Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες άνοιξης 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sova είπε:

Αχ τι καλά ! Σου έφυγε λίγο το άγχος ?

Ναι λίγο όμως.. Χαχα  νομίζω ότι αν δεν κλείσει το τρίμηνο δεν θα μου φυγει ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 564
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι λίγο όμως.. Χαχα  νομίζω ότι αν δεν κλείσει το τρίμηνο δεν θα μου φυγει ποτε

Σε καταλαβαίνω αλλά για να είμαι απόλυτα ειλικρινής εγώ έχω αρχίσει και χαλαρώνω λίγο όχι ότι δεν έχω άγχος αλλά προσπαθώ να το αφήσω λίγο στην άκρη και να το ευχαριστηθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope μου είπε ότι από την ημερομηνία την εμφρυομεταφορας να αφαιρέσω 15 μέρες σύμφωνα με αυτό με έβγαλε πιο λίγο δλδ 4ε και 6η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sova είπε:

@Antelope μου είπε ότι από την ημερομηνία την εμφρυομεταφορας να αφαιρέσω 15 μέρες σύμφωνα με αυτό με έβγαλε πιο λίγο δλδ 4ε και 6η

Α δεν τα ξέρει καλά! Να τον παρω να του εξηγήσω 🤣😂

Ο,τι σου είπε τότε παιδί μου. Αλλα να μου πεις ποσο θα σου τα βγαζει μετα που θα φαινονται τα εμβρυα στον υπερηχο και θα με θυμηθεις! Εμένα με ρωτάει τελευταία μέρα περιόδου για να γράψει στο μηχάνημα. Αλλα στις μετρήσεις βγαίνουν 4 μέρες μεγαλύτερα, δηλαδή ακριβώς όπως τα υπολογίζω εγώ! Λέει δεν μας πειράζουν αυτές οι μικροδιαφορές. Λέω, είχα δικιο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antelope είπε:

Α δεν τα ξέρει καλά! Να τον παρω να του εξηγήσω 🤣😂

Ο,τι σου είπε τότε παιδί μου. Αλλα να μου πεις ποσο θα σου τα βγαζει μετα που θα φαινονται τα εμβρυα στον υπερηχο και θα με θυμηθεις! Εμένα με ρωτάει τελευταία μέρα περιόδου για να γράψει στο μηχάνημα. Αλλα στις μετρήσεις βγαίνουν 4 μέρες μεγαλύτερα, δηλαδή ακριβώς όπως τα υπολογίζω εγώ! Λέει δεν μας πειράζουν αυτές οι μικροδιαφορές. Λέω, είχα δικιο;;;;

Καλά ναι αυτό να είναι το προβλημα μας 4 μέρες πάνω 4 μέρες κατω ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η sova είπε:

Καλημέρα Κορίτσια ! Μόλις γύρισα εγώ διδυμακια τελικά :D ακομα δεν μπορώ να το πιστέψω ! Σε 15 μέρες θα πάμε να ακούσουμε καρδούλες 

Αχχχχ δεν το πιστεύω!!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά!;🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου.. Λοιπον μόλις γυρισα και εγώ.  Σήμερα 6+1 και άκουσα καρδουλα

Αχ κοριτσάκι μου! Τι όμορφα!!! Πόσο χαίρομαι! Όλα τέλεια πάνε! Να το χαρείς τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Πρεπει να ειμαι η πιο μικρη εγκυος λογικα😂 Εμαθα την Παρασκευη οτι περιμενω νινακι, στην 23η μερα του κυκλου μου με χοριακη 64,5. Το ξερω, εκανα πολυ νωρις χοριακη, ο αντρας μου επεμενε! Σκεφτειτε πως σημερα ειμαι στην 26η μερα! Ο γιατρος μου ειπε να κανω χοριακη την Τεταρτη, αλλα εγω εκανα κ μια σημερα😂 εχω πολυ αγχος βρε κοριτσια! Θελω να παει καλα! Μεχρι να βγει το αποτελεσμα το απογευμα θα σκασω απο την αγωνια μου!! Εγω δεν ξερω ποσο ειμαι, αλλα συμφωνα με την τελευταια περιοδο μου, ειμαι 3 εβδομαδων και 5 ημερων! Ευχομαι να παει καλα!! Για ολες μας❤️ Δωστε μου την θετικη σας ενεργεια!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Συγχαρητήρια @sova και @Σταυρι ! Τέλεια τα νέα σας! 

