Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου θα ηθελα να σας πω κατι που μου συνεβη χθες τ βραδυ... 

καθε βραδυ πριν κοιμηθω δε γινεται να ξαπλωσω εαν δε παω στο μπανιο.. ετσι εγινε κ χθες πηγα πριν κοιμηθω  .. την νυχτα σηκωθηκα και πηγα ξανα .. οπως και νωρις το πρωι.. μετα απο καμια ωρα παλι... Κοριτσια φοβαμαι μηπως με επιασε καμια ουρολοιμωξη ... δεν εχω κανενα συμπτωμα περα απο την συχνουρια ... 

συνηθως βραδυ δεν σηκωνομαι ποτε ... μεσα στην νυχτα !!! 
:) 

Μήπως έφαγες καρπούζι 😄

Κοριτσάκι μου μη δίνεις τόση σημασία σ αυτά. Μπορεί να κατανάλωσες πολλά υγρά. Το χω πάθει κι εγώ και το θεώρησα και σύμπτωμα και μετά γέλαγα με τον εαυτό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο που σκέφτομαι και χαλαρώνω λίγο είναι ότι τα τεστ που πήρα ανιχνεύουν 15 μονάδες χοριακής.. Αν είχα χαμηλότερη δλδ περίπου 10 μονάδες έχει διπλασιαστεί σωστά.. Επίσης θυμήθηκα ότι την Κυριακή είχα δει σε ένα σκούπισμα λίγο καφέ αλλά σχεδόν ανύπαρκτο, επίσης σκέφτομαι ότι την 20η μέρα του κύκλου μου είδα διάφανα υγρα σαν ωορυξιας και λέω μπας και έγινε τότε που είχαμε και διπλή επαφή.. Ήταν το Σάββατο στις 6 του μήνα.. Αν έχει γίνει τότε εξηγείτε αυτός ο αριθμός χοριακης.. Αυτά.. Το έκαψα λίγο.. Πείτε μου είχα κάποια άλλη χαμηλή χοριακή και να πήγε καλά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα σε ολες!!! Βρε κοριτσια να σας πω?? ειναι η πρωτη φορα που εχω τοσο πολυ αιμα....ουτε οσο ειχα το ινωμυωμα δεν ειχα πολυ αιμα και σκεφτομαι επειδη ειχα και εκεινο το ροζ που κι αυτο πρωτη φορα μου συνεβει..λετε να ειναι καμια βιοχημικη γιαυτο να ειναι πολυ το αιμα?? Δεν μιλαμε για αιμοραγια αλλα για τα δικα μου δεδομενα ειναι πολυ

Μπορεί να είναι βιοχημικη δεν αποκλείεται... Πιστεύω είναι αρκετά πιθανό. 

Δώσε έμφαση κ εσύ τον επόμενο μήνα. Αν πήγε να γίνει κάτι αυτόν ίσως τον επόμενο να έχεις παραπάνω πιθανότητες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια είναι θετική.. Αλλά χαμηλή 38.8.. Δε θα χαρώ ακόμα.. Θα περιμένω την Δευτέρα να δω πόσο θα ανέβει.. 

Ολα καλα να πάνε αυτή τη φορά!!! Μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη και να δικαιολογειται το νούμερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το μόνο που σκέφτομαι και χαλαρώνω λίγο είναι ότι τα τεστ που πήρα ανιχνεύουν 15 μονάδες χοριακής.. Αν είχα χαμηλότερη δλδ περίπου 10 μονάδες έχει διπλασιαστεί σωστά.. Επίσης θυμήθηκα ότι την Κυριακή είχα δει σε ένα σκούπισμα λίγο καφέ αλλά σχεδόν ανύπαρκτο, επίσης σκέφτομαι ότι την 20η μέρα του κύκλου μου είδα διάφανα υγρα σαν ωορυξιας και λέω μπας και έγινε τότε που είχαμε και διπλή επαφή.. Ήταν το Σάββατο στις 6 του μήνα.. Αν έχει γίνει τότε εξηγείτε αυτός ο αριθμός χοριακης.. Αυτά.. Το έκαψα λίγο.. Πείτε μου είχα κάποια άλλη χαμηλή χοριακή και να πήγε καλά;; 

Μπράβο κορίτσι μου για τη θετική σου χοριακή!

Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Ειμαι 21η !!! 30/6 Περιμενω περιδο 

θετικο ωορρηξιας ειχα 15η βραδυ..16η 17η !!! 
18η ηταν αρνητικο !!! Δεν ξερω παντως εχω και υγρα ασπρα !!! Αλλα ισως ειναι απο την ζεστη δεν ξερω !!! 

Δεν περιμένουμε την ίδια μέρα! Κι εγώ έχω άσπρα υγρά και αρκετα άλλα δεν πιστεύω ότι είναι κάτι στο οποίο μπορούμε να βασιστούμε... Άντε να περάσουν αυτές οι μέρες να δούμε τι κάναμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Clairy. μου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!! Πιστεψε το αυτο τον μηνα! Εχω ακουσει οτι δεν παιζει ρολο το νουμερο, αλλα ο διπλασιασμος❤️ Και εσυ θα εχεις κοριτσι μου!! Λοιπον! Πες μας συμπτωματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Τις ορμόνες τις ελέγχουμε max κάθε 6μηνο. Όχι πιο νωρίς. Δεν μπορεί να στις γράψει και ο γιατρός πιο νωρίς έτσι κι αλλιώς!

Μπορεί εννοείται.. Και ενδοκρινολογος. Που είναι ο υπεύθυνος για τις ορμόνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

@Clairy. μου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!! Πιστεψε το αυτο τον μηνα! Εχω ακουσει οτι δεν παιζει ρολο το νουμερο, αλλα ο διπλασιασμος❤️ Και εσυ θα εχεις κοριτσι μου!! Λοιπον! Πες μας συμπτωματα!!

Είχα πει χθες ότι δεν έχω τίποτα παραπάνω από αυτά τις περιόδου.. Το στήθος μου είναι μπόμπα 😂 και κάποιες φορές είχα λίγα δέκατακια. Μόνο αυτά.. Δεν το πίστευα ότι θα δω θετική χοριακη αφού κοιτούσα ξανά και ξανά.. Απλά αυτό που έγραψα πιο πάνω την Κυριακή είδα σε ένα και μόνο σκούπισμα μια βλεννουλα τοοοσοο τοοοστο μικρή καφέ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου θα ηθελα να σας πω κατι που μου συνεβη χθες τ βραδυ... 

καθε βραδυ πριν κοιμηθω δε γινεται να ξαπλωσω εαν δε παω στο μπανιο.. ετσι εγινε κ χθες πηγα πριν κοιμηθω  .. την νυχτα σηκωθηκα και πηγα ξανα .. οπως και νωρις το πρωι.. μετα απο καμια ωρα παλι... Κοριτσια φοβαμαι μηπως με επιασε καμια ουρολοιμωξη ... δεν εχω κανενα συμπτωμα περα απο την συχνουρια ... 

συνηθως βραδυ δεν σηκωνομαι ποτε ... μεσα στην νυχτα !!! 
:) 

Πολύ πιθανό εγω την πρώτη Ουρολοίμωξη π επαθα ξεκινησα να σηκωνομαι 2 νύχτες συνεχόμενα κ μετά 3η μερα καθε 15 λεπτα πηγαινα κ εκανα ποσοοοτητες ως που με επιασε πονος στη μέση απο τα νεφρά.  Πιες χυμό κρανμπερι η στ φαρμακείο έχουν αναβραζον ταμπλέτες κρανμπερι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Είχα πει χθες ότι δεν έχω τίποτα παραπάνω από αυτά τις περιόδου.. Το στήθος μου είναι μπόμπα 😂 και κάποιες φορές είχα λίγα δέκατακια. Μόνο αυτά.. Δεν το πίστευα ότι θα δω θετική χοριακη αφού κοιτούσα ξανά και ξανά.. Απλά αυτό που έγραψα πιο πάνω την Κυριακή είδα σε ένα και μόνο σκούπισμα μια βλεννουλα τοοοσοο τοοοστο μικρή καφέ.. 

