Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

@Kostef έλα ρε κοριτσι!Και εγώ με το καλό θα πάω την Τρίτη και θα έχω 17 ημέρες καθυστέρηση 🥰Μάλλον είμαστε πολύ κοντά στις εγκυμοσύνες.

Ναι πολύ κοντά θα πρέπει να είμαστε. Εγώ σήμερα είμαι 5 εβδομαδες και 5, τελευταία περίοδος 2 Αυγούστου... Εσύ πόσο είσαι? Και εγώ είχα αποβολή την προηγούμενη κύηση και τώρα λίγο αγχώνομαι για το τι θα δω αλλά αν το φιλοσοφισω και λίγο δεν μπορώ να κάνω κ κάτι ότι γίνει θα γίνει... Περιμένω πως κ πως μήπως αρχίσουν αναγούλες κλπ αλλά δεν το βλέπω χαχαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναι πολύ κοντά θα πρέπει να είμαστε. Εγώ σήμερα είμαι 5 εβδομαδες και 5, τελευταία περίοδος 2 Αυγούστου... Εσύ πόσο είσαι? Και εγώ είχα αποβολή την προηγούμενη κύηση και τώρα λίγο αγχώνομαι για το τι θα δω αλλά αν το φιλοσοφισω και λίγο δεν μπορώ να κάνω κ κάτι ότι γίνει θα γίνει... Περιμένω πως κ πως μήπως αρχίσουν αναγούλες κλπ αλλά δεν το βλέπω χαχαχα... 

Τελευταία περίοδος 31Ιουλιου αλλά κατά 98% είμαι με καθυστερημένη σύλληψη.Πρεπει η ωορρηξία μου να έγινε γύρω στις 20+ Αυγούστου λόγω της λαπαροσκόπησης τον Ιούλιο.Και εγώ έχω στο μυαλό μου πάλι το εξωμήτριο και ανυπομονώ να μου πει ότι είναι μέσα στη μήτρα αλλά είναι όπως τα λες!Ότι είναι να γίνει θα γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι αν ξέρετε να μου απαντήσετε. Τα τελευταία χρόνια υποφέρω από ημικρανίες.🥴 Συνήθως πονάω λίγο πριν την περίοδο και καμιά φορά στην ωορρηξία. Η νευρολόγος μου είπε ότι είναι ορμονικό. Παρατήρησα τους τελευταίους μήνες ότι πονάω 21η- 22η ημέρα του κύκλου. Χθές κόντεψα να τρελαθώ από τον πόνο!😟 . Ανεβαίνει καμιά ορμόνη αυτές τις ημέρες ή λέτε να είναι τυχαίο;🥰💗

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι αν ξέρετε να μου απαντήσετε. Τα τελευταία χρόνια υποφέρω από ημικρανίες.🥴 Συνήθως πονάω λίγο πριν την περίοδο και καμιά φορά στην ωορρηξία. Η νευρολόγος μου είπε ότι είναι ορμονικό. Παρατήρησα τους τελευταίους μήνες ότι πονάω 21η- 22η ημέρα του κύκλου. Χθές κόντεψα να τρελαθώ από τον πόνο!😟 . Ανεβαίνει καμιά ορμόνη αυτές τις ημέρες ή λέτε να είναι τυχαίο;🥰💗

 

 

Νομίζω ανεβαίνει η προγεστερονη εκείνες τις μέρες. Με κάθε επιφύλαξη να κάνω λάθος βέβαια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Νομίζω ανεβαίνει η προγεστερονη εκείνες τις μέρες. Με κάθε επιφύλαξη να κάνω λάθος βέβαια. 

Κι εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου γιατί έχω διαβάσει από κορίτσια εδώ ότι αυτές τις ημέρες κάνεις εξέταση προγεστερόνης. Πραγματικά δεν ξέρω! Άστα kostef μου τα είδα όλα χθες! Νόμιζα ότι θα τρελαθώ! Ευτυχώς σήμερα ξύπνησα καλά αν και με λίγο βαρύ κεφάλι.

