Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες 2021


annie!

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Αα είδαμε μολις μεταφορικά αρκετά! Αλλά θα το δούμε ξανά και Δευτέρα θα παραγγειλουμε ναι! Οχι ο φιλος μας που μας το προτεινε απλά έχει γνώσεις από παλιά που κοιτούσε! Χαχα! Άστα! Θα το πραγγειλουμε τελος παντων τωρα απο πού δεν ξέρω! 

Σ αυτό που σ εστειλα εγώ δεν έχει μεταφορικά ούτε τελειωνειο... έχει την επιλογή αν θες αβγά η όχι..αλλιώς είναι πιο οικονομικό.. νομίζω δεν είναι ακριβώς ο ίδιος κωδικός , διαφέρει λίγο απ' αυτό που σ στειλα στη φωτό. Το είδα δει κ εγώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Σ αυτό που σ εστειλα εγώ δεν έχει μεταφορικά.. έχει την επιλογή αν θες αβγά η όχι..αλλιώς είναι πιο οικονομικό.. νομίζω δεν είναι ακριβώς ο ίδιος κωδικός , διαφέρει λίγο απ' αυτό που σ στειλα στη φωτό. Το είδα δει κ εγώ.. 

Αχ μπορείς να μου στείλεις το λινκ; Γιατι με το πριντ σκριν δεν κατάλαβα κ πολλά! Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Ποια ειναι η διαφορα; Δεν καταλαβα! Χαχα! Εξήγησέ μου

Λοιπόν αυτό που θέλω να πάρω εγώ έχει καλαθουνες ενώ το άλλο στην ουσία έχει το τρίτο σκέλος για πιο μεγάλα δίδυμα , το ξαπλώνει κ βάζει κουκούλα.. δεν έχει καλαθουνες δλδ.. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Λοιπόν αυτό που θέλω να πάρω εγώ έχει καλαθουνες ενώ το άλλο στην ουσία έχει το τρίτο σκέλος για πιο μεγάλα δίδυμα , το ξαπλώνει κ βάζει κουκούλα.. δεν έχει καλαθουνες δλδ.. 

 

 

Ααα κατάλαβα ναι! Εγω ειχα σκεφτει επισης να κοιμαμαι στο δωμάτιό τους κάπως.. και οχι να τα πάρω διπλα μου. Τωρα όμως αρχισα να σκεφτομαι μηπως να τα βαλω σε καλαθουνα από το καρότσι δίπλα μου. Γιατί μου ειπε μια φιλη μου οτι μετα την εγχείρηση μονο το κρεβατι θα με βολεψει στον υπνο. Εσυ πού θα τα έχεις τις πρώτες μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω ένα λίκνο, μια καλαθουνα καροτσιού και μια κούνια από τον μεγάλο μου. Θα δω τι θα βολέψει στην πράξη. Τελευταία φλερτάρω και με την ιδέα να πάρω δύο φωλιές και να τις έχω απευθείας πάνω στο διπλό για άμεση πρόσβαση. Δεν έχω και μεγάλες προσδοκίες για κανονικό ύπνο τις πρώτες μερες/μήνες. 

Πολύ ωραίο το καρότσι που κοιτάτε! Εγώ τείνω προς το maclaren κυρίως λόγω διαστάσεων και βάρους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Εγώ θα έχω δύο λικνα στο δωμάτιο μας μέχρι όσο τις χωρέσουν και μετά στις κούνιες τους!!! 

@Magaiver κι εγώ σε είχα στο μυαλό μου, πώς είσαι κορίτσι μου??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Εμένα δε μου χωράνε 2 λίκνα κ θα τα έχω σε παρκοκρέβατο 2 επιπέδων που έχει φερμουάρ κ προσαρμόζεται στο κρεβάτι. Εγώ από καρότσι πήρα το book for two της peg perego. Αυτό που κοιτάτε είναι παρα πολύ ωραίο κορίτσια απλά δείτε πως κλείνει. Θέλει να βγαίνουν τα καθίσματα για να κλείσει; Θα μου πεις τώρα σιγά μωρε και τι έγινε; Περισσότερο το λέω από άποψη χώρου στο πορτ παγκαζ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Evi 89 είπε:

Ααα κατάλαβα ναι! Εγω ειχα σκεφτει επισης να κοιμαμαι στο δωμάτιό τους κάπως.. και οχι να τα πάρω διπλα μου. Τωρα όμως αρχισα να σκεφτομαι μηπως να τα βαλω σε καλαθουνα από το καρότσι δίπλα μου. Γιατί μου ειπε μια φιλη μου οτι μετα την εγχείρηση μονο το κρεβατι θα με βολεψει στον υπνο. Εσυ πού θα τα έχεις τις πρώτες μέρες;

Ακριβώς τις ίδιες απορίες έχουμε.. σε άλλο δωμάτιο δε θέλω να πάω γιατί θα χαθώ κ με τον άντρα μου χαχα άσε που θέλω κ μια βοηθεια τη νύχτα.. αυτό που σκέφτηκα για αρχή είναι η τις καλαθουνες δίπλα μου η να πάρω το ένα κρεβατάκι τους με βγαλμένο κάγκελο κ να τα βάλω δίπλα μου αλλά σε αντιθετη μερια..το ένα πάνω το άλλο κατω.. Δε θα χωράνε υποθέτω για πολύ καιρό αλλά τουλάχιστον να γίνει η αρχή.. σε λίκνο πάλι δε θα χωράνε .. οπότε μονόδρομος.χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα!! Εμένα δε μου χωράνε 2 λίκνα κ θα τα έχω σε παρκοκρέβατο 2 επιπέδων που έχει φερμουάρ κ προσαρμόζεται στο κρεβάτι. Εγώ από καρότσι πήρα το book for two της peg perego. Αυτό που κοιτάτε είναι παρα πολύ ωραίο κορίτσια απλά δείτε πως κλείνει. Θέλει να βγαίνουν τα καθίσματα για να κλείσει; Θα μου πεις τώρα σιγά μωρε και τι έγινε; Περισσότερο το λέω από άποψη χώρου στο πορτ παγκαζ 

Καλημερούδια κορίτσι μου!!! Γράψε μας ποιο πάρκοκρεβατο πήρες. Εγώ είπα να το βάλω στο σαλόνι κ να τα έχω την ημέρα εκεί να βλέπω κιόλας.. 

 😂θα γεμισουμε τον κόσμο όπως καταλαβαίνεις.. 

Σχετικά με το καρότσι κλείνει κανονικά κ αφαιρούνται τα μέλη του..στη καλαθουνα λογικά δε κλείνει αλλά στα υπόλοιπα είναι οκ.. με τον άντρα μου δλδ που διαβάσαμε τις οδηγίες κ τα χαρακτηριστικά τους είναι οκ.. εννοείται καλά έκανες κ το είπες το αυτοκίνητο είναι πολύ βασικό αλλιώς μας βλέπω με νταλίκα για να πάμε κάπου τόσα που πρέπει να κουβαλάμε μαζί χαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Εγώ έχω ένα λίκνο, μια καλαθουνα καροτσιού και μια κούνια από τον μεγάλο μου. Θα δω τι θα βολέψει στην πράξη. Τελευταία φλερτάρω και με την ιδέα να πάρω δύο φωλιές και να τις έχω απευθείας πάνω στο διπλό για άμεση πρόσβαση. Δεν έχω και μεγάλες προσδοκίες για κανονικό ύπνο τις πρώτες μερες/μήνες. 

Πολύ ωραίο το καρότσι που κοιτάτε! Εγώ τείνω προς το maclaren κυρίως λόγω διαστάσεων και βάρους

Κάπου διάβασα ότι έχουν θέματα παράδοσης στα μακλαρεν... Κοίτα μόνο αν υπάρχει στο μαγαζί απόθεμα για άμεση παράδοση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερούδια κορίτσι μου!!! Γράψε μας ποιο πάρκοκρεβατο πήρες. Εγώ είπα να το βάλω στο σαλόνι κ να τα έχω την ημέρα εκεί να βλέπω κιόλας.. 

 😂θα γεμισουμε τον κόσμο όπως καταλαβαίνεις.. 

