Μετάβαση σε περιεχόμενο
A&O

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα όλα καλά ο θεουλης ήταν μαζί μας ήμαστε κ η δύο καλά 3 400 η κούκλα μου είμαι πολύ ευτυχισμένη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

IMG_20200629_140554.jpg

Nα σου ζήσει το κοριτσάκι σου! Αχ τι γλυκά πατουσάκια είναι αυτά Παναγία μου..  Καλότυχο να είναι και ευτυχισμένο το κοριτσάκι σου!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα όλα καλά ο θεουλης ήταν μαζί μας ήμαστε κ η δύο καλά 3 400 η κούκλα μου είμαι πολύ ευτυχισμένη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

IMG_20200629_140554.jpg

Να σας ζήσει κοπέλα μου και Καλή ανατροφή! Γερό και δυνατό να είναι πάντα! 

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Αααχ το πρώτο μωρακι απο τ πίνακα μας.. συγχαρητήρια κοριτσάρα μου ομορφη να σας εχει ο θεος καλα.

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Να σας ζήσει κοπέλα μου η μικρούλα σας!!!  Γερή και τυχερή να είναι πάντα στην ζωή της 💖💖

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Tι υπέροχη εικονίτσα κοριτσάκι μου!!!!!!! Να σας ζήσειιιι!!! Να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη!!!🤗❤️

IMG_20200629_140554.jpg

Γλυκούλα μου....να σου ζήσει!! Τυχερό και ευλογημένο να είναι! 

IMG_20200629_140554.jpg

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Πάντα να είναι γερή δυνατή και τυχερή!!! 

IMG_20200629_140554.jpg

Να σας ζήσει καλότυχη!!! Υγεία και ευτυχία στη ζωή της!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Να σας ζήσει!!!! Γερή και καλότυχη να είναι στη ζωή της, μόνο χαρές να εχετε!!!! 

IMG_20200629_140554.jpg

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου όμορφο πάντα γερή καλότυχη και ευτυχισμένη!!!! 

IMG_20200629_140554.jpg

Να σου ζήσει η πριγκίπισσα σου😍😍 γερή δυνατή και καλότυχη να είναι❤️🤗 τέλειααα πολύ χαρηκα που όλα πήγαν καλά και είσαστε και οι δύο καλα😍 μπράβο κορίτσι μου.. Πολλές αγκαλίτσες και πολλά χάδια και φιλιά τώρα με την μικρή σου❤️

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Clairy: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:30/06

ioannastr:08/3

Maroulita? :07/07

diana8:17/3

Lacostaki:13/07

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/0

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22:15/07

Kostef:?

Αντρεα:31/05

Αννι:02/07

Νicol:06/07

Ntinaki_08:30/06                                                     

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Τι όμορφα ποδαράκιαααα. Να σας ζήσει να είναι καλότυχο και υγειες ❤️❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Ψυχούλα μου όμορφη! Καλώς ήρθες!💗 Αχ πόσο συγκινήθηκα!😊 Ελενάκι μου γλυκό να σας ζήσει! Γερό και ευλογημένο να είναι!🥰🥳

Κοριτσάκια αύριο τελευταία μέρα του Ιούνη και θα κλείσω το θεματάκι που μας χάρισε όχι μόνο θετικά τεστάκια αλλά και ένα μωράκι! Ελπίζω η κοπέλα που θα ανοίξει τον Ιούλη να φέρει και σε μας τις υπόλοιπες καλή τύχη! 🙏

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Να σου ζησει η μπεμπα σου!!!Γερη και καλοτυχη να ειναι!!🤱💓💓💓

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

IMG_20200629_140554.jpg

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Γερή, καλότυχη κ ευτυχισμένη!!! ❤️👶🥰

@Ελενακι12 καλωσήρθε η μικρή πριγκίπισσα 🤩🤩 να σας ζήσει!!!να είναι γερή κ καλότυχη...καλή ανάρρωση κ σε σένα 💖💖💖

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Κοριτσάκια αύριο τελευταία μέρα του Ιούνη και θα κλείσω το θεματάκι που μας χάρισε όχι μόνο θετικά τεστάκια αλλά και ένα μωράκι! Ελπίζω η κοπέλα που θα ανοίξει τον Ιούλη να φέρει και σε μας τις υπόλοιπες καλή τύχη! 🙏

Κορίτσια το αποφάσισα και εγώ αύριο θα πάω το πρωί για χοριακη! Τώρα είδα ότι θα είναι και η τελευταία μέρα του Ιούνη!!!! Ελπίζω να δω ένα τεράστιο νούμερο αν και φοβάμαι λίγο.... 

