Μετάβαση σε περιεχόμενο

prp μεθοδος για αναζωογονηση


mk2000

Recommended Posts

Γεια σας

εχει καποια απο εσας κανει θεραπεια αναζωογοννησης ωοθηκων με μεθοδο prp? 

ειχατε αποτελεσματα? ξερετε το κοστος? κλινικη η γιατρο να προτεινετε?

 

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ακούσει ειναι πολυ ακριβο...έκανα εγω μονο  prp ενδομητρίου...πολυ απλη διαδικασία ....πληρωσα για το αίμα 250 ευρω κ εκανα δυο δόσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2020 at 12:31 ΜΜ, ο/η mk2000 είπε:

Γεια σας

εχει καποια απο εσας κανει θεραπεια αναζωογοννησης ωοθηκων με μεθοδο prp? 

ειχατε αποτελεσματα? ξερετε το κοστος? κλινικη η γιατρο να προτεινετε?

 

ευχαριστω

Μου το έχει προτείνει ο γιατρός και είμαι επίσης στο ψαξιμο.Σε διαφορά φόρα που διάβασα άλλες πέτυχαν κι άλλες όχι, οπότε πιστεύω έχει να κάνει με τον οργανισμό.

Τα αποτελέσματα φαίνονται μετά απο καποιους κύκλους.

Το κόστος ξεκινά από 1000-1500 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.εγω έχω κάνει αυτή θεραπεία...και σε ωοφικες και σε μίτρα.σε κάποιες από σας έχω ήδη απαντήσει... αλλά θα γράψω ακόμα μια φορά για να δούνε και άλλα κορίτσια, γιατί για αυτό το μέθοδο δεν ξέρουν πολύ.

Αυτή θεραπεία αρχίζει να χρησιμοποιήσετε για την υπογονιμότητα στην Αμερική πρώτα..

Εδώ και 3-4χρονια την κάνουν στην Κρήτη..αν  συνοπτικά και γρήγορα: σου περνούν αίμα σου ,την επεξεργαζουν και σου βάζουν (με νάρκωση) στης ωοφικες ...

Μετά όταν σού έρχεται περίοδος κάνεις ορμόνες ε2, Αμη, FSH και εκεί άρχισε και φαίνεται αν και πότε δουλεύει θεραπεία...σε μένα πρώτες ενδείξεις άρχισαν μετά από 2μηνα...σε κάποια μπορεί και από πρώτο μήνα και από 4... όλα εξαρτώνται από οργανισμο..

Και κάτι ακόμα...ναι δεν είναι φτηνό.. αλλά αξίζε κάθε ευρώ, γιατί για μένα ήταν σωτηρία μετά από 10 χρόνια ταλαιπωρίας..αν θα σκέφτεσαι πόσα χρήματα και νεύρα μπορούσα να γλιτώσω αν ήξερα για αυτή θεωρείται. Αξίζει. Αν κάποια κοπέλα θέλει να ρωτήσει μην ανησυχείτε...εγώ στην διάθεση σας...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...