Σχετικά με το καρότσι κλείνει κανονικά κ αφαιρούνται τα μέλη του..στη καλαθουνα λογικά δε κλείνει αλλά στα υπόλοιπα είναι οκ.. με τον άντρα μου δλδ που διαβάσαμε τις οδηγίες κ τα χαρακτηριστικά τους είναι οκ.. εννοείται καλά έκανες κ το είπες το αυτοκίνητο είναι πολύ βασικό αλλιώς μας βλέπω με νταλίκα για να πάμε κάπου τόσα που πρέπει να κουβαλάμε μαζί χαχαχα!! 

https://www.kiddo.gr/spiti-relax/parkokrebata/freeon-parkokrevato-grey 

Καλά νομίζω ότι χωρίς μπαγκαζιέρα στην οροφή απλά δε θα μπορούμε να πάμε πουθενά..😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

https://www.kiddo.gr/spiti-relax/parkokrebata/freeon-parkokrevato-grey 

Καλά νομίζω ότι χωρίς μπαγκαζιέρα στην οροφή απλά δε θα μπορούμε να πάμε πουθενά..😂

 

Κ εμείς λέμε να πάρουμε μπαγκαζιερα κορίτσια... Έχουμε κ ένα γατούλη κ οοοοοολοι μαζί νομίζω θα θέλουμε μπόλικο χώρο για μια άσκοπη μετακίνηση!! Χαχαχαχα! Εύχομαι άμεσα να μπορούμε να κινούμαστε ωστόσο πέρα από την πλάκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Κ εμείς λέμε να πάρουμε μπαγκαζιερα κορίτσια... Έχουμε κ ένα γατούλη κ οοοοοολοι μαζί νομίζω θα θέλουμε μπόλικο χώρο για μια άσκοπη μετακίνηση!! Χαχαχαχα! Εύχομαι άμεσα να μπορούμε να κινούμαστε ωστόσο πέρα από την πλάκα! 

Αχ κοριτσάκι μου από το στομα σου κ στου Θεού τ αυτί!! Να έρθουν επιτελούν τα εμβόλια να τα κάνουμε για να επιστρέψουμε στις ζωές μας. Να μπορούμε να βγάλουμε τα μωράκια μας χωρίς φόβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Αχ κοριτσάκι μου από το στομα σου κ στου Θεού τ αυτί!! Να έρθουν επιτελούν τα εμβόλια να τα κάνουμε για να επιστρέψουμε στις ζωές μας. Να μπορούμε να βγάλουμε τα μωράκια μας χωρίς φόβο.

Μακάρι μακάρι!!! Άραγε θηλαζουσες το κάνουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μακάρι μακάρι!!! Άραγε θηλαζουσες το κάνουν; 

Ναι!! Το είπε ένας από την επιτροπή ή ο Μόσιαλος δε θυμάμαι. Μόνο οι εγκυμονούσες δεν το κάνουν γιατί δεν έχει γίνει έρευνα πάνω σε εγκύους. Καλά σε κάθε περίπτωση ότι πουν οι γιατροί θα κάνουμε (γυναικολόγος-παιδίατρος) αλλά ελπίζω πως θα μπορέσουμε να το κάνουμε!! Πρόσεξε, γιατί είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε με το θηλασμό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι!! Το είπε ένας από την επιτροπή ή ο Μόσιαλος δε θυμάμαι. Μόνο οι εγκυμονούσες δεν το κάνουν γιατί δεν έχει γίνει έρευνα πάνω σε εγκύους. Καλά σε κάθε περίπτωση ότι πουν οι γιατροί θα κάνουμε (γυναικολόγος-παιδίατρος) αλλά ελπίζω πως θα μπορέσουμε να το κάνουμε!! Πρόσεξε, γιατί είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε με το θηλασμό!! 

Και εγώ εντωμεταξύ! Αλλά να σ πω κάτι θα τα καταφέρουμε γτ δε μας νοιάζει.. Χαχαχαχα απλά αν μπορούμε να το κάνουμε αξίζει τον κόπο να τραβήξουμε λιγο παραπανω το θηλασμό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι!! Το είπε ένας από την επιτροπή ή ο Μόσιαλος δε θυμάμαι. Μόνο οι εγκυμονούσες δεν το κάνουν γιατί δεν έχει γίνει έρευνα πάνω σε εγκύους. Καλά σε κάθε περίπτωση ότι πουν οι γιατροί θα κάνουμε (γυναικολόγος-παιδίατρος) αλλά ελπίζω πως θα μπορέσουμε να το κάνουμε!! Πρόσεξε, γιατί είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε με το θηλασμό!! 

