Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα αστα μια απ τα ιδια, ενω εχει ανεβει η ζυγαρια μου λενε δεν φαινεται, αλλς εγω τα βλεπω!! Εχω κ μεγαλο θεμα με την τουαλετα βεβαια!!

Ποσά έχεις βάλει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τι να σας πω κορίτσια εμένα η κοιλιτσα μου φαίνεται κανονικότατα πλέον. Παρα φαίνεται μη σας πω.. Έχει βγει έξω από το στήθος.. Το καλό είναι βέβαια πως προς το παρόν έχω κάνει μόνο κοιλιά.

@Sweetie79 άντε μπράβο κοπέλα μου όλα καλά!! Μπήκατε και οι 2 στη β επιπέδου;; Άφησαν κανονικά το σύζυγο; Εμείς έχουμε τη Δευτέρα και δε μ έχουν πάρει τηλέφωνο να μου πουν ότι δεν επθτρεπεται όποτε θα κάνω τη χαζη..

Μια χαρά! Έχεις και διδυμάκια όποτε λογικό να είναι μεγαλύτερη! Να σου πω την αλήθεια μέχρι να καταλάβω το μωρό με πείραζε που δεν είχα κοιλιά γιατί είχα άγχος! Τώρα που νιώθω τον μικρό δεν μ πειράζει!  
σωστηηηη καλά θα κανείς!!! Και πες δεν είχα καμία ενημέρωση(αν σ πουν κάτι!) κάναμε τόσο δρόμο να μην μπει είναι δυνατόν ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

5-6 θα ναι τωρα!!

Καλά είσαι!!!!θα σας πω στο τέλος της εβδομάδας που θα πάω στη γιατρό αλλά πιστεύω ότι μπορεί να έφτασα και τα 10! Αυτή η προγεστερονη ρε κορίτσια με κατέστρεψε ! Στην αρχή που έπαιρνα πολλά χάπια έβαλα 4 μέσα σε μια εβδομάδα και δεν έτρωγα γιατί έκανα εμετούς . Αλλά και ήταν την μείωσα δεν μπόρεσα να τα χάσω! Και τώρα παίρνω 2 χάπια το βράδυ! Και το πρωί ξυπνάω πολύ πρησμένη και πιστεύω πως είναι από αυτό.,,(έτσι θέλω να πιστεύω 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά είσαι!!!!θα σας πω στο τέλος της εβδομάδας που θα πάω στη γιατρό αλλά πιστεύω ότι μπορεί να έφτασα και τα 10! Αυτή η προγεστερονη ρε κορίτσια με κατέστρεψε ! Στην αρχή που έπαιρνα πολλά χάπια έβαλα 4 μέσα σε μια εβδομάδα και δεν έτρωγα γιατί έκανα εμετούς . Αλλά και ήταν την μείωσα δεν μπόρεσα να τα χάσω! Και τώρα παίρνω 2 χάπια το βράδυ! Και το πρωί ξυπνάω πολύ πρησμένη και πιστεύω πως είναι από αυτό.,,(έτσι θέλω να πιστεύω 🤣🤣🤣

Ναι να σου πω η κατακρατηση ειναι κακο πραγμα!! Αν κανεις δεν ειναι ολα κιλα ειναι κ υγρα, αυτα ευτυχως φευγουν αμεσως μετα τη γεννα!! Μα θυμησε μου σε ποια βδομαδα εισαι;; δεν πρεπει να χουμε μεγαλη διαφορα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

5-6 θα ναι τωρα!!

Αχχαχα εμεις σε ολα μαζι.. Και σε εβδομαδα και σε κιλα βλεπω.. Μονο στο φύλο του μωρου διαφέρουμε...😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σαλατα δεν μπορεις καθολου; λιγο γαλα με κορν φλειξ, κανενα ντακακι με ντοματουλα και τυρακι!!