Άντε ρε κοριτσάρα μου πολυ χαρηκαααα Α. Σήμερα δε μπηκα ολη μερα κ βλέπω αρκετές σελίδες οπα λεω κατι εγινε... ολα καλα Θα σ πάνε κούκλα μ εχει πίστη στο Θεό.  Συγχαρητήρια και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Άντε ρε κοριτσάρα μου πολυ χαρηκαααα Α. Σήμερα δε μπηκα ολη μερα κ βλέπω αρκετές σελίδες οπα λεω κατι εγινε... ολα καλα Θα σ πάνε κούκλα μ εχει πίστη στο Θεό.  Συγχαρητήρια και παλι

Σ ευχαριστώ πολύυυυ.. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Είχα πει χθες ότι δεν έχω τίποτα παραπάνω από αυτά τις περιόδου.. Το στήθος μου είναι μπόμπα 😂 και κάποιες φορές είχα λίγα δέκατακια. Μόνο αυτά.. Δεν το πίστευα ότι θα δω θετική χοριακη αφού κοιτούσα ξανά και ξανά.. Απλά αυτό που έγραψα πιο πάνω την Κυριακή είδα σε ένα και μόνο σκούπισμα μια βλεννουλα τοοοσοο τοοοστο μικρή καφέ.. 

Μπραβο κοριτσι μου!! Καλους διπλασιασμους να εχεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Πολύ πιθανό εγω την πρώτη Ουρολοίμωξη π επαθα ξεκινησα να σηκωνομαι 2 νύχτες συνεχόμενα κ μετά 3η μερα καθε 15 λεπτα πηγαινα κ εκανα ποσοοοτητες ως που με επιασε πονος στη μέση απο τα νεφρά.  Πιες χυμό κρανμπερι η στ φαρμακείο έχουν αναβραζον ταμπλέτες κρανμπερι 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου σημερα ειμαι καλα τημ νυχτα με επιασε και το πρωι λιγο !!! :) ισως ειναι απο το καρπουζι αχαχχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σ ευχαριστώ πολύυυυ.. ❤️❤️

Συγχαρητηρια κοριτσι μου !!! Ολα θα πανε καλα !!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου σημερα ειμαι καλα τημ νυχτα με επιασε και το πρωι λιγο !!! :) ισως ειναι απο το καρπουζι αχαχχαχαχ 

E ναι αν έφαγες καρπούζι επομενο ηταν.χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!! Καλους διπλασιασμους να εχεις❤️

Ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας κοριτσια.. Περιμένω με ανυπομονησία την Δευτέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki κορίτσι μου εμένα πάντως μετά τη βιοχημικη είχα πάρα πολύ αίμα και πόνους αρκετούς.. Δεν είχα συνηθίσει σε τέτοια περίοδο...

@Άντρεα ποιος θα το περίμενε ότι θα ερχόταν αμέσως τον επόμενο μήνα☺️☺️

@Clairy. Κορίτσι μου εύχομαι να ανέβει πολύ ψιλά η χοριακη σου... Να το πιστέψεις και να έχεις θετική ενέργεια.. Άλλωστε πολλές γυναίκες έμειναν τον επόμενο μήνα εγκυουλες.. Έτσι θα είμαστε και εμείς☺️🤗 εγώ βέβαια έχω φοβηθεί πολύ με την βιοχημικη που σκέφτομαι την Δευτέρα να κάνω και εγώ και άλλη χοριακη να δω πως πάει γιατί μέχρι την Παρασκευή θα σκάσω που θα πάω στον γιατρό... Προσέχω όμως πάρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

@Lacostaki κορίτσι μου εμένα πάντως μετά τη βιοχημικη είχα πάρα πολύ αίμα και πόνους αρκετούς.. Δεν είχα συνηθίσει σε τέτοια περίοδο...

@Άντρεα ποιος θα το περίμενε ότι θα ερχόταν αμέσως τον επόμενο μήνα☺️☺️

@Clairy. Κορίτσι μου εύχομαι να ανέβει πολύ ψιλά η χοριακη σου... Να το πιστέψεις και να έχεις θετική ενέργεια.. Άλλωστε πολλές γυναίκες έμειναν τον επόμενο μήνα εγκυουλες.. Έτσι θα είμαστε και εμείς☺️🤗 εγώ βέβαια έχω φοβηθεί πολύ με την βιοχημικη που σκέφτομαι την Δευτέρα να κάνω και εγώ και άλλη χοριακη να δω πως πάει γιατί μέχρι την Παρασκευή θα σκάσω που θα πάω στον γιατρό... Προσέχω όμως πάρα πολυ