Εσύ πώς είσαι κορίτσι μου; Την άλλη εβδομάδα θα πας στον γιατρό;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Τελευταία περίοδος 31Ιουλιου αλλά κατά 98% είμαι με καθυστερημένη σύλληψη.Πρεπει η ωορρηξία μου να έγινε γύρω στις 20+ Αυγούστου λόγω της λαπαροσκόπησης τον Ιούλιο.Και εγώ έχω στο μυαλό μου πάλι το εξωμήτριο και ανυπομονώ να μου πει ότι είναι μέσα στη μήτρα αλλά είναι όπως τα λες!Ότι είναι να γίνει θα γίνει!

Εγώ νομίζω το 15 Αύγουστο έκανα ωορρηξια, βοήθησε και η Παναγία!!! Εγώ το είδα ότι είναι μέσα στη μήτρα αυτό το άγχος έφυγε. Την προηγούμενη Τετάρτη πήγα για υπέρηχο στήθους και είχε χρόνο ο γιατρός κ τη διάθεση κ έβαλε κοιλιακα τον υπέρηχο. Είδαμε στη μήτρα σε καλό σημείο ένα μικρουλιιι σακουλάκι. Βέβαια τα μηχανήματα εκεί δε παίζονται. 

Δυστυχώς πέραν από το να προσέχεις διατροφή και βάρη δεν μπορείς να κάνεις κ κάτι για την εξέλιξη του... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου γιατί έχω διαβάσει από κορίτσια εδώ ότι αυτές τις ημέρες κάνεις εξέταση προγεστερόνης. Πραγματικά δεν ξέρω! Άστα kostef μου τα είδα όλα χθες! Νόμιζα ότι θα τρελαθώ! Ευτυχώς σήμερα ξύπνησα καλά αν και με λίγο βαρύ κεφάλι.

Εσύ πώς είσαι κορίτσι μου; Την άλλη εβδομάδα θα πας στον γιατρό;💗

Μετράω τις μέρες σαν τους φαντάρους κ χειρότερα μη σου πω... Εχω σκαλισει το ίντερνετ για συμπτώματα ποτέ αρχίζουν κλπ. Ξέρω ότι δεν κάνει αλλά εγώ έτσι λειτουργώ διαβάζω ότι μπορώ να βρω για το κάθε θέμα που με απασχολεί... Μόνο το στήθος οι θηλες με πονεααν κ μεγάλωσαν 4 μέρες τώρα που φαντάζομαι είναι θετικό. Τη τελευταία παλινδρομη δεν είχε γίνει αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μετράω τις μέρες σαν τους φαντάρους κ χειρότερα μη σου πω... Εχω σκαλισει το ίντερνετ για συμπτώματα ποτέ αρχίζουν κλπ. Ξέρω ότι δεν κάνει αλλά εγώ έτσι λειτουργώ διαβάζω ότι μπορώ να βρω για το κάθε θέμα που με απασχολεί... Μόνο το στήθος οι θηλες με πονεααν κ μεγάλωσαν 4 μέρες τώρα που φαντάζομαι είναι θετικό. Τη τελευταία παλινδρομη δεν είχε γίνει αυτό. 

Αχ κι εγώ το κάνω αυτό. Ψάχνω συχνά στο ίντερνετ πράγματα που με απασχολούν. Στο κουκλάκι σου πότε άρχισαν τα συμπτώματα; Αν και πάλι κάθε κύηση είναι διαφορετική! Σίγουρα όμως οποιαδήποτε αλλαγή στο σώμα σου είναι θετικό σημάδι. Το ότι πονάς στο στήθος είναι καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!Μην ανησυχείς και μην απελπίζεσαι.Κατα πάσα πιθανότητα είναι καθυστερημένη σύλληψη.Αν η χοριακη σου αυξάνεται κανονικά (δλδ διπλασιάζεται ανά 48ωρο)κατά πάσα πιθανότητα είναι όλα καλά.Ο γιατρός τι σου είπε;Ανέφερε ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας;

Δεν έχω κανει χοριακη δεν μου είπε ο γιατρός μου να κάνω εγώ χθες πειγα στο νοσοκομειο και μου ειπαν οτι μονο σάκο βλέπει γιατί είμαι 5 ευδομαδον δεύτερα θα πάω στον δικο μου αλλά που μιλήσαμε με είπε ότι είναι φυσιολογικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Δεν έχω κανει χοριακη δεν μου είπε ο γιατρός μου να κάνω εγώ χθες πειγα στο νοσοκομειο και μου ειπαν οτι μονο σάκο βλέπει γιατί είμαι 5 ευδομαδον δεύτερα θα πάω στον δικο μου αλλά που μιλήσαμε με είπε ότι είναι φυσιολογικό

