Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες 2021


annie!

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evi 89 είπε:

Ωραία τότε κάτι θα πάρω και γω! Το pappA τι είναι; Μου ειπε η γραμματεας οτι θα το συζητήσω με την γιατρό αν θέλω να το κάνω.. γιατί να το συζητήσω; Δεν είναι για καλό;; Χρειάζεται συζήτηση; 

Ναι! Εξεταση αιματος ,μα γινεται σε ολες τις γυναικες τη μερα της αυχενικης μαζι με υπερηχο ..Ειναι για να συνοψισουν το αποτελεσμα και να βγουνε τα τελικα ποσοστα για συνδρομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 ώρες, ο/η Evi 89 είπε:

Μου δίνεις ελπίδες! Για να δούμε! Εδώ στην επαρχία που ζω οι περισσοτεροι γιατροί πλέον δεν αφήνουν πολλά πολλά. Η γιατρός μου η οιποία ειναι ένα γερμανικό ρομπότ με μορφή ανθρώπου καταλαβαίνεις ότι εννοείται έχει δώσει σαφείς οδηγίες για το πώς πηγαίνουμε. Μόνες με μάσκα. Ούτε εκεί δεν την βγάζεις. Να μην μπορείς να μιλήσεις με την άνεσή σου.. άστα! 

Χαχααχαχαχα έκλαψα!!! Καλά τη μάσκα ούτε εδώ (Θεσσαλονίκη) τη βγάζεις σε κανένα γιατρό. Αλλά τουλάχιστον αφήνουν τον σύζυγο. Με μάσκα και αυτός. Και να σου πω την αλήθεια θεωρώ χαζό να μην τους αφήνουν. Αφού βλέπουν εμάς, αν είχαν κορονοιο οι άντρες μας με το ανοσοποιητικό μας στα τάρταρα λόγω εγκυμοσύνης θα είχαμε κολλήσει ήδη... Τι να πω. Ο καθένας κάνει αυτό που πιστεύει και δεν μπορώ να το κρίνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι! Εξεταση αιματος ,μα γινεται σε ολες τις γυναικες τη μερα της αυχενικης μαζι με υπερηχο ..Ειναι για να συνοψισουν το αποτελεσμα και να βγουνε τα τελικα ποσοστα για συνδρομα..

Κατάλαβα! Ωραία ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Χαχααχαχαχα έκλαψα!!! Καλά τη μάσκα ούτε εδώ (Θεσσαλονίκη) τη βγάζεις σε κανένα γιατρό. Αλλά τουλάχιστον αφήνουν τον σύζυγο. Με μάσκα και αυτός. Και να σου πω την αλήθεια θεωρώ χαζό να μην τους αφήνουν. Αφού βλέπουν εμάς, αν είχαν κορονοιο οι άντρες μας με το ανοσοποιητικό μας στα τάρταρα λόγω εγκυμοσύνης θα είχαμε κολλήσει ήδη... Τι να πω. Ο καθένας κάνει αυτό που πιστεύει και δεν μπορώ να το κρίνω. 

Βγάζεις άκρη; Μπλέξαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χθες μάθαμε τι είναι τα μωράκια μας! 2 κοριτσάκια έχουμε!!!! Ο σύζυγος κοντεύει να τρελαθεί!!!!! Μετράει από τώρα φορέματα!!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου χθες μάθαμε τι είναι τα μωράκια μας! 2 κοριτσάκια έχουμε!!!! Ο σύζυγος κοντεύει να τρελαθεί!!!!! Μετράει από τώρα φορέματα!!!! Χαχαχαχα

Δάνειο πες του να πάρει.... Θα το χρειαστεί!!!! Άσε που όσα και να μετρήσει λίγα θα είναι... Γιατί εγώ θα έπαιρνα τα πάντα... αχχαχαχαχαα!! Με το καλό αγάπη οι μπεμπούλες σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δάνειο πες του να πάρει.... Θα το χρειαστεί!!!! Άσε που όσα και να μετρήσει λίγα θα είναι... Γιατί εγώ θα έπαιρνα τα πάντα... αχχαχαχαχαα!! Με το καλό αγάπη οι μπεμπούλες σου!!! 

Μωρέ δε θα του αφήσουμε δεκάρα... Μέτρα νύχια για φτιαξιμο μόνο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μωρέ δε θα του αφήσουμε δεκάρα... Μέτρα νύχια για φτιαξιμο μόνο!!!!! 

Χαχαχαχαχ αστα να πάνε... Εγώ μια έχω στην κοιλιά και ήδη λέω θα του τα φάει όλα η κόρη του.... Όχι εσυ με 2 κόρες... Εμάς ο γιος ισορροπεί λίγο την κατάσταση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χαχαχαχαχ αστα να πάνε... Εγώ μια έχω στην κοιλιά και ήδη λέω θα του τα φάει όλα η κόρη του.... Όχι εσυ με 2 κόρες... Εμάς ο γιος ισορροπεί λίγο την κατάσταση.... 

Τρομάζω με το τι έχουμε ακόμη στην κατάψυξη!!!! Δε θα τ μείνει δεκάρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χαχαχαχαχ αστα να πάνε... Εγώ μια έχω στην κοιλιά και ήδη λέω θα του τα φάει όλα η κόρη του.... Όχι εσυ με 2 κόρες... Εμάς ο γιος ισορροπεί λίγο την κατάσταση.... 