Αυτό ακριβώς.. Φοβάμαι.. Έχω πονακια και φοβάμαι... Πάω τουαλετα συνέχεια.. Αν είχα τη χοριακή σου δεν θα αγχωνομουν.. Γι αυτό εσύ να είσαι χαλαρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αυτό ακριβώς.. Φοβάμαι.. Έχω πονακια και φοβάμαι... Πάω τουαλετα συνέχεια.. Αν είχα τη χοριακή σου δεν θα αγχωνομουν.. Γι αυτό εσύ να είσαι χαλαρη

Και εγω έχω πονακια και ρώτησα τον γιατρό και μου είπε είναι φυσιολογικό.. Εγώ πάλι αγχονομαι όταν δεν έχω μην κάτι δεν πάει καλά😂😂 δεν μας πιάνεις από πουθενά τελικά χαχαχα... Ευχομαι ότι καλύτερο κορίτσι μου.. Όλα καλά θα πάνε θα δεις.. Θετική σκέψη❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Και εγω έχω πονακια και ρώτησα τον γιατρό και μου είπε είναι φυσιολογικό.. Εγώ πάλι αγχονομαι όταν δεν έχω μην κάτι δεν πάει καλά😂😂 δεν μας πιάνεις από πουθενά τελικά χαχαχα... Ευχομαι ότι καλύτερο κορίτσι μου.. Όλα καλά θα πάνε θα δεις.. Θετική σκέψη❤️❤️

Σκέφτομαι θετικά.. Την Δευτέρα θα είμαι καλύτερα.. Τώρα έχω θολώσει.. Δεν το περίμενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ μετά την βιοχημικη είχα αίμα κανονικό σαν περίοδου.. Το μόνο ότι κράτησε μια μέρα παραπάνω.. Μήπως φταίει η ζέστη;; 

Μόλις έκανα μια χοριακή. Απο το να κάνω τεστ λέω καλύτερα χοριακή. Σε ένα 2ωρακι θα ξέρω αν και δεν έχω ελπίδες.. 

Ξέρω κι εγώ τι να πω;; ξαφνικά με επειρεασε η ζέστη;; Ίσως να έχεις δίκαιο αλλά μου φαίνεται περίεργο γιατί εγώ δεν είχα πολύ αίμα ούτε όταν έκανα το χειρουργείο και τότε μόνο λίγα καφέ είχα κι αυτά για μια μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μπορεί να είναι βιοχημικη δεν αποκλείεται... Πιστεύω είναι αρκετά πιθανό. 

Δώσε έμφαση κ εσύ τον επόμενο μήνα. Αν πήγε να γίνει κάτι αυτόν ίσως τον επόμενο να έχεις παραπάνω πιθανότητες!! 

Εννοείται ότι θα δώσω έμφαση και στον επόμενο και στον μεθεπόμενο αν χρειαστεί.. Έτσι κι αλλιώς καλά περνάμε 😉😉😉 ας το διασκεδάσουμε και ότι θέλει να γίνει θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια είναι θετική.. Αλλά χαμηλή 38.8.. Δε θα χαρώ ακόμα.. Θα περιμένω την Δευτέρα να δω πόσο θα ανέβει.. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου και φυσικά να χαρείς όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις και τη Δευτέρα θα έχεις ένα μεγάλο νούμερο χοριακης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου! 

@Clairy. μου συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά! Εσύ μόνο θετικά να σκέφτεσαι! Υπάρχουν πολλες κοπέλες που ξεκίνησαν με χαμηλή χοριακη και όλα πήγαν καλά.  Μάλλον έκανες αργά ωορρηξία!💗

@Lacostaki μου δυναμικά τον επόμενο μήνα! Μην σε παίρνει από κάτω! Το λέω και για τον εαυτό μου αυτό γιατί τους τελευταίους μήνες στεναχωριέμαι πολύ όταν αδιαθετω.☹️ Όπως για παράδειγμα σήμερα που άρχισα να πονάω σιγά σιγά και είμαι σίγουρη ότι θα μου έρθει. Ξεκίνησα και διατροφή🥴 και αυτό με έχει αποτελειώσει ψυχολογικά!😆 Αφού με κάνει ευτυχισμένη το φαγητό! Τι να κάνω;🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...