Είναι πολύ νωρίς να δεις κάτι. Λογικά θα είδατε σάκο ενδομητριο κ εμβρυϊκά στοιχεία... Αλλά καλό θα ήταν να έκανες χοριακη να δεις ότι διπλασιάζεται ανά δύο μέρες.. απορώ πως δε σου το είπε.. με το καλό σου ευχομαι κ μην αγχώνεσαι για τη βδομάδα που είσαι λογικο να μην είδατε κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Είναι πολύ νωρίς να δεις κάτι. Λογικά θα είδατε σάκο ενδομητριο κ εμβρυϊκά στοιχεία... Αλλά καλό θα ήταν να έκανες χοριακη να δεις ότι διπλασιάζεται ανά δύο μέρες.. απορώ πως δε σου το είπε.. με το καλό σου ευχομαι κ μην αγχώνεσαι για τη βδομάδα που είσαι λογικο να μην είδατε κάτι. 

Δεν μου είπε τίποτα φαντασου η αλλη η γιατρός που είχα κατευτιαν που είδε απο την μια φορά που δεν μεγάλωνε μου έλεγε κατευτιαν να κάνουμε χιρουργιο και το μονο που την ένοιαζε ηταν τα λεφτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Δεν μου είπε τίποτα φαντασου η αλλη η γιατρός που είχα κατευτιαν που είδε απο την μια φορά που δεν μεγάλωνε μου έλεγε κατευτιαν να κάνουμε χιρουργιο και το μονο που την ένοιαζε ηταν τα λεφτά 

Να βρεις το σωστό γιατρό κοπέλα μου που θα σε κατευθύνει σωστά κ θα νιώθεις ασφαλή.!!!όλα θα πάνε καλά..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κι εγώ το κάνω αυτό. Ψάχνω συχνά στο ίντερνετ πράγματα που με απασχολούν. Στο κουκλάκι σου πότε άρχισαν τα συμπτώματα; Αν και πάλι κάθε κύηση είναι διαφορετική! Σίγουρα όμως οποιαδήποτε αλλαγή στο σώμα σου είναι θετικό σημάδι. Το ότι πονάς στο στήθος είναι καλό! 

Προσπαθώ να θυμηθώ ποτέ άρχισαν στο γιο μου αλλά δε μπορώ ακριβώς. Δεν είχα κ εκεί έντονα συμπτώματα για να λέμε την αλήθεια. Λίγο οι μυρωδιές με πείραζαν δυσπεψία με έπιανε κ σπάνια είχα κάνει εμετό 2 η 3 φορές. Νομίζω μετά την 7 εβδομάδα με έπιασαν. Δευτέρα απόγευμα θα δούμε τι θα γίνει!!! Έκλεισα να πάω για απλό υπέρηχο σε αυτόν που είχα κάνει την αυχενική μέχρι να βρω το δικό μου γιατρό στο νοσοκομείο. Οπότε ξέρω ότι το μηχάνημα θα είναι σούπερ κ αν είναι μωρό εκεί μέσα πιστεύω να το δει. 

Κ κάτι άλλο για να γελάσουμε, για να διατηρώ θετική σκέψη κ vibes παράγγειλα ίντερνετικα ένα τζην εγκυμοσύνης κ ένα κολάν!!!! Έτσι για το καλό! Κ τώρα να μην τα βάλω κάποια στιγμή θα μου χρειαστούν χαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Δεν έχω κανει χοριακη δεν μου είπε ο γιατρός μου να κάνω εγώ χθες πειγα στο νοσοκομειο και μου ειπαν οτι μονο σάκο βλέπει γιατί είμαι 5 ευδομαδον δεύτερα θα πάω στον δικο μου αλλά που μιλήσαμε με είπε ότι είναι φυσιολογικό

