Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

Κορίτσια μου δεν λέω ότι μπορεί να είναι σύμπτωμα γιατί καταρχήν είναι πολύ νωρίς αλλά κοιμάμαι όρθια... Πραγματικά είναι σαν να μου έχουν κάνει ηρεμιστικές ενέσεις!!! Είμαι κουκουρούκου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Κορίτσια μου δεν λέω ότι μπορεί να είναι σύμπτωμα γιατί καταρχήν είναι πολύ νωρίς αλλά κοιμάμαι όρθια... Πραγματικά είναι σαν να μου έχουν κάνει ηρεμιστικές ενέσεις!!! Είμαι κουκουρούκου!!! 

Πάντως και εγώ κοιμάμαι όρθια δεν κρατιέμαι για το κρεβατάκι... 

Ελπίζω να είναι το συμπτώματακι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πάντως και εγώ κοιμάμαι όρθια δεν κρατιέμαι για το κρεβατάκι... 

Ελπίζω να είναι το συμπτώματακι σου ❤️

Κι αν δεν έχω κανένα σύμπτωμα? Μόνο λίγο πρησμένο στήθος όχι όπως τις άλλες φορές όμως. Την Τρίτη η χοριακη σύμφωνα με την εντολή γιατρού.....δεν μπορώ να περιμένω ειλικρινά.....θα μου στρίψει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πάντως και εγώ κοιμάμαι όρθια δεν κρατιέμαι για το κρεβατάκι... 

Ελπίζω να είναι το συμπτώματακι σου ❤️

Μακάρι μακάρι... :) Σ ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω στον όγδοο! Πότε πέρασε ο καιρός! Σαν χθες το θυμάμαι που είχες βάλει φωτογραφία του θετικού στο θεματακι μας! 😊 💗

Άστο κοριτσαρα μου δεν έχω καταλάβει πώς πέρασε ο καιρός 2/7 μπαίνω στο μήνα μου και μου φαίνεται τόσο παράξενο..με το καλό εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να είναι σύντομα εγκυουλες..πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Κι αν δεν έχω κανένα σύμπτωμα? Μόνο λίγο πρησμένο στήθος όχι όπως τις άλλες φορές όμως. Την Τρίτη η χοριακη σύμφωνα με την εντολή γιατρού.....δεν μπορώ να περιμένω ειλικρινά.....θα μου στρίψει.....

Το στήθος μου άρχισε την Περασμενη Πέμπτη αν θυμάμαι.. Και είναι τούμπανο ακόμα.. Άρχιζα να νυστάζω την εβδομάδα αυτή.. Τον προηγούμενο μήνα που είχα βιοχημικη είχα και άλλα.. Οπότε αφού από την μία εγκυμοσύνη στην άλλη στην ίδια γυναίκα είναι διαφορετικά φαντάσου από γυναίκα σε γυναίκα πόσο διαφέρουν.. Έχεις καθυστέρηση;; εύχομαι να δεις ένα ωραίο νουμερακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το στήθος μου άρχισε την Περασμενη Πέμπτη αν θυμάμαι.. Και είναι τούμπανο ακόμα.. Άρχιζα να νυστάζω την εβδομάδα αυτή.. Τον προηγούμενο μήνα που είχα βιοχημικη είχα και άλλα.. Οπότε αφού από την μία εγκυμοσύνη στην άλλη στην ίδια γυναίκα είναι διαφορετικά φαντάσου από γυναίκα σε γυναίκα πόσο διαφέρουν.. Έχεις καθυστέρηση;; εύχομαι να δεις ένα ωραίο νουμερακι..

Ναι κι εγώ αυτό προσπαθώ να σκεφτώ και να παρηγορηθω. Έκανα σπερματεγχυση (την τρίτη κατά σειρά) κ η γιατρός μου σύστησε στις 12 μέρες να κάνω χοριακη. Ούτε λόγος για τέστ. Την Τρίτη αν όλα συνεχίσουν έτσι θα πάω οπότε. Ευχαριστώ για την ευχή! Κι εσύ πας τη Δευτέρα αν θυμάμαι καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Ναι κι εγώ αυτό προσπαθώ να σκεφτώ και να παρηγορηθω. Έκανα σπερματεγχυση (την τρίτη κατά σειρά) κ η γιατρός μου σύστησε στις 12 μέρες να κάνω χοριακη. Ούτε λόγος για τέστ. Την Τρίτη αν όλα συνεχίσουν έτσι θα πάω οπότε. Ευχαριστώ για την ευχή! Κι εσύ πας τη Δευτέρα αν θυμάμαι καλά?