@Sunshine 88 σταμάτησαν τα καφέ;

Καλημερα !!!Καλά είμαι κορίτσια που και που βλέπω κανένα ροζ μπεζ αχνό αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη ραντεβού μου έχει αφήσει τέλους του μήνα αλλιώς πάω σε επείγοντα και δεν θέλω με τιποτα όποτε κάνω υπομονή και γιόγκα για να μην κουράζομαι αλλά και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα τέτοια όποτε άλλαζα βδομάδα .....

Ήθελα τόσο πολύ να ακούσω καρδούλα αλλά δεν μπορώ να πάω μόνη μου πουθενά αμάξι δεν έχω τον μικρό δεν έχει ποιος να μου το κρατήσει όποτε η Παναγία μαζί  υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Αχ κοριτσάκι μου! Τι όμορφα!!! Πόσο χαίρομαι! Όλα τέλεια πάνε! Να το χαρείς τώρα!

Οριακά μου λέει την ακουσαμε.. Κοντευω να τρελαθω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marina22 καλώς ήρθες στην παρέα μας! Νομίζω δεν έχω ξανακούσει ιστορία με θετική χοριακη 23η μέρα του κύκλου!!!! Φοβερό ένστικτο ο άντρας σου!!! Και πολύ καλό νούμερο για αυτήν την μέρα! Εύχομαι να χεις τέλειους διπλασιασμους και να σου φύγει το 1ο άγχος!!! Εχεις ολη μας τη θετική ενεργεια!!!! Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημερα !!!Καλά είμαι κορίτσια που και που βλέπω κανένα ροζ μπεζ αχνό αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη ραντεβού μου έχει αφήσει τέλους του μήνα αλλιώς πάω σε επείγοντα και δεν θέλω με τιποτα όποτε κάνω υπομονή και γιόγκα για να μην κουράζομαι αλλά και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα τέτοια όποτε άλλαζα βδομάδα .....

Ήθελα τόσο πολύ να ακούσω καρδούλα αλλά δεν μπορώ να πάω μόνη μου πουθενά αμάξι δεν έχω τον μικρό δεν έχει ποιος να μου το κρατήσει όποτε η Παναγία μαζί  υπομονή 

Αφού σταμάτησε το αίμα και έχεις κ τέτοιο ιστορικό έτσι κ αλλιώς, θα ναι θέμα οργανισμού κ σε σένα! Θα χει μεγαλώσει κι άλλο και θα το δεις σχηματισμνεο πολύ μέχρι το τέλος του μήνα! Μέχρι τότε Όσο μπορείς ηρεμία κ ξεκούραση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@marina22 καλώς ήρθες στην παρέα μας! Νομίζω δεν έχω ξανακούσει ιστορία με θετική χοριακη 23η μέρα του κύκλου!!!! Φοβερό ένστικτο ο άντρας σου!!! Και πολύ καλό νούμερο για αυτήν την μέρα! Εύχομαι να χεις τέλειους διπλασιασμους και να σου φύγει το 1ο άγχος!!! Εχεις ολη μας τη θετική ενεργεια!!!! Περιμενουμε νεα σου!

Κ εγω δεν το πιστευα!! Απλα ειχα καφε υγρα, εχουν ψιλοσταματησει τωρα γιατι μου εδωσε ο γιατρος utrogestan! Κ εχω κ πονακια περιοδου, οχι συνεχεια, που κ που! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Κ εγω δεν το πιστευα!! Απλα ειχα καφε υγρα, εχουν ψιλοσταματησει τωρα γιατι μου εδωσε ο γιατρος utrogestan! Κ εχω κ πονακια περιοδου, οχι συνεχεια, που κ που! 