Κοπέλα μου μην αγχώνεσαι. Είναι πολύ νωρίς να δείτε κάτι παραπάνω πέρα από σάκο και συνήθως στα νοσοκομεία τα μηχανήματα είναι πανάρχαια... Σκέψου εγώ πήγα στον 4ο αρον αρον με αίμα στο νοσοκομείο και μου έκανε κολπικο υπέρηχο.. Ενώ ο γιατρός μου από την 9η βδομάδα μου έκανε από την κοιλιά. Παίζει τεράστιο ρόλο το μηχάνημα. Εμείς είδαμε σάκο και σπορακια στην 6η βδομάδα (5 εβδ + 5 ημερών) και καρδούλες ακούσαμε την 8η εβδομάδα. Με σούπερ μηχάνημα. Όλα θα είναι καλά θα το δεις!! Με το καλό το μωρακι σου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Προσπαθώ να θυμηθώ ποτέ άρχισαν στο γιο μου αλλά δε μπορώ ακριβώς. Δεν είχα κ εκεί έντονα συμπτώματα για να λέμε την αλήθεια. Λίγο οι μυρωδιές με πείραζαν δυσπεψία με έπιανε κ σπάνια είχα κάνει εμετό 2 η 3 φορές. Νομίζω μετά την 7 εβδομάδα με έπιασαν. Δευτέρα απόγευμα θα δούμε τι θα γίνει!!! Έκλεισα να πάω για απλό υπέρηχο σε αυτόν που είχα κάνει την αυχενική μέχρι να βρω το δικό μου γιατρό στο νοσοκομείο. Οπότε ξέρω ότι το μηχάνημα θα είναι σούπερ κ αν είναι μωρό εκεί μέσα πιστεύω να το δει. 

Κ κάτι άλλο για να γελάσουμε, για να διατηρώ θετική σκέψη κ vibes παράγγειλα ίντερνετικα ένα τζην εγκυμοσύνης κ ένα κολάν!!!! Έτσι για το καλό! Κ τώρα να μην τα βάλω κάποια στιγμή θα μου χρειαστούν χαχα!!! 

Κ πολύ καλά έκανες για πες για πες... Από ποιο site??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Δεν μου ειπαν να κάνω χοριακη πειγα στο νοσοκομειο στον γιατρό μου θα πάω την δεύτερα απο το νοσοκομειο μου ειπαν είναι νωρις  ακόμα και ο δικός μου που μιλήσαμε απο το τηλ μου είπε οτι είναι φυσιολογικό αλλά έχω ανχονθη πολύ γιατί είχα 2 αποβολές  

Ε χωρίς χοριακη δεν μπορείς να ξέρεις σε τι φάση είσαι περίπου. Μπορεί να έκανες καθυστερημένη σύλληψη. Μην ανησυχείς. Έχε αισιοδοξία. Όλα καλά θα πάνε. Πότε θα ξανά πας? Άσε που στο νοσοκομείο δεν έχουν κ τα καλύτερα μηχανήματα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ πολύ καλά έκανες για πες για πες... Από ποιο site??

Επειδή εννοείται τα κοίταξα οοοολα τα σάιτ, παράγγειλα τελικά από το Λητώ ένα κολάν 8 κ κάτι ευρώ και ένα τζην 25. 33 ευρώ κ τα δύο μαζί κάπου εκεί... Τα παράγγειλα να τα παραλάβω από το κατάστημα που μόλις έρθουν θα τα δοκιμάσω επιτόπου κ αν δεν είναι σωστά τα νούμερα να τα αλλάξουμε. Μπλουζάκια θα πάρω αργότερα από h&m και λαϊκή χάχα!! Και το celestino έχει ρούχα onesize σε α γραμμή που βολεύουν στην εγκυμοσύνη. Όταν ήμουν έγκυος στο γιο από εκεί είχα ψωνίσει όχι κανονικά εγκυμοσύνης γιατί ήταν φωτιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Επειδή εννοείται τα κοίταξα οοοολα τα σάιτ, παράγγειλα τελικά από το Λητώ ένα κολάν 8 κ κάτι ευρώ και ένα τζην 25. 33 ευρώ κ τα δύο μαζί κάπου εκεί... Τα παράγγειλα να τα παραλάβω από το κατάστημα που μόλις έρθουν θα τα δοκιμάσω επιτόπου κ αν δεν είναι σωστά τα νούμερα να τα αλλάξουμε. Μπλουζάκια θα πάρω αργότερα από h&m και λαϊκή χάχα!! Και το celestino έχει ρούχα onesize σε α γραμμή που βολεύουν στην εγκυμοσύνη. Όταν ήμουν έγκυος στο γιο από εκεί είχα ψωνίσει όχι κανονικά εγκυμοσύνης γιατί ήταν φωτιά! 