Χαχαχαχα γτ νομίζεις ότι ο γιος θα φάει λιγότερα;;;;; χαχαχαχαχαχαχαχα α θα τα φάει μαζεμένα μετά!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου χθες μάθαμε τι είναι τα μωράκια μας! 2 κοριτσάκια έχουμε!!!! Ο σύζυγος κοντεύει να τρελαθεί!!!!! Μετράει από τώρα φορέματα!!!! Χαχαχαχα

Τι χαρά!! Με το καλό εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Χαχαχαχα γτ νομίζεις ότι ο γιος θα φάει λιγότερα;;;;; χαχαχαχαχαχαχαχα α θα τα φάει μαζεμένα μετά!!!!! 

Λες ε;;;;; Βρε δεν πειράζει ας τα φάνε όλα χαλάλι τους!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου χθες μάθαμε τι είναι τα μωράκια μας! 2 κοριτσάκια έχουμε!!!! Ο σύζυγος κοντεύει να τρελαθεί!!!!! Μετράει από τώρα φορέματα!!!! Χαχαχαχα

Με το καλό να έρθουν τα κοριτσάκια!!!! Χαχα έχουν γέλιο οι άντρες με τα κοριτσάκια, εμένα ο δικός μου από τώρα μου λέει ότι σε αυτόν θα έχουν αδυναμία τα κορίτσια ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Με το καλό να έρθουν τα κοριτσάκια!!!! Χαχα έχουν γέλιο οι άντρες με τα κοριτσάκια, εμένα ο δικός μου από τώρα μου λέει ότι σε αυτόν θα έχουν αδυναμία τα κορίτσια ❤️❤️❤️

Κοριτσάκια έχετε και εσείς;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και πάλι! Έχω εδώ και μερικές ώρες έναν πονο από την δεξιά μεριά κάτω εκεί στην ωοθήκη. Σαν νευρικός.. τσιμπηματα.. έχει τύχει σε καμία; Να ανησυχήσω;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evi 89 είπε:

Γεια σας κορίτσια και πάλι! Έχω εδώ και μερικές ώρες έναν πονο από την δεξιά μεριά κάτω εκεί στην ωοθήκη. Σαν νευρικός.. τσιμπηματα.. έχει τύχει σε καμία; Να ανησυχήσω;; 

Τσιμπηματακια και τέτοια έχω και εγώ ανά διαστήματα κι όταν είχα ρωτήσει τη μαία μου είχε πει ότι μεγαλώνει η μήτρα... Καλύτερα όμως να πάρεις το γιατρό σου γιατι τοτε μόνο θα ησυχάσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Τσιμπηματακια και τέτοια έχω και εγώ ανά διαστήματα κι όταν είχα ρωτήσει τη μαία μου είχε πει ότι μεγαλώνει η μήτρα... Καλύτερα όμως να πάρεις το γιατρό σου γιατι τοτε μόνο θα ησυχάσεις!! 

Τι να πω.. πέρασαν μετά από ώρα, αλλά θα το πρακολουθήσω. Μου έδωσε μαγνήσιο και μου είπε τα utrogestan να τα παίρνω 3 φορές την μέρα ενώ τα έπαιρνα 2. Ελπίζω να είναι όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/8/2020 at 6:08 ΜΜ, ο/η Evi 89 είπε:

Γεια σας κορίτσια και πάλι! Έχω εδώ και μερικές ώρες έναν πονο από την δεξιά μεριά κάτω εκεί στην ωοθήκη. Σαν νευρικός.. τσιμπηματα.. έχει τύχει σε καμία; Να ανησυχήσω;; 

Μπορεί να είναι κ το έντερο σου κορίτσι μου.. Ωστοσο εννοείται ακολουθείς οδηγίες γιατρού!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα διδυμομανούλες, πως είστε; Την παλεύετε με τη ζέστη; Εγώ είμαι όλη μέρα με τον κλιματισμό...

@Nefeliap έκανες τελικά nipt κοπέλα μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα διδυμομανούλες, πως είστε; Την παλεύετε με τη ζέστη; Εγώ είμαι όλη μέρα με τον κλιματισμό...

@Nefeliap έκανες τελικά nipt κοπέλα μου; 

Καλησπερα και εγώ με κλιματισμό δεν παλεύουμε αλλιώς ! Εγώ νιώθω φοβερή εξάντληση ! Δεν έχω καθόλου ενέργεια θέλω να κοιμάμαι συνέχεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η sova είπε:

Καλησπερα και εγώ με κλιματισμό δεν παλεύουμε αλλιώς ! Εγώ νιώθω φοβερή εξάντληση ! Δεν έχω καθόλου ενέργεια θέλω να κοιμάμαι συνέχεια 

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Και γω μέχρι την 11η-12η ήμουν κομμάτια. Από κει και πέρα πήρα τα πάνω μου και τώρα έσω αρχίσει να πλησιάζω τον παλιό καλό μου εαυτό😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα διδυμομανούλες, πως είστε; Την παλεύετε με τη ζέστη; Εγώ είμαι όλη μέρα με τον κλιματισμό...

@Nefeliap έκανες τελικά nipt κοπέλα μου; 

Θέλω να δροσίσει..... Έχω κάνει όση κατακράτηση μπορεί να γίνει.. Τα άκρα μ έχουν πρηστεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Και γω μέχρι την 11η-12η ήμουν κομμάτια. Από κει και πέρα πήρα τα πάνω μου και τώρα έσω αρχίσει να πλησιάζω τον παλιό καλό μου εαυτό😁😁😁

8+2 σήμερα από προχθές το έχω πιο έντονο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sova λογικό είναι κορίτσι μου. 2-3 βδομαδες υπομονή και μετά θα είσαι σούπερ!!!

@melodyy αλήθεια κοριτσάκι μου;; Πωωωωωω κουράγιο!! Θα δροσίσει που θα πάει... Τα πόδια ψηλά..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...