έτοιμη!!πότε με το καλό έχεις αυχενική;;το αίμα σταμάτησε;;εγώ είχα πάλι καφέ σήμερα και πήγα στο γιατρό..όλα καλά με το μωράκι αλλά μου είπε να μείνω ξάπλα για κάποιες μέρες για να μου φύγουν εντελώς! Μου είναι πολύ δύσκολο με ένα 2χρονο στο σπίτι αλλά δεν έχω και πολλές επιλογές!!

Στις 26/11 έχουμε κανονίσει..κι εγώ έχω ακόμα λίγα καφέ ..

Τέλεια που είδες και το μπεμπέ να ηρεμησεις κάπως...θέμα χρόνου πιστεύω είναι να περάσει κι αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού είστε σε προχωρημένη εβδομάδα πιστεύω δε πρέπει να σας φοβίζει το αιματακι.. 

Να σας ρωτήσω κάτι άλλο; κάνατε το εμβόλιο της γρίπης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vivi_ είπε:

Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι.....

Στις 26/11 έχουμε κανονίσει..κι εγώ έχω ακόμα λίγα καφέ ..

Τέλεια που είδες και το μπεμπέ να ηρεμησεις κάπως...θέμα χρόνου πιστεύω είναι να περάσει κι αυτό!!

Καλέ ίδια μέρα κλείσαμε!! Τι ωραία...του Αγίου Στυλιανού!! Άντε με το καλό... ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αφού είστε σε προχωρημένη εβδομάδα πιστεύω δε πρέπει να σας φοβίζει το αιματακι.. 

Να σας ρωτήσω κάτι άλλο; κάνατε το εμβόλιο της γρίπης; 

Οπότε και να το δεις σε τρομάζει!! Εγώ δεν το έκανα...δε μου ανέφερε κάτι ο γιατρός αλλά όταν το ρώτησα μου είπε ότι δεν είναι υποχρεωτικό αλλά ούτε επηρεάζει και το έμβρυο..το άφησε πάνω μου αν θέλω να το κάνω ή όχι..ακούω από άλλες κοπέλες ότι ο γιατρός το έδωσε ιδιαίτερη έμφαση..ο δικός σου τι σου είπε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου το έγραψε και το έκανα... πέρα από έναν ελαφρύ πόνο στο χέρι που έκανα το εμβόλιο, να χτυπήσω ξύλο δεν έχω παρατηρήσει κάτι άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Οπότε και να το δεις σε τρομάζει!! Εγώ δεν το έκανα...δε μου ανέφερε κάτι ο γιατρός αλλά όταν το ρώτησα μου είπε ότι δεν είναι υποχρεωτικό αλλά ούτε επηρεάζει και το έμβρυο..το άφησε πάνω μου αν θέλω να το κάνω ή όχι..ακούω από άλλες κοπέλες ότι ο γιατρός το έδωσε ιδιαίτερη έμφαση..ο δικός σου τι σου είπε;;

Εγώ το έχω πάρει επειδή εργάζομαι σε τομέα υγείας. Απλα πριν το κάνω τον ρώτησα και μου είπε όχι ακόμα.. Θα τον ρωτήσω πάλι αυτήν την εβδομάδα που θα πάω.. Έτσι και αλλιώς τώρα είμαι σε αναστολή και δεν κινδυνεύω αφού δε θα βγαίνω και πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εδω!! νομίζω ότι πλέον εδω θα μαι μιας κ νομιζω οτι πητ θα εχω κάπου στις 20 Ιουλίου....θετικη χοριακη εχθες 130 μονάδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλημερα κ απο εδω!! νομίζω ότι πλέον εδω θα μαι μιας κ νομιζω οτι πητ θα εχω κάπου στις 20 Ιουλίου....θετικη χοριακη εχθες 130 μονάδες!!!

Καλωσηρθες και εδώ λοιπόν...να ανταλλάσσουμε εμπειρίες και να μετριάσουμε την αγωνία μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Smurf88 είπε:

Καλωσηρθες και εδώ λοιπόν...να ανταλλάσσουμε εμπειρίες και να μετριάσουμε την αγωνία μας!!!

φυσικά!!! εμενα ειναι το 4ο παιδακι μου,αλλά παρολαυτα εχω μια αγωνια μεχρι τον πρώτο υπερηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα πως είστε??Εμένα ο γιατρός μου ειπε να μην κάνω το εμβόλιο της γρίπης..Επίσης και εγω αυχενικη εχω 27/11 περιμένω πως κι πως..να δω αν όλα πάνε καλά...Ξέχασα να σας πω στον υπέρηχο τον προηγούμενο ενω ημουν 9+4 το μηχάνημα ελεγε 9+2 αρα πάει πιο πριν??Εγω εχω μπερδευτεί λιγακι, ξερω ακριβώς ποτε εγινε η ωορρηξια διοτι την παρακολουθούσαμε με υπέρηχο  και η απόκλιση που βγαίνει ειναι τουλάχιστον 2 εβδομάδες.. Δωστε μου τα φωτα σας☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

φυσικά!!! εμενα ειναι το 4ο παιδακι μου,αλλά παρολαυτα εχω μια αγωνια μεχρι τον πρώτο υπερηχο.

