Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ξέρω κι εγώ τι να πω;; ξαφνικά με επειρεασε η ζέστη;; Ίσως να έχεις δίκαιο αλλά μου φαίνεται περίεργο γιατί εγώ δεν είχα πολύ αίμα ούτε όταν έκανα το χειρουργείο και τότε μόνο λίγα καφέ είχα κι αυτά για μια μέρα 

Και να ήταν το κρατάς σαν κάτι θετικό.. Έγινε σύλληψη.. Εύχομαι τον επόμενο μήνα να μην έρθει καθόλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2020 at 4:11 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                                      👶

kardoula1991 ΘΕΤΙΚΟ

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 07/07

diana8: 17/03

Lacostaki: 13/07

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:07/07

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

 

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Αγάπες μου καλησπέρα... Καταρχάς να πω συγχαρητήρια στα κορίτσια που κατάφεραν για το σποράκια τους κ εύχομαι να πάνε όλα καλα😊😊λοιπόν γράψε με 29/6 κορίτσι μου μπαίνω για καισαρική 😍😍😍😍😍σήμερα πήγα στον γιατρό κάναμε καρδιοτοκογραφημα και όλα ήταν πολύ καλα βέβαια έκανα συσπάσεις αλλά ο,χι κάτι έντονο.. Η κορουλα μ είναι τώρα 3 200 περίπου κ θα γεννηθεί κάπου 3 400 ❤️❤️❤️❤️αυτά από μένα φιλάκια σε όλες σας κ θα τα πούμε σύντομα 💕😙😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 29/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Clairy: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 07/07

diana8: 17/03

Lacostaki: 13/07

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:17/07 

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22 :15/07

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

 

Ntianaki_08:31/5

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 29/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Clairy: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 07/07

diana8: 17/03

Lacostaki: 13/07

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:07/07

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

 

Ntianaki_08:31/5

καλημερα!εγω αδιαθετησα σημερα οποτε βαλε με για 19/7 ! @Clairy. συγχαρητήρια 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 29/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Clairy: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 07/07

diana8: 17/03

Lacostaki: 13/07

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

 

Ntianaki_08:31/5

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου καλημερα😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου καλημερα😍😍😍

Καλημέρα κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείς την κουκλαρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια να σας ρωτήσω... εχω μπει στν 6ο. Εχω αρχίσει κ έχω θέμα στν υπνο. Καπου διαβασα να μην κοιμάμαι ανάσκελα οκ το δέχομαι παλεύετε. Αλλα σε ένα αγγλικό άρθρο διαβασα να μην κοιμάμαι ουτε απο τα δεξιά. Τ προσπάθησα αποψε να κοιμηθώ μονο απο αριστερά αλλα δυσκολο ρε παιδια πιάστηκα.  Εμένα η αγαπημένη στάση να κοιμάμαι ειναι στα δεξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσάκια να σας ρωτήσω... εχω μπει στν 6ο. Εχω αρχίσει κ έχω θέμα στν υπνο. Καπου διαβασα να μην κοιμάμαι ανάσκελα οκ το δέχομαι παλεύετε. Αλλα σε ένα αγγλικό άρθρο διαβασα να μην κοιμάμαι ουτε απο τα δεξιά. Τ προσπάθησα αποψε να κοιμηθώ μονο απο αριστερά αλλα δυσκολο ρε παιδια πιάστηκα.  Εμένα η αγαπημένη στάση να κοιμάμαι ειναι στα δεξια. 

Αχ κι εγώ Evie μου το είχα διαβάσει αυτό και η αλήθεια είναι ότι το εφάρμοσα. Βέβαια με δυσκολία γιατί κι εμένα δεν με βόλευε από αριστερά. Αφού θυμάμαι ότι ξυπνούσα από δεξιά κι αγχωνομουν! Ναι ναι ακόμα και για αυτό αγχωνομουν!😆 Πρακτικά είναι δύσκολο να κοιμάσαι μόνο από την μια μεριά απλά επιδίωξε να είσαι περισσότερο από την αριστερή. Αν και τώρα που το σκέφτομαι πόσο τυχερές ήταν οι μανουλες που δεν ήξεραν για όλα αυτά!😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσάκια να σας ρωτήσω... εχω μπει στν 6ο. Εχω αρχίσει κ έχω θέμα στν υπνο. Καπου διαβασα να μην κοιμάμαι ανάσκελα οκ το δέχομαι παλεύετε. Αλλα σε ένα αγγλικό άρθρο διαβασα να μην κοιμάμαι ουτε απο τα δεξιά. Τ προσπάθησα αποψε να κοιμηθώ μονο απο αριστερά αλλα δυσκολο ρε παιδια πιάστηκα.  Εμένα η αγαπημένη στάση να κοιμάμαι ειναι στα δεξια. 