Σαλατα μ αρέσει αλλά με πιάνει φούσκωμα ειδικά με τις πρασινάδες. Τώρα το έχω ρίξει στο μπροκολο αλλά και πάλι φουσκωνω.. Και αν δε φαω λίγο σαλατικο δεν χορταινω κ το ρίχνω στα ψωμιά.. Θα παίξω με γάλα και δημητριακα και καμιά ομελέτα και βλέπουμε. Σκέφτομαι να πάω σε κανένα διατροφολόγο μήπως πάρω καμιά ιδέα και δεν καλπασω στα κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι να σου πω η κατακρατηση ειναι κακο πραγμα!! Αν κανεις δεν ειναι ολα κιλα ειναι κ υγρα, αυτα ευτυχως φευγουν αμεσως μετα τη γεννα!! Μα θυμησε μου σε ποια βδομαδα εισαι;; δεν πρεπει να χουμε μεγαλη διαφορα ε;

Όχι δεν έχουμε! 24+5 (25η είμαι) καλά αυτό το λέω εγώ! Δεν ξέρω τι είναι!!! Να λέμε και την αλήθεια! Και δεν θέλω να ζυγίζομαι σπίτι . Μόνο στην γιατρό γιατί έχει διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι δεν έχουμε! 24+5 (25η είμαι) καλά αυτό το λέω εγώ! Δεν ξέρω τι είναι!!! Να λέμε και την αλήθεια! Και δεν θέλω να ζυγίζομαι σπίτι . Μόνο στην γιατρό γιατί έχει διαφορά 

Παντως κατακρατηση εχουμε ειναι λογικο δλδ, και τα χερια κ τα ποδια μπορει να πρηζονται καποιες στιγμες!! Ολα καλα θα ειναι μωρε ενταξει, νορμαλ ειμαστε ολες σε κιλα εγω θεωρω προς το παρον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Σαλατα μ αρέσει αλλά με πιάνει φούσκωμα ειδικά με τις πρασινάδες. Τώρα το έχω ρίξει στο μπροκολο αλλά και πάλι φουσκωνω.. Και αν δε φαω λίγο σαλατικο δεν χορταινω κ το ρίχνω στα ψωμιά.. Θα παίξω με γάλα και δημητριακα και καμιά ομελέτα και βλέπουμε. Σκέφτομαι να πάω σε κανένα διατροφολόγο μήπως πάρω καμιά ιδέα και δεν καλπασω στα κιλά!

Ναι κοριτσι μου κ εγω πηγα δυο φορες να παρω ενα μπουσουλα να δω τι να τρωω πανω κατω, δεν ειναι κακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Αχχαχα εμεις σε ολα μαζι.. Και σε εβδομαδα και σε κιλα βλεπω.. Μονο στο φύλο του μωρου διαφέρουμε...😂

Χαχαχα μα ειδες;; εμεις παμε μαζι απο την αρχη😜🤣 καλα να ναι τα μωρακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Παντως κατακρατηση εχουμε ειναι λογικο δλδ, και τα χερια κ τα ποδια μπορει να πρηζονται καποιες στιγμες!! Ολα καλα θα ειναι μωρε ενταξει, νορμαλ ειμαστε ολες σε κιλα εγω θεωρω προς το παρον!!

Σε ποια εβδομάδα είσαι εσυ; Και υποτίθεται πως έχω θέμα και με το σάκχαρο και προσέχω τι τρώω! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι εσυ; Και υποτίθεται πως έχω θέμα και με το σάκχαρο και προσέχω τι τρώω! 😉

22+1 ειμαι σήμερα!! Κοιτα κ εμενα ηταν τσιμπημενο στην αρχη κ απο πριν δλδ ειχα μαλλον αντισταση στην ινσουλινη το ψαχναμε λιγο πριν μεινω εγκυος, οποτε κ εγω πρεπει να προσεχω, του γλυκου δεν ημουν ποτε, εμενα τα μακαρονοειδη με τρωγανε παντα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annie! είπε:

Τι να σας πω κορίτσια εμένα η κοιλιτσα μου φαίνεται κανονικότατα πλέον. Παρα φαίνεται μη σας πω.. Έχει βγει έξω από το στήθος.. Το καλό είναι βέβαια πως προς το παρόν έχω κάνει μόνο κοιλιά.

@Sweetie79 άντε μπράβο κοπέλα μου όλα καλά!! Μπήκατε και οι 2 στη β επιπέδου;; Άφησαν κανονικά το σύζυγο; Εμείς έχουμε τη Δευτέρα και δε μ έχουν πάρει τηλέφωνο να μου πουν ότι δεν επθτρεπεται όποτε θα κάνω τη χαζη..

Καλημέρα κορίτσι μου ναι μπήκαμε και οι δύο!!! Εύχομαι να ειναι όλα καλά με τα μωράκια σου!!! 