Αχ ρε κορίτσια θετικές σας βρίσκω... Δε ξέρω αλλά επειδή είναι κάτι καινούργιο φοβάμαι να το κάνω .. όταν είμαι έγγυος κ αν θηλάζω δε νομίζω να το κάνω.. πάνω μας θα πειραματιστούν?? Ας το κάνουν αυτοί που πρέπει πρώτα νοσοκομεία κτλ κ βλέπουμε.. καλά δε νομίζω να ξεκινήσει ο εμβολιασμός κ τόσο σύντομα ε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Αχ ρε κορίτσια θετικές σας βρίσκω... Δε ξέρω αλλά επειδή είναι κάτι καινούργιο φοβάμαι να το κάνω .. όταν είμαι έγγυος κ αν θηλάζω δε νομίζω να το κάνω.. πάνω μας θα πειραματιστούν?? Ας το κάνουν αυτοί που πρέπει πρώτα νοσοκομεία κτλ κ βλέπουμε.. καλά δε νομίζω να ξεκινήσει ο εμβολιασμός κ τόσο σύντομα ε.. 

Ε καλά προφανώς... Για κάποιους μήνες μετά το λέμε.. Εξάλλου έχουν άλλοι προτεραιότητα.. Ούτε θέλουμε ούτε μπορούμε να πάρουμε θέση άλλων που το έχουν μεγαλύτερη ανάγκη... Αυτό φαντάζομαι για τους υπόλοιπους θα είναι διαθέσιμο μετά το Πάσχα προς καλοκαίρι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annie! είπε:

https://www.kiddo.gr/spiti-relax/parkokrebata/freeon-parkokrevato-grey 

Καλά νομίζω ότι χωρίς μπαγκαζιέρα στην οροφή απλά δε θα μπορούμε να πάμε πουθενά..😂

 

Ωραίο είναι κ 2σε 1 πάρκοκρεβατο κ λίκνο... Το παιδάκι στη φωτό με ανησυχεί που είναι μόνο του κ ίσα ίσα χωράει..😂😂 το έχεις ανοίξει το έχεις δει διαστάσεις!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Ε καλά προφανώς... Για κάποιους μήνες μετά το λέμε.. Εξάλλου έχουν άλλοι προτεραιότητα.. Ούτε θέλουμε ούτε μπορούμε να πάρουμε θέση άλλων που το έχουν μεγαλύτερη ανάγκη... Αυτό φαντάζομαι για τους υπόλοιπους θα είναι διαθέσιμο μετά το Πάσχα προς καλοκαίρι.. 

Ναι ναι συμφωνώ μαζί σου... 🙏😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Ναι ναι συμφωνώ μαζί σου... 🙏😘

Εξάλλου οι έγκυες απαγορεύεται!και δε θα είμαστε έγκυες τότε! Όλα καλά θα πάνε.. Έχει εξελιχθεί η επιστήμη.. Δε χρειάζονται τόσα χρόνια δοκιμών πλέον.. Μη ξεχνάμε ότι το εμβόλιο της γρίπης κάθε χρόνο έρχεται καινούριο αλλά το κάνουμε αδιαμαρτυρητα γτ είπαν ότι πρέπει! Επίσης εμείς είμαστε οι πρώτες που πρέπει να αγαπάμε την επιστήμη!!!! Με αυτή γινόμαστε μανούλες!!!! ❤️❤️❤️❤️ Αααα εμένα δε μ χωράνε κούνιες στο δωμάτιο οπότε θα βάλω 2 λικνα.. Φωλιές στο κρεβάτι φοβάμαι.. Θεωρώ ότι ακόμη κ η 1ωρα ύπνου θα χάνεται αν κάνω συγκοιμηση κ δε θέλω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωραίο είναι κ 2σε 1 πάρκοκρεβατο κ λίκνο... Το παιδάκι στη φωτό με ανησυχεί που είναι μόνο του κ ίσα ίσα χωράει..😂😂 το έχεις ανοίξει το έχεις δει διαστάσεις!?