Ναι αύριο θα πάω πάλι... Το έχω πάρει χαλαρά αυτή τη φορά.. Αφού το ξεχνάω μέσα στη μέρα κιόλας.. Επίσης δεν το έχουμε πει σε κάνεναν. Γιατί τον προηγούμενο μήνα από τον ενθουσιασμό το είπαμε σε γονείς και μετά ήταν πολύ δύσκολο...  Οπότε τώρα δε μας μιλάει κανείς γι αυτό και δεν το σκέφτομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Να έχετε όλες μια υπέροχη Κυριακή!!

Χάθηκα λίγο η αλήθεια είναι δεν ξέρω κ όλας αν με θυμάστε 🙈🙈🙈🙈 αλλά το χρειαζομουν για να ξεφύγει λίγο το μυαλό μου.

Να ευχηθώ σε όλες τις νέες εγκυμονούσες να έχουν μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💓💓💓💓💓💓

Παμε τώρα στα δικά μου..

Είναι να αδιαθετησω την Τετάρτη αλλά εδώ και κάτι μέρες έχω αναγουλες και από προχτές νιώθω τις θηλές μου λες και έχουν πληγές.

Σήμερα έκανα το πρωί τέστ εγκυμοσύνης τα one step .... ξέρετε τα στικάκια που τα παίρνουμε πολλά μαζί..

Από τα πρώτα λεπτά εμφανίστηκε δεύτερη κόκκινη γραμμουλα άχνη μεν αλλά ήταν εκεί.

Το θέμα είναι ότι μετά από κάνα μισάωρο η γραμμή εξαφανίστηκε..

Εμφανίστηκε αμέσως αλλά μετά το μισάωρο με μια ώρα έφυγε!!!

Έχει τύχει σε κάποιο κορίτσι και τελικά να ήταν έγκυος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Να έχετε όλες μια υπέροχη Κυριακή!!

Χάθηκα λίγο η αλήθεια είναι δεν ξέρω κ όλας αν με θυμάστε 🙈🙈🙈🙈 αλλά το χρειαζομουν για να ξεφύγει λίγο το μυαλό μου.

Να ευχηθώ σε όλες τις νέες εγκυμονούσες να έχουν μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💓💓💓💓💓💓

Παμε τώρα στα δικά μου..

Είναι να αδιαθετησω την Τετάρτη αλλά εδώ και κάτι μέρες έχω αναγουλες και από προχτές νιώθω τις θηλές μου λες και έχουν πληγές.

Σήμερα έκανα το πρωί τέστ εγκυμοσύνης τα one step .... ξέρετε τα στικάκια που τα παίρνουμε πολλά μαζί..

Από τα πρώτα λεπτά εμφανίστηκε δεύτερη κόκκινη γραμμουλα άχνη μεν αλλά ήταν εκεί.

Το θέμα είναι ότι μετά από κάνα μισάωρο η γραμμή εξαφανίστηκε..

Εμφανίστηκε αμέσως αλλά μετά το μισάωρο με μια ώρα έφυγε!!!

Έχει τύχει σε κάποιο κορίτσι και τελικά να ήταν έγκυος??

Kαλημέρα. Δεν μ εχει τύχει γτ τα τεστ π εκανα εγω ηταν τα πλαστικά αν η γραμμπυλα μετα απο τόσους μήνες ξεθωριάσε. Ίσως να εφυγε γτ εχω διαβάσει π λενε στις οδηγίες το τεστ είναι έγκυρο να τ διαβάσεις τα πρώτα 10 λεπτά. Εγώ θα σ έλεγα εφόσον την ειδες ναι εισαι εγκυος. Κανε αλλο ενα αν έχεις αυριο αλλιως καλυτερα κανε χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marselntina είπε:

Κορίτσια μου δεν λέω ότι μπορεί να είναι σύμπτωμα γιατί καταρχήν είναι πολύ νωρίς αλλά κοιμάμαι όρθια... Πραγματικά είναι σαν να μου έχουν κάνει ηρεμιστικές ενέσεις!!! Είμαι κουκουρούκου!!! 

Αποτι θυμαμαι περιμενουμε την ιδια μερα ευχομαι να εχεις ευχαριστα νεα κοριτσι μου !!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Αποτι θυμαμαι περιμενουμε την ιδια μερα ευχομαι να εχεις ευχαριστα νεα κοριτσι μου !!! 😊

Δεν είναι σύμπτωμα η νύστα μου...είναι πολύ νωρίς ακόμα... 