Μια χαρά ακούγεται , κ ακόμα καλύτερα που θα τα δοκιμάσεις. Εμάς έχουν κλείσει οπότε δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μια χαρά ακούγεται , κ ακόμα καλύτερα που θα τα δοκιμάσεις. Εμάς έχουν κλείσει οπότε δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα...

Αν θέλεις κ σε ενδιαφέρει σε καμία εβδομάδα που θα τα πάρω να σου πω το νούμερο κ το σωματοτυπο μου κ αν μου ήρθε καλά το νούμερο. Να έχεις μέτρο συγκρισης😜

Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα? Έχω καιρό να διαβάσω νέα σου ή δεν τα είδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αν θέλεις κ σε ενδιαφέρει σε καμία εβδομάδα που θα τα πάρω να σου πω το νούμερο κ το σωματοτυπο μου κ αν μου ήρθε καλά το νούμερο. Να έχεις μέτρο συγκρισης😜

Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα? Έχω καιρό να διαβάσω νέα σου ή δεν τα είδα. 

Βεβαίως κ να μου πεις γιατί Μ ενδιαφέρει..χαχα ναι δεν έχω γράψει ακόμα νεακια μου😆🤗...εγω έκανα την εξωσωματικη λοιπόν,  κ άκουσα πριν λίγες μέρες δύο δυνατές καρδούλες να χτυπάνε.. είμαι 7+2 κ ευχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά σε όλες μας..  🙏👶👶😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Βεβαίως κ να μου πεις γιατί Μ ενδιαφέρει..χαχα ναι δεν έχω γράψει ακόμα νεακια μου😆🤗...εγω έκανα την εξωσωματικη λοιπόν,  κ άκουσα πριν λίγες μέρες δύο δυνατές καρδούλες να χτυπάνε.. είμαι 7+2 κ ευχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά σε όλες μας..  🙏👶👶😆

Λακτάκι μου ανατρίχιασα!
Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια!
Με το καλό τα μωράκια σας!!!

<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Λακτάκι μου ανατρίχιασα!
Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια!
Με το καλό τα μωράκια σας!!!

❤️

Αγαπημενη μου όλα τα καλά σου εύχομαι με το καλό κ σε σένα σύντομα... σ ευχαριστώ πάρα πουλ... Εγώ να δεις πως ανατριχιασα όταν τα άκουσα.. πολύ κλάμα.. εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι..🙏🙏👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βεβαίως κ να μου πεις γιατί Μ ενδιαφέρει..χαχα ναι δεν έχω γράψει ακόμα νεακια μου😆🤗...εγω έκανα την εξωσωματικη λοιπόν,  κ άκουσα πριν λίγες μέρες δύο δυνατές καρδούλες να χτυπάνε.. είμαι 7+2 κ ευχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά σε όλες μας..  🙏👶👶😆

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Κι άλλα διδυμάκια!!! Θα τρελαθω!!! Με το καλό!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Κι άλλα διδυμάκια!!! Θα τρελαθω!!! Με το καλό!!!  

Χαχαχαχα κ άλλα ναιιιι!!!! Θα σε συμβουλευτω σύντομα για τις διπλές αγορές 🤗👶👶😉με το καλό τα διδυμακια σου κ σε σένα.❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βεβαίως κ να μου πεις γιατί Μ ενδιαφέρει..χαχα ναι δεν έχω γράψει ακόμα νεακια μου😆🤗...εγω έκανα την εξωσωματικη λοιπόν,  κ άκουσα πριν λίγες μέρες δύο δυνατές καρδούλες να χτυπάνε.. είμαι 7+2 κ ευχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά σε όλες μας..  🙏👶👶😆

Είπα κ εγώ αποκλείεται να το είχες γράψει κ να μην το θυμόμουν χάχα!! Το σκεφτόμουν πριν κάτι μέρες ότι θα προχώραγε σε εμβρυομεταφορά κ είπα να ρωτήσω τώρα!!!! Με το καλό όλα να πάνε καλά λοιπόν και να πάρεις τα παιδάκια σου αγκαλιά σε λίγους μήνες!!!! Πολύ χάρηκα όλα καλά να πάνε!! Θα σου στείλω κ για τα παντελόνια όταν τα πάρω χάχα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...