Αργά το μεσημερι λογικά θα ξέρω και θα σας πω τι γίνεται!!! 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια το αποφάσισα και εγώ αύριο θα πάω το πρωί για χοριακη! Τώρα είδα ότι θα είναι και η τελευταία μέρα του Ιούνη!!!! Ελπίζω να δω ένα τεράστιο νούμερο αν και φοβάμαι λίγο.... 

Ανυπομονουμε λοιπον. Καλα αποτελέσματα να έχεις κοπελα μου

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλά αποτελέσματα.. Με μια τεράστια χοριακη κοπέλα μου εύχομαι!!! 💙💙

Καλημέρα κορίτσια μου .. Σήμερα τελευταία μέρα του μηνα κ εχω τα 29α γενεθλια μ και ειμαι και εγκυος στον 6ο . Ακόμα δε μπορώ να τ πιστέψω το καλύτερο δώρο π μπορει να ειχα ποτε το προσεχω κ τ μεγαλώνω μέσα μου. Οτι καλύτερο Μ έδωσε ο σύντροφός μου τα τελευταία 10 χρόνια π ειμαστε μαζι. Σας ευχαριστώ όλες π ειστε εδω σε όλες τις ερωτήσεις κ απορίες... 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλά αποτελέσματα.. Με μια τεράστια χοριακη κοπέλα μου εύχομαι!!! 💙💙

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Ανυπομονουμε λοιπον. Καλα αποτελέσματα να έχεις κοπελα μου

Καλημέρα σε όλες!!!! Πήγα έδωσα αίμα για χοριακη και για tsh κατά τις 4 θα μου στείλουν μέιλ τα αποτελέσματα!! Άντε να δούμε τιγινεται αυτή τη φορά, πάντως η εφαρμογή του κινητού λέει 6 μέρες καθυστερηση οπότε θα ήθελα να δω ένα μεγαααααλο νούμερο!! 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .. Σήμερα τελευταία μέρα του μηνα κ εχω τα 29α γενεθλια μ και ειμαι και εγκυος στον 6ο . Ακόμα δε μπορώ να τ πιστέψω το καλύτερο δώρο π μπορει να ειχα ποτε το προσεχω κ τ μεγαλώνω μέσα μου. Οτι καλύτερο Μ έδωσε ο σύντροφός μου τα τελευταία 10 χρόνια π ειμαστε μαζι. Σας ευχαριστώ όλες π ειστε εδω σε όλες τις ερωτήσεις κ απορίες... 

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!!! Αυτά τα γενέθλια είναι μοναδικά όπως και τα επόμενα που θα είστε 3!!!

@Kostef σου εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο.. ❤️

Κορίτσια εγώ έκανα και τον υπέρηχο.. Ευτυχώς είναι ενδομητριο.. Μου φαίνεται πολύ περίεργο που με τόση μικρή χοριακή το ειδαμε.. Είναι 7*7 mm. Τώρα απλά θα περιμένω να πεσει η χοριακή μου αλλιώς θα πάμε για αποξεση.. 