Και μένα κορίτσια η κοιλιά μου φαίνεται αρκετά, βέβαια είναι και δύο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ναι μπήκαμε και οι δύο!!! Εύχομαι να ειναι όλα καλά με τα μωράκια σου!!! 

Και μένα κορίτσια η κοιλιά μου φαίνεται αρκετά, βέβαια είναι και δύο!!! 

Τι καλά που ήταν και ο άντρας σου μέσα!!!!! ❤️❤️❤️❤️ 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

22+1 ειμαι σήμερα!! Κοιτα κ εμενα ηταν τσιμπημενο στην αρχη κ απο πριν δλδ ειχα μαλλον αντισταση στην ινσουλινη το ψαχναμε λιγο πριν μεινω εγκυος, οποτε κ εγω πρεπει να προσεχω, του γλυκου δεν ημουν ποτε, εμενα τα μακαρονοειδη με τρωγανε παντα😜

Εμένα με τις μέρες είναι.,, αλλά μόνο το νηστείας,,, τα αλλά είναι οκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ναι μπήκαμε και οι δύο!!! Εύχομαι να ειναι όλα καλά με τα μωράκια σου!!! 

Και μένα κορίτσια η κοιλιά μου φαίνεται αρκετά, βέβαια είναι και δύο!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Θα σας πω τη Δευτέρα τα νέα. Αχ τώρα μου δίνεις θάρρος ελπίζω να μας αφήσει κ μας και τους 2...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! Θα σας πω τη Δευτέρα τα νέα. Αχ τώρα μου δίνεις θάρρος ελπίζω να μας αφήσει κ μας και τους 2...

Μακαρι κοριτσάκι μου κι αυτοί περιμένουν πως και πως!!! Αντε περιμένουμε νέα σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

@Κατερίνα!!! Κοριτσάκι μου τ ώρα έχεις ραντεβού;;;; Όλα καλά να είναι!!! Περιμένουμε νέα σου !!! 🧿😘🙏🏻💝🎀

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;; ολα καλα με τη Β κ μεις, ολα φυσιολογικα ειναι στη μπεμπουλα μας, 480γτ κ 33εκ ειμαστε!! Μας εβγαλε κ στο τελος 3D ευτυχως εβγαλε τα χερακια απο το προσωπο γτ την πιο πολυ ωρα ηταν ετσι😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;; ολα καλα με τη Β κ μεις, ολα φυσιολογικα ειναι στη μπεμπουλα μας, 480γτ κ 33εκ ειμαστε!! Μας εβγαλε κ στο τελος 3D ευτυχως εβγαλε τα χερακια απο το προσωπο γτ την πιο πολυ ωρα ηταν ετσι😅

Τελειααααααα,,,, τρελάθηκες Ε; Ο άντρας σου ήταν μάσα τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;; ολα καλα με τη Β κ μεις, ολα φυσιολογικα ειναι στη μπεμπουλα μας, 480γτ κ 33εκ ειμαστε!! Μας εβγαλε κ στο τελος 3D ευτυχως εβγαλε τα χερακια απο το προσωπο γτ την πιο πολυ ωρα ηταν ετσι😅

Τι όμορφα νέα είναι αυτά .πολύ χαρηκα!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τελειααααααα,,,, τρελάθηκες Ε; Ο άντρας σου ήταν μάσα τελικά; 

Οχι ειχα παρει τηλ και δεν αφηναν οποτε δεν πηρε αδεια απο τη δουλεια του τελικα, περιμενω να σχολασει να δουμε το βιντεο😊 

Μαγικη κ αυτη η εξεταση, μακαρι ολα τα μωρακια του κοσμου να ειναι καλα❣❣ ειναι θαυμα πραγματικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά .πολύ χαρηκα!!♥️♥️♥️

Ευχαριστω κοριτσι μου να σαι καλα😊❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι ειχα παρει τηλ και δεν αφηναν οποτε δεν πηρε αδεια απο τη δουλεια του τελικα, περιμενω να σχολασει να δουμε το βιντεο😊 

Μαγικη κ αυτη η εξεταση, μακαρι ολα τα μωρακια του κοσμου να ειναι καλα❣❣ ειναι θαυμα πραγματικο!!

Πραγματικά μαγική αυτή η εξέταση!!!! Ανυπομονώ για το Doppler να τον ξανά δούμε ! Φαντάζομαι όλες ❤️❤️😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...