Καλως ήρθες στην παρέα μας και με το καλο το 4ο μωράκι σουυ 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλως ήρθες στην παρέα μας και με το καλο το 4ο μωράκι σουυ 💕💕

σε ευχαριστώ πολυ!! με το καλο κ σε σένα κ σε ολες μας,ένα υγιές μωρακι ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα πως είστε??Εμένα ο γιατρός μου ειπε να μην κάνω το εμβόλιο της γρίπης..Επίσης και εγω αυχενικη εχω 27/11 περιμένω πως κι πως..να δω αν όλα πάνε καλά...Ξέχασα να σας πω στον υπέρηχο τον προηγούμενο ενω ημουν 9+4 το μηχάνημα ελεγε 9+2 αρα πάει πιο πριν??Εγω εχω μπερδευτεί λιγακι, ξερω ακριβώς ποτε εγινε η ωορρηξια διοτι την παρακολουθούσαμε με υπέρηχο  και η απόκλιση που βγαίνει ειναι τουλάχιστον 2 εβδομάδες.. Δωστε μου τα φωτα σας☺

Στην ουσία σε πάει 2 ημέρες πίσω...δεν είναι κάτι αυτό..είναι τόσο μικρά τα εμβρυάκια που δεν μπορεί να τα πιάσει 100%..στην αυχενική θα σου πει πόσο ακριβώς είσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

φυσικά!!! εμενα ειναι το 4ο παιδακι μου,αλλά παρολαυτα εχω μια αγωνια μεχρι τον πρώτο υπερηχο.

Αχ όσα παιδιά και να κάνουμε η αγωνία θα είναι η ίδια!!γλυκές μανούλες🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλημερα κ απο εδω!! νομίζω ότι πλέον εδω θα μαι μιας κ νομιζω οτι πητ θα εχω κάπου στις 20 Ιουλίου....θετικη χοριακη εχθες 130 μονάδες!!!

Καλώς ήρθες ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Στην ουσία σε πάει 2 ημέρες πίσω...δεν είναι κάτι αυτό..είναι τόσο μικρά τα εμβρυάκια που δεν μπορεί να τα πιάσει 100%..στην αυχενική θα σου πει πόσο ακριβώς είσαι..

Μαλισταααα καταλαβα αρα στην αυχενικη θα φανεί η σωστή ηλικία της κύησης...οποτε στην αναμονη😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα πως είστε??Εμένα ο γιατρός μου ειπε να μην κάνω το εμβόλιο της γρίπης..Επίσης και εγω αυχενικη εχω 27/11 περιμένω πως κι πως..να δω αν όλα πάνε καλά...Ξέχασα να σας πω στον υπέρηχο τον προηγούμενο ενω ημουν 9+4 το μηχάνημα ελεγε 9+2 αρα πάει πιο πριν??Εγω εχω μπερδευτεί λιγακι, ξερω ακριβώς ποτε εγινε η ωορρηξια διοτι την παρακολουθούσαμε με υπέρηχο  και η απόκλιση που βγαίνει ειναι τουλάχιστον 2 εβδομάδες.. Δωστε μου τα φωτα σας☺

2 μέρες όχι 2 εβδομάδες 🙄 

Σου είπε γιατί όχι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

2 μέρες όχι 2 εβδομάδες 🙄 

Σου είπε γιατί όχι;; 