Εύχομαι να έχουμε και οι δυο μας ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Να έχετε όλες μια υπέροχη Κυριακή!!

Χάθηκα λίγο η αλήθεια είναι δεν ξέρω κ όλας αν με θυμάστε 🙈🙈🙈🙈 αλλά το χρειαζομουν για να ξεφύγει λίγο το μυαλό μου.

Να ευχηθώ σε όλες τις νέες εγκυμονούσες να έχουν μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💓💓💓💓💓💓

Παμε τώρα στα δικά μου..

Είναι να αδιαθετησω την Τετάρτη αλλά εδώ και κάτι μέρες έχω αναγουλες και από προχτές νιώθω τις θηλές μου λες και έχουν πληγές.

Σήμερα έκανα το πρωί τέστ εγκυμοσύνης τα one step .... ξέρετε τα στικάκια που τα παίρνουμε πολλά μαζί..

Από τα πρώτα λεπτά εμφανίστηκε δεύτερη κόκκινη γραμμουλα άχνη μεν αλλά ήταν εκεί.

Το θέμα είναι ότι μετά από κάνα μισάωρο η γραμμή εξαφανίστηκε..

Εμφανίστηκε αμέσως αλλά μετά το μισάωρο με μια ώρα έφυγε!!!

Έχει τύχει σε κάποιο κορίτσι και τελικά να ήταν έγκυος??

Σε εμένα!!!!! Το είχα κάνει νωρίς,,, και λέω στο μυαλό μου είναι.,,, και τελικά ήμουν!!!! Ενώ έβλεπα μια ροζ άχνη γραμμή στο φωσ Πεντακάθαρα Μετα από καμία ώρα δεν φαινόταν τίποτα. Την μέρα που ήταν να αδιαθετησω είχα χοριακη 374 !!! Ελπίζω να ισχύει το ίδιο και σε εσένα!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Δεν είναι σύμπτωμα η νύστα μου...είναι πολύ νωρίς ακόμα... 

Εύχομαι να έχουμε και οι δυο μας ευχάριστα!!!

Εγω δεν νιωθω απολυτως τιποτα !!! 
😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα!!! Εγώ να δείτε νυστα. Ξυπνάω και νυστάζω. Την Πέμπτη έκανα χοριακη με 416... Ο γιατρός μου είπε να κάνω 2η την Δευτέρα και μετά κανονίζουμε για υπέρηχο!!! 🥰 Βάλτε με και εμένα στο πινακακι παρακαλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Εγω δεν νιωθω απολυτως τιποτα !!! 
😊

Δεν συμφωνεις όμως ότι είναι νωρίς? Και η @Clairy. είπε ότι την τελευταία εβδομάδα άρχισε να νυστάζει κι έχει μάθει ήδη πως είναι έγκυος!!! Ας περιμένουμε 4-5 μέρες τουλάχιστον! Εγώ σκέφτομαι ότι μάλλον είμαι έτσι από τον καιρό γιατί εδώ έχει συννεφιά και ψιλόβροχο συνεχόμενα την τελευταία αεβδομάδα και μάλλον έχω χαλαρώσει υπερβολικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kalina είπε:

Γεια σας και από μένα!!! Εγώ να δείτε νυστα. Ξυπνάω και νυστάζω. Την Πέμπτη έκανα χοριακη με 416... Ο γιατρός μου είπε να κάνω 2η την Δευτέρα και μετά κανονίζουμε για υπέρηχο!!! 🥰 Βάλτε με και εμένα στο πινακακι παρακαλώ!!!!

πότε ξεκίνησες να αισθάνεσαι έτσι όμως? είχες συμπτώματα πριν την καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Δεν συμφωνεις όμως ότι είναι νωρίς? Και η @Clairy. είπε ότι την τελευταία εβδομάδα άρχισε να νυστάζει κι έχει μάθει ήδη πως είναι έγκυος!!! Ας περιμένουμε 4-5 μέρες τουλάχιστον! Εγώ σκέφτομαι ότι μάλλον είμαι έτσι από τον καιρό γιατί εδώ έχει συννεφιά και ψιλόβροχο συνεχόμενα την τελευταία αεβδομάδα και μάλλον έχω χαλαρώσει υπερβολικά.