Αν σε πιάσουν αργότερα καουρες όπως εμενα ίσως αναγκαστείς έτσι κ αλλιώς να κοιμάσαι μόνο αριστερά... Από τον έβδομο και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ καθόλου δεξιά ούτε καν να μείνω λίγη ώρα ξαπλωμένη.. 

Ένα δράμα άστα!!!! Με 2 μαξιλάρια στο κεφάλι να είμαι ψηλά και ένα κάτω από τη κοιλιά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Κοριτσια μου αδιαθετησα......... @Lacostaki μου βαλε με κ εμενα στο πινακακι για 15/7 σε παρακαλω..!

Και εγώ μια από τα ίδια....δυστυχως....δεν κρύβω την θλίψη μου....@Lacostaki μου και εμένα 17/7....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια....δυστυχως....δεν κρύβω την θλίψη μου....@Lacostaki μου και εμένα 17/7....

Ουτε κ εγω την κρυβω..και σκεψου μου αργησε μια μερα κ ειχα χαρει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κι εγώ Evie μου το είχα διαβάσει αυτό και η αλήθεια είναι ότι το εφάρμοσα. Βέβαια με δυσκολία γιατί κι εμένα δεν με βόλευε από αριστερά. Αφού θυμάμαι ότι ξυπνούσα από δεξιά κι αγχωνομουν! Ναι ναι ακόμα και για αυτό αγχωνομουν!😆 Πρακτικά είναι δύσκολο να κοιμάσαι μόνο από την μια μεριά απλά επιδίωξε να είσαι περισσότερο από την αριστερή. Αν και τώρα που το σκέφτομαι πόσο τυχερές ήταν οι μανουλες που δεν ήξεραν για όλα αυτά!😄 

Ναι ρε συ πραγματικά αγχος για όλα αγχος κ στν υπνο. Που θα πάει θα συνηθίσω μονο αριστερά.  Καλή η πληροφόρηση αλλα προκαλεί άγχος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Ουτε κ εγω την κρυβω..και σκεψου μου αργησε μια μερα κ ειχα χαρει.

Εμένα στην ώρα της αλλά είχα κάτι περίεργα συμπτώματα και ήλπιζα.... Περσυ ο Ιούνιος ήταν ο μήνας που έμεινα έγκυος και μάλιστα πολύ εύκολα αλλά δυστυχώς παλλινδρομη. Ένα χρόνο μετά και πάλι εδώ με δάκρυα στα μάτια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίστια δεν το βάζουμε κάτω!!! Θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή!!!  Όλες απογοητευόμαστε και είναι λογικό...αλλά παμε για τον επόμενο μήνα με μηδενισμένο το κοντέρ!!!! Με δύναμη και ελπίδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσάκια να σας ρωτήσω... εχω μπει στν 6ο. Εχω αρχίσει κ έχω θέμα στν υπνο. Καπου διαβασα να μην κοιμάμαι ανάσκελα οκ το δέχομαι παλεύετε. Αλλα σε ένα αγγλικό άρθρο διαβασα να μην κοιμάμαι ουτε απο τα δεξιά. Τ προσπάθησα αποψε να κοιμηθώ μονο απο αριστερά αλλα δυσκολο ρε παιδια πιάστηκα.  Εμένα η αγαπημένη στάση να κοιμάμαι ειναι στα δεξια. 