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ξέρεις περίπου ποτέ αναμένεται να βγουν τα αποτελέσματα? Και μεις τα περιμένουμε! Όντως ακριβώς ίδιες πέφτουν οι βδομάδες μας! Και γω υπολογίζω γύρω στα 1400 να είναι! Από ύψος δεν ξέρω. Δεν το ανέφερε στα τελευταία ραντεβού. Μόνο κοιτούσε να αναπτύσσεται σωστά οπότε δεν έχω ιδέα πόσο ύψος έχει! Βέβαια το μηριαίο ήταν ακριβώς στη 50η θέση στην καμπύλη όπως και όλες οι μετρήσεις του οπότε θα μπορούσα να βρω και το ύψος του αλλά δεν το σκέφτηκα νωρίτερα! Θύμισε μου πότε πας για ντοπλερ; Τα πήρατε και τα δωράκια σας!!!! Υπάρχει και μια σελίδα που μπορείς να κάνεις εγγραφή και σου στέλνουν ένα κουτί με " δωράκια" αλλά δεν την θυμάμαι. Θα την ψάξω όμως και θα σας ενημερώσω
    • Καλημερα! Εγω πιστευω θα βγουνε και αλλα και οτι ειναι νωρις ,αν και δεν ειμαι η ειδική για να απαντησω διοτι σε μενα ουτε τοσα δεν εβγαιναν,2 και πολυ μου ηταν ..και οχι στην δευτερη αλλα στη τελευταια μερα ενεσεων..μη στεναχωριεσαι ομως  γιατι δεν θελουμε πολλα αλλα λιγα και καλά!!
    • Το είδα και γω προχθές... Τι φάση??? Κανονικά πότε ξεκινάνε οι εκπτώσεις; Έχω από τα ανήψια μου αρκετά γυάλινα της nuk οπότε πήρα μόνο 2 θηλές. Και μου έκαναν δώρο και ένα ακόμη της nuk. Τώρα σκέφτομαι όμως να πάρω ένα ακόμη που είναι για τους κολικούς να βρίσκεται ή κάποιο που να μοιάζει θυμίζει τον θηλασμό όπως αυτά που έγραψες. Και πήρα και δύο πιπίλες. Δεν θα πάρω άλλα προς το παρών. Μόνο αφού γεννήσω αν δω ότι τα χρειαζόμαστε.  Ναι η αλήθεια είναι τώρα γύρισα άλλος άνθρωπος! Ελπίζω απο την άλλη Δευτέρα να μπορέσω να πάω πάλι λίγες μέρες!  Αύριο έχω ραντεβού και θα του ζητήσω να μου γράψει μια αναρρωτική γιατί δεν μπορώ να οδηγάω πλέον κάθε μέρα τόσα χιλιόμετρα πήγαινε έλα. 24/7 είναι η τελευταία εργασιμη. Λιγότερο από τρεις εβδομάδες έμειναν για να ξεκινήσει η άδεια τοκετού οπότε ούτε στη δουλειά δημιουργείται πρόβλημα αφού ήδη θεωρούσαν δεδομένο ότι δεν θα γυρισω νωρίτερα. Είναι και λόγω της κατάστασης του ιου λίγο επίφοβο να είμαι στη συγκεκριμένη δουλειά οπότε μου πρότειναν και οι ίδιοι να βγω με αναρρωτική.  Ναι μωρέ το πιστεύω πολύ το 18! Χαχαχαχαχα άσε ο καθένας τον χαβα του!!! ΠΣΚ δεν βολεύει λόγω δουλειάς!!! Βέβαια μετά το σκέφτηκε αλλιώς... Βολεύει Παρασκευή τελικά, για να βγούμε από το μαιευτήριο Δευτέρα και να μπορεί να είναι σπίτι πιο άνετος τις πρώτες μέρες!!! 🤣  Ακόμη δεν έχω διαβάσει τίποτα και δεν θέλω κιόλας! Το αποφεύγω γιατί ξέρω ότι στο τέλος θα επηρεαστω. Και φίλες μου που γέννησαν πρόσφατα τους είπα δεν θέλω να ξέρω τίποτα μέχρι να μπω στον μήνα μου. Προτιμώ προς το παρών να ζω στην άγνοια και να είμαι ήρεμη!  Καλέ μια χαρά είναι τα κιλά σου εσένα! Μισο κιλό την εβδομάδα ε;;;; Αλλά και μισό κιλό να παίρνεις τώρα την εβδομάδα και να πάρεις αλλα 4-5 θα είσαι σούπερ! Δεν είναι όντως πολλά! Σίγουρα θα βοηθήσει και το ότι δεν τρως ζάχαρη! Εγώ φοβάμαι μην ξεφύγω πάνω από το μισό κιλό την εβδομάδα. Μέχρι τόσο μένω στα κιλά που πρέπει!   
    • @Taggeris με το καλό κορίτσι μου να υποδεχθείς τα εμβρυάκια σου και να γαντζωθούν εκεί για τα καλά για 9 μήνες!!! 
    • Κορίτσια καλημερα, κάποια φίλη μας που γέννησε Ιασω, μπορεί να μου πει αν δίνουν από κει εσωρουχα διχτακια μιας χρήσης; αλλιώς από που τα προμηθευομαι;  Ευχαριστώ  Swiss❤️
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...