Καλα ναι εχουμε ακομα 9 μερουλες !!! 
βεβαια ετσι οπως ειναι ο καιρος με επιασε με λυγουρα αχαχαχαχ εφαγα 3 ψωμακια με μερεντα σημερα αχχαχαχα μιας κ θαλασαα δε παμε ακομα ... 

δεν παρατηρω συμπτωματα πλεον γιατι καθε μηνα λεω μηπως ειμαι τωρα ? Α με ποναει το στηθος εμεινα εγκυος.. κ μετα απο λιγες μερες ερχεται η περιοδος ... τωρα πλεον λεω οποτε ειναι να ερθει θα ερθει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλα ναι εχουμε ακομα 9 μερουλες !!! 
βεβαια ετσι οπως ειναι ο καιρος με επιασε με λυγουρα αχαχαχαχ εφαγα 3 ψωμακια με μερεντα σημερα αχχαχαχα μιας κ θαλασαα δε παμε ακομα ... 

δεν παρατηρω συμπτωματα πλεον γιατι καθε μηνα λεω μηπως ειμαι τωρα ? Α με ποναει το στηθος εμεινα εγκυος.. κ μετα απο λιγες μερες ερχεται η περιοδος ... τωρα πλεον λεω οποτε ειναι να ερθει θα ερθει :) 

Εγώ δεν μπορώ να πω ότι δεν παρατηρώ.. Παρατηρώ και χαίρομαι (η χαρά δεν έβλαψε ποτέ κανέναν!) όταν κάτι νιώθω αλλά δεν το δένω κόμπο... Ελπίζω όμως κάθε μήνα μέχρι την τελευταία στιγμή!!! Που θα πάει.. Θε γίνει το θαύμα και σε μένα κάποια στιγμή!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!εγω παντως εδω κ 3 βδομαδες ειχα ολο ζαλαδες, ανακατωσουρες αλλα ουτε στον αντρα μου δεν το ελεγα γιατι φοβομουν οτι θα τη πατησω παλι!!!εκανα κ 2 μερες καθυστερηση κ χθες πρωι πρωι αδιαθετησα!!!αχ αυτα τα ρημαδια τα συμπτωματα μας έχουν τρελάνει😂😂😂😂μακαρι στις υπολοιπες τα συμπτωματα να σημαινουν πραγματι μωρακι❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!εγω παντως εδω κ 3 βδομαδες ειχα ολο ζαλαδες, ανακατωσουρες αλλα ουτε στον αντρα μου δεν το ελεγα γιατι φοβομουν οτι θα τη πατησω παλι!!!εκανα κ 2 μερες καθυστερηση κ χθες πρωι πρωι αδιαθετησα!!!αχ αυτα τα ρημαδια τα συμπτωματα μας έχουν τρελάνει😂😂😂😂μακαρι στις υπολοιπες τα συμπτωματα να σημαινουν πραγματι μωρακι❣

θα έρθει όμως ο μήνας που όλα αυτά θα μας φέρουν στο τέλος ένα θετικό τεστάκι!!! Κουράγιο κορίτσια! Θα τα καταφέρουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια μου.. Και εγώ την προηγούμενη βδομάδα πολύ νύστα.. Όπου καθόμουν κόντευε να με πάρει ο ύπνος.. Χθες και σήμερα μου έφυγε λίγο.. Βέβαια απασχολούμε και όλη μέρα και γυρνάω από εδώ και από εκεί οπότε μπορεί να φταίει αυτό.. Και ενώ όλη μέρα ήθελα να κοιμάμαι την νύχτα κοιμόμουν λίγες ώρες και μετά είχα αϋπνίες... Ότι να ναι.. Πρησμένο στήθος δεν είχα.. Έχω και μικρό χάχα και έλεγα πάντα αντε να μείνω έγκυος να μεγαλώσει χαχαχαχα αλλά οι θήκες μου με ενοχλούν όταν ξαπλνωνω και στο σουτιέν το νιώθω... Και έχω και πολύ πρηξημο χαμηλά.. Σαν να έχω κοιλιά πραγματικά χαχαχα

Και όσο για το τεστ.. Εσύ να συμπεριφερεσαι σαν να είσαι έγκυος και κάνεις μια χοριακή και βλέπεις.. Εύχομαι να είναι πολύ ψιλή😍😍 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 29/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Clairy: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 07/07

diana8: 17/03

Lacostaki: 13/07

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:17/07 

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22 :15/07

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

 

Ntianaki_08:31/5

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...