Κορίτσι καλώς ορισες ευχομαι να ήμαστε εδώ όλες να τα λέμε για 9 μήνες.. Κορίτσια εγώ από συμπτώματα λίγα πραγματα. Να χαρω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Κοριτσια μου βγηκε η χοριακη! 255 και ειμαι στην 26η μερα! Την 23η μερα ηταν 64,5

Wow!!!! 4πλασιαστηκε σε 3 μέρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι καλώς ορισες ευχομαι να ήμαστε εδώ όλες να τα λέμε για 9 μήνες.. Κορίτσια εγώ από συμπτώματα λίγα πραγματα. Να χαρω;;

Εννοείται να χαρείς! Τα περισσότερα κάπου τώρα ξεκινούν πάντως! Αλλά πίστεψε με δεν θέλεις να βασανίζεσαι με μια ατέλειωτη γαστρεντερίτιδα, όπως πολλές κοπέλες! 

Άκουσες καρδούλα και μάλιστα τόσο νωρίς!!! Έχεις ήδη τη μεγαλύτερη απόδειξη ότι το εμβρυακι σου μεγαλώνει όπως πρέπει! Απόλαυσε το!

Και θα δεις μέρα με τη μέρα θα σου δίνει και περισσότερα σημάδια ότι είναι εκεί! Πίστεψε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια, το ξερω οτι ειμαι μικρη, ειμαι μονο στην 26η μερα. Τελευται περιοδο ειχα 15/7. Αρα ειμαι μαλλον 3 εβδομαδων και 5 ημερων! Ποτε ακουμε καρδουλα; Εχω χοριακη σημερα 255. Ποσο πρεπει να εχω χοριακη κ ποσων εβδομαδων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Βρε κοριτσια, το ξερω οτι ειμαι μικρη, ειμαι μονο στην 26η μερα. Τελευται περιοδο ειχα 15/7. Αρα ειμαι μαλλον 3 εβδομαδων και 5 ημερων! Ποτε ακουμε καρδουλα; Εχω χοριακη σημερα 255. Ποσο πρεπει να εχω χοριακη κ ποσων εβδομαδων;

Οι τιμές διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα εγώ την βρίσκω πολύ καλή την χοριακη σου για τις βδομάδες που είσαι ! Καρδούλα νομίζω ακούμε 6 με 7 ! Μίλησες με τον ιατρό σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sova είπε:

Οι τιμές διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα εγώ την βρίσκω πολύ καλή την χοριακη σου για τις βδομάδες που είσαι ! Καρδούλα νομίζω ακούμε 6 με 7 ! Μίλησες με τον ιατρό σου ?

Αααααα καταλαβα, αρα εχω ακομα! Οχι, θα κανω παλι την Τεταρτη κ θα μιλησουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Αααααα καταλαβα, αρα εχω ακομα! Οχι, θα κανω παλι την Τεταρτη κ θα μιλησουμε! 

Όλα να πάνε τέλεια και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Βρε κοριτσια, το ξερω οτι ειμαι μικρη, ειμαι μονο στην 26η μερα. Τελευται περιοδο ειχα 15/7. Αρα ειμαι μαλλον 3 εβδομαδων και 5 ημερων! Ποτε ακουμε καρδουλα; Εχω χοριακη σημερα 255. Ποσο πρεπει να εχω χοριακη κ ποσων εβδομαδων;

Η γιατρός μου είχε πει η χοριακη πρέπει να είναι πάνω από 6-7000 και από την 6η εβδομάδα κ μετά! Στο τέλος του μήνα πιστεύω θα ακούσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Βρε κοριτσια, το ξερω οτι ειμαι μικρη, ειμαι μονο στην 26η μερα. Τελευται περιοδο ειχα 15/7. Αρα ειμαι μαλλον 3 εβδομαδων και 5 ημερων! Ποτε ακουμε καρδουλα; Εχω χοριακη σημερα 255. Ποσο πρεπει να εχω χοριακη κ ποσων εβδομαδων;

Συγχαρητήρια!!!Πολύ καλός ο αριθμός μυρίζομαι δίδυμα..

Για καρδούλα είναι πολύ νωρίς μετά από την 6 βδομαδα συνήθως και καθαρά από την 7 και μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Συγχαρητήρια!!!Πολύ καλός ο αριθμός μυρίζομαι δίδυμα..

Για καρδούλα είναι πολύ νωρίς μετά από την 6 βδομαδα συνήθως και καθαρά από την 7 και μετά 

Διδυμα;;;;;;;😂😝🤪🤣 θα τρελαθω😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...