εγω παντως το έκανα της γρίπης παρόλο που δεν ήξερα ότι είμαι έγκυος.φυσικα ρώτησα την γυναικολόγο μου κ μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.ετσι κι αλλιως ειναι νεκρός ιός, οχι ζωντανός όπως πχ στην ιλαράς.στις αλλες 2 εγκυμοσύνες το ειχα κανει παλι χειμώνα δλδ θα ημουν  4ων με 5μηνων αντίστοιχα.στην 1η το έκανα αφου ειχα γεννήσει γιατι γεννησα 23 Δεκεμβρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαρεσει που εσυ πάντα βλέπεις το ποτήρι γεμάτο ❤️❤️ καλή επιτυχία κορίτσι μου στις προσπάθειες σου 
    • Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου, λογικό να στεναχωριέσαι κ να απογοητεύεσαι. Φυσικά κ όλες μας θα θέλαμε να μας έρθει εύκολα ένα μωρακι αλλά προσωπικά λέω Δόξα τω Θεω που έχει προχωρήσει η επιστήμη κ μπορούν να μας βοηθήσουν!! Πίστεψε με όταν πάρεις το μωρακι σου αγκαλιά δε θα σε απασχολεί το πως ήρθε!! Έχω 2 θαύματα στο σπίτι κ θα τα έκανα όλα από την αρχή ξανά κ ξανά χωρίς 2η σκέψη. 
    • Πόσο όμορφο αυτό που είπες! Το ταξίδι αυτό είναι αρκετές φορές μοναχικό (απ' την άποψη ότι δε μπορείς πάντα να το μοιραστείς με φίλους κτλ), αλλά όταν έχεις το σύντροφό σου σύμμαχο σ ολο αυτό, μεγααααααλη υπόθεση.  Δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι όλο αυτό μας έχει φέρει και πιο κοντά θα έλεγα. Οχι ότι είχαμε προβλήματα πριν, αλλά πιστεύω, ειδικά και μετά την παλινδρόμη, είμαστε πιο ενωμένοι από ποτέ! Μόνο και μόνο αυτό για μένα είναι θησαυρός - δε θα μπορούσω να φανταστώ καλύτερο σύντροφο σ' αυτό το ταξίδι απ' τον άνδρα μου ❤️ Υ.Γ. ας μη χρησιμοποιούμε λέξεις όπως "αποτυγχάνουμε" - κυρίως γιατί μας ρίχνουν και επειδή δεν είναι αλήθεια! 😅 Κάθε κύκλο έχουμε 25-30% πιθανότητες, Ε τι να κάνουμε που πέφτουμε στο 75-70% 🤣🤣
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω με χαμηλή ΑΜΗ κ με λίγα ωάρια π το είδαμε στον υπέρηχο η γιατρος μ είπε να βάλουμε μπρος της είπα μετά το Πάσχα, αλλα τελικά μας ήρθε λίγο νωρίτερα από ότι περιμέναμε γιατί κ εμεις στο πρώτο προσπαθουσαμε σχεδόν 2 χρόνια όποτε δε πιστευα να έρθει τόσο εύκολα! Εμένα θα έχουν 22 μηνες διαφορά αν όλα πάνε καλά! Εγώ ξεχναω ότι είμαι εγκυος με το μωρό στο σπίτι πάω κ δουλεια βέβαια το πρωί κάνω εμετούς κάνω κανένα 20λεπτο να συνέλθω να ετοιμάσω τα γεύματα του παιδιού γιατί τον πηγαίνω βρεφικό, έχω αρκετή βοήθεια από τον άντρα μου τα πρωινά βέβαια μ τον αλλάζει μ τον ντύνει τον ταΐζει γάλα τον πάει σχολείο κ εγώ απλά ετοιμάζω τα φαγητά του!    αλλα πίστεψε με καμία σχέση η εγκυμοσύνη μ αυτή με την προηγούμενη! Δεν υπάρχει η ξεκούραση δεν υπάρχει δλδ σχολάω πέφτω στον καναπέ όποτε θέλω έχω ένα μαϊμουδι στο σπίτι θέλει προσοχή θέλει παιχνίδι!    σιγουρα θα έχει τις δυσκολίες τους η όλη η κατάσταση αλλά πιστεύω ότι θα αξίζει γιατί θα τα βλέπω να μεγαλώνουν μαζί να είναι φιλαράκια!!    επισης σε σχέση με την πρώτη μ εγκυμοσύνη π όλοι με πρόσεχαν τώρα φίλη όλοι ασχολούνται με τον μικρό αντί με εμένα, εμένα σαν να με ξέχασαν ότι είμαι εγκυος πάλι 😂 αλλα όποτε είστε έτοιμοι γιατί αυτό έχει σημασία 
    • Αααχ αυτοί οι άνδρες μας. Ξέρεις πολλές φορές παρά την απογοήτευση μου σκέφτομαι πόσο τυχερή είμαι που έχω βρει αυτόν τον άνθρωπο. Πάντα δίπλα μου, να με στηρίζει σε όλα, να με ενθαρρύνει, να με θαυμάζει και να με αγαπάει. Μέχρι και τώρα που στα γράφω νιώθω συγκινημένη. Είναι μαγικό αυτό το ταξίδι όταν μπορείς να το μοιραστείς με κάποιον που αγαπάς και σε αγαπά πολύ. Εγώ κυρίως για εκείνον νιώθω απογοήτευση, γιατί δε θέλω να μου στενοχωριέται. Και ξέρω πως το παίρνει πολύ βαριά κάθε φορά που αποτυγχάνουμε και που τραβιόμαστε στα νοσοκομεία για δικές μου εξετάσεις. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...