Κοριτσαρα μου εγώ είμαι στον όγδοο και κοιμάμαι και από τις δύο πλευρές ρώτησα το γιατρό και μου είπε όπως βολευομαι μου είπε ότι αν ενοχληθεί η μπέμπα θα το καταλάβεις και θα αλλάξεις αντανακλαστικά πλευρό..εγώ έχω ξυπνήσει και κοιμόμουν και ανάσκελα..μην αγχώνεσαι το αριστερό πλευρό είναι το καλύτερο αλλά δεν γίνεται να κοιμάσαι μόνο έτσι θα πιαστείς..ρωτα κι εσύ το γιατρό σου και πιστεύω θα σε καθησυχάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρα μου εγώ είμαι στον όγδοο και κοιμάμαι και από τις δύο πλευρές ρώτησα το γιατρό και μου είπε όπως βολευομαι μου είπε ότι αν ενοχληθεί η μπέμπα θα το καταλάβεις και θα αλλάξεις αντανακλαστικά πλευρό..εγώ έχω ξυπνήσει και κοιμόμουν και ανάσκελα..μην αγχώνεσαι το αριστερό πλευρό είναι το καλύτερο αλλά δεν γίνεται να κοιμάσαι μόνο έτσι θα πιαστείς..ρωτα κι εσύ το γιατρό σου και πιστεύω θα σε καθησυχάσει..

Πω πω στον όγδοο! Πότε πέρασε ο καιρός! Σαν χθες το θυμάμαι που είχες βάλει φωτογραφία του θετικού στο θεματακι μας! 😊 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BASOULA2, @marina22 κορίτσια μου είναι λογικό να στεναχωριέστε. Το βίωσα κι εγώ περνώντας μήνες ολόκληρους με κλάματα. Όμως στο τέλος ήρθε. Ακόμα και τώρα που προσπαθώ ξανά για δεύτερο τους τελευταίους μήνες στεναχωριέμαι πολύ που μου έρχεται περίοδος. Ξέρω ότι έχω ένα παιδάκι αλλά θέλω τόσο πολύ κι ένα δεύτερο! Πιάνω τον εαυτό μου να νιώθει όπως τότε. Την ίδια λαχτάρα. Κι ενώ πήρα το μάθημα μου ότι όλα βρίσκουν το δρόμο τους αρκεί να έχεις υπομονή πάλι τα ίδια πάω να κάνω. Αλλά είμαστε άνθρωποι κορίτσια! Κι έχουμε αδυναμίες! Δεν πρέπει όμως να τις αφήσουμε να μας κερδίσουν. Κοιτάμε μπροστά με αισιοδοξία και πίστη! Θα τα καταφέρουμε!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω ειχα 2 μέρες καθυστερηση...το πρωι μολις ξυπνησα κ πηγα στο μπανιο την ειδα τη κυρια...γυρισα στο κρεββατι λεω στον αντρα μου λιγο στεναχωρα αδιαθετησα...κ μου απανταει δεν πειραζει τουλαχιστον καναμε ωραιες προσπαθειες αυτο το μηνα 😂😂😂😂😂..οποτε λεω δεν πειραζει θα το ευχαριστηθούμε αλλο ενα μηνα😂😂!!Αισιοδοξια και υπομονη μεχρι να μας ερθει κ μας❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! 

@Clairy.ξεκίνησαν με χαμηλή χοριακη και όλα πήγαν καλά.  Μάλλον έκανες αργά ωορρηξία!💗

@Lacostakiν εαυτό μου αυτό γιατί τους τελευταίους μήνες στεναχωριέμαι πολύ όταν αδιαθετω.☹️ Όπως για παράδειγμα σήμερα που άρχισα να πονάω σιγά σιγά και είμαι σίγουρη ότι θα μου έρθει. Ξεκίνησα και διατροφή🥴 και αυτό με έχει αποτελειώσει ψυχολογικά!😆 Αφού με κάνει ευτυχισμένη το φαγητό! Τι να κάνω;🤣

Καλησπέρα Κορίτσια.. Καλό σκ να έχουμε ❤️❤️

Υ. Γ πως φεύγει ρε κορίτσια η παράθεση;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια.. Καλό σκ να έχουμε ❤️❤️

Υ. Γ πως φεύγει ρε κορίτσια η παράθεση;;; 

Αν βάλεις τον κένσορα πάνω στην παράθεση, εμφανίζεται πάνω αριστερά ένας σταυρος. Πρέπει να κάνεις κλικ πάνω του και να πατησεις delete.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Clairy. μου όταν δεν ολοκληρώνεται ένα μύνημα το κρατάει στην μνήμη. Εμφανίζει παράλληλα ένα μαύρο πλαισιακι που σου λέει ότι το μήνυμα είναι αποθηκευμένο και πατάς πάνω στο clear editor και το διαγράφει. Αυτό συμβαίνει όταν μπαίνεις από κινητό από υπολογιστή δεν ξέρω αλλά από ότι είδα το έγραψε πιο πάνω η marselntina μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...