Είναι για στρωματάκι 60x120 όπως κ σχεδόν όλα τα παρκοκρεβατα. Δεν έχει έρθει ακόμα αλλά επειδη έχω απλό παρκοκρεβατο κ το άνοιξα για τους πρώτους 2-3 μήνες θα χωράνε. Για παραπάνω δεν είμαστε ούτως ή άλλως μέχρι 15 κιλά σηκώνει. Όσον αφορά το εμβόλιο προφανώς κ συμφωνώ απόλυτα με τη @melodyy όταν έρθει η σειρά μας κ εφόσον έχω το οκ από τους γιατρούς προσωπικά θα πάω τρέχοντας να το κάνω. Αν υπάρχουν μακροχρόνιες παρενέργειες θα φανούν σε 10-20 χρόνια.. Οτιδήποτε άλλο θα φαινόταν ήδη δεν ξεκίνησαν εχθές οι δοκιμές. Ούτε δίνονται οι εγκρίσεις για ψύλλου πήδημα. Προσωπική μου άποψη πάντα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια. Ξεκίνησα χτες τα cyclacur. Από σήμερα νιωθω ζάλη και πονοκέφαλο. Για πείτε παρενέργειες που είχατε;
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!  Σας γράφω για να σας ενημερώσω πως χθες το απόγευμα πήγαμε και είδαμε το μικρακι μας!! Έχει μεγαλώσει!! Είναι όλα καλά δόξα τω Θεώ ❤️. Ο υπέρηχος με έβγαλε 8+2 χθες ποτέ κρατάμε αυτό σε αντίθεση με την τελευταία ημερομηνία περιόδου που με βγάζε 7+6. Οοολα καλά λοιπόν 🤗
    • Ποιο πολύ ξέρεις τι με ενόχλησε; Οταν με εραβε στην τελευταία μου καισαρική, μου ειχε πει πως μου εκανε ειδικό ράψιμο για να κανω κι αλλο αν θελήσω και χθες αρχισε τα "αποκλείεται να στο ειπα αυτο!!!!" Μεχρι πέρσι (και σε ολες τις γέννες μου) ηταναζι και ο μπαμπάς. Το ιατρείο ηταν του μπαμπά και τα τελευταία χρόνια ηρθε και ο γιος. Οπου μέχρι πρόσφατα χειρουργούσαν παρέα... Το μονο που μπορώ να σκεφτώ ειναι πως νιώθει ανασφάλεια χωρις τον μπαμπα του τωρα. Την αλλη Πέμπτη που θα παω, θα σε δει και ο μπαμπάς... Αν δω οτι και εκεινος τα μασαει, θα παω σε γιατρο που ειδικεύεται σε κυήσεις υψηλού κινδύνου. Εντωμεταξυ για ποση ωρα μου μιλουσε για την πιθανότητα να εχω διεισδυτικό πλακούντα, ενα σεναριο που μπορει να γινει και σε γυναίκες που εχουν μια καισαρική και εν πάση περιπτώσει, ενα σεναριο που μπορεί και να μη συμβεί. Για το παχος της μήτρας, στην αρχή μου ειπε πως δεν τον απασχολεί και πως απλα θα με παρακολουθεί πιο συχνα. Λιγο πριν φύγω, άρχισε και για το παχος και θα δουμε στην αυχενική αν θα φαίνονται οι συνδετικοί ιστοι. Ενα μπαχαλο. Εφυγα αποκαρδιωμενη. Οπως και να εχει εγω του ειπα πως δεν την σταματάω και εν ανάγκη θα ψαξω για πιο εμπειρο (αυτο δεν του το ειπα βεβαια). Ψυχοφθόρο... Ιδίως το να περιμένω απαντήσεις, ως την αυχενική. Νομίζω κι εσυ στο ιδιο καζάνι βράζεις;
    • Καλημέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Και εγώ έχω το ίδιο θεματάκι (ενδομητρίωση). Την Παρασκευή, μετά από έναν χρόνο προσπαθειών, πήγα στον γιατρό μου και είδαμε σάκο. Τώρα αναμένω να έρθει η Παρασκευή μήπως και καταφέρουμε να δούμε εμβρυικά στοιχεία και να καθησυχαστώ λίγο. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στα χέρια σου ένα γερό μωρό!!!!!
    • Τον είχα ρωτήσει την Παρασκευή που πήγα στο πρώτο μας ραντεβού και μου είπε να κάνω κανονικά το πρόγραμμα μου και να μην αγχώνομαι. Το μόνο που μου είπε είναι πολύ αντηλιακό και αλλαγή στο μαγιό, όπως είπες και εσύ.  Αγχώνομαι γιατί δεν έχω και συμπτώματα. Επίσης επειδή είδαμε μόνο σάκο προς το παρόν, σκέφτομαι διάφορα. Τώρα καταλαβαίνω τις εγκυούλες με τα άγχη τους!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...