Μετάβαση σε περιεχόμενο

Predictor express


Marakimpo

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια .  Κανονικά σήμερα θ ερχόταν περίοδος δεν ήρθε ακόμα έκανα τ predictor express κ βγήκε θετικό 2 γραμμές ... Τ θέμα μ είναι ότι τ άφησα παραπάνω απ' 1 λεπτό δλδ μ έτυχε εκείνη την ώρα κάτι κ τ είδα μετά απ 5 λεπτά . Υπάρχει περίπτωση ν έγινε λάθος ? Γτ έχω κάποιο πονακια περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Καλημέρα κορίτσια .  Κανονικά σήμερα θ ερχόταν περίοδος δεν ήρθε ακόμα έκανα τ predictor express κ βγήκε θετικό 2 γραμμές ... Τ θέμα μ είναι ότι τ άφησα παραπάνω απ' 1 λεπτό δλδ μ έτυχε εκείνη την ώρα κάτι κ τ είδα μετά απ 5 λεπτά . Υπάρχει περίπτωση ν έγινε λάθος ? Γτ έχω κάποιο πονακια περιόδου 

Πιστεύω ότι είναι θετικό.. Έτσι και αλλιώς στο χαρτάκι νομίζω γράφει να μην υπολογίζεις το αποτέλεσμα μετά από 10 λεπτά. Εσύ το είδες στα 5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πιστεύω ότι είναι θετικό.. Έτσι και αλλιώς στο χαρτάκι νομίζω γράφει να μην υπολογίζεις το αποτέλεσμα μετά από 10 λεπτά. Εσύ το είδες στα 5.

Ναι απλά δεν ξέρω μετά τ 10 λεπτά γίνετε θετικό ?? Δλδ εννοώ εάν τ δεις μετά απ 10 λεπτα τ γίνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Ναι απλά δεν ξέρω μετά τ 10 λεπτά γίνετε θετικό ?? Δλδ εννοώ εάν τ δεις μετά απ 10 λεπτα τ γίνετε???

Παραμένει θετικό. Απλά σου λέει, ότι αν το κοιτάξεις πρώτη φορά στα 20 λεπτά κ το δεις θετικό, δεν είναι αξιόπιστο, μπορεί να είναι γραμμή εξάχνωσης. Αν το δεις στα 5 λεπτά θετικό, θα παραμείνει εκεί θετικό, για πάντα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bou30 είπε:

Παραμένει θετικό. Απλά σου λέει, ότι αν το κοιτάξεις πρώτη φορά στα 20 λεπτά κ το δεις θετικό, δεν είναι αξιόπιστο, μπορεί να είναι γραμμή εξάχνωσης. Αν το δεις στα 5 λεπτά θετικό, θα παραμείνει εκεί θετικό, για πάντα. 

Ευχαριστώ πολύ !!!! Προσπαθουμε χρόνια κ μ ήρθε απότομο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Ευχαριστώ πολύ !!!! Προσπαθουμε χρόνια κ μ ήρθε απότομο

Συγχαρητήρια!!!! Να κάνεις κ μια χοριακη για να το επιβεβαιώσεις!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakimpo είπε:

Καλημέρα κορίτσια .  Κανονικά σήμερα θ ερχόταν περίοδος δεν ήρθε ακόμα έκανα τ predictor express κ βγήκε θετικό 2 γραμμές ... Τ θέμα μ είναι ότι τ άφησα παραπάνω απ' 1 λεπτό δλδ μ έτυχε εκείνη την ώρα κάτι κ τ είδα μετά απ 5 λεπτά . Υπάρχει περίπτωση ν έγινε λάθος ? Γτ έχω κάποιο πονακια περιόδου 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!Δεν νομίζω να εγινε κάποιο μπέρδεμα.Για πιο σίγουρα γιατί δεν πας τώρα σε εναν μικροβιολόγο να κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη.

Υ.Γ τα θαύματα γίνονται λίγο πριν πάψεις να πιστεύεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakimpo είπε:

Καλημέρα κορίτσια .  Κανονικά σήμερα θ ερχόταν περίοδος δεν ήρθε ακόμα έκανα τ predictor express κ βγήκε θετικό 2 γραμμές ... Τ θέμα μ είναι ότι τ άφησα παραπάνω απ' 1 λεπτό δλδ μ έτυχε εκείνη την ώρα κάτι κ τ είδα μετά απ 5 λεπτά . Υπάρχει περίπτωση ν έγινε λάθος ? Γτ έχω κάποιο πονακια περιόδου 

Συγχαρητήρια!!! Να κάνεις και τη χοριακη σου να το σιγουρεψεις!!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Marakimpo είπε:

Ναι απλά δεν ξέρω μετά τ 10 λεπτά γίνετε θετικό ?? Δλδ εννοώ εάν τ δεις μετά απ 10 λεπτα τ γίνετε???

Καλησπέρα αρχικά πολλά συγχαρητήρια!! Το τεστ όταν είναι αρνητικό όχι μετά από 10 λεπτά αλλά και μετά από μια μέρα αρνητικό παραμένει... Άρα αφού βγήκε θετικό είναι θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...